Заступник мера Ужгорода втік із допиту в прокуратурі, щоби провести конкурс на посаду голови міського пологового

За результатами засідання комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства “Ужгородський міський пологовий будинок” усі 6 її членів проголосували за кандидатуру єдиного претендента – Олега Онопка.

Заступник мера Ужгорода втік із допиту в прокуратурі, щоби провести конкурс на посаду голови міського пологового

Сьогодні, як і повідомляло Закарпаття онлайн, відбувся скандальний конкурс на заміщення посади керівника Ужгородського пологового будинку, участь у якому взяв лише один кандидат – діючий в.о. директора Ужгородського пологового будинку Олег Онопко.

Засідання комісії було призначене на 10.00. Тоді як годиною раніше, о 9:00, заступник міського голови Олександр Білак, який є головою конкурсної комісії, мав бути у міській прокуратурі на допиті по кримінальній справі щодо зловживання мером Богданом Андріїв своїми повноваженнями по відмінні результатів першого конкурсу.

Прибувши у прокуратуру на допит, О. Білак, утім, звідти втік, попросившись вийти, розповів громадський правник Віталій Грегор: «Фактично ввівши в оману процесуального прокурора, який вів допит, попросившись на хвильку вийти, Олександр Білак пішов на 10:00 проводити цілу годину конкурсну комісію. Це порушення законодавства водночас може свідчити про особисту зацікавленість заступника міського голови О.Білака в результатах конкурсу».

За підсумками засідання конкурсної комісії усі шестеро її членів проголосували за призначення Олега Онопка на посаду голови пологового будинку. А Олександр Білак, провівши засідання, повернувся на допит в прокуратуру, перепросивши за затримку, додав В. Грегор.

Разом із тим, розповів, що ним подані відповідні звернення як до міськради перед засіданням конкурсної комісії, так і до правоохоронних органів з метою відповідного реагування на дії, що мають ознаки порушення антикорупційного законодавства. Урім того, як повідомив В. Грегор, завтра, 16 жовтня, о 16:00 у Закарпатському окружному адміністративному суді має відбутись судове засідання за поданою заявою щодо незаконності відміни проведеного першого конкурсу на посаду голови пологового, який виграла Вікторія Пантьо.  

15 жовтня 2019р.

Теги: конкурс, прокуратура, заступник, допит, конкурс, пологовий

Коментарі

Свiй 2019-10-16 / 17:43:20
Треба муяйця одорвати!

zzz 2019-10-16 / 16:27:09
Просто андріїв тупий та жадний!

Доцент 2019-10-16 / 13:44:19
До zzz: невже Ви вважаєте, що білак і решетар роблять щось без відома та схвалення Андріївим?

пану Грегору! 2019-10-16 / 12:05:40
П.Грегор!Дай Бог Вам Здоровья і наснаги..Боротися з Усією Круговою Порукою Влади КЛЕПТОМАНІВ,Чиновників-Бариг!..Неясно?Як то Він- Пішов з Допроса Слідчого Прокуратури?..А Може шось того .....?..Бо то Важливіше..Чим ..? неясно шось.

zzz 2019-10-16 / 11:52:07
Я не бачу ніякої перемоги, а є елементарна крадіжка результатів першого конкурсу під прикриттям влади, і андріїв тут ні при чому, головні генератори ідей оті двоє (білак та решетар). Грегор, Ви на вірному путі, знищуйте цих ворюг та брехунів!

Why, man? 2019-10-16 / 08:57:46


А може, ви розплющите краще очі і побачите коментар Білака у стрічці? Заодно не завадить ще навчитися говорити по-людськи. Коментар видалено. Адмін


ктулху 2019-10-15 / 22:53:14
такий то і прокурор. Після цього цей чолов*яга мав би бути уже ознайомлений із підозрою - так сильно йому конкурс кортіло провести. А взагалі ці харі(не знаю там нікого) на першому фото у мене виклкали спогад, як Моніка Зелінскі ще будучи проф. клоуном , стріляе з двох рук по парламенту. Гут!!

Ольга Крилюк 2019-10-15 / 21:13:06
Маніпулятивна стаття.

