З Різдвом!

На Закарпатті колись не було куті? І не стояв на покутті дідух? Ну і що? У нас збереглися інші прадавні звичаї, які становлять основу нашого буття і абсолютно вписуються у дух українського єства.

З Різдвом!

Ми століттями вимушено жили поокремо, а тепер, відповідно, сокотиме своє і вбираємо з великого українського народного єства те, що нам близьке за духом.

Так колись формувалися інші нації і народи. Так творимо тепер себе ми, українці. Закарпатські і слобожанські, галицькі і подільські, буковинські та поліські.
Переймаючи один в одного краще і наснажуючись відчуттям наших єдності і потужності. Радо даруючи і так само щиро отримуючи навзаєм.

Ми – великий український народ, який вижив у століттях бездержавності і тепер здолає правління чужодухих і чужорідних панів і підпанків та їх місцевої прислуги «на нашій, не своїй землі».

Нині, за різдвяним столом, спільно – родиною, Закарпаттям, всією Україною, забажаймо, хай ясна зірка Різдва осяє всі наші помисли і дії, надасть сили і духу у споконвічному виборі між добром і злом. Хай прадавні, глибинні традиції українського Святвечора зміцнять наші родини, примножать їх добробут і допоможуть усім нам прожити цей рік у щасті та здоров’ї.

Помолімось за тих, хто, ризикуючи своїми життями, відстоює нашу свободу в війні з Росією на Сході.

З Різдвом!

07 січня 2020р.

Теги: Різдво

Коментарі

наука 2020-01-13 / 12:57:07
Бог,Біблія,Ісус Христос,Будда,Мухамед...,але є ще Небо,Планети,Космос,Ракети:астрономія...Деїзм!(читайте словники,вікіпедію).

Нижньоворітець 2020-01-09 / 16:06:06
Славімо Його!

Мига(д)ови 2020-01-09 / 13:02:35
Ко тя кивать, неборе? Ти, лежачи на рекоме, вжесь собі представив, ош ти герой, котрого вбивавуть. Може тя вже на сятого подати? :)

Ви, християни, значно більше людей вбили заради свої подарованої вам книжниками і фарисеями з Сіону віри, і нич - дале хочете вказовати, кому як жити і в што вірити

Мигаль 2020-01-09 / 11:34:58
Пер(д)уну. Ты неборе живеш не на початку першого тисйачоліття, коли християн убивали за їх віру. Йа так розуміву, ош кібы тобі было дано право, ты бы тоже убивав ушоткых непер(д)унув.

Перун 2020-01-08 / 18:29:49
Місцевому. Ну якщо це Різдво ВАШОГО бога Христа, то чого ти стрибаєш іншим в очі? Шануй ВАШОГО істукана. Але не заважай іншим празнувати, хто як хоче.
А термін "дехристиянізація" заміни на "десіонізація". Бо ти живеш за лайтовою версією Тори, за якою є обраний, богообраний народ, але точно не той, до якого належиш ти. Бо Господь, як йдеться в писанні, уклав завіт з домом Ізраїлевим, а не з нами. І Христос, як сам казав, прийшов до заблудлих овечок дому Ізраїлевого, а не до тебе потєряного :)
І в рай, обіцяний тою обрізаною Торою, ти не попадеш. Бо, як сказано, туди попаде тільки певна кількість, та й ті - з семи колін дому Ізраїлевого. А ти будеш їм прислуговувати, як зараз в Україні.

Місцевий 2020-01-08 / 15:16:14
Христос Рождається!Як це Ви вітаєте якось аморфно з Різвом????Це що різдво собаки чи чогось іншого. Що за тренд пішов...явної дехристиянизації. Тоді вітайте з новим місяцем чи сонцестоянням якщо Ви не християни. ЦЕ РІЗДВО НАШОГО БОГА ХРИСТА, а не язичницьких істуканів і явищ природи

культура 2020-01-08 / 11:37:14
Усе традиції.Кажуть релігієзнавці,що скоро і китайські традиції,будемо святкувати. Головне свято,традиції і кожного дня!

Вуву 2020-01-07 / 18:48:15
З вірою та божою поміччю у завтрашній день.

Адмін 2020-01-07 / 16:26:17
Славімо Його!

констатація 2020-01-07 / 15:44:13
Христос народився!

патріот 2020-01-07 / 11:23:05
Зі святом!

НОВИНИ: Соціо

03:11
Замість сміттєпереробного заводу жителі Ужгородщини просять виділити ділянки під пасовища
03:04
Закарпатські виші готуються до прийому документів на вступ
01:42
/ 1
Голова Держлісагентства на Закарпатті був неприємно вражений ситуацією з переробкою деревини і каратиме за "сімейний" бізнес
15:18
/ 3
Службову перевірку щодо супроводу авто поліцейськими на КПП "Лужанка" розпочали на Закарпатті
13:14
/ 2
У Реабілітаційний центр диких птахів на Міжгірщини передали молодого боривітра
10:14
В УжНУ завершилася V Міжнародна літня школа з програмування
09:36
/ 1
Дванадцятиметровий "Прапор Єдності" несуть на Закарпаття
12:20
/ 3
У Мукачеві всю ніч шукали 2-річного хлопчика, що заснув у закинутому будинку дачного сектору
12:14
/ 3
Карма Боржави: як не вітряки, то Олімпіада
09:43
/ 4
Вступна кампанія на Закарпатті в умовах карантину супроводжується складнощами та дефіцитом абітурієнтів
09:37
Відкриту управлінську студію, присвячену покращенню роботи обласної галузі освіти, провели в Ужгороді
09:34
/ 1
Екофестиваль відбувся в Ужгороді
04:19
/ 10
На КПП "Тиса" розпочали спорудження 2 туалетів за 8,5 млн грн
03:52
На Закарпатті сім'я медсестри, що померла від коронавірусу, отримає 1,5 млн грн допомоги
17:20
Фільм про столітнього закарпатця став двічі найкращим на Міжнародному фестивалі "Поза часом"
17:17
Про посткарантинні наслідки для туризму Закарпаття та шляхи його розвитку говорили в Ужгороді
14:34
/ 5
Нове сучасне обладнання майже на 3,4 млн грн закупили в лікарню Ужгорода за кошти міського бюджету
13:58
У Підзамковому в Ужгороді стартував УжГрінФест
10:58
/ 1
На Закарпатті вводиться тимчасове обмеження руху великогабаритного транспорту
09:39
/ 4
Інклюзивна кондитерська "Золоті серця Закарпаття" закривається через нестачу коштів
09:32
/ 2
З початку року у місцевих бюджетах Закарпаття – понад 2,7 млрд грн податків
04:28
Нацпарку "Синевир" передадуть конфіскованих ведмедів Балу та Тимошу
04:09
/ 7
На Закарпаття масово повертаються туристи
04:02
Жителі Великої Доброні на Ужгородщині за 5 років самотужки відремонтували вже 7 км доріг
03:41
Дитячі літні табори відновлять роботу на Закарпатті 7 серпня
» Всі новини