У "розстріляного" валютника забрали близько 1 млн грн. Оприлюднено ВІДЕО нападу

У чоловіка забрали близько 1 000 000 гривень

У "розстріляного" валютника забрали близько 1 млн грн. Оприлюднено ВІДЕО нападу

Журналіст Віталій Глагола у своєму телеграм-каналі оприлюднив відео із нападом на валютника в селі Яноші біля Берегова.

З його слів, "чоловік зранку виїжджав із власного будинку на Honda CR-V. Дорогу йому перекрили нападники на чорному BMW. Після цього почалась потасовка і кілька пострілів. Як було далі - дивіться на відео2.

Як повідомив журналіст, у чоловіка забрали близько 1 000 000 гривень.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайнвалютника, котрого підстрелили на Берегівщині, оперують. Раніше його доправили до реанімації.

31 березня 2020р.

Теги: валютник, Яноші, розстріл

Коментарі

Ялинка 2020-04-03 / 17:23:40
До HAPPY. Злодії вкрали від злодія і це правильно. Хіба це професія ВАЛЮТЧИК? Це злодійська банда.

Бармалей 2020-04-02 / 22:38:15
Однi уроды готовi вбивати i брати грiх за ГРОШI. Ну а потерпiлий тоже, на мою думку, зробив неправильный вибiр мiж грошима i життям.

Happy 2020-04-01 / 21:41:57
Які ви всі погані!! І людину вам не шкода і не думаєте про його сім‘ю!!! Якщо ви не заробляєте такі гроші, значить ви не знаєте який то труд і ризик!!! А знаєте лише одне— обсипати людей гряззю , які не сплять нормально для того аби добре жити і дітям дати нормальне майбутнє!!! А який то медик має 1000 тисячу гривень??? Скажіть де хороший лікар заробляє 1000 тисячу гривень? Хіба ви до такого звертаєтесь???? Помоліться краще за людину, тай за свої погані коменти!!!

Читач 2020-04-01 / 15:39:26
Один чесно заробив, другі чесно відібрали...!!! Коли злодії стріляються між собою, для них швидку викликати не треба та й поліцію теж.

ukr 2020-04-01 / 11:22:18
в ужгороді валютчик трактор з свойима бройлерми і нич нико не стрілять

loci 2020-04-01 / 11:17:16
як людину шкода
але шо це за професія валютчик який мае 1 млн грн
а от вчитель.лікар.викладач.вихователь-мають такі кошти
біда в тому що правоохоронці самі кришують цю професію

Справедливість 2020-04-01 / 09:49:17
Спочатку потрібно не грабіжників шукати а перевертнів в погонах встановити які роблять дах валютникам. Тому що зараз, за чиїсь хабарі, ОПЕРАМ потрібно розплутувати злочинний клубок.

Лікар 2020-04-01 / 07:41:43
Дипломований валютчик має 1млн., а дипломований лікар 1тис.грн. Якась дуристика.

Карлик 2020-04-01 / 00:40:17
Невчасно ворота закрилися, собаки може б і допомогли!

Крук 2020-03-31 / 21:30:26
Валютчик то професія така? І міліція не бачила і поліція не бачить.от і наслідки...а кідь живий лишиться то шо, киомплі піде садити чи стіни муровати???

Кукоц 2020-03-31 / 19:00:30
Най міняє професію кіть живий обстанеся

НОВИНИ: Кримінал

00:25
Убивцю, що застрелив 18-річного юнака з Мукачівщини, досі не знайшли
19:30
/ 3
На Закарпатті в ProZorro тендери на держзакупівлі вигравали наперед визначені фірми
16:24
/ 2
На КПП "Тиса" на Закарпатті затримали водія, котрий під час конфлікту з водієм вантажівки стріляв у повітря
13:32
На Виноградівщині виявили 3 га насаджень конопель
10:58
На Міжгірщині знешкодили групу крадіїв, до якої входив неповнолітній
07:42
/ 22
Пересоляк, Лунченко, Богаш. Блогер розповів, хто і що стоїть за недавнім "бунтом контрабандистів" на КПП "Тиса" (ДОКУМЕНТИ)
01:16
На Закарпатті затримали причетного до смерті рахівця, який намагався втекти за кордон
23:28
На Мукачівщині Skoda влетіла в дерево
18:47
На Виноградівщині затверджено обвинувальний акт чоловіку, що погрожував, а потім і стріляв із рушниці у бік двох хлопців
15:27
/ 1
На Закарпатті біля кордону затримали підозрюваного у вбивстві, котрий із їжею, пивом і сигаретами "йшов на побачення"
13:46
На Воловеччині виявили незаконні рубки: поліція відкрила провадження, а причетна особа досі не відсторонена – правозахисник
13:38
У Мукачево на подвір’ї чоловіка знайшли кущі конопель, а в коробці з-під взуття – марихуану
12:02
В Ужгороді патрульні розшукали неповнолітніх, що викрали самокати й каталися містом
18:13
Дві автівки, котрі намагалися із порушеннями імпортувати з Великобританії, залишилися на митниці на Закарпатті
18:08
/ 1
На Закарпатті затверджено обвинувальний акт ліснику, який вимагав хабар за відпуск деревини дуба
17:59
/ 3
У Берегові серед білого дня ніде непрацююча мукачівка вирвала з рук 74-річної жінки сумку і втекла
16:12
/ 8
Під час обшуків у Виноградові на складі місцевого контрабандиста знайшли ящики й мішки з підготовленим до відправки бурштином
15:20
На Перечинщині судитимуть жінку, котра із ревнощів смертельно встромила чоловіку ножа у спину
15:12
/ 1
У Мукачеві чоловік і жінка увірвалися в будинок містянина, з яким конфліктували, побили його й відібрали "мобільники"
14:22
/ 2
12 нелегалів із В’єтнаму та Шрі-Ланки затримали в лісі на Закарпатті
12:55
/ 5
Закарпатка, якій не вдалося перетнути кордон за польським паспортом, відтак спробувала "залагодити питання" за 100 євро
12:00
/ 5
За переправлення нелегалів на Великоберезнянщині судитимуть батька із сином
00:52
На Мукачівщині авто перекинулося на дах
01:33
/ 1
У Вільхівці на Тячівщині вантажівка вилетіла у кювет
01:01
/ 5
Затримано злодія, що викрав у 72-річної жінки з Дротинців 150 тис. грн і 7 тис. дол.