У Мукачеві презентують офіс Закарпатського відділення Асоціації захисту прав правників України (ВІДЕО)

25 жовтня 2019 року в Мукачеві відбудеться презентація офісу Закарпатського відділення Асоціації захисту прав правників України.

У Мукачеві презентують офіс Закарпатського відділення Асоціації захисту прав правників України (ВІДЕО)

Подія має стати непересічним явищем не лише в житті правників Закарпаття, але й явищем в загальноукраїнському масштабі. Адже Асоціація є всеукраїнською громадською неприбутковою організацією, яка створена на засадах професійної належності та об'єднує правників України для сприяння розвитку та зміцненню інституту права в Україні, підвищення рівня правової допомоги та утвердження правової держави, належного захисту професійних прав та гарантій діяльності юристів.

Очолює Асоціацію голова Ради адвокатів Закарпатської області Олексій Фазекош, відомий створенням ряду потужних, фахових та авторитетних організацій і проектів. Цьому сприяє як активна суспільно-політична позиція очільника адвокатів Закарпаття, так і його власна стратегія побудови громадянського суспільства та правової держави.

Асоціація займає активну позицію у сфері захисту прав громадян та розбудови держави, порушує актуальні теми для обговорення у професійному середовищі, проводить моніторинг поточного стану правової системи в Україні та перспектив і напрямків її реформування, готова активно співпрацювати у цих напрямках з усіма державними органами України задля досягнення спільної мети.

Це підкреслює і коло запрошених на презентацію гостей – з побажаннями розвитку та професійних успіхів вже зголосились прийти привітати Заслужені юристи України, відомі адвокати Закарпаття та Києва, де розташований центральний офіс Асоціації, представники Міністерства юстиції, Закарпатської ОДА, органів місцевого самоврядування, очільники судових органів та правоохоронних структур.

Прискіплива увага до розвитку цієї громадської організації пояснюється ще й тим, що Асоціація захисту прав правників вперше на теренах України позиціонує себе як активна сила, здатна захистити професійні права та гарантії діяльності усіх правників та юристів без винятку – як адвокатів, так і працівників органів юстиції, прокуратури, нотаріату та судових органів. Вже є  перші вагомі досягнення – висловлена потужна підтримка поновленню Станіслава Шевчука на посаді голови КСУ, публічно висвітлено проблемні аспекти реформування прокуратури, проголошена категорична підтримка подальшому законодавчому забезпеченню так званої адвокатської монополії.

"Подібна концепція загального захисту прав юридичної спільноти є вкрай актуальною в нинішній час, коли по всій країні йдуть революційні й радикальні зміни усієї правоохоронної системи. Кожного дня ми бачимо, що структурні перетворення зачіпають не лише адвокатуру, але й органи прокуратури, йдуть розмови про те, що зовсім новими будуть функції управлінь юстиції на місцях, радикально іншим шляхом піде судова реформа. Таке масштабне перетворення всієї правової основи держави потребує пильної уваги та застережень, аби під час змін не зробити фатальних чи не обдуманих кроків. Звичайно, що наразі є й громадські об’єднання, і відповідні асоціації - як серед адвокатів, так і прокурорів та суддів, але всі вони аналізують ситуацію в своєму вузькому, суто специфічному профілі. Але саме Асоціація захисту прав правників стає тією універсальною асоціацією, яка стоїть на сторожі усіх правників без винятку. Бо за будь-яких змін в державі найголовніше зберегти основи Правової Держави, яку ми й маємо розбудувати в Україні. Саме це й є головною метою Асоціації", - повідомив Олексій Фазекош.

В рамках Асоціації реалізуються три пріоритетні завдання: незалежність адвокатури, законотворча діяльність та юридична експертиза. У зв’язку із цим найближчим часом планується утворення експертного центру Асоціації захисту прав правників. Центр працюватиме над моніторингом законодавства, аналізом роботи органів влади, а також готуватиме пропозиції щодо їх удосконалення. Приділятиметься також увага аналізу діяльності судових органів, забезпеченню єдиного стандарту якості підготовки правників. Втім, найголовнішою темою залишатиметься проблема реформування адвокатури та прокуратури.

Прес-служба Асоціації захисту прав правників

21 жовтня 2019р.

Теги: асоціація, правники, Фазекош

НОВИНИ: Соціо

15:57
/ 3
Самардак пообіцяв євреям окреме кладовище в Чопі
15:14
/ 4
У Міжгір'ї відкрили "гербову" скульптуру вола
23:29
На "Закарпатському божоле" вже продають подвійно доброчинний календар від "Барбоса" і "Дороги життя"
22:56
"Міс Кіс" обирали в Ужгороді
17:32
/ 2
На Закарпатті прикордонники вшанували пам’ять вбитого контрабандистами побратима
03:23
/ 10
ФОТОФАКТ. Ужгороді на смітник викинули велике погруддя Леніна
23:39
Першу бочку молодого вина відкрили в Ужгороді – стартувало "Закарпатське Божоле – 2019"
18:03
/ 5
У понеділок суд в Ужгороді розпочне по суті перевіряти законність "екологічного" висновку по ВЕС на Боржаві
17:26
На новорічно-різдвяні свята призначено 2 додаткових потяги на Закарпаття
16:51
"Закарпатське Божоле" в Ужгороді уже пригощає перших відвідувачів
16:48
В Ужгороді в рамках акції "Намалюй життя" замальовують рекламу каналів наркотиків на парканах і стінах
16:35
У Берегові погодили приєднання кількох сільських громад до міської ОТГ та виділили кошти на притулок для тварин-безхатьків
16:24
У прикордонному Чопі для вояків на передовій передали виготовлені школярами обереги, дитячі малюнки та солодощі
16:13
На митниці на Закарпатті з наступного року може "експериментально" запрацювати електронна черга
15:47
Для забезпечення прозорості у сфері ремонту та будівництва автодоріг у Закарпатті – в ОДА підписано Меморандум
15:15
На Закарпатті радійників, телевізійників та працівників зв’язку привітали із прийдешнім професійним святом
15:08
Ще два пожежно-рятувальні підрозділи запрацювали на Тячівщині та на Берегівщині
15:03
До кінця 2019 року Закарпаття одержить майже 13 млн грн із ДФРР для реалізації 6 проектів
10:06
/ 4
УжНУ підписав угоду про співпрацю з трьома угорськомовними освітніми закладами Закарпаття
09:20
/ 1
137 закарпатців отримають грошима пільги на оплату житлово-комунальних послуг за жовтень
09:19
На Закарпатті на цукровий діабет хворіють близько 40 тисяч людей
03:46
/ 8
Громада церкви у Пилипці на Міжгірщині відстояла у Верховному Суді своє право на перехід до ПЦУ
03:34
Сесія Ужгородської міськради знову пройшла з протестами і суперечками
02:05
/ 1
Нардеп Петьовка: ВР підтримала прохання громад щодо акцизного збору для місцевих податків
17:57
Сільрада Забріді на Великоберезнянщині передала керівництву ОДА листа з проханням скасувати документацію щодо будівництва мініГЕС
» Всі новини