На Закарпатті побував предстоятель РПЦ в Україні митрополит Онуфрій (ВІДЕО)

У Хусті він відслужив літургію з нагоди відзначення 25-річчя заснування Хустсько-Виноградівської єпархії

На Закарпатті побував предстоятель РПЦ в Україні митрополит Онуфрій (ВІДЕО)

На урочистості з відзначення 25-річчя заснування Хустсько-Виноградівської єпархії Російської православної церкви в Україні (УПЦ Московського патріархату) на Закарпаття прибув предстоятель цієї церкви митрополит Онуфрій. Долучитися до спільної молитви  цього дня прийшли сотні вірян УПЦ Московського патріархату з усьго Закарпаття, інформує телеканал "М-студіо".

У хустському Кирило-Мефодіївському Соборі митрополит Онуфрій очолив Божествену літургію.

Закарпаття онлайн Відео М-студіо та Романа Келемена

27 листопада 2019р.

Теги: Онуфрій, РПЦ, УПЦ МП, Хуст

Коментарі

ЗЕ-КОМАНДА 2019-11-27 / 23:25:47
НЕКАНОНІЧНА ?

Кукер 2019-11-27 / 23:09:16
Оба на! Рай замкнуто на ключ!!! В Біблії є непогані речі, але це маячня!

До кукера 2019-11-27 / 21:55:16
Кукніть у Біблію що ключі з Раю має св.Петро, а його намісник Римський Папа, отже Гундяєви, Онуфрії і со ними же, далекі від Раю, бо не визнають першість св.Петра.

зеля 2019-11-27 / 17:47:36
з своїм тампаксом підіть в туалет !

Кукер 2019-11-27 / 17:22:15
Нич не розумію. Бог один, син, який став (а міг і не стати) сином божим у 325 році рішенням більшості учасників Нікейського собору - один, а церковних мафій, як грязі, і всі вони борються між собою за бабло та власть.
З якої церкви, рпц чи упц, молитва дійде по призначенню? Вірники якої церкви більш бажані в раю? Правда з сайту церкв.лапша.нет відомо, що рай вже переповнено і більшість складають грішники, які за бабло, дане попам стали без грішниками. Що не вірите, та які ви вірники?

Міша 2019-11-27 / 16:36:17


Перехід на особистості коментаторів. Коментуйте по суті публікації. Коментар видалено. Адмін


щурь вася 2019-11-27 / 16:19:45


Хамство і тролінг. Коментуйте по суті публікації. Коментар видалено. Адмін


вірник 2019-11-27 / 13:30:24
Міша, ваша УПЦ (РПЦ в Україні) - неканонічна )) Де ваш томос?

Підтримую Крука!!! 2019-11-27 / 12:50:20
Жах у тому, що наші люди сліпо йдуть за московськими попами, які ненавидять нашу батьківщину Україну! Люди сліпі і нічого розуміти не бажають! Уявіть, що віруючі моляться до церкви, що розташована у Берліні за часів Другої світової війни! Зараз аналогічна ситуація. До віри московські попи не мають жодного стосунку, бо вірують вони лише у свого царя - Путіна!

Степан Крук 2019-11-27 / 11:27:35
Почаївська Лавра більше не належить РПЦ Московського патріархату! З чим вітаю все православне українство....https://wz.lviv.ua/news/401469-pochaivska-lavra-na-ternopilshchyni-bilshe-ne-nalezhyt-upts-mp-rishennia-miniustu?fbclid=IwAR0cvCbmcNXThAA5N2FuqFKU2GhlfyTpy_6DZeARLm13f6Frh8fHQvQS0xk

Міша 2019-11-27 / 11:20:39
Нехай всі подивляться скільки прихожан у канонічній УПЦ і скільки у Віктора Бедьки з компанією.

Степан Крук - Микола 2019-11-27 / 10:16:11
Саме під такою назвою перереєстрована Російська православна церква. В Україні, звісно..Отже вже є..В публікації помилки нема!

Микола 2019-11-27 / 10:03:46
"Російської православної церкви в Україні " ??? нах...я писаати бред, є така офіційна "організація" ???

