15-річна закарпатка Богдана Лехман із Воловця здобула "золото" Міжнародного турніру "Кубок Пушкарів" (ФОТО)

15-річна Богдана Лехман із закарпатського Воловця здобула перемогу у ваговій категорії до 60 кг у Міжнародному турнірі "Кубок Пушкарів", який відбувся у м. Кременець на Тернопільщині.

"Кубок Пушкарів" - це міжнародний турнір з армспорту, присвячений пам'яті Андрія та Анатолія Пушкарів, заслужених тренерів України з армреслінгу. На дводенне дійство з’їхалися близько 200 спортсменів із 3акарпаття та всієї України, а також зі Швеції, Словаччини, Молдови, Румунії.

У перший день змагань, 29-го лютого, відбувалася боротьба на ліву руку. За їх підсумком члени команди "Закарпатських ведмедів" Іван Рошко з Воловця та Іван Григорчук з Рахова посіли треті місця.

У змаганнях на праву руку 1 березня закарпатці вибороли наступні призові місця:

Богдан Лехман (Воловець), президент Федерації армспорту в Закарпатській області, чемпіон України, майстер спорту - 3- місце;
Богдана Лехман (Воловець), чемпіонка світу, призерка України - 1 місце;
Іван Рошко (Воловець) - 2 місце;
Артем Волошин (Ужгород) - 3 місце.

Іван Григорчук (Рахів), чемпіон України, який у важкій боротьбі поступився тільки чемпіонові Молдови та призерові світу, зайняв 2 місце.

Як раніше інформувалор Закарпаття онлайнюна закарпатка Богдана Лехман стала чемпіонкою світу з армрестлінгу.