На Хустщині викрито лісника, котрий вимагав 3 тис доларів хабара за надання дозволу на вирубку дуба (ФОТО)

За процесуального керівництва прокуратури Закарпатської області співробітниками Управління стратегічних розслідувань в Закарпатській області та територіального управління ДБР у м. Львові затримано майстра лісу при отриманні 600 дол США неправомірної вигоди.

На Хустщині викрито лісника, котрий вимагав 3 тис доларів хабара за надання дозволу на вирубку дуба (ФОТО)

Загалом затриманий вимагав 3 тис дол США за надання дозволу на вирубку дубу на території лісництва та його безперешкодне вивезення.

Майстра лісу затримано у порядку ст. 208 КПК України.

Наразі триває проведення першочергових слідчих дій.

Вирішується питання про повідомлення затриманому про підозру у вчиненні злочину передбаченого ч.3 ст.368 КК України та обрання йому запобіжного заходу, повідомляє пресслужба прокуратури Закарпатської області

29 січня 2020р.

Теги: лісник, вирубка, дозвіл, хабар

Коментарі

vova 2020-01-30 / 09:34:40
Йсе департамент стратегічних розслідуванью. Упуймали лісника з чотирьма копачами. Йсе стратегічний злочин.

Анталовський 2020-01-29 / 23:49:33
А до мене в Мукачівський лісгосп коли зайдете? Я нормальний мужик в прокуратуру області заношу , не стартую а ліс по мали дорізаю, за грощі, бо ще хочу віллу за границюв купити, не хужу як в Ахметова зарплата дозволяє . Слава Україні !!!

Робі 2020-01-29 / 22:39:11
У чорноголовій березнянське лісництво там хабарник і крадій Ляховець Іван Петрович ..лісничий.. чому за цьго пі...са не візьмецься СБУ??? Чому цього не бачать????

ісе дбр чи дср 2020-01-29 / 21:36:21
У Львівській області правоохоронці викрили угруповання, яке вимагало гроші у заробітчан.

Як повідомляє пресслужба обласної поліції, в організовану злочинну групу входили жителі Самбірського та Старосамбірського районів у віці від 25 до 30 років.

Встановлено, що учасники злочинної групи вимагали гроші у жителів області, які поверталися із заробітків із-за кордону.Зловмисники залякували людей, а якщо це не давало результату, застосовували фізичне насильство.

Під час санкціонованих обшуків правоохоронці виявили та вилучили у них коштів на загальну суму понад 50 тисяч доларів США, отриманих злочинним шляхом та інші речові докази.

Трьом учасникам злочинної групи повідомили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.4 ст. 189 (Вимагання) КК України. Їм загрожує покарання — позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з конфіскацією майна

Буркало 2020-01-29 / 21:17:24
Вам не ловиш не добре!
Ловиш не добре!
З себе почніть, мудаки, спробуйте недопалок до смітника донести

Анна 2020-01-29 / 21:08:02
Подивіться, ці чотири нещасні стовбури коштують 3000 доларів, що пишете таку дурницю!

Українець 2020-01-29 / 20:01:26
По факту видно, що когось підставили. Якщо є господь Бог то винні обов'язково будуть покарані. На все воля божа, час покаже...

Микола 2020-01-29 / 19:16:23
увольняти і садити треба лісничых, всіх до одного.

односільчанин 2020-01-29 / 18:54:07
у сього сигиняка вроді 5 дітей. а точно брав не сам- де цепочка- чому не відслідили кому передасть більшу частину.

НОВИНИ: Кримінал

13:10
На Іршавщині ще троє членів ДКВ визнали свою вину у незаконній видачі бюлетенів для голосування
13:06
На Закарпатті затримали оперуповноваженого контррозвідки СБУ за вимагання хабара за безперешкодний перетин кордону
10:59
На Рахівщині "п'яний" Fоrd з'їхав у кювет, а зупинений у Берегові водій під наркотиками чинив опір поліції
09:56
/ 2
На Закарпатті у вантажному поїзді, що прямував до Угорщини, відкопали з-під руди 2 тис пачок сигарет
00:16
/ 7
Прикордонники офіційно повідомили про виявлення сигаретної контрабанди в авто почесного консула Ігнатка
23:26
/ 54
На закарпатській митниці затримали на контрабанді сигарет скандального дипломата Ігнатка
16:42
/ 1
У Виноградові 79-річний чоловік під час п'яної сварки до смерті побив 83-річного товариша по чарці
16:33
/ 1
В Ужгороді пошкодили монумент жертвам Голодомору
16:05
/ 5
На Закарпатті затримали прикордонника, що вимагав і отримав хабар за "дозвіл" на контрабанду сигарет
15:16
/ 1