Агенцію регіонального розвитку Закарпатської області очолив Денис Ман (ФОТО)

Сьогодні, 24 лютого, на засіданні Наглядової ради Агенції регіонального розвитку Закарпатської області, на якому головував очільник облради Михайло Рівіс, відповідно до Положення про цю Установу, директором Агенції обрано секретаря постійної комісії обласної ради з питань транскордонного співробітництва, розвитку туризму та рекреації Дениса Мана.

Агенцію регіонального розвитку Закарпатської області очолив Денис Ман (ФОТО)

«За» таке рішення члени Наглядової ради Агенції проголосували одноголосно.

За словами Михайла Рівіса, Денис Ман був ініціатором утворення робочої групи із заснування цієї Агенції, яка діє з метою соціально-економічного розвитку, формування інвестиційної привабливості та залучення інвестицій в економіку Закарпатської області. І ця структура повинна допомогти нашим громадам більш ефективно використовувати ресурси: інформаційні, Стратегій розвитку, транскордонної співпраці тощо, повідомили Закарпаття онлайн у пресслужбі Закарпатської облради.

24 лютого 2020р.

Теги: агенція, розвиток

Коментарі

Санiтар 2020-02-25 / 12:32:22
СЕСЕ дуже токсичнi чиновники!

пенсіонер 2020-02-25 / 10:03:49
Місцеві вибори - восени цього року. Де буде вся ця "бригада" обл. ради, особливо хустський мутний мачо Перечина М.Рівіс, - вже відомо. Ніде. І звати ніяк. Згідно всіх партійних соціологій та опитувань, які вже проведені.

Чи варті гроші Мана за цю пусту посаду на пів-року - знає лише він сам. Ну, потусується, хлопчина, ще мало в ОДА, а після все рівно прийдеться їхати батрачити за кордон на лопаті.
Бо ні вдома, ні за кордоном його бла-бла-бла на... нікому не треба.

закарпатець 2020-02-25 / 09:27:35
Вже давно їх усіх пора відправити в карантин. І щоб не вилазили із зони років 100!

Do Marty 2020-02-25 / 09:25:05
Стопроценту вас пiдтримую! Гiвно не тоне!

Марта 2020-02-25 / 09:22:27
Гавно і є гавно, щоб випливати! А всі, що там сидять - один одного варті. А, взагалі, воно (за словами ВІРУСА, вибачте, Рівіса) - "боєць"! Вони всі там ЗАРАЖЕНІ!

Черес 2020-02-25 / 08:34:05
Читачеві:
Ось, знайшов:
http://www.zkarpat.top/?p=2971

Черес 2020-02-25 / 08:32:37
Читачеві: до Мана агенцію очолював один Сбушник. Попович прізвище.

Міра 2020-02-25 / 07:42:05
Це не просто збіговисько, а шабаш..

.юра 2020-02-25 / 07:18:56
Денис нормальна адекватна людина я думаю він зможе багшато чого зробити

123 2020-02-25 / 06:42:06
Нiхто! Видумують собi новi посади!

Читач 2020-02-25 / 05:48:37
А хто очолював Агенцію до Мана?

сорри 2020-02-25 / 01:50:31
Дивне збіговисько :(

Яяя 2020-02-24 / 20:45:01
Жах!!!!!!!

Нiк 2020-02-24 / 19:07:26
Там всi з великим iнтелектом!

Вангую 2020-02-24 / 19:04:13
Тот шо коло шіфона стойить так Кучма, коли бив молодший, нагадує!

Копча 2020-02-24 / 18:04:28
Сись тупак заслуговує максимум на посаду охоронця у Дасторі

Чорт 2020-02-24 / 17:17:34
Цi г.....си уже без корита не можуть!

титанік 2020-02-24 / 15:13:38
от непотопляємі як уже потрапили в номенклатурну колоду так до кінця життя хочуть служити народу за його ж народні гроші

Земляк 2020-02-24 / 14:54:57
ТАМ ЩЕ МАЛЯР предентент! Още кадр!

ЛОХОТРОН 2020-02-24 / 14:52:18
СХОДНЯК! Сього Мена давно в с...ку треба вигнати!

НОВИНИ: Соціо

09:09
Понад 11 тисяч продуктових наборів отримають одинокі та літні закарпатці
17:05
Ужгородцям розповіли про автоматичне перепризначення державних соціальних допомог
17:04
Програма медичних гарантій стартувала у 45 медзакладах Закарпаття
15:40
/ 1
Три місяці 2020-го на Закарпатській митниці – 1,5 млрд грн до держбюджету
14:28
/ 2
Закарпатські заробітчани на карантині: сусіди – кращі контролери
11:29
/ 1
У Мукачівській ОТГ до завершення карантину скасували плату за навчання у мистецьких школах
11:26
Від торгівлі підакцизними товарами на Закарпатті до бюджету надійшло понад 43 млн гривень
00:18
/ 4
Інша хвора на COVID-19 жінка з Іршавщини - з Лисичева
17:44
/ 14
Суд у Львові поновив на посаді прокурора Закарпаття "люстрованого" Сидорчука із виплатою майже 1 млн грн
16:24
Заморозки наприкінці березня на Закарпатті знищили врожай абрикосів і персиків
14:32
На підприємствах і в організаціях Закарпаття в лютому було задіяно 149,3 тис осіб
13:35
На Закарпатті до місцевого бюджету перераховано понад 1,2 млрд грн податків та зборів
13:24
Мукачівцям пропонують платити за воду, не виходячи з дому
12:10
За I-ий квартал до бюджету Ужгорода надійшло понад 261 млн грн
11:24
На Закарпатті створено Антикризове об’єднання "Здоров’я і Життя"
10:48
Небайдужих закарпатців закликають здавати кров
09:31
Рахунки за електроенергію на Закарпатті контролери традиційно рознесуть споживачам
16:47
ФОТОФАКТ. З авто мукачівця "карантинно" зняли всі колеса
18:04
В Ужгороді волонтери роздали малозабезпеченим продуктові набори
15:35
/ 2
Ремонт ділянки дороги Мукачево-Сільце планують завершити за 2 тижні
15:33
/ 3
У період карантину на Закарпатті зростають ціни на продукти
00:43
/ 2
Велосадиба на перехресті світових шляхів
15:56
Угорщина змінила правила транзиту для українців, які повертаються додому
15:26
Населення Ужгорода на 1 січня становило 115,5 тисяч людей
15:23
/ 5
В Ужгороді за 2 години зібрали підписи під петицією проти "приватного" платного паркування в центрі міста
» Всі новини