Угоду про визнання невинуватості та призначення штрафу для керівника Закарпатського облавтодору просив прокурор – суд

Між прокурором Генеральної прокуратури України та керівником Закарпатського облавтодору укладено угоду про визнання винуватості.

Угоду про визнання невинуватості та призначення штрафу для керівника Закарпатського облавтодору просив прокурор – суд

Керівник підприємства обвинувачувався прокуратурою у зловживанні повноваженнями, що спричинило тяжкі наслідки у вигляді шкоди в майже два мільйони гривень. У вказаній угоді прокурор та обвинувачений узгодили міру покарання – штраф на суму 15 тисяч гривень.

В судовому засіданні прокурор просив суд затвердити угоду про визнання винуватості та призначити обвинуваченому покарання у вигляді 15 тисяч гривень штрафу без позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю.

Відповідно до вимог процесуального законодавства, оскільки сторони узгодили між собою істотні умови справи, в тому числі й міру покарання, судом було затверджено угоду про визнання винуватості  й постановлено відповідний вирок.

При затвердженні угоди судом не досліджуються обставини кримінального провадження, повідомляють в Ужгородському міськрайонному суді.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області визнав винним директора дочірнього підприємства «Закарпатський облавтодор» Івана Немеша у зловживанні повноваженнями з метою одержання неправомірної вигоди (ч. ст.364-1 КК України) і призначив штраф 15300 грн без позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю.

09 жовтня 2019р.

Теги: угода, невинуватість, штраф

Коментарі

Вуву 2019-10-13 / 21:58:16
Ми всі є свідками того як наші закони написані ТАК ...
Щоб всякий хто дірвався до влади міг БЕЗНАКАЗАНО ТВОРИТИ
... УЗАКОНЕНЕ БЕЗЗАКОННЯ.

3акон 2019-10-10 / 13:27:05
В назві статті помилка . Правильно - Угоду про визнання винуватості

ЗАКОН 2019-10-10 / 13:26:02
Угоду про визнання невинуватості та призначення штрафу для керівника Закарпатського облавтодору просив прокурор – суд

Віктор 2019-10-09 / 23:50:08
О, черговий "понять і простіть", а ми, лошари, можемо тут писати та возмущатися

Хахахайчик 2019-10-09 / 23:31:33
Мда...плювок прокуратури в обличчя слідчим і операм, платникам податків і показовий приклад того, що бабло рішає всьо і при всіх прокурорах і президентах...

михайло. 2019-10-09 / 20:55:02
Вкрав два мільйони- штраф 15 тис. Вкрав булку хліба- два роки. Маєш гроші договоришся.Про що говорити, договорняк. Корупціонери вперед, готуйте 15 тис.

Прокурор 2019-10-09 / 19:20:35
Якщо є ще бажаючі покаятися прокурору, чекаємо на Вас, заздалегідь вдячні за співпрацю.

В*** Д**** 2019-10-09 / 18:33:35


Хамство, тролінг і зловживання багатоніковістю. Тут не помийниця. Коментуйте по суті публікації і не переходьте межі дозволеного. Коментар видалено. Адмін


Ужгородка 2019-10-09 / 18:09:36
Ті галичани у прокуратурі взагалі обнагліли роблять, що хочуть, управи на них не має. Що заважає Рябошапці вигнати Гаврилюка з Василенком з прокуратури? Чекає коли люди їх люструють?

Вуву 2019-10-09 / 17:58:39
Так унас іде боротьба з корупцією
Зєля сказав
Ряба шапка сдєлав.
Гаврилюка на місці.
Василенко на місці.
"Носатий конюх" з відкритим
Кримінальним провадженням
На роботу ходить.
Волошина ніхто не шукає
Горват вже наприватизував
І Є ВЛАСНИКОМ сотень га. землі ... І "працює" у ВР (депутатом)
В ТОЙ ЧАС ЯК ЗАКОН ПРО ПРОДАЖ ЗЕМЛІ ТІЛЬКИ В ПРОЕКТІ.
То чому Немешу не можна ?
Накрав.
Заніс.
Заплатив.
Відкупився.
Можна ?
Якщо "працює" значить можна.
(Бо якби не можна то отримав би мінімально 6 років).
А є іще і так як зробив шуфлик.
Коли випускають на якісь поруки
(Як при комуністах наказували
"важковиховуваних" школярів ).
ОТ ТАКА В НАС БОРОТЬБА З КОРУПЦІЄЮ.
НІЖНА.
ЛАГІДНА.
І ФІНАНСОВО ВИГІДНА.
ГОЛВНЕ БУТИ АДВОКАТОМ ... СУДЕЮ
АБО САМИМ ГЕНЕРАЛЬНИМ ПРОКУРОРОМ.

