Маленька закарпатка вдруге стала чемпіонкою України з шашок-100

На чемпіонаті України з шашок-100 в м. Херсоні змагалися юнаки й дівчата у вікових групах 13 і 19 років.

Закарпаття представляла вихованка клубу “Вікторія” Іршавського міського Центру позашкільної освіти Катерина Мойсей, яка виступила в групі дівчат 13 років.

Досвідчені функціонери спорту, самі спортсмени кажуть, що вибороти чемпіонське звання нелегко, а захистити його ще важче. Наша спортсменка захищала свій титул. Минулого року вона вперше стала чемпіонкою України.

Блискавичну і швидку програми Катерина Мойсей закінчила другою. І ось найвідповідальніша класична програма. Харківчани в групі дівчат 13 років виставили п’ять спортсменів з найсильнішою Катериною Мусієнко, яка кілька років підряд не знає поразок. Господарі – чотирьох. Дві перемоги на старті і наша спортсменка вийшла на основну фаворитку з Харкова. Їхня зустріч закінчилась комбінацією, після якої Мусієнко припинила боротьбу.

Катерина Мойсей в чемпіонаті України показала комбінаційну гру. Але були партії, які вимагали довготривалої боротьби. Прикладом такої гри служить партія в шостому турі з амбітною представницею Херсона Софією Беляєвою. Боротьба між ними тривала чотири години сорок п’ять хвилин і було зроблено 87 ходів. Рекорди цих змагань. Вигравши всі зустрічі, Катерина Мойсей показала абсолютний результат. І вдруге виборола звання чемпіонки України з шашок-100.