Першим заступником голови Закарпатської ОДА стане генерал СБУ Олег Коцюба

Олег Коцюба має замінити на посаді одного із нині діючих заступників - Ольгу Травіну або Олексія Гетманенка.

Першим заступником голови Закарпатської ОДА стане генерал СБУ Олег Коцюба

Першим заступником голови Закарпатської ОДА стане генерал СБУ Олег Коцюба. Він вже подав декларацію на сайт НАЗК, повідомляє у своєму Телеграм-каналі журналіст Віталій Глагола

У 2018 році Петро Порошенко присвоїв Олегу Коцюбі звання генерал-майора. Тоді він працював першим заступником начальника Депатартаменту контррозвідки СБУ.

За моєю інформацією, він замінить одного із діючих заступників - Травіну або Гетманенка, саме під ними кілька тижнів хитається крісло. Ще один заступник - Шинкарюк, наразі продовжуватиме працювати",- повідомляє Віталій Глагола.

04 червня 2020р.

Теги: заступник, генерал, Коцюба

Коментарі

григорий 2020-06-11 / 19:10:11
два генерали супер я ? _ ура! це ж як пудкарпатське генерал губернія цікаво а зеля має білі погони?

Вуву 2020-06-04 / 19:12:47
Але ж ще є заступники
Шинкарюк Ігор і Цвігун Віталій теж можна сказати "нові і свіжі" а як бачимо по миниці порядку нема.
З цього можна зробити припущення що вони ВЖЕв долі по віджиму бабла .
Бо інакше мав би бути результат а його як бачимо нема

до-Вуву 2020-06-04 / 18:55:13
А пожарні машини в г Києві і Полтав обл-Посписували нові-на Міліарди Гривен-А у НАС в Закарпатті Хтосбь ПРОВІРЯВ Чим Займаються Там поцих Медичних машингах Скорої помощі і пож машинах ЧС-Там Шо Так Усе і Буде

Вуву 2020-06-04 / 16:59:52
А в мене є інсайдерська інформація що генерал - майора можливо будуть розглядати на посаду арсенія авакяна.
А щодо злодійів по ОДА то вже всі чули про скандали які трусять Полтавську і Одеську об....
Де фактично вкрали машини медичнойі невідкладнойі допомоги на сотні мільйони гр.
А в нас хтось провіряв область по цьому напрямку ???

до-соррі 2020-06-04 / 16:16:29
ЗГОДЕН з вами. ТАК Це ж Добре би Було

сорри 2020-06-04 / 14:48:37
Коли тема заробітку нап контрабасі урветься і посада голови ОДА стане не цікавою для тих, хто хоче на ній заробляти, це місце, нарешті, звільниться для просто менеджерів.
І це класно.
Те саме стосується посад прокурора, нач. міліції і т.д.

до-пішоход 2020-06-04 / 14:42:34
Ви Кажете=..ЯкЩо Контрабас Стане на Кордоні-То більше не прийде в Закарпаття аНі Маскаль А ні Петров-А Шо БУДУТЬ ОПЯТЬ СВОЇ ЗАКАРПАТСЬКІ БАРИГИ КРУТИТИ-МУТИТИ??під Прикриттям обл Депутатів і лунтіків всяких і пр мукачів братанів-і пр**ТА - от ТОМУ -ТАК І ЖИВЕМО-Шановний пішохід!*Ви Пішохід-ЦИХ БАРИГ закарпатських Підтримуєте?Заінтересовані в НИХ?-Чи Я Не Поняв?-А Тому Потім вже не Жалуйтеся Шо ПОГАНО Вам-Бо Самі ЇХ ПІДТРИМУЄТЕ Бариг Цих

пішохід 2020-06-04 / 13:56:05

Грегоре, ну, що тебе ще дістало? Йшли італійські буси на "Тисі" та інший контрабас ("Ужгороді", "Лужанці", "Вілоку", "Солотвино", "Дяково", і т.д.) при Гетманенко (і 20 років до нього!) за "долю малую" - йшли.
Хто про це не знав в області? - Всі знали! Від любого "піджака" "Тиси" до обл. прокуратури, СБУ та ОДА.
Скандал з бусами (тільки НА "ТИСІ"!) почався тільки при Петрові? - При Петрові!
Ну, а що буде далі - чекати не довго.
Ці буси йдуть кожного тижня. І куди підуть платежі з них - перевірити легко.
Навіть журналістськими запитами))
І жодний "москаль", "гетманенко","петров" більше в Закарпаття на заробітки не прийде, якщо контрабас встане))
Все завжди було всім ясно, як білий день))
Ось і все твоє "дістало")))

Микола 2020-06-04 / 13:52:44
піде Льошик знову флаєри приватбанка роздавати, то його рівень

Віталій Грегор 2020-06-04 / 13:24:01
Дістало. Звільнення Гетманенка підтримую, на жаль. Оскільки, що суспільно корисного для Закарпаття він зробив коли майже півроку керував областю до Петрова? Нічого. Тобто це фактично вкрадене майбутнє, змін на краще, в закарпатців вже сьогодні.
Для прикладу, найрезонансніші: по Боржаві - двозначну і недержавницьку позицію, по мініГЕС - злив справу разом із прокурором Гаврилюком, по Хусту - жодного покараного за "золоті унітази" та системні порушення бюджетного законодавства, які вчиняла банда Лунченка. Дурнувате рішення про турнікет в ОДА, вартістю половини апарату ШВЛ і т.д. Жодної справи до логічного кінця не довів і відчуття, що грав на два боки, ймовірно щоб бути зі всіма добрими.
Не зважаючи на те, що вважаю його досить порядною людиною і кращою із тих, що очолювали ОДА до нього, але керівна посада не для нього, де потрібні вольові та відповідальні рішення. Сподіваюсь, що наступники будуть більш свідомими та відповідальними. Терпіння людське не вічне.

До речі Зеленський вчора заявив, що "губернаторів" до Петрова "купляла місцева еліта". Чи призначена з приводу цього службова перевірка і відкрита кримінальна справа??

Говерла 2020-06-04 / 11:21:38
Неконтрольована краєвою громадою феодальна влада хоче очолити контрабанду.
Оригінально-с!!
А бізнесу приходить повний гаплик...
ПРИЇХАЛИ

НОВИНИ: Політика

11:15
/ 2
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