В Ужгороді силовики провели масові обшуки у циганському поселенні (ВІДЕО)

28 січня, близько 8 години ранку, в Ужгороді у ромському поселенні по вулиці Тельмана працівники поліції та спецназу за участі спеціальної техніки провели обшуки у циганському таборі.

В Ужгороді силовики провели масові обшуки у циганському поселенні (ВІДЕО)

Про таке повідомляє лідер циганської громади Мирослав Горват, пояснюючи: "Передував цим подіям скоєний важкий злочин в Ужгороді, а поліція прийняла рішення використати такий метод для пошуку ймовірних злочинців саме тут. Були здійснені масові обшуки у 10-15 житлових приміщеннях ромів".

Як повідомляє Мирослав Горват, посилаючись на слова обшукуваних, поліція не всім показала документи, на яких підставах здійснювалися дані обшуки.

У кількох кімнатах були виламані вхідні двері, до міськвідділу забрали п´ятьох осіб, у тому числі молоду жінку з двотижневою дитиною.

Офіційної інформації від поліції про ситуацію наразі немає.

29 січня 2020р.

Теги: обшуки, поліція

Коментарі

Ребрей 2020-01-30 / 15:07:43
Можна навести порядок в Ужгороді, і не тільки, коли зміниться керівництво поліції зверху до низу на професіоналів і не буде "смотрящих" над нею.

Юрій 2020-01-30 / 09:51:14
Народна мудрість: "Не буде з пса солонини, а із цигана людини"

Цигани то бля чортовоє насіння. 2020-01-30 / 09:01:22
Тоті нигди робити не хотіли і не хочуть.
А всьо што роблять то лем один кримінал.

До Ребрея молодшого 2020-01-29 / 23:58:07
Надіємось що наведете порядок в Ужгороді, так як колись навів ваш тато будучи на посаді начальника Ужгородської міліції .

ссср 2020-01-29 / 20:25:43
поровняти та дорогу з асфальту зробити на базар, буде людям добре

Ребрей 2020-01-29 / 19:30:54
Професійний журналістський репортаж барона - горвата показує сутність цієї нгародності у всій її красі, як і самого представника у меріїї (горвата).
Такі рейди потрібно проводити те тільки на Тельмана, але й інших вулицях нашого міста і не тільки разово, а регулярно - кожний тиждень, не чекаючи коли поводом буде злочин з їх сторони. Причому виховувати їх копанцями, дубинками без вияснення імені, щоби сиділи в своїх норах як щурі, а не грабили та калічили невинних людей. Із цигана ніколи не буде людини, це факт, скоріше ведмідь буде співати.

Зашморг 2020-01-29 / 18:13:06
ені вкрай не зрозуміло. На одному сайті аж зализуючи інтимні міста цим негідникам аж з прискоком обзивають їх, для узлагодження з Соросом-РОМАМИ, а в інших по простонародному без "великих "КУ" та прогибів-циганами. Як всеж правильно? І ще одне-Януковича змогли виштовхати у Ростов до ВЕЛИКОРОСІВ, а з цими яка важкість? "Чи поле страшно заросло? Чи лемеша іржа поїла? Чи затупилось чересло?..." Хай ще величнішими стануть, коли цигани к ним прийдуть...(Знаю, що писати слід "до них", але склад вже не той).

Горват клоун 2020-01-29 / 18:04:52
" а поліція прийняла рішення використати такий метод для пошуку ймовірних злочинців саме тут" - а який ще до них метод використовувати?!?
Може повістку вручати? Чи на допит запрошувати?
Там жеж суцільна "атріцаловка"! Тут такий не жиє, нічого не знаєме, нич не чули!

До того 2020-01-29 / 14:57:45
До єдного або посадити або виселити на всі чотири сторони (краще виселити, бо не заробив на тюремну баланду). Оби від їхнього духу лише фільм залишився "Табор уходит в небо".

Пенсіонеру пенсіонер 2020-01-29 / 14:30:59
Так то воно так, але від перестановки доданків їх сума не міняється , циган тоді добрий коли сидить в тюрьмі.

