На митниці на Закарпатті у мікроавтобусі, що їхав з Італії, знайшли близько пів тонни м'ясних виробів і сиру (ФОТО)

Товар без відповідних документів затримали на МП "Тиса".

На митниці на Закарпатті у мікроавтобусі, що їхав з Італії, знайшли близько пів тонни м'ясних виробів і сиру (ФОТО)

На митному посту "Тиса" Закарпатської митниці Держмитслужби у мікроавтобусі з українськими реєстраційними знаками однієї з областей західної України, який слідував з Італії на територію України, виявлено незаявлені під час митного контролю продукти харчування - орієнтовно 500 кг. 

Наразі проводиться документування порушення митних правил.

22 лютого 2020р.

Теги: вироби, митниця

Коментарі

Мясник 2020-03-03 / 19:48:28
Просто чушь! Дайте закон і тарифи, за яким не треба прятати сир, дебіли!
Нонсенс просто, оце контрабанда, оце порушення!?

Дяді Толі 2020-02-24 / 18:08:53
Це ж Італіі , вже померло 4 людини від Вірусу?

Дядя толя 2020-02-23 / 20:14:57
Можна я утилізую цей сир ,і мясо!!
Шановні митники не вживайте продукти які не пройшли укр санстанцію ,віддайте мені ьережітть своє здоровя , а я вже старий хряк зїм то всьо італійске гімно, збережу ваше здоровя, СЛАВА УКРАЇНСЬКІЙ МИТНИЦІ

Роман 2020-02-23 / 14:42:55
На Закарпатті завжди їхав контрабас і давно і зараз на ньому і заробляють митники це було с покон віків а це все показуха.Пам'ятаєте на Шегині вилучили контрабанду товару на Івано Франківськ.Так отож товар йому після показухи віддали і він дальше возить через їхній пост.Вот і все.

Hry Zaw 2020-02-23 / 04:29:28
Показують митники свою значимість,такі продукти у містах Західної України продаються масово прямо з бусів.

Vasjavasja 2020-02-22 / 21:00:22
В тюрму його за таку контрабас

#### 2020-02-22 / 18:54:57
Самi собi сруть потiм скаржаться що винить!

Микола 2020-02-22 / 18:34:32
верніт Мішку футбольора, нікому брати гроші, мусят товар конфісковувати

ддд 2020-02-22 / 17:13:04
ПО-КА-ЗУ-ХА *****

ЧИТАЧ 2020-02-22 / 16:27:07
яка доля товару далі ?





Бро 2020-02-22 / 15:35:20
На краснодоні не буде прошутто...

Hemoroy 2020-02-22 / 15:23:24
Хороша продукция! Треба знищити як мацкали апельсини!

Іван 2020-02-22 / 14:58:08
Голосуєм, на вашу думку куда піде добро
1.) Honey а решта по митничка ко в долі
2.) Утелізацію
3.) 128 мій бригаді в кашу.

Продукти харчування розмитненню не підлягають так як сертифікати, ветеренарія ітд.

TURBO 2020-02-22 / 14:05:16
Дайте людям штраф, що не заявили на розмитнення і нехай розмитнять і їдуть собі щасливі.
Але це би так було у правильному гуманому суспільстві, тому дії будуть слідуючі:
- затримують до рішення суду, далі слідчий винисе рішення на продаж, так як це продукти швидко псуються.
- далі все вкрадуть самі слідчі з митниками і суддями.

Арешль 2020-02-22 / 13:42:08


Хахаха то дови***ув@лись)) із своїми камерами на взятку, тепер пропало1000€))


НОВИНИ: Кримінал

18:07
/ 5
Мукачівець із трьома спільниками, підозрювані у вимаганні, й надалі утримуватимуться під вартою без можливості внесення застави
17:26
/ 1
15-річного підлітка, про чиє зникнення повідомили батьки, знайшли непритомним на одному із закинутих заводів Мукачівщини
17:20
/ 3
Мешканець Рахова у спеціально обладнаній вдома нарколабораторії виростив 12 кущів конопель
17:10
/ 7
Скеровано до суду обвинувальний акт стосовно поліцейського з Хустщини, підозрюваного у хабарництві
11:17
/ 16
За розголошення конфіденційної інформації щодо смерті мешканки Іршавщини із COVID-19 розпочато кримінальне провадження
10:25
На Закарпатті засуджено торговця вибуховими пристроями
18:02
На Берегівщині після наїзду VW пішохід опинився в лікарні з переломом ноги
17:48
/ 1
В апеляції підтверджено вирок мешканцю Тячівщини, що 9 років переховувався від відповідальності за сексуальне насильство в Росії
22:15
В Ужгороді авто врізалося в дорожній знак, водій утік
13:32
За добу на Закарпатті виявили 10 п‘яних водіїв
13:20
/ 1
Водій УАЗа, який вчора перекинувся у Великому Бичкові, був п'яний
11:28
/ 3
У Солотвині в пасажира BMW X5 з водієм під наркотиками виявили пістолет
11:00
/ 3
П'яти учасникам "циганського" ОЗУ з Мукачівщини обрано запобіжні заходи
21:40
/ 2
ФОТОФАКТ. На Рахівщині посеред дороги перекинувся УАЗ
13:58
У Мукачеві під час п'яної сварки чоловік убив співмешканку, вдаривши її ножицями в груди
09:21
/ 1
На Хустщині затримали одного з двох "напарників", що викрали з-під будинку пенсіонера ВАЗ
20:19
Чоловіка, який на Великоберезнянщині підпалив односельця, взято під варту на 2 місяці
17:54
/ 15
Скандал в Ужгороді: "корупційна парковка" в центрі міста належить команді мера Андріїва
14:02
Мешканців Тячівщини, в чиїм позашляховику знайшли рушницю та ножі, перевіряють на причетність до браконьєрства
13:52
/ 1
На Закарпатті затримали фігурантів ще одного злочинного угруповання, які вимагали кошти з місцевих мешканців
12:48
/ 2
На Закарпатті викрили схему незаконного імпорту товарів на територію України
12:19
Закінчився термін самоізоляції у перших 353 мешканців Закарпаття
11:18
13-річний школяр на Рахівщині чотири рази викликав поліцію на замінування, пожежу та бійку у місцевій школі
11:09
На Великоберезнянщині під час сварки чоловік вилив на односельця горючу рідину, підпалив і втік
11:05
У Мукачеві чоловік, який уже мав проблеми із законом, викрав авто у пенсіонера
» Всі новини