Леонід 2019-10-09 / 17:27:12
Сміх і сльзи.Який урок для інших корупціонерів.? Нема слів.

Скотиняки 2019-10-09 / 15:26:22
Шось не спішить Зе Генеральний прокурор Рябошапка звільняти главних корупціонерів регіону Гаврилюка, Василенка, видко то правда, що і в Зе-команді діють договорняки та братання.... Поки тут буде Гаврилюк та його банда, доти і наркота буде випускатися, і Міліонні хабарники будуть сміятися із усіх! Вот така реХформа корупційної Прокуратури!!!!

Бухгалтер 2019-10-09 / 13:59:24
Но се парада. А щось не зрозуміло, що з тим збитком державі - про нього забули за 15 тис.грн.? Та навіть мінімальна зарплата оподатковується за ставкою 19,5%, а тут - чистий подарунок. Крім того, колеги знають, на які штрафи можна влетіти тупо не здавши в строк пустий папірець, не завдавши шкоди державі ні на півкопійки. І після такого хтось захоче чесно сплачувати драконівські податки на утримання такого правосуддя?

Паскудні дороги 2019-10-09 / 13:58:01
Цікаво, що за плокулол

Степан Крук 2019-10-09 / 13:49:25
Офіційний і законний договорняк? Скільки вартує таке "благо"???

НОВИНИ: Кримінал

17:10
/ 1
Повідомлено про підозру затриманому за бійку зі смертельним результом в Ужгороді
15:01
/ 1
ДТП на Мукачівщині, в якій загинув водій, сталася під час обгону – поліція
14:53
На Воловеччині Opel врізався в припаркований мікроавтобус і травмував чоловіка поруч
12:57
На Закарпатті молдованин намагався потрапити до Словаччини за чужим паспортом
12:23
В Ужгороді під час бійки вбили чоловіка
11:52
Водій, що спричинив смертельну ДТП при в'їзді в Мукачево, був п'яний – поліція
19:43
Водій з Тячівщини, який п'яний травмував пенсіонера-велосипедиста, може вийти з-під варти під заставу в 115 тис грн
19:21
Закарпатку, яка на Виноградівщині смертельно травмувала велосипедиста і втекла, взято під варту
17:59
/ 8
На Закарпатті затримали жінку, котра обкрадала пасажирів у маршрутках
16:01
На Закарпатті прикордонник за кермом "Мерседеса", виїхавши на зустрічну, спричинив потрійну смертельну ДТП
12:40
Погоджено підозру водію з Тячівщини, який, кермуючи автівкою напідпитку, наїхав на пенсіонера
11:42
У Перечині в перехожого знайшли наркотики, які той, імовірно, отримав поштою
11:39
На Тячівщині з'ясовують обставини ДТП, внаслідок якої пішохід із важкими травмами опинився у лікарні
11:37
На Рахівщині водій Volkswagen-а збив пішохода
09:10
На Тячівщині п'яний водій ВАЗу серйозно травмував велосипедиста-пенсіонера
03:19
/ 1
На Виноградівщині автівка смертельно травмувала велосипедиста
13:25
Підозрюваного у майже 20 крадіжках мешканця Іршавщини триматимуть під вартою
13:19
/ 1
На Закарпатті виявили склад із понад 10 т сурогату алкоголю
09:11
Партію контрабандних сигарет знайшли у сховках легковика буковинця у пункті пропуску "Малий Березний"
00:15
На Іршавщині зіткнулися Audi та Fiat Scudo: двоє осіб загинуло, ще п’ятеро госпіталізовані
18:10
/ 3
Суд в Ужгороді відмовив у зміні запобіжного заходу винуватцю трагічної ДТП, в якій вагітна поліцейська втратила дитину
17:13
Хустянин, який викрав юнака та його автомобіль, перебуватиме під вартою без можливості виходу під заставу
16:53
/ 4
Обвинувальний акт стосовно власника кінотеатру в Ужгороді, що напав на журналіста, скеровано до суду
16:49
/ 4
На митниці на Закарпатті ділків, що використовують "піджаків", змушують проходити митне оформлення
16:35
Зупинений на Ужгорощині за порушення ПДР водій намагався відкупитися від патрульних хабарем
» Всі новини