Степан Крук - Соня 2019-11-27 / 10:02:44
Нема ворожнечі в релігії - православ'я ніхто не чіпає. Питання лиш у відношенні до гундяївської контори, котра вважає, що православна віра - це її колгоспна власність. Питання у прєдсєдатєлі гундяївського колгоспу та його бригадирах...

Соня 2019-11-27 / 09:56:22
Не роздувайте ворожнечу в релігіі , нехай кожний молиться Богу хто де хоче. Бережить молодь від наркоманії та пияцтва.

Степан Крук-вася капелан 2019-11-27 / 09:18:18
Звичайно! Тільки в Православній Церкві України! Бо православіє і РПЦ та рашизм - поняття несумісні! Коли РПЦ проповідує "не вбий" і тут же освячує зброю Путіна, котрою вбивають українців - це вже від лукавого

вася капелан 2019-11-27 / 09:08:27
Наша віра славна, наша віра православна !

Степан Крук-Положенец 2019-11-27 / 08:17:01
До якої пастви? До тієї, котру в 1946 році загнали силоміць у закарпатські греко-католицькі храми енкаведисти???

Положенец 2019-11-27 / 07:56:53
Не ори ворон.Он к пастве своей приехал!!!

Степан Крук 2019-11-27 / 07:07:50
Что іщет он в краю дальоком??? Що він тут загубив? Приїхав за бринзою для Гундяєва?!

НОВИНИ: Соціо

18:06
/ 2
На Закарпатті заради порятунку шпилькових від масового всихання мобілізували біологічних захисників природи
17:26
Флеш-арт до Міжнародного дня захисту дітей відбувся на Театральній в Ужгороді
17:18
71 автобус виїхав на маршрути Ужгорода
16:03
Дитсадки у Мукачеві запрацюють 9 червня
11:50
У Мукачеві провели майже півтисячі операцій із заміни суглобів
11:29
У Мукачеві відкриють школу батьківства, материнства та подружнього життя
11:12
На Закарпатті відновлено пропускні операції у пунктах пропуску "Малий Березний" і "Малі Селменці"
02:59
Закарпатець скинув 37 кг ваги і відкрив клуб здорового способу життя у Мукачеві
01:03
З понеділка Мукачево також запускає громадський транспорт
00:14
/ 4
Компромісом, що дозволив розблокувати КПП "Тиса", стало мито 55 центів за кілограм "італійської" посилки
19:17
/ 4
КПП "Тиса" блокували перевізники з "подрібненими" партіями товару - голова Закарпатської ОДА
15:18
/ 12
КПП "Тиса" тимчасово розблоковано, на місці перебуває голова Закарпатської ОДА - ЗМІ
14:13
/ 8
Держприкордонслужба опублікувала світлини і відео з заблокованого КПП "Тиса" на Закарпатті
13:13
/ 12
На КПП "Тиса" авто прикордонників виштовхали на узбіччя
11:45
/ 10
Перевізники заблокували КПП "Тиса"
02:33
"Укрзалізниця" відкрила продаж квитків до Ужгорода
02:03
З понеділка в Ужгороді почнуть їздити муніципальні автобуси (ГРАФІК РУХУ)
01:47
/ 7
Під тиском ЗМІ закарпатські чиновники скасували тендер і купують респіратори в 4 рази дешевше
14:04
/ 2
На вечір суботи та у ніч проти неділі на Закарпатті прогнозують грози зі зливами, шквальним вітром, градом і мокрим снігом
13:56
/ 2
На Закарпатті відкривають пункти пропуску на кордонах зі Словаччиною
10:47
/ 2
На Закарпатті через йододефіцит у 4 рази більше захворювань щитовидної залози, ніж в інших областях країни
10:27
/ 5
На Міжгірщині пройшла конференція щодо розвитку туризму
10:16
/ 3
"Велике будівництво" триває на Закарпатті
09:36
За безпекою дорожнього руху на Закарпатті слідкуватимуть додаткові патрулі
02:34
/ 11
В Ужгороді на погоджувальній комісії по "Кірпічці" громадськість відстояла додатковий шмат території майбутнього парку від забудови
» Всі новини