Заступник мера Ужгорода втік із допиту в прокуратурі, щоби провести конкурс на посаду голови міського пологового

За результатами засідання комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства “Ужгородський міський пологовий будинок” усі 6 її членів проголосували за кандидатуру єдиного претендента – Олега Онопка.

Заступник мера Ужгорода втік із допиту в прокуратурі, щоби провести конкурс на посаду голови міського пологового

Сьогодні, як і повідомляло Закарпаття онлайн, відбувся скандальний конкурс на заміщення посади керівника Ужгородського пологового будинку, участь у якому взяв лише один кандидат – діючий в.о. директора Ужгородського пологового будинку Олег Онопко.

Засідання комісії було призначене на 10.00. Тоді як годиною раніше, о 9:00, заступник міського голови Олександр Білак, який є головою конкурсної комісії, мав бути у міській прокуратурі на допиті по кримінальній справі щодо зловживання мером Богданом Андріїв своїми повноваженнями по відмінні результатів першого конкурсу.

Прибувши у прокуратуру на допит, О. Білак, утім, звідти втік, попросившись вийти, розповів громадський правник Віталій Грегор: «Фактично ввівши в оману процесуального прокурора, який вів допит, попросившись на хвильку вийти, Олександр Білак пішов на 10:00 проводити цілу годину конкурсну комісію. Це порушення законодавства водночас може свідчити про особисту зацікавленість заступника міського голови О.Білака в результатах конкурсу».

За підсумками засідання конкурсної комісії усі шестеро її членів проголосували за призначення Олега Онопка на посаду голови пологового будинку. А Олександр Білак, провівши засідання, повернувся на допит в прокуратуру, перепросивши за затримку, додав В. Грегор.

Разом із тим, розповів, що ним подані відповідні звернення як до міськради перед засіданням конкурсної комісії, так і до правоохоронних органів з метою відповідного реагування на дії, що мають ознаки порушення антикорупційного законодавства. Урім того, як повідомив В. Грегор, завтра, 16 жовтня, о 16:00 у Закарпатському окружному адміністративному суді має відбутись судове засідання за поданою заявою щодо незаконності відміни проведеного першого конкурсу на посаду голови пологового, який виграла Вікторія Пантьо.  

15 жовтня 2019р.

Теги: конкурс, прокуратура, заступник, допит, конкурс, пологовий

Коментарі

Свiй 2019-10-16 / 17:43:20
Треба муяйця одорвати!

zzz 2019-10-16 / 16:27:09
Просто андріїв тупий та жадний!

Доцент 2019-10-16 / 13:44:19
До zzz: невже Ви вважаєте, що білак і решетар роблять щось без відома та схвалення Андріївим?

пану Грегору! 2019-10-16 / 12:05:40
П.Грегор!Дай Бог Вам Здоровья і наснаги..Боротися з Усією Круговою Порукою Влади КЛЕПТОМАНІВ,Чиновників-Бариг!..Неясно?Як то Він- Пішов з Допроса Слідчого Прокуратури?..А Може шось того .....?..Бо то Важливіше..Чим ..? неясно шось.

zzz 2019-10-16 / 11:52:07
Я не бачу ніякої перемоги, а є елементарна крадіжка результатів першого конкурсу під прикриттям влади, і андріїв тут ні при чому, головні генератори ідей оті двоє (білак та решетар). Грегор, Ви на вірному путі, знищуйте цих ворюг та брехунів!

Why, man? 2019-10-16 / 08:57:46


А може, ви розплющите краще очі і побачите коментар Білака у стрічці? Заодно не завадить ще навчитися говорити по-людськи. Коментар видалено. Адмін


ктулху 2019-10-15 / 22:53:14
такий то і прокурор. Після цього цей чолов*яга мав би бути уже ознайомлений із підозрою - так сильно йому конкурс кортіло провести. А взагалі ці харі(не знаю там нікого) на першому фото у мене виклкали спогад, як Моніка Зелінскі ще будучи проф. клоуном , стріляе з двох рук по парламенту. Гут!!

Ольга Крилюк 2019-10-15 / 21:13:06
Маніпулятивна стаття.

Степан Крук 2019-10-15 / 20:04:34
О.Білак із державницьким мислення усвідомив, що демографічна ситуація в Ужгороді потребує його особистої присутності на комісії!!! Саме в Ужгородському пологовому будинку народжуюються ужгородські прокурори під патронатом славної Ужгородської міськради! О. Білак у даному випадку опікувався кадровим забезпеченням не тільки прокуратури, але й поліції, неупередженого Ужгородського міськрайонного суду тощо. Руки геть від патріота Карпатії і всія Трансильванії!!!

