Голова Закарпатської ОДА Бондаренко опинився на останньому місці у рейтингу "губернаторів"

Видання "Ділова столиця" підбиває підсумки соціально-економічного розвитку регіонів за три квартали.

Голова Закарпатської ОДА Бондаренко опинився на останньому місці у рейтингу "губернаторів"

Під часаналізу журналісти порівнювали показники 23 мирних регіонів (без окупованих АРК і Севастополя та наполовину окупованих Донеччини та Луганщини) по 20 суспільно значущим критеріям. Всі цифри беруться з відомостей Держстату та його територіальних органів.

У рейтингу, складеному ДС, голова Закарпатської ОДА Ігор Бондаренко опинився наостанньому місці.

Як пише видання, Ігор Бондаренко, який із 5 липня очолює Закарпатську ОДА, опустився на останній рядок рейтингу: - 68 балів. Журналісти видання констатують, що Закарпаття накопичує все більше проблем: "За підсумками трьох кварталів Закарпатті допустило найбільше падіння капітальних інвестицій - на 15,3% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року (тоді як в середньому по Україні спостерігалося зростання на 12,4%), а за обсягом капінвестицій на одного жителя виявилося на передостанньому місці . Також на Закарпатті зафіксовано найбільше скорочення середньооблікової чисельності штатних працівників - на 6,2% (в середньому по Україні - на 2,5%). До того ж Закарпаття розділило з Одещиною останнє місце по динаміці реальної зарплати (зростання лише на 6,3%, тоді як в середньому по Україні - на 9,5%)".

Хоча Закарпаття увійшло до п'ятірки кращих по динаміці будівельної продукції, але за обсягом будівельної продукції на душу населення воно не змогло піднятися вище передостаннього місця. Також область на передостанньому місці за динамікою промисловості (падіння на 9%), сільського господарства (падіння на 3,2%) і експорту товарів і послуг (падіння на 8,5%). Крім того, область у трійці аутсайдерів за динамікою роздрібної торгівлі. А найбільший успіх Закарпаття - це третє місце області серед регіонів з найменшою заборгованістю по зарплаті на одного працівника, йдеться у матеріалі ДС.

Що стосується ситуації по Україні загалом, то, починаючи з літа у країні спостерігається падіння промислового виробництва: у червні - на 2,3% в порівнянні з тим же місяцем минулого року, в липні - на 0,2%, в серпні - на 1,7%, у вересні - на 1 , 1%, в жовтні - на 5%. Цим знівельовано весь приріст, досягнутий в січні-травні. За підсумками десяти місяців вийшло скорочення промпродукції на 0,6%. Негативна динаміка зафіксована вже в 13 з 23 мирних регіонів.

Крім того, в 11 мирних областях зменшився обсяг реалізованих нефінансових послуг, в восьми - скоротився обсяг освоєних капітальних інвестицій, в п'яти - впало сільгоспвиробництво і обвалився експорт товарів і послуг, в трьох - допущений відтік прямих іноземних інвестицій і впало будівництво.

Середньооблікова чисельність штатних працівників в Україні скоротилася в січні-вересні на 2,5%, а за підсумками десяти місяців - вже на 2,7%. Кількість працівників зменшилася у всіх регіонах, крім Києва.

З весни відновилося зростання заборгованості із зарплати. Протягом березня-вересня сума боргу зросла з 2,45 до 3,14 млрд грн, а на 1 листопада досягла 3,44 млрд грн. Це на 40% більше, ніж на 1 березня. Заборгованість перед працівниками збільшилася в усіх регіонах, крім чотирьох.

"Все йде до того, що проблеми в економіці будуть наростати. І це спільна відповідальність всієї Зе-команди, включаючи президента, парламентську більшість, уряд і голів ОДА", - пише "Ділова столиця".

10 грудня 2019р.

Теги: рейтинг, Бондаренко

Коментарі

Соколиному глазу 2019-12-15 / 22:17:28
При чому тут Панов В. , Харута?

