У 19 осіб, які контактували із хворою на корнавірус мукачівкою, підозрюють COVID-19

Про це у Фейсбуку повідомив в.о. голови Закарпатської ОДА Олексій Гетманенко.

У 19 осіб, які контактували із хворою на корнавірус мукачівкою, підозрюють COVID-19

"Закарпатський лабораторний центр у м. Ужгород отримав попередні результати аналізів, проведених методом ПЛР, контактних осіб закарпатки, у якої підтвердили COVID-19.

Серед 51 встановленої контактної особи, у 19-ти, які контактували із жінкою під час відвідування церкви, виявлено позитивні результати. Це свідчить про можливе масове інфікування осіб в умовах недотримання карантину!", - констатував О.Гетманенко

З його слів, усі особи, які визначені, як контактні, перебувають з 23 березня 2020 року у самоізоляції. Стан їхнього здоров’я - під контролем лікарів первинного рівня. Легкі стани лікуються амбулаторно, відповідно до протоколів затверджених МОЗ. У випадку погіршення, їх госпіталізують для надання відповідної медичної допомоги.

Для підтвердження аналізів, біоматеріали надішлють до Києва у референс лабораторію МОЗУ.

Наразі, на Закарпатті діагноз гострої респіраторної інфекції спричиненою коронавірусом 2019-nCoV, підтверджено вірусологічною референс-лабораторією м. Київ, встановлено у однієї особи – мешканки м. Мукачево. Жінка перебуває на лікуванні в Обласній інфекційній лікарні в Ужгороді. Її стан задовільний.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайнмукачівка, у якої діагностували коронавірус, відвідувала церкву УПЦ МП.

Це стало можливим, бо Мукачівська єпархія РПЦ, попри карантин, залишила храми відкритими, а з коронавірусом боротиметься молебнями "з окропленням святою водою та церковним дзвоном".

Сьогодні інтернет переповнений світлинами та відео відкритих служб у церквах Російської православної церкви на Закарпатті (УПЦ Московського патріархату).

29 березня 2020р.

Теги: коронавірус, COVID-19, карантин, Мукачево

Коментарі

Людьми а не свиньми 2020-03-31 / 00:50:36
Про яку людяність можна говорити з внуками Сталіна, терор, війни, страждання, вбивства, хто відповість?

до Потрібно бути людьми 2020-03-30 / 15:18:13
Говориться не проти церкви, як такої. Говориться проти дебілів, які у тій церкві роблять такі дурні вчинки, які не є нормальними як для будь-яких віруючих, так і для атеїстів.

ліс 2020-03-30 / 00:20:06
Змиріться з думкою про смерть і тоді все буде добре.

Окрім МП 2020-03-29 / 23:47:06
Всі конфесії окрім гундяївців уже пару тижнів онлайн-богослужіння проводять.....
Спеціальні розсадники...
Засада...
Що будем робить???

Микола 2020-03-29 / 22:10:54
19??? Так г@вн@мети Райвіс і КалОмен розтрубіли про 5000 інфікованих...

до Очі на лоба 2020-03-29 / 22:02:24
які кримінальні справи на балого-чубіркових шнирів??? цього не можна робити, бо маскальська церква , як була на закарпаття завезена чекістсько-мусорською наволоччю - так ними, і бандюганами тут і кришується(((

njksr 2020-03-29 / 21:58:51
нехай тепер балоган свому дружбану кацапу мамасуєву ще бабла дасть і пару "церков" кацапам побудує(((

Поп 2020-03-29 / 21:35:20
Вы тупоє созданиє.ко не понімає типирішньої ситуації з церквами МП.попи самі не закриють поки не буде команди.попи самі такі питання не вирішують.так що такі діла розумакы свідомі.а пи...чити булете вітця си тай матірь...

злий 2020-03-29 / 20:31:28
А ви, московська шантрапа, коли приймали рішення не закривати церкви, про людей думали? Тоді чисто було?
Вас же ж попереджали, що біду кличете. Накликали? І тепер вам "нечисто"? Нападки?
Ага, укріпить вас Господь. Відповідно до вашої віри.
Вже, як бачимо, укріпляє.

Потрібно бути людьми 2020-03-29 / 20:21:54
Щось тут не чисто. Тут більше нападків на Церкву. І дану ситуацію використовують, на жаль, проти Церкви. Господи, укріпи!

Карлик 2020-03-29 / 19:54:04
Всім бажаючим відвідувати зараз церкви потрібно кадилом по чердаку приписати!

до 8493 2020-03-29 / 19:35:07
Без вашої версії Бога з рогами, який веде свою довірливу паству прямо собі в пащу, точно

8493 2020-03-29 / 19:24:45
Вы здесь все безбога,пишете такую надось,что слов нет...будьте немножко мудрее,и посмотрете что и вас всё будет отлично...

Як дали приказ з Рассеї так вони і роблять 2020-03-29 / 18:08:34

злий 2020-03-29 / 17:22:17
Жерсть.
В крематорій всіх

vvv 2020-03-29 / 16:28:25
Це ж яка сума пожертвувань буде недоотримана за час карантину? - логіка мацковцкіх попів. Гроші - все як завжди (((

Очі на лоба 2020-03-29 / 15:29:03
А де обіцяні кримінальні справи на батюшок і їхнього єбіскопа за невиконання крантину?

мункач 2020-03-29 / 15:25:03
Де влада?

Де поліція?

Чому ці богадєльні ще не закрито?

Василій 2020-03-29 / 15:24:58
Терористи московські!!!

сорри 2020-03-29 / 15:20:02
П***ячити тих тупих і зажертих попів разом з тими тупими вірниками.
Інших слів нема

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

17:25
У Мукачівському районі за добу у 2 пожежах загинуло 2 людей. Ще одну людину врятували
15:03
На Тячівщині чоловік, необережно курячи, спричинив пожежу в будинку, в якій сам ледь не загинув
15:00
На Іршавщині витягли зі ставка потопельника, що провалився під лід
11:24
Три житлових будинки горіли за добу на Закарпатті
11:18
На Хустщині пожежа пошкодила моторний відсік трактора
11:13
Під час пожежі на Тячівщині власник будинку отримав 40% опіків тіла
11:11
На Іршавщині шукають тіло чоловіка, що провалився під кригу на ставку і, ймовірно, потонув
09:14