У 19 осіб, які контактували із хворою на корнавірус мукачівкою, підозрюють COVID-19

Про це у Фейсбуку повідомив в.о. голови Закарпатської ОДА Олексій Гетманенко.

У 19 осіб, які контактували із хворою на корнавірус мукачівкою, підозрюють COVID-19

"Закарпатський лабораторний центр у м. Ужгород отримав попередні результати аналізів, проведених методом ПЛР, контактних осіб закарпатки, у якої підтвердили COVID-19.

Серед 51 встановленої контактної особи, у 19-ти, які контактували із жінкою під час відвідування церкви, виявлено позитивні результати. Це свідчить про можливе масове інфікування осіб в умовах недотримання карантину!", - констатував О.Гетманенко

З його слів, усі особи, які визначені, як контактні, перебувають з 23 березня 2020 року у самоізоляції. Стан їхнього здоров’я - під контролем лікарів первинного рівня. Легкі стани лікуються амбулаторно, відповідно до протоколів затверджених МОЗ. У випадку погіршення, їх госпіталізують для надання відповідної медичної допомоги.

Для підтвердження аналізів, біоматеріали надішлють до Києва у референс лабораторію МОЗУ.

Наразі, на Закарпатті діагноз гострої респіраторної інфекції спричиненою коронавірусом 2019-nCoV, підтверджено вірусологічною референс-лабораторією м. Київ, встановлено у однієї особи – мешканки м. Мукачево. Жінка перебуває на лікуванні в Обласній інфекційній лікарні в Ужгороді. Її стан задовільний.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайнмукачівка, у якої діагностували коронавірус, відвідувала церкву УПЦ МП.

Це стало можливим, бо Мукачівська єпархія РПЦ, попри карантин, залишила храми відкритими, а з коронавірусом боротиметься молебнями "з окропленням святою водою та церковним дзвоном".

Сьогодні інтернет переповнений світлинами та відео відкритих служб у церквах Російської православної церкви на Закарпатті (УПЦ Московського патріархату).

29 березня 2020р.

Теги: коронавірус, COVID-19, карантин, Мукачево

Коментарі

Людьми а не свиньми 2020-03-31 / 00:50:36
Про яку людяність можна говорити з внуками Сталіна, терор, війни, страждання, вбивства, хто відповість?

до Потрібно бути людьми 2020-03-30 / 15:18:13
Говориться не проти церкви, як такої. Говориться проти дебілів, які у тій церкві роблять такі дурні вчинки, які не є нормальними як для будь-яких віруючих, так і для атеїстів.

ліс 2020-03-30 / 00:20:06
Змиріться з думкою про смерть і тоді все буде добре.

Окрім МП 2020-03-29 / 23:47:06
Всі конфесії окрім гундяївців уже пару тижнів онлайн-богослужіння проводять.....
Спеціальні розсадники...
Засада...
Що будем робить???

Микола 2020-03-29 / 22:10:54
19??? Так г@вн@мети Райвіс і КалОмен розтрубіли про 5000 інфікованих...

до Очі на лоба 2020-03-29 / 22:02:24
які кримінальні справи на балого-чубіркових шнирів??? цього не можна робити, бо маскальська церква , як була на закарпаття завезена чекістсько-мусорською наволоччю - так ними, і бандюганами тут і кришується(((

njksr 2020-03-29 / 21:58:51
нехай тепер балоган свому дружбану кацапу мамасуєву ще бабла дасть і пару "церков" кацапам побудує(((

Поп 2020-03-29 / 21:35:20
Вы тупоє созданиє.ко не понімає типирішньої ситуації з церквами МП.попи самі не закриють поки не буде команди.попи самі такі питання не вирішують.так що такі діла розумакы свідомі.а пи...чити булете вітця си тай матірь...

злий 2020-03-29 / 20:31:28
А ви, московська шантрапа, коли приймали рішення не закривати церкви, про людей думали? Тоді чисто було?
Вас же ж попереджали, що біду кличете. Накликали? І тепер вам "нечисто"? Нападки?
Ага, укріпить вас Господь. Відповідно до вашої віри.
Вже, як бачимо, укріпляє.

Потрібно бути людьми 2020-03-29 / 20:21:54
Щось тут не чисто. Тут більше нападків на Церкву. І дану ситуацію використовують, на жаль, проти Церкви. Господи, укріпи!

Карлик 2020-03-29 / 19:54:04
Всім бажаючим відвідувати зараз церкви потрібно кадилом по чердаку приписати!

до 8493 2020-03-29 / 19:35:07
Без вашої версії Бога з рогами, який веде свою довірливу паству прямо собі в пащу, точно

8493 2020-03-29 / 19:24:45
Вы здесь все безбога,пишете такую надось,что слов нет...будьте немножко мудрее,и посмотрете что и вас всё будет отлично...

Як дали приказ з Рассеї так вони і роблять 2020-03-29 / 18:08:34

злий 2020-03-29 / 17:22:17
Жерсть.
В крематорій всіх

vvv 2020-03-29 / 16:28:25
Це ж яка сума пожертвувань буде недоотримана за час карантину? - логіка мацковцкіх попів. Гроші - все як завжди (((

Очі на лоба 2020-03-29 / 15:29:03
А де обіцяні кримінальні справи на батюшок і їхнього єбіскопа за невиконання крантину?

мункач 2020-03-29 / 15:25:03
Де влада?

Де поліція?

Чому ці богадєльні ще не закрито?

Василій 2020-03-29 / 15:24:58
Терористи московські!!!

сорри 2020-03-29 / 15:20:02
П***ячити тих тупих і зажертих попів разом з тими тупими вірниками.
Інших слів нема

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

09:56
ФОТОФАКТ. На зупинці в Ужгороді знайшли тіло невідомого чоловіка
09:49
/ 1
11 нових випадків коронавірусної інфекції виявлено за минулу добу в Ужгороді
09:45
Ужгородський музичний коледж ім. Задора завершує навчальний рік дистанційно
09:29
У Мукачеві горіла будівля для зберігання тирси
09:21
/ 1
На Закарпатті за добу підтверджено 20 випадків COVID-19
01:38
На перевалі на межі Львівщини та Закарпаття сталася серйозна ДТП
10:11
В Ужгороді за добу – жодного нового випадку коронавірусної інфекції
09:42
В Ужгороді, намагаючись уникнути зіткнення з мікроавтобусом, водій "Мерседеса" врізався у дерево та інше припарковане авто
09:32
На Рахівщині під ранок згорів ГАЗ
09:22
На Закарпатті за добу підтверджено 10 випадків COVID-19
02:44
/ 1
У Перечинській ОТГ послабили карантинні вимоги
14:50
У Мукачеві з ночі кілька годин поспіль гасили масштабну пожежу
11:24
Пожежа у "Пальмірі" у Сваляві знищила дерев’яне перекриття та майно орендарів
10:37
Ще 10 випадків COVID-19 підтвердили за добу на Хустщині
10:28
На Виноградівщині вдосвіта горів житловий будинок
09:40
У Сваляві біля ринку горить будівля колишньої "Пальміри"
09:35
5 нових випадків коронавірусної інфекції виявлено за минулу добу в Ужгороді
09:13
/ 1