Справедливість 2019-12-13 / 00:05:01
Бондаренку,Бондаренку а де Ви був під час виборчого процесу трьох турів. Так я в кооперативі "Бондаренко" фанки пік у духовці.

ГЛУБОКЕ 2019-12-11 / 12:59:01
ЯКИЙ РЕЙТИНГИГ У ПОДАТКОВІЙ У КЕРІВНИЦТВА ЗАКАРПАТТЯ

Вуву 2019-12-11 / 00:42:06
Тема сміттєпереробних заводів десь "замерзла" ...
Зима однако.
А там до весни не далеко і рікминув.
А потім знову ... "Будуть обговорювати " ... - ситуацію - навколо самойі ситуаційі - щодо ситуаційі .........
Але якщо жирну зарплату платять а ніхто нічого "з гори" не вимагає ...
То можна і далі штани на сраці протирати і обговорювати .
А ГОЛОВНЕ НІЯКОЙІ ВЗАГАЛІ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ НІ ЗА ШО.

Соколиный глаз 2019-12-10 / 23:49:00
Бондаренко не руководит областью. Областью руководят его старые друзья маразматики Харута, Приходько, Панов и Киндрат. Именно они расставляют своих людей на все ключевые посты. И имеют с этого свой гэшефт. Причём каждый день копеечка капает в их карман. Бондаренко и не знает про это. Не те мозги. Бондаренко только носит галстук и надувает щёки. Но именно Бондаренко будет отвечать за всё...

Volodymyr Krasnoholovets 2019-12-10 / 23:17:06
Закарпатська обласна рада не повинна стояти осторонь. Треба запропонувати кандидатуру говернора. Ви ж є представники народу, вас обрали аби ви сприяли розвиткові краю. В Києві сидить недопрезидент, тому все переходить на місцеві рівні. Не можна щороку йди назад коли в той же час весь цивілізований світ робить декілька стрімких кроків вперед.
Закарпатська обласна радо, дійте!!! Місцевий народ вам допоможе (і навіть я з Києва).

Патріот 2019-12-10 / 23:08:04
Бондаренко слабий навіть для районної адміністрації,а його поставили областю керувати!Майже шість місяців на посаді,а жодного питання для області не вирішив!!!

Вуву 2019-12-10 / 21:28:01
Кращеб ви написали так ...
Губернатор Закарпаття Бондаренко
у рейтингу губернаторів ...
На першому місці з самого кінця
І не брехня.
І звучить огого як.

Пукшин 2019-12-10 / 20:37:27
Бондаренко на пряму співпрацює з кримінальним авторитетом на прізвисько Білорус. Це той,що вбив Гєшу! Білорус в свою чергу представляє в Закрпатті донецького рейдера Маштепу! Ось вам і звязочка. А ви кажете інвестиції,.. Який інвестор сюди прийде,якщо губернатор у нас є маріонеткою у бандитів

Кукер 2019-12-10 / 20:14:09
Об'єктивність результату сумнівна, але останнє місце, це сигнал.

Степан Крук -ха-ха 2019-12-10 / 19:21:05
Буде! Якщо це Вуву...

ха ха 2019-12-10 / 19:18:50
троє диванних писак думають що хтось буде розвивати край)

Вуву 2019-12-10 / 18:59:49
Володя ... Хороша пропозиція.
Але зЄля на таке не піде ...
Бо він мусить мати " АДМІНІСТРАТИВНІ ВАЖЕЛІ ВЛИВУ".
Хоча більшість людей так і не розуміють ... шо це за фігня.
А за місце губернатора для вуву
... Мені цей жарт сподобався хоча сьогодні не 1 квітня.
Дякую вам за довіру.

Степан Крук 2019-12-10 / 17:17:57
Вову на царство!

