У Тячівському МУВГ вважають заяви прокуратури про відбір гравію безпідставними

Прокуратура встановлює обставини незаконної співпраці посадовців Тячівського міжрайонного управління водного господарства з підприємцями, які незаконно видобували піщано-гравійні суміші у річках Тячівщини.

У Тячівському МУВГ вважають заяви прокуратури про відбір гравію безпідставними

У Тячівському міжрайонному управлінні водного господарства вважають: заява прокуратури про ніби-то незаконний збір гравію, імовірно, реакція на офіційне звернення Тячівського МУВГ із заявою про скоєння злочину прокурорами Тячівської місцевої прокуратури при здійсненні досудового слідства, яке вже більше 1,5 років здійснюється за сфальсифікованими матеріалами співробітників СБУ, до Державного бюро розслідувань України.

У заяві МУВГ йдеться про наступне: «Перевіряють ті об’єкти, де саме і є погоджені Державним агентством водних ресурсів України проекти на розчистку русел річок Тиса, Тересва, Теребля, і ці проекти, до речі погоджені у всіх державних структурах.  Підтверджуючі документи у рамках досудового слідства вилучені за ухвалою суду прокурором Тячівської місцевої прокуратури Купар І. І., і по сьогоднішній день не повернуті Тячівському МУВГ, чим практично паралізовано роботу по здійсненню технічного нагляду з боку Тячівського МУВГ.

Тоді постає питання: хто наносить шкоду державі? Підприємці, які за власний кошт виготовили проекти, сплачують екологічний збір до бюджету, сплачують усі податки і збори, власною технікою здійснюють розчистку русла річок від наносів без залучення державних коштів, щоб під час настання стихійного лиха ( паводку) не затоплювало прилеглі до річок території, де проживають сотні тисяч громадян, чи співробітники правоохоронних органів, які фальсифікуючи матеріали відкривають кримінальні провадження, в тому числі і відносно фізичних осіб-підприємців, які не витримуючи тиску з боку правоохоронців, звернулися до Генерального прокурора із відповідним зверненням.  Згідно з  інформацією із достовірних джерел, за вказаним фактом  уже в 2017 році подібне розслідування проводила прокуратура Закарпатської області і справу було закрито за відсутністю події та складу злочину. Тоді так само інкримінували посадовцям Тячівського МУВГ незаконний видобуток піщано-гравійної суміші у кількості 194 тисячі метрів куб. на суму понад 20 млн. грн.  Для порівняння, усіма МУВГ області , які підпорядковані БУВР річки Тиса у рік під час проведення руслоочисних робіт не видобувається стільки метрів куб. наносів ( глина, кущі, остатки дерев, побутове сміття, камінь). Саме наносів, а не піщано-гравійної суміші. Для того, щоб ці наноси стали піщано – гравійною сумішшю, необхідно здійснювати додаткову переробку на відповідних площадках, які теж обумовлені проектами. Переробка наносів та подальший продаж її продуктів і є бізнесом ФОПів. До речі Тячівське МУВГ офіційно повідомило усі правоохоронні органи (СБУ, прокуратуру, поліцію) про офіційні об’єкти де проводяться руслоочисні роботи на річках, і саме ці об’єкти стали предметом правоохоронних переслідувань”.

У зверненні Тячівського міжрайонного управління водного господарства йдеться про наступне: «Виникає закономірне питання: які рішення прийняті правоохоронними органами по офіційних зверненнях Тячівського МУВГ до цих органів про проведення незаконних заборів на річках? Чи це не у компетенції правоохороних  органів? Відповідей із правоохоронних структур по сьогоднішній день не отримано. Тому шановні читачі висновки робіть самі».

 
26 листопада 2019р.

Теги: заяви, гравій, відбір

Коментарі

До ПОЦ 2019-11-26 / 14:33:08
Да, справа мутна. Ті, що мають розчищати - копають собі де хочуть, забирають то що їм вигідно. та в них завжди можна купити машину шутру усім бажаючим. Копають береги, а сміття, яке плаває по ріці - мало кого цікавить! Най прокуратура перевірить скільки ж ці "захисники природи" сплатили податків, як про це пишуть водники.

Black Lama 2019-11-26 / 14:09:37
Давно пора цей гадюшник розігнати, а цього п'яницю, який збирає по 4 тисячі грн. в місяць за закривання очей на той екологічний жах, що твориться після так званих "розчисток" Стойку-"активіста" посадити в тюрму. Пройдіться тими берегами, увидите всьо самі! Це схема заробляння грошей та знущання над народом!

ПОЦ 2019-11-26 / 11:38:31
Да, мутна справа, то одні праві, то другі - не поймеш без висновків спеціалістів. А все у тому що у нас бізнес завжди мутний і нічого Зе не робить на краще для тих ФОПів.

НОВИНИ: Соціо

18:06
/ 2
На Закарпатті заради порятунку шпилькових від масового всихання мобілізували біологічних захисників природи
17:26
Флеш-арт до Міжнародного дня захисту дітей відбувся на Театральній в Ужгороді
17:18
71 автобус виїхав на маршрути Ужгорода
16:03
Дитсадки у Мукачеві запрацюють 9 червня
11:50
У Мукачеві провели майже півтисячі операцій із заміни суглобів
11:29
У Мукачеві відкриють школу батьківства, материнства та подружнього життя
11:12
На Закарпатті відновлено пропускні операції у пунктах пропуску "Малий Березний" і "Малі Селменці"
02:59
Закарпатець скинув 37 кг ваги і відкрив клуб здорового способу життя у Мукачеві
01:03
З понеділка Мукачево також запускає громадський транспорт
00:14
/ 4
Компромісом, що дозволив розблокувати КПП "Тиса", стало мито 55 центів за кілограм "італійської" посилки
19:17
/ 4
КПП "Тиса" блокували перевізники з "подрібненими" партіями товару - голова Закарпатської ОДА
15:18
/ 12
КПП "Тиса" тимчасово розблоковано, на місці перебуває голова Закарпатської ОДА - ЗМІ
14:13
/ 8
Держприкордонслужба опублікувала світлини і відео з заблокованого КПП "Тиса" на Закарпатті
13:13
/ 12
На КПП "Тиса" авто прикордонників виштовхали на узбіччя
11:45
/ 10
Перевізники заблокували КПП "Тиса"
02:33
"Укрзалізниця" відкрила продаж квитків до Ужгорода
02:03
З понеділка в Ужгороді почнуть їздити муніципальні автобуси (ГРАФІК РУХУ)
01:47
/ 7
Під тиском ЗМІ закарпатські чиновники скасували тендер і купують респіратори в 4 рази дешевше
14:04
/ 2
На вечір суботи та у ніч проти неділі на Закарпатті прогнозують грози зі зливами, шквальним вітром, градом і мокрим снігом
13:56
/ 2
На Закарпатті відкривають пункти пропуску на кордонах зі Словаччиною
10:47
/ 2
На Закарпатті через йододефіцит у 4 рази більше захворювань щитовидної залози, ніж в інших областях країни
10:27
/ 5
На Міжгірщині пройшла конференція щодо розвитку туризму
10:16
/ 3
"Велике будівництво" триває на Закарпатті
09:36
За безпекою дорожнього руху на Закарпатті слідкуватимуть додаткові патрулі
02:34
/ 11
В Ужгороді на погоджувальній комісії по "Кірпічці" громадськість відстояла додатковий шмат території майбутнього парку від забудови
» Всі новини