При в'їзді до Мукачева сталася смертельна ДТП (ФОТО)

Про аварію повідомив журналіст Віталій Глагола.

При в'їзді до Мукачева сталася смертельна ДТП (ФОТО)

"Щойно о 01:15 біля посту поліції в Мукачеві сталась страшна ДТП. Проїздив позв і зупинився. Отже, VW Golf IV їхав з Берегова і на шаленій швидкості влетів в коло. Зніс кілька металевих опор, перелетів через дорогу і вилетів до заправки WOG. Жінку-пасажирку від удару викинуло із автомобіля. Вона загинула. Чоловік цілий, його забрала швидка. На момент зйомки слідчо-оперативна група ще не приїхала. До чого я виставляю ці страшні фото? Аби хоч один із моїх підписників задумався і кермував обережніше. Уявіть, яка мала бути швидкість у цій ситуацї, аби авто після удару в опору пролетіло ще 100 метрів зносячи усе на своєму шляху. Задумайтеся", - написав В.Глагола.

17 листопада 2019р.

Теги: ДТП, Мукачево

Коментарі

Знакомая 2019-11-18 / 18:20:42
Ребята, Марина была очень светлым человечком, не будьте тварями, лучше промолчите, ее папа с Кировоградской области поехал за ее бездыханным телом...это очень тяжело

Степан Крук -777 2019-11-17 / 20:47:45
Шановна! А чому ви не 555? Ваше саме 555. Технології зараз дозволяють вас ідентифікувати. Так що сховатися у Рати в басейні вам не вдасться. А мотиви вашого гівнометства зрозуміли, хоч ваша проблема у вас самих. Це заздрість та намагання використати успішних людей у своїх корисливих цілях. Такий собі гидкий примус до дружби! Коли це не вдається - то обгадити їх.

Степан Крук 2019-11-17 / 20:03:12
Охреніти можна із деяких коментарів! ДТП є інформаційним приводом до публікування. Не кажіть журналісту, що йому робити і він не буде казати куди вам йти!!! Глагола в даному випадку опинився на місці події і оперативно проінформував громадськість. То є його робота. Але безграмотне бидло робить вигляд, що не розуміє цього....

Тоня 2019-11-17 / 19:47:57
Таке враження до злив скритоі інформації Глагола та Грегору іде з УВС за кошти ,які потім використовують для шантажу будь кого. Нові правоохоронні керманичи розбериться з цими інформаторами та цими "журналістами" це звісно корупція.

888 2019-11-17 / 11:50:15
не треба бути криміналістом щоб зрозуміти що швидкість була перевищена як мінімум в 2 рази

Сват 2019-11-17 / 10:22:01
Шановний 777!Глагола правий,бо ще одне життя не винної людини пішло.А поліція що може зробити.Де відеонагляд,який має фіксувати порушника,якби він був цього могло не бути. Але є одне але,є група громадян, що це блокує, а саме правоохоронці.

архітектор 2019-11-17 / 10:10:53
За кермом однозначно що був дибіл або наркоман і таких чи мало за кермом, а поліція нич не робить.

777 2019-11-17 / 10:02:39
Глагола, таке враження , шо ти ментам відробляєш. Для чого висвітлюєш речі, де не маєш ані компетенції, ані доручення доя цього. Займайся краще справами, які актуальні доя мешканців Закарпаття. Ви шо криміналіст? Ні!!! Чи ви в очікуванні заробити гроші ??? В цьому доя вас полягає журналістика ? І не треба адміну видаляти цей коментар, хай люди бачать чим ви займаєтесь

Ужгород 2019-11-17 / 06:56:32
Винуватця показово посадити на 10 років!!!

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

13:21
У центрі Іршави знайшли труп чоловіка
13:06
У Сваляві горіло приміщення центру соціально-психологічної реабілітації дітей
10:31
На Тячівщині долали масштабну пожежу на пилорамі, один цех із продукцією згорів ущент
09:27
/ 2
За добу в Ужгороді виявлено 24 нові випадки коронавірусної інфекції
09:17
У Берегові, миючи з матір'ю килим на озері, потонув 4-річний хлопчик
09:06
71 випадок COVID-19 виявлено на Закарпатті за добу та 3 людей померло
17:23
Мешканця Міжгір'я, який пішов по чорниці та зник, знайшли мертвим
12:06
/ 2
У працівника апарату Ужгородського міськрайонного суду діагностували COVID-19
11:47
На Міжгірщині відновлюють пошуки чоловіка, що тиждень тому пішов збирати ягоди в гори і зник
11:43
На Мукачівщині витягли з озера потопельника
09:41
За добу в Ужгороді виявлено 20 нових випадків коронавірусної інфекції
09:15
/ 1
66 випадків COVID-19 виявлено на Закарпатті за добу та 1 людина померла
17:39
/ 3
У міськраді Ужгороді кажуть, що дитина впала в люк у центрі міста, бо решітки – вкрали
11:11
Житлові будинки, надвірні споруди та хлів горіли за вихідні на Закарпатті
10:43
На Міжгірщині розшукують чоловіка, котрий кілька днів тому пішов збирати чорниці та зник
10:35
У Мукачеві вночі горіло кафе
10:33
На Ужгородщині та на Іршавщині горіли ВАЗи
10:19
/ 1
На Закарпатті за один день потонули 16-річна дівчина та 32-річний чоловік
09:20
/ 3
44 випадки COVID-19 виявлено на Закарпатті за добу та 2 людей померли
19:42
/ 2
Автомобільний рух трасою Київ-Чоп, заблокований "сміттєвим" протестом, відновлено
19:34
/ 10
ФОТОФАКТ. На площі Петефі в Ужгороді дитина впала у відкритий люк
16:58
/ 20
ВІДЕОФАКТ. На Ужгородщині люди заблокували дорогу через перспективу спорудження сміттєвого полігону
11:06
На Берегівщині в ДТП з мотоциклом загинув 13-річний хлопець
10:52
В Ужгороді за добу виявлено 9 нових випадків коронавірусної інфекції
10:41