На митниці на Закарпатті у мікроавтобусі, що їхав з Італії, знайшли близько пів тонни м'ясних виробів і сиру (ФОТО)

Товар без відповідних документів затримали на МП "Тиса".

На митниці на Закарпатті у мікроавтобусі, що їхав з Італії, знайшли близько пів тонни м'ясних виробів і сиру (ФОТО)

На митному посту "Тиса" Закарпатської митниці Держмитслужби у мікроавтобусі з українськими реєстраційними знаками однієї з областей західної України, який слідував з Італії на територію України, виявлено незаявлені під час митного контролю продукти харчування - орієнтовно 500 кг. 

Наразі проводиться документування порушення митних правил.

22 лютого 2020р.

Теги: вироби, митниця

Коментарі

Мясник 2020-03-03 / 19:48:28
Просто чушь! Дайте закон і тарифи, за яким не треба прятати сир, дебіли!
Нонсенс просто, оце контрабанда, оце порушення!?

Дяді Толі 2020-02-24 / 18:08:53
Це ж Італіі , вже померло 4 людини від Вірусу?

Дядя толя 2020-02-23 / 20:14:57
Можна я утилізую цей сир ,і мясо!!
Шановні митники не вживайте продукти які не пройшли укр санстанцію ,віддайте мені ьережітть своє здоровя , а я вже старий хряк зїм то всьо італійске гімно, збережу ваше здоровя, СЛАВА УКРАЇНСЬКІЙ МИТНИЦІ

Роман 2020-02-23 / 14:42:55
На Закарпатті завжди їхав контрабас і давно і зараз на ньому і заробляють митники це було с покон віків а це все показуха.Пам'ятаєте на Шегині вилучили контрабанду товару на Івано Франківськ.Так отож товар йому після показухи віддали і він дальше возить через їхній пост.Вот і все.

Hry Zaw 2020-02-23 / 04:29:28
Показують митники свою значимість,такі продукти у містах Західної України продаються масово прямо з бусів.

Vasjavasja 2020-02-22 / 21:00:22
В тюрму його за таку контрабас

#### 2020-02-22 / 18:54:57
Самi собi сруть потiм скаржаться що винить!

Микола 2020-02-22 / 18:34:32
верніт Мішку футбольора, нікому брати гроші, мусят товар конфісковувати

ддд 2020-02-22 / 17:13:04
ПО-КА-ЗУ-ХА *****

ЧИТАЧ 2020-02-22 / 16:27:07
яка доля товару далі ?





Бро 2020-02-22 / 15:35:20
На краснодоні не буде прошутто...

Hemoroy 2020-02-22 / 15:23:24
Хороша продукция! Треба знищити як мацкали апельсини!

Іван 2020-02-22 / 14:58:08
Голосуєм, на вашу думку куда піде добро
1.) Honey а решта по митничка ко в долі
2.) Утелізацію
3.) 128 мій бригаді в кашу.

Продукти харчування розмитненню не підлягають так як сертифікати, ветеренарія ітд.

TURBO 2020-02-22 / 14:05:16
Дайте людям штраф, що не заявили на розмитнення і нехай розмитнять і їдуть собі щасливі.
Але це би так було у правильному гуманому суспільстві, тому дії будуть слідуючі:
- затримують до рішення суду, далі слідчий винисе рішення на продаж, так як це продукти швидко псуються.
- далі все вкрадуть самі слідчі з митниками і суддями.

Арешль 2020-02-22 / 13:42:08


Хахаха то дови***ув@лись)) із своїми камерами на взятку, тепер пропало1000€))


НОВИНИ: Кримінал

15:58
/ 5
Мешканець Сваляви налагодив на Закарпатті схему продажу фальсифікованого алкоголю
14:20
Головного "господарника" Ужгорода Бабидорича відсторонено від посади та продовжено строк запобіжного заходу
11:31
На Закарпатті затримали раніше судимого прикарпатця, підозрюваного у двох злочинах
09:08
На Рахівщині затримали водія та пасажира мікроавтобуса, що підготували для контрабанди в Румунію 13,5 ящиків сигарет
09:04
20-річного закарпатця, розшукуваного за незаконне поводження зі зброєю, затримали при спробі виїзду з країни в ПП "Ужгород"
17:44
/ 2
5 серпня суд розгляне обвинувальний акт щодо головного "господарника" Ужгорода та 4-х його посібників
17:17
Скеровано до суду обвинувальний акт щодо чоловіка, який незаконно видобував гравій на Перечинщині
16:13
На Тячівщині 17-річний юнак вночі "уштовхав" із чужого подвір'я мопед і переставив із нього двигун на власний
13:49
/ 5
До 4 років тюрми засуджено водія, що у п'яному стані насмерть збив пішохода на Рахівщині й утік
12:24
/ 1
У пункті пропуску "Ужгород" зупинили контрабанду цінної деревини до Євросоюзу
12:18
/ 1
Під час обшуку помешкань у Берегові вилучили марихуану та пристрій для куріння
12:10
/ 1
На Ужгородщині затримано підозрюваного у побитті, від якого померла матір 5 дітей
11:33
/ 3
За об'їзд черги на виїзд з України на закарпатському ПП "Тиса" один із водіїв запропонував 20 євро
11:09
У Хусті під час збуту наркотиків затримали торговця метамфетаміном
09:57
/ 1
Заїжджаючи в Україну на Закарпатті румун спробував "відкупитися" від самоізоляції за 50 євро
15:55
Чоловіка, що підпалив будинок колишньої співмешканки на Мукачівщині, засуджено до 5 років в'язниці
12:58
/ 2
У Тячеві раніше судимий, погрожуючи ножем, виніс із будинку 85-річної жінки золото, алкоголь та гроші
11:55
/ 1
На Закарпатті на кордоні угорець, не бажаючи перебувати на самоізоляції, пропонував хабар
11:34
/ 15
ФОТОФАКТ. Прокуратура Ужгорода відкрила провадження через "закатану в асфальт" кам'яну бруківку на вул. Анкудінова
10:37
Водія ВАЗу, що у п'яному стані смертельно врізався у вантажівку на Мукачівщині, затримано
09:37
/ 1
На Мукачівщині водій легковика з компанією молодих людей врізався у вантажівку, загинув 19-річний пасажир
09:07
Затверджено обвинувачення посадовцям міськради Ужгорода, що спричинили збитки під час реконструкції площ на понад 2 млн грн
00:25
ФОТОФАКТ. У Мукачеві авто вилетіло на узбіччя та перекинулося
16:20
У Хусті водій "іноземного" "Опеля" збив велосипедиста і втік