Відновлене військове містечко у Мукачеві майже готове до зустрічі своїх постійних мешканців (ФОТО)

В умовах карантину Державна спеціальна служба транспорту продовжує виконувати поставлені керівництвом Міністерства оборони завдання.

Відновлене військове містечко у Мукачеві майже готове до зустрічі своїх постійних мешканців (ФОТО)

Військове містечко №13, що у Мукачеві Закарпатської області, майже на фінішній прямій щодо введення в експлуатацію об’єктів та прийому підрозділів 128 окремої гірсько-штурмової бригади.

Військовослужбовці 1 окремої бригади та 36 шляхо-відновлювального полку якісно та в короткі терміни відремонтували казарми, їдальню, клуб, БПК, спортзал, побудували казарму поліпшеного планування, нові спортивні майданчики та добудували 41 квартирний житловий будинок.

Роботи йдуть до завершення. Бойові підрозділи матимуть якісні умови для відновлення морально-психологічного стану та бойових здібностей після повернення з виконання завдань ООС.

11 квітня 2020р.

Теги: містечко

Коментарі

Руслан 2020-08-02 / 23:08:49
Де це знаходиться?

Майк 2020-04-13 / 07:52:46
Шоколадні не плутайте започаткувати і зробити! Започатковують щоб закласти гроші і їх красти, а тут саме зроблене! Так що не скупіться на два слова щоб похвалити Зе і компанію. За остальное можна і дальше критикувати.

до-"Дуже гарно" 2020-04-12 / 12:40:41
Правильно-в Берегово батальон ДисЛоквати Треба.Ще ПоПомните це..І люли гражд.-Будуть Мати там коло того і Роботу.ПреКрасна така Територія в Берегові-Чудо! Дайош в Берегово Батальон!!

Лайбик 2020-04-12 / 11:26:05
Хто не хоче бачити нічого доброго, той і не бачить. Це дійсно започатковано ще шоколадним боригою. Подивимось динаміку в подальшому від віртуозного піаніста!

Нижньоворітець 2020-04-12 / 01:59:46
Так між іншим, це результат політики Пороха по відновленню армії.

Нижньоворітець 2020-04-12 / 01:58:33
Дякуємо Вам, наші Воїни! Хай Бог благословить!

Дуже гарно 2020-04-12 / 00:28:19
1 ОБ та 36 ШВП не забирати. В Берегово - там так само відбудувати для батальону. Хай щастить!

Крук. 2020-04-12 / 00:10:13
Так тримати! Молодці вояки.Вони заслуговують і на краще.Все буде добре.Войсько відроджується на очах.Слава нашим Героям! Бережи Вас Боже!!!Калап перед Вами долу...

петро 2020-04-11 / 21:14:06
чудово коли служив я про таке й не мріялося хлопці заслуговують в на краще слава украіні слава іі героям

дзядзя 2020-04-11 / 20:51:12
А шо воно штурмувать буде?

дядя 2020-04-11 / 20:43:24
ні хрена собі!Нормально -СУПЕР! Молодці!Таке Зробити і Площадки спортивно-Ігрові..ЦЕ Добре вже..

форестер 2020-04-11 / 18:11:17
Молодці. Приємно глянути

Gobi 2020-04-11 / 18:01:48
Якраз на ізоляцію хворих українців з Европи.

ніхто 2020-04-11 / 17:51:43


Тотальна руїна в тебе в голові. А те, що ти бачиш в Україні, то зародження нового. Яке, як завжди, супроводжується зламом старого