Наталка Майстренко 2019-10-15 / 19:39:25
Сором в тому, що адекватні люди грають неприглядні ролі в комедії за сценарієм бариги. А ми, електорат, позбавлені менш-більш ефективного способу цих фріків позбутися. І, дійсно, схиляєшся до думки, що щось таки цьому місту пороблено

Доцент 2019-10-15 / 19:37:30
До Вуву: особисто нами подано ряд позовів проти носатого, розгляд яких успішно зривається. Тому закликаю долучатись та підтримувати один-одного у спільній справі очищення нашого міста від нечисті!

Вуву 2019-10-15 / 19:18:28
Я так думаю ... треба щоб люди ішли і побільше відкривали судових справ проти самого "носатого конюха".
Бо якщо за короткий час бачимо такі перепетійі з конкурсом на посаду керівника пологового.
... То очевидно тут є фінансовий інтерес самого бадяні як кримінальна складова ... хабарницта і віджим бабла на ремонтах медзакладу.

Доцент 2019-10-15 / 19:16:24
Перемога будь-якою ціною нічого не вартує. Мені соромно, що нами керують такі фріки.

Валерій 2019-10-15 / 18:54:16
Стаття не про що...

Василь Юрійович 2019-10-15 / 18:15:44
Видно конкурс головніше за справу Андріїва.

Богдан 2019-10-15 / 18:01:31
У прокуратурі Гаврилюка все можливо, за гроші

НОВИНИ: Соціо

23:39
Першу бочку молодого вина відкрили в Ужгороді – стартувало "Закарпатське Божоле – 2019"
18:03
/ 3
У понеділок суд в Ужгороді розпочне по суті перевіряти законність "екологічного" висновку по ВЕС на Боржаві
17:26
На новорічно-різдвяні свята призначено 2 додаткових потяги на Закарпаття
16:51
"Закарпатське Божоле" в Ужгороді уже пригощає перших відвідувачів
16:48
В Ужгороді в рамках акції "Намалюй життя" замальовують рекламу каналів наркотиків на парканах і стінах
16:35
У Берегові погодили приєднання кількох сільських громад до міської ОТГ та виділили кошти на притулок для тварин-безхатьків
16:24
У прикордонному Чопі для вояків на передовій передали виготовлені школярами обереги, дитячі малюнки та солодощі
16:13
На митниці на Закарпатті з наступного року може "експериментально" запрацювати електронна черга
15:47
Для забезпечення прозорості у сфері ремонту та будівництва автодоріг у Закарпатті – в ОДА підписано Меморандум
15:15
На Закарпатті радійників, телевізійників та працівників зв’язку привітали із прийдешнім професійним святом
15:08
Ще два пожежно-рятувальні підрозділи запрацювали на Тячівщині та на Берегівщині
15:03
До кінця 2019 року Закарпаття одержить майже 13 млн грн із ДФРР для реалізації 6 проектів
10:06
/ 2
УжНУ підписав угоду про співпрацю з трьома угорськомовними освітніми закладами Закарпаття
09:20
/ 1
137 закарпатців отримають грошима пільги на оплату житлово-комунальних послуг за жовтень
09:19
На Закарпатті на цукровий діабет хворіють близько 40 тисяч людей
03:46
/ 6
Громада церкви у Пилипці на Міжгірщині відстояла у Верховному Суді своє право на перехід до ПЦУ
03:34
Сесія Ужгородської міськради знову пройшла з протестами і суперечками
02:05
/ 1
Нардеп Петьовка: ВР підтримала прохання громад щодо акцизного збору для місцевих податків
17:57
Сільрада Забріді на Великоберезнянщині передала керівництву ОДА листа з проханням скасувати документацію щодо будівництва мініГЕС
17:29
На Закарпатті буде свій смарт-музей з використанням цифрових технологій
17:26
/ 1
Депутати Закарпатської облади просять збільшити у держбюджеті фінансовий ресурс місцевим бюджетам на 2020 рік
17:22
В Ужгороді шукають інвестора для створення мережі міського велопрокату
16:48
На Закарпатті проведуть міжнародний Форум щодо проблемних питань Солотвина та солерудника
16:43
В Ужгороді відбулося засідання робочої групи Центру допомоги учасникам АТО при обладміністрації
16:12
За 10 місяців на Закарпатті сплачено понад 3,6 млрд грн ЄСВ