Депутати Свалявщини підписали листа про взяття на поруки депутата-"рекетира" Сацика

Депутати Свалявської районної ради підписали шокуючого листа до апеляційного суду щодо взяття на поруки колеги-депутата Миколи Сацика, якого затримали силовики за вимагання 31 березня. Суд призначено на 9:00 9 квітня

Депутати Свалявщини підписали листа про взяття на поруки депутата-"рекетира" Сацика

Сьогодні, 7 квітня, відбулася позачергова сесія Свалявської районної ради. Прийнято рішення профінансувати довезення медпрацівників до лікувальних закладів.

Після завершення сесії, головою райради М.Ливч («Відродження») запропоновала присутнім  депутатам підписатися в листі до апеляційного суду щодо взяття на поруки депутата райради Миколи Сацика, затриманого 31 березня правоохоронцями за "рекет".

Лист підписали 25 депутатів.

Апеляційну скаргу адвоката М.Сацика на ухвалу про обраний запобіжний захід розгляне колегія суддів  Закарпатського апеляційного суду І.Стан, Г.Гошовський, І.Феєр 9 квітня о 9:00.

Як повідомлялося  раніше, 2 квітня  Ужгородський міськрайонний суд обрав міру запобіжного заходу депутату Свалявської районної ради Миколі Сацику у вигляді 60 днів тримання під вартою без права застави.

Напередодні, 31 березня, депутата-вимагача у складі організованої злочинної групи затримали разом із поплічниками у ході спецоперації силовики СБУ. Групу чоловіків було затримано за вимагання грошей. Микола Сацик - депутат Сваялявської райради від партії «Відродження», близький до екснардепа Михайла Ланя, відомого як "Блюк".

1 квітня затриманим було погоджено підозри у вчиненні серії тяжких злочинів, зокрема, у вимаганні та незаконному збуті наркотичних речовин.

07 квітня 2020р.

Теги: Сацик, вимагання, Відродження, Ланьо, Блюк

Коментарі

віра 2020-04-16 / 00:12:49
Што , што дайте той список 100гривньових депутатів. Най ті гівнюки що брали ті 100 гр.від осла знають хто їхні гирої. А той міст шкода бострянам строїти , вічно голосують з циганами за всяку мерзоту.

ніхто 2020-04-11 / 17:49:04
То пісєц

іван 2020-04-09 / 21:12:22
Якщо буташ адвокат та то бувший мент, а зараз банда адвокатів, тоєсть посередників, самого Фозекоша, порішають за бабло хоч що, довго не просидить, уви.

Роман 2020-04-09 / 12:00:40
А як же ж весна І будемо саджати?

До защитников 2020-04-08 / 14:15:19


Капслок -порушення правил коментування. Приберіть емоції і продублюйте коментар ще раз, відповідно до правил коментування. Коментар видалено. Адмін


ЗЕленський 2020-04-08 / 13:15:17
Треба розганяти

Читач 2020-04-08 / 12:38:59
Що ви чекали іншого - злодій злодія покриває! А Свалявчани нехай "радіють", що обрали ОЗУ "Свалявська районна рада"! Після таких зборів підписів цю раду треба розпускати!

Тупій свалявчанці 2020-04-08 / 11:29:57
Не позорься і не будь маржинов, при чому тут Піст? Мова йде про ОЗУ, яка роками тероризує район, поза очі всі проти Сацика і банди, бо ввн много біди наробив. Наркоту тулити в Піст і вибивати бабло то не гріх? То шо він там десь поміг, так, то не значить, шо порядний. З ним має і мразота Ливчка сидіти, напумпована куриця тупа, і Осел, і друга паскудь, так шо не кукурікай дурепо, бо ця ьанла вже задолбала район

Свалявчанці 2020-04-08 / 08:55:05
Закрий писок підстилка !!!

Свалявчанка 2020-04-08 / 08:47:16
Ви люди- нелюди!!!!!!! Обсираєте своїх!!!! А ви каждий подумайте за себе- ко Я???? Помиляються в Піст! У Вас є свої сім'ї!!! Свої діти!!! Ви не знаєте шо вас чекать! Читаючи ваші коменти враження шо ви НЕЛЮДИ!

До свалявчанина 2020-04-08 / 00:59:33
На скріншоти же пише, що адвокат Сацика - Микола Буташ

бувший хустянин 2020-04-07 / 22:00:59

Читаю і... офігіваю, як каже мій онук, від свалявців? "Дайте список тих депутатів, караул, бідна Свалява, присяга обранців"? - І сміх, і гріх)))
Та я з Хустщини знаю, що вся Свалявщина під Блюком, який поставив вам свого брата Осла мером та смотрящим? - Що не так?
І ви, свалявці, не знаєте у кого питати? - Ха-ха-ха...
Та ви навіть боїтесь згадувати про Осла)))
Там, де вам міст на Бистрий - там вам і відповідь на всі питання)))

партій 2020-04-07 / 18:17:26
а ще всі ці люди складали присягу на вірність нашій державі і її законам оце так зразкові слуги народні

Дімас 2020-04-07 / 18:14:34
СБУШНИКи красави, їм все одно кого кріпити, спрацювали оперативно, думаю поки СБУ тримає діло на контролі то нічь не вийде порішати гавно-сациками з їх депутатішками. А Колю всі знають та просто бояться говорити, але тепер все зміниться. Народ не бійтесь, вони такіж люди як і ми. Думали купиьи ментів і прокурорів в Сваляві і все, але бач не вийшло.

