З Різдвом!

На Закарпатті колись не було куті? І не стояв на покутті дідух? Ну і що? У нас збереглися інші прадавні звичаї, які становлять основу нашого буття і абсолютно вписуються у дух українського єства.

З Різдвом!

Ми століттями вимушено жили поокремо, а тепер, відповідно, сокотиме своє і вбираємо з великого українського народного єства те, що нам близьке за духом.

Так колись формувалися інші нації і народи. Так творимо тепер себе ми, українці. Закарпатські і слобожанські, галицькі і подільські, буковинські та поліські.
Переймаючи один в одного краще і наснажуючись відчуттям наших єдності і потужності. Радо даруючи і так само щиро отримуючи навзаєм.

Ми – великий український народ, який вижив у століттях бездержавності і тепер здолає правління чужодухих і чужорідних панів і підпанків та їх місцевої прислуги «на нашій, не своїй землі».

Нині, за різдвяним столом, спільно – родиною, Закарпаттям, всією Україною, забажаймо, хай ясна зірка Різдва осяє всі наші помисли і дії, надасть сили і духу у споконвічному виборі між добром і злом. Хай прадавні, глибинні традиції українського Святвечора зміцнять наші родини, примножать їх добробут і допоможуть усім нам прожити цей рік у щасті та здоров’ї.

Помолімось за тих, хто, ризикуючи своїми життями, відстоює нашу свободу в війні з Росією на Сході.

З Різдвом!

07 січня 2020р.

Теги: Різдво

Коментарі

наука 2020-01-13 / 12:57:07
Бог,Біблія,Ісус Христос,Будда,Мухамед...,але є ще Небо,Планети,Космос,Ракети:астрономія...Деїзм!(читайте словники,вікіпедію).

Нижньоворітець 2020-01-09 / 16:06:06
Славімо Його!

Мига(д)ови 2020-01-09 / 13:02:35
Ко тя кивать, неборе? Ти, лежачи на рекоме, вжесь собі представив, ош ти герой, котрого вбивавуть. Може тя вже на сятого подати? :)

Ви, християни, значно більше людей вбили заради свої подарованої вам книжниками і фарисеями з Сіону віри, і нич - дале хочете вказовати, кому як жити і в што вірити

Мигаль 2020-01-09 / 11:34:58
Пер(д)уну. Ты неборе живеш не на початку першого тисйачоліття, коли християн убивали за їх віру. Йа так розуміву, ош кібы тобі было дано право, ты бы тоже убивав ушоткых непер(д)унув.

Перун 2020-01-08 / 18:29:49
Місцевому. Ну якщо це Різдво ВАШОГО бога Христа, то чого ти стрибаєш іншим в очі? Шануй ВАШОГО істукана. Але не заважай іншим празнувати, хто як хоче.
А термін "дехристиянізація" заміни на "десіонізація". Бо ти живеш за лайтовою версією Тори, за якою є обраний, богообраний народ, але точно не той, до якого належиш ти. Бо Господь, як йдеться в писанні, уклав завіт з домом Ізраїлевим, а не з нами. І Христос, як сам казав, прийшов до заблудлих овечок дому Ізраїлевого, а не до тебе потєряного :)
І в рай, обіцяний тою обрізаною Торою, ти не попадеш. Бо, як сказано, туди попаде тільки певна кількість, та й ті - з семи колін дому Ізраїлевого. А ти будеш їм прислуговувати, як зараз в Україні.

Місцевий 2020-01-08 / 15:16:14
Христос Рождається!Як це Ви вітаєте якось аморфно з Різвом????Це що різдво собаки чи чогось іншого. Що за тренд пішов...явної дехристиянизації. Тоді вітайте з новим місяцем чи сонцестоянням якщо Ви не християни. ЦЕ РІЗДВО НАШОГО БОГА ХРИСТА, а не язичницьких істуканів і явищ природи

культура 2020-01-08 / 11:37:14
Усе традиції.Кажуть релігієзнавці,що скоро і китайські традиції,будемо святкувати. Головне свято,традиції і кожного дня!

Вуву 2020-01-07 / 18:48:15
З вірою та божою поміччю у завтрашній день.

Адмін 2020-01-07 / 16:26:17
Славімо Його!

констатація 2020-01-07 / 15:44:13
Христос народився!

патріот 2020-01-07 / 11:23:05
Зі святом!

НОВИНИ: Соціо

14:57
У пунктах пропуску Чопського загону продовжують пропуск громадян України, що повертаються з Євросоюзу
12:27
Мукачівська райлікарня отримає 4 апарати ШВЛ та аналізатор крові
12:20
Із 1 квітня на Свалявщині – "сезон тиші" у лісах
16:48
/ 2
Юна мукачівка сьогодні буде змагатись у "Голосі країни" за вихід у прямі ефіри
13:01
/ 2
Департамент охорони здоров'я Закарпатської ОДА шукає "протитуберкульозного" фінансового мененджера на 645 тис грн
11:53
/ 3
"Жить" – ужгородський гурт "4исла" презентував нову пісню
11:42
/ 6
Закарпатська митниця оголосила тендер на понад 8,5 млн грн на реконструкцію туалетів у ПП "Тиса"
16:17
/ 1
На усіх пунктах пропуску на Закарпатті черг немає
13:40
В Ужгороді за донорами, хто не може через карантин самостійно здати кров, готові відправляти транспорт
13:09
/ 3
Випробування Боржавськими полонинами: витримали не всі
13:04
/ 2
Поблизу Ужгорода з'явилась алея дуба червоного
14:42
Закарпатською митницею з початку року пропущено 626 573 транспортні засоби
13:36
У лютому мережі АЗС на Закарпатті продали пального на понад 288 млн грн
13:34
Підприємствами транспорту на Закарпатті у січні-лютому перевезено 790,4 тисяч тонн вантажів
13:14
Торік обсяг вирощування сільськогосподарських тварин в аграрних підприємствах Закарпаття збільшився на 29,7%
13:00
Закарпатгаз запровадив швидку реєстрацію в онлайн-сервісі 104.ua
09:44
На закарпатських пунктах пропуску – жвавий пасажиропотік
09:42
З наступного тижня Укрпошта доставлятиме ліки у віддалені села Закарпаття
02:34
/ 1
Суд у Львові призначив розгляд апеляційної скарги захисників Боржави щодо дозволу на будівництво ВЕС
22:51
/ 4
Гроші на кордоні. З життя закарпатських митників
16:23
На Закарпатті на митниці вилучили 1440 упаковок миючих засобів
15:04
ФОТОФАКТ. У Мукачеві вже квітне "шалена" сакура
14:23
У ході публічної консультації в Ужгороді 77,2% учасники обговорення підтримали ідею побудови підземного паркінгу на Поштовій
10:59
Цьогоріч у Мукачеві до першого класу підуть понад 1200 учнів
10:56
Учасники АТО та ООС у Мукачеві зможуть отримати 50 тис грн для відкриття власної справи
» Всі новини