Керівником Міжгірської РДА погоджено Олега Лесіва

Про погодження нових голів райадміністрацій повідомив нардеп Олексій Гончаренко.

Керівником Міжгірської РДА погоджено Олега Лесіва

За його словами, серед інших, погоджено й кандидатуру на керівника Міжгірської РДА.

На цю посаду уряд погодив Олега Лесіва.

Олег Лесів – асистент кафедри стоматології післядипломної освіти з курсом терапевтичної та ортопедичної стоматології, модуль – хірургічна стоматологія. Закінчив стоматологічний факультет ДВНЗ «Ужгородський національний університет». Як можна з'ясувати з його декларації, новий керівник райадміністрації до призначення працював лікарем-хірургом-стоматологом в обласній лікарні ім. А. Новака в Ужгороді. 

11 грудня 2019р.

Теги: керівник, очільник, Лесів

Коментарі

Наташі 2019-12-16 / 11:22:22
І Міжгірським похер (

Наташа Г. 2019-12-15 / 18:46:12
Зубник --- навести порядок??? Де у пискови з карієсом??? Це технічна голова - для ліквідації РДА, щоб місцеві не спротивлялися, а чужому - похер....

вася капелан 2019-12-15 / 08:01:22
олег стоматолог їде на Міжгірщину новести порядок, а то васька щурь розікрав весь район всі землі порозпродував

Фейки 2019-12-14 / 10:13:18
Кажуть люди,що цей кандидат фейк,а тут так багато обговорюють,радять

Вуву 2019-12-13 / 15:26:43
Олег.
Нікого не слухай .
Роби свою справу.
Головне щоб не змінились твойі
принципові позиційі і внутрішні
переконання.
А все решта то псячий гавкіт.

ха ха 2019-12-13 / 06:15:30
Пастухов тепер на заробітки пуйде

МММ 2019-12-12 / 19:39:41
це вже днооо- зубник голова РДА.....

Похуїст 2019-12-12 / 18:31:49
Зубарь Щурьови зуби відремонтує, бо мало їх попідламував відкупляючися.

Читач 2019-12-12 / 12:50:47
Нічого не маю проти до особистості цього пана, але який з нього держуправлінець? Скажіть, що спільного у лікаря та керівника держуправління? Люди спеціально навчаються, що працювати у сфері держуправління!!! Де ця людина працювала, що її досвід перетинався з функціями керівника району, будь-якого виробничого (не торгівельного купи-продай) підприємства? Секретарка з РДА знає та вміє більше, ніж цей пан! Прогнозую, що він як і усі його попередники буде займатись землею, дерибаном державних грошей через своїх людей... Тобто все як завжди!

Росада 2019-12-12 / 12:16:53
Щур воняк переживат що потоки віднього заберут,за то що говорив ЗЕ наркоші та поміліону носив відкатів,небуде розкрадати бюджет.Коли говорит дивит людині на кармани,навідстани треба зним говорити.

Jovzsi 2019-12-12 / 09:59:18
RDA je lisnim organom vladi. Treba likviduvati, a ne priznacsiti nevidpovodnih ljudej.Beregivszkij pacan vzse tretjogo prezidenta perezsivaje,dobre pracuje dlya kogosz. Na kerivnyi poszadi treba vibirati a ne priznacsiti ljudej.

народ2 2019-12-12 / 09:55:07
чи мають ті майбутні керівники авторитет, повагу серед житьелів району, якісь заслуги, чи взагалі за них перед призначенням ніколи нічого не чули, що вони існують

народ 2019-12-12 / 09:35:14
в Конституції записано що джерелом влади є народ, скажіть чи питали народ, думку жителів цього району та інших районів перед такими призначеннями керівників районів

Росада 2019-12-12 / 07:27:50
Щур каже що наркошу встійло нараз покладе якщо напотоках небудут його ваф......и.

Коментар 2019-12-12 / 07:10:23
Якщо Лесів змінить прокурора Пилипа, начальника поліції Жабу, то може буде рух, а як не то буде Шекета #2

додам 2019-12-12 / 06:14:44
Гончаренко ще і представник ЛГБТ спільноти

ужгородець 2019-12-12 / 02:24:04

Думаю, що сталася помилка в тексті посту.
Ну, ніяк, по логіці, колишній "риг..анал" з Півночі Одещини, а сьогодні нардеп від Порошенка Олексій Гончаренко не може мати доступу до погоджень уряду по РДА.
Скорше всього, ця інформація від його тезки = голови уряду Олексія Гончарука.
Чи я помиляюсь? І тут дійсно обговорюють "дзвін" одеського неадеквата О.Гончаренка?

Яніке 2019-12-11 / 23:02:29
Вже все вкрадено до нього.

Верховинці 2019-12-11 / 22:33:03
Огласіте весь список, хто боровся в ліфті за посаду міжгірської голови, пастухова, лесів, цікаво, чи були серед кандидатів місцеві, і чому не спитали думку жителів району, обіцяли ж призначення робити прозоро,по новому

Гафа з Грабівця 2019-12-11 / 22:12:07
95 квартал вже прийшов у Міжгіря. Вже ми предлагали участвовати в ньому, айбо ще думаю, бо головну роль вже купив вася щурь, а від нього чекати зарплати за свою роботу майскоро рак на кичері свисне.

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