Степан Крук 2019-10-15 / 20:04:34
О.Білак із державницьким мислення усвідомив, що демографічна ситуація в Ужгороді потребує його особистої присутності на комісії!!! Саме в Ужгородському пологовому будинку народжуюються ужгородські прокурори під патронатом славної Ужгородської міськради! О. Білак у даному випадку опікувався кадровим забезпеченням не тільки прокуратури, але й поліції, неупередженого Ужгородського міськрайонного суду тощо. Руки геть від патріота Карпатії і всія Трансильванії!!!

Наталка Майстренко 2019-10-15 / 19:39:25
Сором в тому, що адекватні люди грають неприглядні ролі в комедії за сценарієм бариги. А ми, електорат, позбавлені менш-більш ефективного способу цих фріків позбутися. І, дійсно, схиляєшся до думки, що щось таки цьому місту пороблено

Доцент 2019-10-15 / 19:37:30
До Вуву: особисто нами подано ряд позовів проти носатого, розгляд яких успішно зривається. Тому закликаю долучатись та підтримувати один-одного у спільній справі очищення нашого міста від нечисті!

Вуву 2019-10-15 / 19:18:28
Я так думаю ... треба щоб люди ішли і побільше відкривали судових справ проти самого "носатого конюха".
Бо якщо за короткий час бачимо такі перепетійі з конкурсом на посаду керівника пологового.
... То очевидно тут є фінансовий інтерес самого бадяні як кримінальна складова ... хабарницта і віджим бабла на ремонтах медзакладу.

Доцент 2019-10-15 / 19:16:24
Перемога будь-якою ціною нічого не вартує. Мені соромно, що нами керують такі фріки.

Валерій 2019-10-15 / 18:54:16
Стаття не про що...

Василь Юрійович 2019-10-15 / 18:15:44
Видно конкурс головніше за справу Андріїва.

Богдан 2019-10-15 / 18:01:31
У прокуратурі Гаврилюка все можливо, за гроші

НОВИНИ: Соціо

16:07
/ 5
На гору Піп Іван прокладуть Хресну дорогу
10:48
Проєкт пункту пропуску "Біла Церква-Сігету Мармацієй" на Закарпатті перебуває на розгляді у Києві
09:48
Отримати допомогу з часткового безробіття можуть закарпатські роботодавці та фізичні особи-підприємці
09:31
/ 1
У Закарпатському драмтеатрі просять поліцію посилити патрулювання через регулярні прояви вандалізму
19:56
В Ужгороді оприлюднили нові графіки руху міських автобусів
17:29
Перший поїзд після карантину прибув до Ужгорода
17:04
/ 5
Через свавілля циган голова сільради на Перечинщині написав заяву на звільнення
16:41
Мер Ужгорода "відкличе" із суду скандальний лист свого заступника та обіцяє не допустити забудови двору на Володимирській
15:39
/ 4
В Ужгороді "солідарно" з Києвом провели акцію протесту "Авакова у відставку"
15:33
Додаткову територію для утримання ведмедів облаштовують в закарпатському нацпарку "Синевир"
15:23
/ 1
330 метрів алеї тюльпанових дерев квітне в Мукачеві
14:30
/ 1
Закарпатське ОУЛМГ відновлює видачу мисливських посвідчень
12:59
Митний пост "Тиса" на Закарпатті обладнали POS-терміналами
12:24
У Мукачеві реєстрацію проектів Бюджету громадських ініціатив 2021 продовжили до кінця липня
11:56
Торік на Закарпатті підприємства легкої промисловості реалізували продукцію на 1325,7 млн грн
11:54
На Закарпатті повернуто 172 гектари державної землі
10:45
Ужгородці відстояли "Кірпічку": на сесії міськради затверджено детальний план території парку площею понад 9 га
10:07
В УжНУ створили освітні центри "Крим-Україна" та "Донбас-Україна"
09:44
/ 1
Паркування на площі Фединця в Ужгороді поки залишиться безкоштовним
09:33
/ 2
Приєднатися до Хустської ОТГ вимагали мешканці села Золотарьово
02:09
Житель Тячівщини облаштував вдома етнографічний музей і ферму екзотичних птахів
00:17
У справі розтрати коштів у п'ятницю суд розгляне збільшення першого запобіжного заходу головному "господарнику" Ужгорода
17:57
Із 9 червня, якщо дозволить епідситуація, відновлюють роботу дитсадки Мукачівської ОТГ
17:55
У Мукачеві встановили монумент воїнам-захисникам
16:44
/ 10
Щоб зберегти водозабір “Минай”, депутати Ужгорода звернулися до правоохоронців та уряду
» Всі новини