Volodymyr Krasnoholovets 2019-12-10 / 16:50:28
Закарпатська обл. рада може обрати говернора на внутрішніх виборах і переслати цю кандидатуру на затвердження президентові . То вже буде крок вперед до усунення феодалізму в Закарпатті
Хоча можна підтримати і кандидатури Вуву або Степана Круках

яна 2019-12-10 / 16:25:46
Говорять,що визивали в офіс президента попереднього кандидата в губернатора Полозкова,але той відмовився влізати в таку систему.

Степан Крук-Вуву 2019-12-10 / 14:45:24
Ти будеш губернатором, оскільки відповідаєш всім сучасним вимогам! За мене не забувай, коли що....

Вуву 2019-12-10 / 14:32:14
Сказав зеленськтй хто не буде справлятись будуть змінювати після нового року.
Та що там говорити.
Часу на розгойдування нема.
Точно що призначить когось із заступників.

Богдан 2019-12-10 / 13:37:58
То тобі не кавіль пятов колотити.

Вольф 2019-12-10 / 13:06:18
Як казав Бондаренко ,піся побудови аеропорту в Мукачеві,інвестиції хлинуть рікою!☺

НОВИНИ: Політика

16:18
Роботу закарпатських парламентарів промоніторять в рамках проекту "Депутат від А до Я"
02:18
/ 11
Угорський шантаж
13:14
/ 5
Підконтрольні Будапешту угорські структури на Закарпатті вже негативно відреагували на компромісний закон про середню освіту
22:25
/ 3
Кулеба: Закон про середню освіту має сприяти налагодженню відносин з Угорщиною
14:18
Закарпатські нардепи звернулись до прем'єра щодо фінансування доріг, протипаводкових заходів, пунктів пропуску та програм розвитку Карпат
17:43
/ 2
На виставці у словацькому Пряшеві кримський Херсонес показали як історичну пам’ятку Росії
13:51
Сесія Тячівської райради достроково припинила повноваження голови райради Івана Фабриція
09:20
Голова Тячівської райради подав заяву про складання повноважень
09:34
/ 7
Мер Ужгорода Андріїв каже, що його заступник Білак звільняється з ініціативи міського голови
03:34
/ 1
Голова Тячівської райради Фабрицій подав у відставку (ДОКУМЕНТ)
11:08
/ 16
Олександр Білак іде з посади заступника міського голови Ужгорода
17:20
/ 33
СБУ у судовому порядку отримала доступ до всіх документів закарпатського фонду "Еган Еде"
10:41
/ 22
Олексій Гетманенко приступив до виконання обов’язків голови Закарпатської ОДА
22:46
/ 18
У Рахові смолоскипною ходою вшанували пам'ять Степана Бандери
02:32
/ 18
Виходець з Закарпаття і соратник Медведчука Шуфрич похизувався світлинами вбитих в Африці рідкісних тварин
14:12
/ 14
Закарпатські депутати вважають неприпустимим об’єднання областей при моделюванні системи адмінтерустрою України
00:36
/ 26
Прокурор Закарпатської області Гаврилюк "скоротив" у Києві свого першого заступника Шимона
13:35
/ 35
Угорське питання: із глухого кута – та в новий рік
14:27
/ 21
Заступник "відставленого" Бондаренка представив у районах голів Перечинської, Великоберезнянської та Мукачівської РДА
13:19
/ 2
На Закарпатті створено Службу, яка займатиметься ремонтом та утриманням доріг місцевого значення
23:31
/ 35
Бондаренко: "Я не знаю, чому мене звільнили"
16:21
/ 49
Зеленський звільнив Бондаренка з посади голови Закарпатської ОДА
05:12
/ 1
В "ОН Клінік Ужгород" "обмежено" здійснять безкоштовну УЗД пенсіонерів
00:47
/ 1
Поліція перевіряє інформацію про підкуп виборців у церкві Страбичова
13:13
За останній тиждень на Закарпатті зафіксовано 1 випадок кору та 3306 гострих респіраторних інфекцій
» Всі новини