Читач 2020-01-29 / 12:53:16
Інша пропозиція: коли індуси в УжНУ закінчать навчання, кожному з них вручити по 100 наших циган для відправки на спільну їх батьківщину на чолі з їх баронами та Мирославом Горватом!!!

Алла 2020-01-29 / 12:22:18
Таку профілактику треба проводити частіше. Може і порядок був би.

Ваня 2020-01-29 / 11:46:51
Давно пора

Лоці 2020-01-29 / 11:44:29


Мова ненависті та ворожнечі. Коментар видалено. Адмін


пенсіонеру 2020-01-29 / 11:28:25
Точніше: Ребрей казав,якщо ранком зустрінеш цигана,забирай його у міліцію,бо йде красти,а якщо йде по вулиці вечером,забирай бо вже вкрав.

Мовжі 2020-01-29 / 10:47:21
Йой бют на тельмана і всих на кордунес йой на велику міліцію

Пенсіонер 2020-01-29 / 10:42:09
Молодці хлопці!!! Бий цигана де го видеш , бо як казав старий Ребрей В. В. ,циганин або вкрав або йде красти, третього не дано.

БТР 2020-01-29 / 10:10:04
Правильно зробили! А яка антисанатарія!!!

укр 2020-01-29 / 09:58:07
такі рейди необхідно проводити частіше, і не тільки з виламуванням дверей. Цигани це паразити суспільства!

НОВИНИ: Соціо

12:56
На Закарпатті прийнято на роботу 13 215 працівників
12:52
Закарпатські рятувальники відкрили онлайн-реєстрацію для туристів, які зібрались у гори
12:50
У Мукачеві на оновлення водомережі виділять понад 13 млн грн
10:19
У Мукачеві влаштують масовий "гітарний" флешмоб на підтримку актора драмтеатру
09:13
/ 1
Понад 9 тис грн сплатили до бюджету міста власники сіті-лайтів у центрі Ужгорода
02:37
Українська сторона погодила текст угоди про пункт пропуску Біла Церква - Сігету Мармацієй
02:19
Програму розвитку регіону українських Карпат на 2020-2022 рр фінансуватимуть. Уряд прийняв постанову
00:50
Коледж мистецтв в Ужгороді "технічно" опинився перед загрозою ліквідації
22:20
/ 12
Канцідайло вже не очільник поліції Закарпаття
18:00
/ 11
У Боздоському парку в Ужгороді невідомі вирубали два десятки дерев
17:47
/ 1
Депутати Закарпаття зазначають катастрофічну нестачу коштів у фінансуванні медзакладів краю
17:02
/ 1
Працівникам УжНУ підвищать зарплати: виш отримав додаткове фінансування
16:55
В Ужгороді реалізовують молодіжні проєкти соціальної дії
16:32
Власники та користувачі землі на Закарпатті сплатили понад 30 млн грн податку
15:35
Торік населення Закарпаття скоротилося на 3011 осіб і на 1 січня 2020-го становило майже 1 млн 254 тис людей
13:15
Закарпатська академія мистецтв із січня – без зарплат
13:05
/ 1
Утворено Раду арбітражних керуючих Закарпатської області та обрано її керівника
10:33
Зупинений на Рахівщині вночі мотоцикліст сам зізнався, що вживав алкоголь, але від медосвідування відмовився
09:15
Завдяки спеціальній станції в Мукачеві всі охочі можуть отримати інформацію про якість повітря
04:01
/ 1
В Ужгороді пропонують худнути і покращувати здоров'я, водночас заробляючи
02:50
ХХІІ Всеукраїнський турнір юних істориків відбудеться в Ужгороді
17:00
/ 3
Законопроєкт про криміналізацію контрабанди завершать за кілька тижнів – Нефьодов
16:33
/ 2
В Ужгороді відбувся мітинг-реквієм зі вшануванням військовослужбовців, що захищали Дебальцівський плацдарм
16:16
/ 5
Частину валідаторів у комунальних автобусах Ужгорода можуть тимчасово вимкнути
14:30
/ 3
Закарпатський хірург, військовий медик Олександр Данилюк упорядкував книгу спогадів про бої за Дебальцеве
» Всі новини