На Хустщині викрито лісника, котрий вимагав 3 тис доларів хабара за надання дозволу на вирубку дуба (ФОТО)

За процесуального керівництва прокуратури Закарпатської області співробітниками Управління стратегічних розслідувань в Закарпатській області та територіального управління ДБР у м. Львові затримано майстра лісу при отриманні 600 дол США неправомірної вигоди.

На Хустщині викрито лісника, котрий вимагав 3 тис доларів хабара за надання дозволу на вирубку дуба (ФОТО)

Загалом затриманий вимагав 3 тис дол США за надання дозволу на вирубку дубу на території лісництва та його безперешкодне вивезення.

Майстра лісу затримано у порядку ст. 208 КПК України.

Наразі триває проведення першочергових слідчих дій.

Вирішується питання про повідомлення затриманому про підозру у вчиненні злочину передбаченого ч.3 ст.368 КК України та обрання йому запобіжного заходу, повідомляє пресслужба прокуратури Закарпатської області

29 січня 2020р.

Теги: лісник, вирубка, дозвіл, хабар

Коментарі

vova 2020-01-30 / 09:34:40
Йсе департамент стратегічних розслідуванью. Упуймали лісника з чотирьма копачами. Йсе стратегічний злочин.

Анталовський 2020-01-29 / 23:49:33
А до мене в Мукачівський лісгосп коли зайдете? Я нормальний мужик в прокуратуру області заношу , не стартую а ліс по мали дорізаю, за грощі, бо ще хочу віллу за границюв купити, не хужу як в Ахметова зарплата дозволяє . Слава Україні !!!

Робі 2020-01-29 / 22:39:11
У чорноголовій березнянське лісництво там хабарник і крадій Ляховець Іван Петрович ..лісничий.. чому за цьго пі...са не візьмецься СБУ??? Чому цього не бачать????

ісе дбр чи дср 2020-01-29 / 21:36:21
У Львівській області правоохоронці викрили угруповання, яке вимагало гроші у заробітчан.

Як повідомляє пресслужба обласної поліції, в організовану злочинну групу входили жителі Самбірського та Старосамбірського районів у віці від 25 до 30 років.

Встановлено, що учасники злочинної групи вимагали гроші у жителів області, які поверталися із заробітків із-за кордону.Зловмисники залякували людей, а якщо це не давало результату, застосовували фізичне насильство.

Під час санкціонованих обшуків правоохоронці виявили та вилучили у них коштів на загальну суму понад 50 тисяч доларів США, отриманих злочинним шляхом та інші речові докази.

Трьом учасникам злочинної групи повідомили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.4 ст. 189 (Вимагання) КК України. Їм загрожує покарання — позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з конфіскацією майна

Буркало 2020-01-29 / 21:17:24
Вам не ловиш не добре!
Ловиш не добре!
З себе почніть, мудаки, спробуйте недопалок до смітника донести

Анна 2020-01-29 / 21:08:02
Подивіться, ці чотири нещасні стовбури коштують 3000 доларів, що пишете таку дурницю!

Українець 2020-01-29 / 20:01:26
По факту видно, що когось підставили. Якщо є господь Бог то винні обов'язково будуть покарані. На все воля божа, час покаже...

Микола 2020-01-29 / 19:16:23
увольняти і садити треба лісничых, всіх до одного.

односільчанин 2020-01-29 / 18:54:07
у сього сигиняка вроді 5 дітей. а точно брав не сам- де цепочка- чому не відслідили кому передасть більшу частину.

НОВИНИ: Кримінал

02:57
На Міжгірщині Skoda знесла бетонний стовп на узбіччі
02:48
Водієві, що п'яним у Малому Березному врізався в бетонний місток, травмувавши 3-х пасажирів, погоджено підозру
17:50
/ 5
Водійку, з чиєї провини у "п'яному" зіткненні автівки з деревом в Ужгороді загинула пасажирка, взято під варту
13:03
/ 1
У будинку мешканки Хустщини знайшли 150 г канабісу
11:43
/ 3
У Берегові четверо нападників побили чоловіка, пошкодили його авто та відібрали сумку з документами і грошима
10:34
/ 1
У лісі на Закарпатті затримали нелегала з Грузії
10:32
У Виноградові зіткнулися два легковики
10:27
/ 1
На митному посту "Тиса" в донеччанина вилучили газовий пістолет
01:35
/ 3
На Мукачівщині авто знесло зупинку та вилетіло у кювет
11:35
/ 1
На Ужгородщині двоє чоловіків викопали на подвір'ї місцевої церкви 12 деревцят туї
10:02
/ 7
В Ужгороді 23-річна нетвереза водійка врізалася в дерево, загинула 19-річна пасажирка
09:57
/ 1
На Закарпатті прикордонники не дозволили вивезти дитину за підробленим документом
09:14
Завершено слідство стосовно затриманих у Хусті влітку "рекетирів"
21:04
/ 10
У Берегові суддя-хабарник посприяв виходу вбивці на волю
12:54
На Хустщині викрили групу раніше судимих крадіїв, що обкрадали односельців
11:24
/ 3
6 учасників масової бійки в Берегові, внаслідок якої помер один із чоловіків, постануть перед судом
11:17
/ 4
Іноземців-паломників, які спробували незаконно потрапити в Україну, затримали на Закарпатті
09:03
/ 4
Посадовця Великоберезнянського райвідділу земельних ресурсів підозрюють у службовому підробленні
16:16
/ 1
За грабіж напідпитку мешканець Ужгорода проведе 4 роки у тюрмі
15:32
На Закарпатті з Перечинського лісгоспу вимагають стягнути близько 600 тис грн збитків за порушення лісового законодавства
13:34
/ 1
В Ужгороді затримали крадія, котрий у квітні виніс із ювелірної крамниці вироби на 300 тис грн
12:59
/ 2
Екскерівника територіального відділу Антимонопольного комітету на Закарпатті судитимуть за отримання хабаря
03:54
/ 3
На Іршавщині лоб у лоб зіткнулися 2 автомобілі
03:47
На в'їзді в Мукачево вантажівка в'їхала в зад легковика
15:02
/ 2
На Закарпатті жінка намагалася завезти з Угорщини імпортні чоловічі бритви в обхід митного законодавства
» Всі новини