ФОТОФАКТ. В Ужгороді авто в'їхало всередину магазину для дітей і мам

В обласному центрі Закарпаття легковик Kia Sportage в'їхав всередину магазина для дітей і мам "Білочка".

ФОТОФАКТ. В Ужгороді авто в'їхало всередину магазину для дітей і мам

ДТП сталася на вулиці Белінського, біля ринку "Білочка".

За кермом перебувала жінка, яка, схоже, переплутала педалі газу та гальма.

Після скоєного вона була в шоці і свідки ДТП купли їй таблетки заспокійливого і воду.

На щастя, у вихідний магазин був зачинений, на тротуарі не було перехожих і ніхто не постраждав.

Двоє чоловіків, які були на місці ДТП, зняли з авто номерний знак. Вони ж розбирали уламки скла і рештки вітини, щоби авто могло виїхати з приміщення.

13 жовтня 2019р.

Теги: ДТП, магазин

Коментарі

нико 2019-10-16 / 21:37:48
хорошо шо ета людей не поубивала.другая в иршаве вон ребенка убила

вуйко 2019-10-16 / 21:35:53
насосали на джиппы и теперь давай магазины крошить,другой вон в иршавщине, тоже на джиппе детей трощит.ездят как обязаны с гранатой

Читатель для Админа 2019-10-14 / 12:30:37
Спасибо, что пояснили детали, но к сожалению, когда новость подаётся "непонятно как", то это, конечно, вызывает очень неординарные эмоции. А порой, такая новость может быть (не дай Бог) источником провокации.

Но, в то же время, мы осознаем, что даже если все новости "вдруг" будут подаваться профессионально, это ничего всё равно не даст. У каждого СМИ будет свой взгляд всегда. Но дело в том, что в плане местных СМИ, увы, конкуренция не та. И мы вынуждены делать вывод из новостей, по сути, из одного источника.

ЗЫ А тут еще, конечно, нам известно, как полиция работает.

букварррь 2019-10-14 / 12:15:33
вїхала у білочку. а може у неї теж білочка? а якби вбила трьох-чотирьох невинних людей?Господи, а скільки таких на дорогах!

Вася 2019-10-14 / 11:47:13
Забрати нахрен права у вівці

батяр 2019-10-14 / 10:08:24
У Саудовській Аравії жінкам водійські права не видають

точно 2019-10-14 / 02:34:49
Ще й таблетки їй купували. Тьху.
От у нас люди - будь-що готові виправдати, а нормальну людину зацькують.

Адмін 2019-10-13 / 23:18:44
Читателю
Не зрозуміло, які у вас претензії до публікації. На місці працювала поліція.

Читатель 2019-10-13 / 22:33:26
И добавлю. Ну, неужели так всем по барабану? Я-то думал, новость будет подана иначе, и что, дескать, как это так, полиция бездействовала? Думал, будет обращение к активистам и т.д. Неужели это никому вот так не надо?

Степан Крук 2019-10-13 / 20:23:42
Автомобіль учбово-треніровочний! На задньому склі позначка "У".... На педалях позначок "Т" і "Г" не було

ужгородець 2019-10-13 / 20:19:34
Щось таке. По-іншому влетіти прямо в магазин не можна

Читатель 2019-10-13 / 20:19:27
Нет, это реально какой-то непрофессионализм. В т.ч. и со стороны тех, кто писал эту новость. Да, Бог с ним:
1) Где полиция? И что она делала?
2) Номерной знак снимать - что это даст? Поскольку (см. ниже)
3) ДТП всё оформляется, и данные по машине устанавливается очень легко и быстро.

моня 2019-10-13 / 20:19:06
Непогано. Переплутала з гаражем? Цікаво,хто її вчив керувати авто, я теж так хочу!

Микола 2019-10-13 / 19:32:45
то влетіла @яжемама@ ???

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

14:24
На Мукачівщині "Таврія" злетіла у кювет, водій загинув
02:50
/ 8
При в'їзді до Мукачева сталася смертельна ДТП
15:01
У Мукачеві чоловік загинув під поїздом
10:28
У Берегові горіло авто
10:28
На Іршавщині водій BMW, врізавшись у дерево, опинився в лікарні
03:12
У Мукачеві фургон "Мерседес" зіткнувся з бетонним мостиком і електроопорою
02:58
Усі 5-ро травмованих у вчорашній аварії на Іршавщині залишаються у лікарнях
10:15
На Рахівщині пожежа знищила житловий будинок
12:38
/ 2
В Ужгороді чоловік звів рахунки з життям, вистрибнувши з 9 поверху
10:49
Унаслідок загорання сміття у підвалі в будинку в Мукачеві отруїлися двоє людей
10:46
На Іршавщині пожежа понищила Mercedes Sprinter
23:14
/ 2
Комбриг 128-ї бригади Євген Коростельов підірвався на міні, він у лікарні
11:22
На Тячівщині 16-річну дівчину знайшли мертвою у зашморгу
10:35
На Великоберезнянщині гасили пожежу в будинку
10:33
На Хустщині та в Міжгірському районі горіли хліви
05:42
На Хустщині "серйозно" зіткнулися "Шкода" і "Жигулі"
16:59
В Ужгороді ліквідовували витік газу на газопроводі
16:23
На Рахівщині квартиранка втекла з будинку, в якому загорівся диван
10:25
Житлові будинки та надвірна споруда горіли за вихідні на Закарпатті
10:24
У Мукачеві горіли вхідні двері районної бібліотеки
23:56
/ 2
В Ужгороді мікроавтобус врізався у білборд
12:41
На Перечинщині під час пожежі в гаражі згорів автомобіль
09:51
На Ужгородщині в річці знайшли тіло чоловіка
12:20
На Берегівщині кілька діб шукають чоловіка, який встромив собі викрутку в живіт (ДОПОВНЕНО)
09:56
У Виноградові горів ВАЗ, а в Хусті - будинок
» Всі новини