Скеровано до суду обвинувальний акт стосовно поліцейського з Хустщини, підозрюваного у хабарництві (ФОТО)

Прокуратурою Закарпатської області затверджено і скеровано до суду обвинувальний акт стосовно поліцейського Хустського відділу поліції, який підозрюється у вимаганні та отриманні 5 тис грн неправомірної вигоди (ч.3 ст.368 КК України).

Скеровано до суду обвинувальний акт стосовно поліцейського з Хустщини, підозрюваного у хабарництві (ФОТО)

У ході слідства зібрано докази, які підтверджують, що 24-річний правоохоронець вимагав від місцевого мешканця гроші за прийняття процесуального рішення про повернення речового доказу в одному з кримінальних проваджень.

Цю «послугу» він оцінив у 5 тис грн, які просив переказати на власну банківську картку.

Факт перерахування грошей на картку поліцейського задокументували у січні 2020 року співробітники ВБКОЗ Управління СБУ в Закарпатській області.

Досудове розслідування здійснювали слідчі ТУ ДБР у м. Львові, процесуальне  керівництво за ходом якого забезпечили прокурори прокуратури області, повідомляє пресслужба прокуратури Закарпатської області.

07 квітня 2020р.

Теги: поліцейський, хабар

Коментарі

Шеф 2020-04-09 / 08:05:49
Правильно пишете бариг найдуть СБУ лучше у аптеки та магазини що там роблять із цінами )))!!!!!а.бо вони непуйдуть бо підприємці кожний місяць дають їм взятку

Бариг 2020-04-09 / 08:01:18
Ото наше СБУ таке славне))глядаЮть бомжів дають взятку і дале підставляють людей не винних аби собі заробити показник ))) хто таке робить хай бог його накаже

Бариг 2020-04-09 / 07:50:29

до-Дібілізм 2020-04-09 / 01:34:16
Барига Паліцай -ото Негодяй!СУДИТИ-і зразу-в АТО на 1рік(доста!)-Но на передову,в окопи!А потім через 1рік-Вернутися до рішення Суду!Так може би треба з ним?

Дибілізм 2020-04-07 / 22:26:02
))))
Цю «послугу» він оцінив у 5 тис грн, які просив переказати на власну банківську картку - ЦИТАТА
А тепер та-да-мммм
у 1 місяці приблизно 22 робочі дні ( 30 днів - 8 (по 4 суботи і неділі)
Мінімальна заробітна плата слідчого ДБР 35 000/міс : 35 000/22=1590 грн за 1 день
середня заробітна плата опера СУБ ВБКОЗ 22000/міс: 22000/22= 1000 в день
на фото приблизно 5 оперів (5 тис гривень) і десь там мінімум один, можливо 2 дбровці, тобто 5*1000+1590=6590 грн. Додайте ще мінімум три службові авто на які витратили мінімум по 20 літрів ( 25 грн/л) 3*20*25=1500
Це вже 8090 грн офіційно витрачених державних коштів за один день затримання. Сюди не враховую витрати на відрядні зі Львова ДБРовцям і їхнє проживання.
Сума автомоатом набіжить 10 000 гривень витрачених державою коштів на поімку бідолаги, який отримав 5 000 гривень...
І все ХАРАШО і ВСЕ ЗАМЕЧАТЄЛЬНО....
Дали в квартал ХАБАР, протрубіли по фейсбукам і пресслужбам і своїми справами займаємось...
На цей квартал нового дурака знайдемо на 200-300 доларів, знову фотки закинемо, пропіаримось і так далі..... Так і живемо(((( в СОВКУ на ПОКАЗУХУ(((((( і так на всіх рівнях владних установ(((((
Сумно друзі((( сумно(((((
Лише питання одне??? Кому користь з цієї показухи???
і на кінець б'юсь об заклад, що ні одна з преслужб не напише про вирок у цій справі.... Чому ??? тому що соромно писати буде...