жебрак 2020-04-07 / 16:16:40
При комуністах бандюки сиділи у тюрмах,а не становилися депутатами або чиновниками,БО ДО СЕМОГО КОЛІНА ПРОВІРЯЛИ РОДИЧІВ ТИХ ХТО ХОТІВ СТАТИ ЧИНОВНИКОМ АБО ДЕПУТАТОМ! ПРИ комуністах буханка хліба коштувала 13-16 копійок,хлібом свиней кормили дома селяни! Можу я туй писати хіба ця зелень і інша дітвора це знає?

ліля 2020-04-07 / 16:14:43
круто, а потім чому у нас корупці процвітає (((((

Лоці бачі 2020-04-07 / 16:09:17
Бідна Свалява. Колись тут жили розумні люди - зараз хто вмер, хто постарів, а хто по світах подався. Лишилися 70% дурних, ги полончиків сомар, з московськими попами і такими ж "русинами" , котрі у них за пастирів.

свалявчанин 2020-04-07 / 16:08:56
А хто у нього адвокат?

злий 2020-04-07 / 16:07:24
Ці бидлодепутати насправді проголосували за бандитизм і наркоторгівлю на Свалявщині.

Свалявчанка 2020-04-07 / 15:45:57
Піст!!! А ви!!!!! Де вас Бог діне!!!!

НОВИНИ: Політика

01:41
Із 5 червня – нові послаблення карантину: для ресторанів, храмів, літніх людей, літаків
08:21
/ 11
Суд в Ужгороді всупереч Б.Андріїву вп'яте (!) поновив Іштвана Цапа на посаді першого заступника міського голови (ДОКУМЕНТ)
03:47
/ 32
На Закарпатті передбачається створити 5 районів. Будапешт таки домігся від Києва створення Берегівського анклаву?
11:00
/ 2
Новим заступником голови Закарпатської ОДА стане "анонсований" Віталій Цвігун
00:07
/ 1
Політичні трансформації Закарпаття. Ч.3
15:19
/ 5
Міністри закордонних справ України та Угорщини поговорили про модернізацію ПП Чоп-Загонь та новий пункту Дийда-Берегдароц
02:51
/ 17
Будапешт чекає, коли Київ піде на поступки у питаннях угорської меншини
00:39
/ 3
Колишній генпрокурор Рябошапка нагадав про незавершену кримінальну справу по "кнопкодавству" закарпатського нардепа Поляка
15:40
/ 2
Україна розраховує на відновлення повноцінної підтримки Угорщиною України в НАТО – Кулеба
20:39
/ 13
Новим головою Тячівської РДА призначений Тімур Аверін
14:14
/ 21
Межа поступок: що може пообіцяти Зеленський заради примирення з Угорщиною
02:05
/ 6
Президент України звільнив голову Міжгірської РДА
15:37
/ 16
Відновити Велику Угорщину вже неможливо: румуни Закарпаття виступили з різкою заявою (ДОКУМЕНТ)
14:24
/ 1
Зеленський у телефонній розмові з президенткою Словаччини розповів про необхідність відновлення роботи аеропорту "Ужгород"
11:22
/ 4
Угорщина позбавила громадянства ще 8 уродженців Закарпаття
22:19
/ 5
Акція протесту "Стоп реванш" відбулася в Ужгороді
21:30
/ 1
Політичні трансформації Закарпаття. Ч. 2
03:22
/ 11
Олексій Петров, голова Закарпатської ОДА: "Найближчим часом перестрілок у Мукачеві можна не чекати"
21:35
Ще одна членкиня ДВК з 69 виборчого округу визнала свою вину у незаконній видачі виборчих бюлетенів
03:46
/ 10
Погані українські президенти і добрий український охлос
15:25
/ 2
Голова Закарпатської ОДА зустрівся із генконсулом Угорщини в Ужгороді
02:37
/ 4
В Ужгороді "Нацкорпус" вимагав відставки керівника Офісу президента
01:16
Закарпатські нардепи з серпня по березень коштували платникам податків майже 4 млн грн
03:01
/ 35
Закарпаття: яким є втручання з боку Угорщини та Росії
17:05
/ 23
Політичні трансформації Закарпаття
» Всі новини