ФОТОФАКТ. В Ужгороді авто в'їхало всередину магазину для дітей і мам

В обласному центрі Закарпаття легковик Kia Sportage в'їхав всередину магазина для дітей і мам "Білочка".

ФОТОФАКТ. В Ужгороді авто в'їхало всередину магазину для дітей і мам

ДТП сталася на вулиці Белінського, біля ринку "Білочка".

За кермом перебувала жінка, яка, схоже, переплутала педалі газу та гальма.

Після скоєного вона була в шоці і свідки ДТП купли їй таблетки заспокійливого і воду.

На щастя, у вихідний магазин був зачинений, на тротуарі не було перехожих і ніхто не постраждав.

Двоє чоловіків, які були на місці ДТП, зняли з авто номерний знак. Вони ж розбирали уламки скла і рештки вітини, щоби авто могло виїхати з приміщення.

13 жовтня 2019р.

Теги: ДТП, магазин

Коментарі

нико 2019-10-16 / 21:37:48
хорошо шо ета людей не поубивала.другая в иршаве вон ребенка убила

вуйко 2019-10-16 / 21:35:53
насосали на джиппы и теперь давай магазины крошить,другой вон в иршавщине, тоже на джиппе детей трощит.ездят как обязаны с гранатой

Читатель для Админа 2019-10-14 / 12:30:37
Спасибо, что пояснили детали, но к сожалению, когда новость подаётся "непонятно как", то это, конечно, вызывает очень неординарные эмоции. А порой, такая новость может быть (не дай Бог) источником провокации.

Но, в то же время, мы осознаем, что даже если все новости "вдруг" будут подаваться профессионально, это ничего всё равно не даст. У каждого СМИ будет свой взгляд всегда. Но дело в том, что в плане местных СМИ, увы, конкуренция не та. И мы вынуждены делать вывод из новостей, по сути, из одного источника.

ЗЫ А тут еще, конечно, нам известно, как полиция работает.

букварррь 2019-10-14 / 12:15:33
вїхала у білочку. а може у неї теж білочка? а якби вбила трьох-чотирьох невинних людей?Господи, а скільки таких на дорогах!

Вася 2019-10-14 / 11:47:13
Забрати нахрен права у вівці

батяр 2019-10-14 / 10:08:24
У Саудовській Аравії жінкам водійські права не видають

точно 2019-10-14 / 02:34:49
Ще й таблетки їй купували. Тьху.
От у нас люди - будь-що готові виправдати, а нормальну людину зацькують.

Адмін 2019-10-13 / 23:18:44
Читателю
Не зрозуміло, які у вас претензії до публікації. На місці працювала поліція.

Читатель 2019-10-13 / 22:33:26
И добавлю. Ну, неужели так всем по барабану? Я-то думал, новость будет подана иначе, и что, дескать, как это так, полиция бездействовала? Думал, будет обращение к активистам и т.д. Неужели это никому вот так не надо?

Степан Крук 2019-10-13 / 20:23:42
Автомобіль учбово-треніровочний! На задньому склі позначка "У".... На педалях позначок "Т" і "Г" не було

ужгородець 2019-10-13 / 20:19:34
Щось таке. По-іншому влетіти прямо в магазин не можна

Читатель 2019-10-13 / 20:19:27
Нет, это реально какой-то непрофессионализм. В т.ч. и со стороны тех, кто писал эту новость. Да, Бог с ним:
1) Где полиция? И что она делала?
2) Номерной знак снимать - что это даст? Поскольку (см. ниже)
3) ДТП всё оформляется, и данные по машине устанавливается очень легко и быстро.

моня 2019-10-13 / 20:19:06
Непогано. Переплутала з гаражем? Цікаво,хто її вчив керувати авто, я теж так хочу!

Микола 2019-10-13 / 19:32:45
то влетіла @яжемама@ ???

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

13:45
Угорські прикордонники витягли з Тиси чоловіка, котрого віднесло течією після стрибка з мосту в річку на Закарпатті
10:50
1 новий випадок коронавірусної інфекції виявлено за минулу добу в Ужгороді
09:26
За добу на Закарпатті підтверджено 21 випадок COVID-19
15:56
/ 4
Послаблень карантину на Закарпатті наразі не буде
15:50
/ 1
Дитсадки в Ужгороді з вівторка, 9 червня, не працюватимуть
13:42
На Закарпатті – 29-та смерть пацієнтки із COVID-19
12:57
У Виноградові легковик вилетів у кювет і кілька разів перекинувся
10:05
4 нові випадки коронавірусної інфекції виявлено за минулу добу в Ужгороді
09:19
23 пацієнтам на Закарпатті впродовж доби підтверджено COVID-19
16:20
Під Ужгородом нетверезий водій за кермом Mitsubishi не впорався з керуванням і вилетів у кювет
10:22
У Мукачеві за добу підтверджено 6 випадків COVID-19, загалом у місті сьогодні – 89 хворих на коронавірус
10:11
/ 3
5 нових випадків коронавірусної інфекції виявлено за минулу добу в Ужгороді
09:53
Після обшуків у Вільховецькій ОТГ голова подав у відставку. Мешканці – протестували, депутати – відставку не прийняли
09:23
На Рахівщині пожежа понищила "Москвич"
09:19
У Стримбі й у Великому Бичкові на Рахівщині горіли літні кухні
09:17
/ 2
За добу на Закарпатті одужало 90 пацієнтів, що хворіли на COVID-19
09:56
ФОТОФАКТ. На зупинці в Ужгороді знайшли тіло невідомого чоловіка
09:49
/ 2
11 нових випадків коронавірусної інфекції виявлено за минулу добу в Ужгороді
09:45
/ 1
Ужгородський музичний коледж ім. Задора завершує навчальний рік дистанційно
09:29
У Мукачеві горіла будівля для зберігання тирси
09:21
/ 4
На Закарпатті за добу підтверджено 20 випадків COVID-19
01:38
На перевалі на межі Львівщини та Закарпаття сталася серйозна ДТП
10:11
В Ужгороді за добу – жодного нового випадку коронавірусної інфекції
09:42
В Ужгороді, намагаючись уникнути зіткнення з мікроавтобусом, водій "Мерседеса" врізався у дерево та інше припарковане авто
09:32
На Рахівщині під ранок згорів ГАЗ
» Всі новини