При в'їзді до Мукачева сталася смертельна ДТП (ФОТО)

Про аварію повідомив журналіст Віталій Глагола.

При в'їзді до Мукачева сталася смертельна ДТП (ФОТО)

"Щойно о 01:15 біля посту поліції в Мукачеві сталась страшна ДТП. Проїздив позв і зупинився. Отже, VW Golf IV їхав з Берегова і на шаленій швидкості влетів в коло. Зніс кілька металевих опор, перелетів через дорогу і вилетів до заправки WOG. Жінку-пасажирку від удару викинуло із автомобіля. Вона загинула. Чоловік цілий, його забрала швидка. На момент зйомки слідчо-оперативна група ще не приїхала. До чого я виставляю ці страшні фото? Аби хоч один із моїх підписників задумався і кермував обережніше. Уявіть, яка мала бути швидкість у цій ситуацї, аби авто після удару в опору пролетіло ще 100 метрів зносячи усе на своєму шляху. Задумайтеся", - написав В.Глагола.

17 листопада 2019р.

Теги: ДТП, Мукачево

Коментарі

Знакомая 2019-11-18 / 18:20:42
Ребята, Марина была очень светлым человечком, не будьте тварями, лучше промолчите, ее папа с Кировоградской области поехал за ее бездыханным телом...это очень тяжело

Степан Крук -777 2019-11-17 / 20:47:45
Шановна! А чому ви не 555? Ваше саме 555. Технології зараз дозволяють вас ідентифікувати. Так що сховатися у Рати в басейні вам не вдасться. А мотиви вашого гівнометства зрозуміли, хоч ваша проблема у вас самих. Це заздрість та намагання використати успішних людей у своїх корисливих цілях. Такий собі гидкий примус до дружби! Коли це не вдається - то обгадити їх.

Степан Крук 2019-11-17 / 20:03:12
Охреніти можна із деяких коментарів! ДТП є інформаційним приводом до публікування. Не кажіть журналісту, що йому робити і він не буде казати куди вам йти!!! Глагола в даному випадку опинився на місці події і оперативно проінформував громадськість. То є його робота. Але безграмотне бидло робить вигляд, що не розуміє цього....

Тоня 2019-11-17 / 19:47:57
Таке враження до злив скритоі інформації Глагола та Грегору іде з УВС за кошти ,які потім використовують для шантажу будь кого. Нові правоохоронні керманичи розбериться з цими інформаторами та цими "журналістами" це звісно корупція.

888 2019-11-17 / 11:50:15
не треба бути криміналістом щоб зрозуміти що швидкість була перевищена як мінімум в 2 рази

Сват 2019-11-17 / 10:22:01
Шановний 777!Глагола правий,бо ще одне життя не винної людини пішло.А поліція що може зробити.Де відеонагляд,який має фіксувати порушника,якби він був цього могло не бути. Але є одне але,є група громадян, що це блокує, а саме правоохоронці.

архітектор 2019-11-17 / 10:10:53
За кермом однозначно що був дибіл або наркоман і таких чи мало за кермом, а поліція нич не робить.

777 2019-11-17 / 10:02:39
Глагола, таке враження , шо ти ментам відробляєш. Для чого висвітлюєш речі, де не маєш ані компетенції, ані доручення доя цього. Займайся краще справами, які актуальні доя мешканців Закарпаття. Ви шо криміналіст? Ні!!! Чи ви в очікуванні заробити гроші ??? В цьому доя вас полягає журналістика ? І не треба адміну видаляти цей коментар, хай люди бачать чим ви займаєтесь

Ужгород 2019-11-17 / 06:56:32
Винуватця показово посадити на 10 років!!!

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

04:59
ФОТОФАКТ. Рятувальники показали світлини наслідків пожежі у Буштині
15:16
У Буштині, на Тячівщині гасять пожежу в магазині будматеріалів
10:55
/ 1
В Ужгороді водій мікроавтобуса наїхав на пішохода, що вибіг на дорогу
10:56
В Ужгороді горів житловий будинок
10:55
На Тячівщині увесь вечір і до пізньої ночі шукали водія, що травмувався внаслідок короткого замикання в електропроводці
10:18
На Рахівщині шукали двох вінничан, що заблукали під час проходження туристичного маршруту
09:10
У Рахові горів будинок, а на Берегівщині – будівля, що не експлуатується
09:09
На Виноградівщині пожежа знищила Volkswagen Sharan
03:04
У Завидові на Мукачівщині горіла надвірна споруда
12:29
На Тячівщині нетверезий водій Mitsubishi Pаjеrо з'їхав у кювет
10:07
На Виноградівщині "маршрутка" з пасажирами зіткнулася з іншим мікроавтобусом, що саме розвертався посеред дороги
09:23
/ 1
У Хусті горів житловий будинок
12:10
3 житлових будинки та надвірна споруда горіли впродовж доби на Закарпатті
05:15
У Кривій на Хустщині мікроавтобус врізався в будинок
05:12
На Мукачівщині зіткнулися 3 автівки
05:02
На Закарпатті під час руху загорілася вантажівка
04:54
/ 2
На Хустщині зіткнулися мікроавтобус та легковик
16:37
ФОТОФАКТ. На Мукачівщині, в Ракошині атівка перекинулася на бік у кювет
09:22
4 житлових будинки горіли на Закарпатті впродовж вихідних
09:21
У Мукачеві під час пожежі в гаражі згоріли квадроцикл та мопед
15:36
В Ужгороді BMW врізався у придорожній стовп
09:41
У Копашневі, на Хустщині жінку з двома дівчатками госпіталізували з отруєнням невідомою речовиною
12:31
/ 2
У Перечині поліція перевіряє повідомлення про забруднення місцевого каналу відходами лісохімкомбінату
10:12
У пожежі в квартирі у Хусті згоріли меблі та речі домашнього вжитку
13:57
/ 2
ФОТОФАКТ. У Глибокому на Ужгородщині зіткнулися два "Фольксвагени"
» Всі новини