Унаслідок реформи закарпатська юстиція зазнала деяких структурних та функціональних змін

Нещодавно відбулись суттєві зміни в організації роботи територіальних органів Міністерства юстиції України. Так, головні територіальні управління юстиції в областях було ліквідовано, а натомість утворено 8 міжрегіональних управлінь Мін’юсту.

Зокрема, 28 грудня 2019 року розпочало свою роботу Південно-Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ), яке об’єднало управління юстиції у Закарпатській, Івано-Франківській, Тернопільській та Чернівецькій областях. Метою даних змін є оптимізація ресурсів, забезпечення більш ефективного використання коштів та підвищення рівня надання послуг громадянам.

За підсумками відкритих конкурсів на посаду начальника новоутвореного Південно-Західного міжрегіонального управління призначено Вікторію Васильчик, а на посаду заступника начальника Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції у Закарпатській області - Михайла Думнича.

Змінився також обсяг завдань та повноважень територіальних органів юстиції. Разом із тим, усі відділи державної реєстрації актів цивільного стану, відділи державної виконавчої служби та державні нотаріальні контори працюють у звичному режимі.

Сьогодні органи юстиції виконують свої функції на підставі оновленого Положення про міжрегіональні управління Міністерства юстиції України з якого виключені, зокрема, такі завдання, як координація діяльності територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, місцевих державних адміністрацій, а також державних підприємств, установ, організацій з питань правової освіти та систематизації законодавства, здійснення методичного керівництва правовою роботою та підвищення кваліфікації юрисконсультів. Також більше не проводяться і перевірки із вищезазначених питань. Крім того, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів від 15 січня 2020р. №28-р припинено реалізацію правопросвітницького проекту «Я маю право!».

Зміни відбулися і з напрямку державної реєстрації. Так, антирейдерська комісія вже не діє, а скарги на держреєстраторів буде розглядати колегія міжрегіонального управління з розгляду скарг на рішення, дії або бездіяльність держреєстратора, суб'єктів держреєстрації.

Державна реєстрація нормативно-правових актів тепер на території Закарпатської області не здійснюється. Суб’єктам нормотворення необхідно безпосередньо звертатись до відповідного профільного відділу Південно-Західного міжрегіонального управління, який знаходиться у місті Івано-Франківськ.

Згідно зі структурою Південно-Західного міжрегіонального управління, у Закарпатській області знаходяться:

- Управління забезпечення примусового виконання рішень у Закарпатській області та районні, міські, міжрайонні відділи ДВС;

- Відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Закарпатській області Управління державної реєстрації та районні міські відділи ДРАЦС;

- Відділ державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань у Закарпатській області Управління державної реєстрації;

- Відділ з питань нотаріату у Закарпатській області Управління нотаріату;

- Сектор з питань банкрутства у Закарпатській області;

- Сектор судової роботи та міжнародного співробітництва у Закарпатській області.

Крім того, на території області працюють структурні підрозділи міжрегіонального управління, які займаються питаннями персоналу, фінансів, господарського забезпечення та документування, повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції.

 
27 січня 2020р.

Теги: зміни, юстиція

Коментарі

колега 2020-05-15 / 18:41:17
думнич лох. хаха

Василь 2020-02-09 / 14:31:44
Погоджусь з попереднім коментарем, особисто мав розмову, це далека людина до роботи, він поняття не має де він і які в нього повноваження цей Думнич Михайло. Сидить і тільки чекає хто б йому запропонував хабар. По розуму схожий на брагара,продай пса, оплати комуналку. І ссіх і гріх

7777 2020-02-08 / 00:05:07
Думнич М.М. купив посаду заступника начальника, бо дивлячись відео співбесід на YouTube соромно не знати елементарне, їздить на AUDI Q7 на € номерах, цікаво за які кошти придбано ТЗ.
https://youtu.be/QJ1pfmfi_QQ
https://youtu.be/L0C6FuZom5E
https://youtu.be/NVxgs0VT4D8

Ось подивіться на рівень знань!!! Сором!

12345 2020-01-27 / 15:36:05
А посаду водія дерибанщика Марчишака який вкрав майна на 33 мільйона яке було виділено для АТО та дитячих будинків реорганізували ?

НОВИНИ: Соціо

16:03
Дитсадки у Мукачеві запрацюють 9 червня
11:50
У Мукачеві провели майже півтисячі операцій із заміни суглобів
11:29
У Мукачеві відкриють школу батьківства, материнства та подружнього життя
11:12
На Закарпатті відновлено пропускні операції у пунктах пропуску "Малий Березний" і "Малі Селменці"
02:59
Закарпатець скинув 37 кг ваги і відкрив клуб здорового способу життя у Мукачеві
01:03
З понеділка Мукачево також запускає громадський транспорт
00:14
/ 3
Компромісом, що дозволив розблокувати КПП "Тиса", стало мито 55 центів за кілограм "італійської" посилки
19:17
/ 4
КПП "Тиса" блокували перевізники з "подрібненими" партіями товару - голова Закарпатської ОДА
15:18
/ 12
КПП "Тиса" тимчасово розблоковано, на місці перебуває голова Закарпатської ОДА - ЗМІ
14:13
/ 8
Держприкордонслужба опублікувала світлини і відео з заблокованого КПП "Тиса" на Закарпатті
13:13
/ 12
На КПП "Тиса" авто прикордонників виштовхали на узбіччя
11:45
/ 10
Перевізники заблокували КПП "Тиса"
02:33
"Укрзалізниця" відкрила продаж квитків до Ужгорода
02:03
З понеділка в Ужгороді почнуть їздити муніципальні автобуси (ГРАФІК РУХУ)
01:47
/ 7
Під тиском ЗМІ закарпатські чиновники скасували тендер і купують респіратори в 4 рази дешевше
14:04
/ 2
На вечір суботи та у ніч проти неділі на Закарпатті прогнозують грози зі зливами, шквальним вітром, градом і мокрим снігом
13:56
/ 2
На Закарпатті відкривають пункти пропуску на кордонах зі Словаччиною
10:47
/ 2
На Закарпатті через йододефіцит у 4 рази більше захворювань щитовидної залози, ніж в інших областях країни
10:27
/ 5
На Міжгірщині пройшла конференція щодо розвитку туризму
10:16
/ 3
"Велике будівництво" триває на Закарпатті
09:36
За безпекою дорожнього руху на Закарпатті слідкуватимуть додаткові патрулі
02:34
/ 11
В Ужгороді на погоджувальній комісії по "Кірпічці" громадськість відстояла додатковий шмат території майбутнього парку від забудови
02:18
На Тячівщині жителі Дубового вийшли на попереджувальну акцію через ями в центрі селища
01:55
/ 5
На Закарпатті мобільні групи перевірятимуть на кордоні з Угорщиною посилки заробітчан (ДОКУМЕНТ)
01:25
На Закарпатті обговорили проєкт "Мале карпатське коло"
» Всі новини