Геді 2020-04-07 / 21:47:34
Віталій Грегор слідеуйте за новинами як піднімають ціни на ліки і продукти хай СБУ і прокуратури перевірить аптеки та магазини. А ви їм підкажітб))))

Фрек 2020-04-07 / 21:30:38
Нетреба рахуватися чужій біді тот хто бере10000000 того несудять де дивитися СБУ і прокаратура що піднімають ціни на ліки

До 666 2020-04-07 / 21:22:03
Знаю Горзова особисто, дуже порядна і чесна людина.Облити брудом можна будь-кого...

Гандон 2020-04-07 / 21:09:52
Коли посадять суддю хабарника з Міжгіря ГАЙДУРА??? Чого ще немає вироку суду?

Віталій Грегор 2020-04-07 / 17:39:00
Ось так бариги-перевертні в погонах заробляли. Лавочку прикрили.
Цікаво чи перевірили на можливу співучасть і керівника хустської поліції Щадея, бо наврядчи без прикриванням з боку керівництва рядові поліцейські дозволяли би собі такий бєспрєдєл.

666 2020-04-07 / 17:27:25
Горзова надо сажать. По нём тюрьма стонет. А вы нашли молодого парня который ещё не успел почувствовать вкус денег.

НОВИНИ: Кримінал

00:25
Убивцю, що застрелив 18-річного юнака з Мукачівщини, досі не знайшли
19:30
/ 3
На Закарпатті в ProZorro тендери на держзакупівлі вигравали наперед визначені фірми
16:24
/ 2
На КПП "Тиса" на Закарпатті затримали водія, котрий під час конфлікту з водієм вантажівки стріляв у повітря
13:32
На Виноградівщині виявили 3 га насаджень конопель
10:58
На Міжгірщині знешкодили групу крадіїв, до якої входив неповнолітній
07:42
/ 22
Пересоляк, Лунченко, Богаш. Блогер розповів, хто і що стоїть за недавнім "бунтом контрабандистів" на КПП "Тиса" (ДОКУМЕНТИ)
01:16
На Закарпатті затримали причетного до смерті рахівця, який намагався втекти за кордон
23:28
На Мукачівщині Skoda влетіла в дерево
18:47
На Виноградівщині затверджено обвинувальний акт чоловіку, що погрожував, а потім і стріляв із рушниці у бік двох хлопців
15:27
/ 1
На Закарпатті біля кордону затримали підозрюваного у вбивстві, котрий із їжею, пивом і сигаретами "йшов на побачення"
13:46
На Воловеччині виявили незаконні рубки: поліція відкрила провадження, а причетна особа досі не відсторонена – правозахисник
13:38
У Мукачево на подвір’ї чоловіка знайшли кущі конопель, а в коробці з-під взуття – марихуану
12:02
В Ужгороді патрульні розшукали неповнолітніх, що викрали самокати й каталися містом
18:13
Дві автівки, котрі намагалися із порушеннями імпортувати з Великобританії, залишилися на митниці на Закарпатті
18:08
/ 1
На Закарпатті затверджено обвинувальний акт ліснику, який вимагав хабар за відпуск деревини дуба
17:59
/ 3
У Берегові серед білого дня ніде непрацююча мукачівка вирвала з рук 74-річної жінки сумку і втекла
16:12
/ 8
Під час обшуків у Виноградові на складі місцевого контрабандиста знайшли ящики й мішки з підготовленим до відправки бурштином
15:20
На Перечинщині судитимуть жінку, котра із ревнощів смертельно встромила чоловіку ножа у спину
15:12
/ 1
У Мукачеві чоловік і жінка увірвалися в будинок містянина, з яким конфліктували, побили його й відібрали "мобільники"
14:22
/ 2
12 нелегалів із В’єтнаму та Шрі-Ланки затримали в лісі на Закарпатті
12:55
/ 5
Закарпатка, якій не вдалося перетнути кордон за польським паспортом, відтак спробувала "залагодити питання" за 100 євро
12:00
/ 5
За переправлення нелегалів на Великоберезнянщині судитимуть батька із сином
00:52
На Мукачівщині авто перекинулося на дах
01:33
/ 1
У Вільхівці на Тячівщині вантажівка вилетіла у кювет
01:01