Угоду про визнання невинуватості та призначення штрафу для керівника Закарпатського облавтодору просив прокурор – суд

Між прокурором Генеральної прокуратури України та керівником Закарпатського облавтодору укладено угоду про визнання винуватості.

Угоду про визнання невинуватості та призначення штрафу для керівника Закарпатського облавтодору просив прокурор – суд

Керівник підприємства обвинувачувався прокуратурою у зловживанні повноваженнями, що спричинило тяжкі наслідки у вигляді шкоди в майже два мільйони гривень. У вказаній угоді прокурор та обвинувачений узгодили міру покарання – штраф на суму 15 тисяч гривень.

В судовому засіданні прокурор просив суд затвердити угоду про визнання винуватості та призначити обвинуваченому покарання у вигляді 15 тисяч гривень штрафу без позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю.

Відповідно до вимог процесуального законодавства, оскільки сторони узгодили між собою істотні умови справи, в тому числі й міру покарання, судом було затверджено угоду про визнання винуватості  й постановлено відповідний вирок.

При затвердженні угоди судом не досліджуються обставини кримінального провадження, повідомляють в Ужгородському міськрайонному суді.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області визнав винним директора дочірнього підприємства «Закарпатський облавтодор» Івана Немеша у зловживанні повноваженнями з метою одержання неправомірної вигоди (ч. ст.364-1 КК України) і призначив штраф 15300 грн без позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю.

09 жовтня 2019р.

Теги: угода, невинуватість, штраф

Коментарі

Вуву 2019-10-13 / 21:58:16
Ми всі є свідками того як наші закони написані ТАК ...
Щоб всякий хто дірвався до влади міг БЕЗНАКАЗАНО ТВОРИТИ
... УЗАКОНЕНЕ БЕЗЗАКОННЯ.

3акон 2019-10-10 / 13:27:05
В назві статті помилка . Правильно - Угоду про визнання винуватості

ЗАКОН 2019-10-10 / 13:26:02
Угоду про визнання невинуватості та призначення штрафу для керівника Закарпатського облавтодору просив прокурор – суд

Віктор 2019-10-09 / 23:50:08
О, черговий "понять і простіть", а ми, лошари, можемо тут писати та возмущатися

Хахахайчик 2019-10-09 / 23:31:33
Мда...плювок прокуратури в обличчя слідчим і операм, платникам податків і показовий приклад того, що бабло рішає всьо і при всіх прокурорах і президентах...

михайло. 2019-10-09 / 20:55:02
Вкрав два мільйони- штраф 15 тис. Вкрав булку хліба- два роки. Маєш гроші договоришся.Про що говорити, договорняк. Корупціонери вперед, готуйте 15 тис.

Прокурор 2019-10-09 / 19:20:35
Якщо є ще бажаючі покаятися прокурору, чекаємо на Вас, заздалегідь вдячні за співпрацю.

В*** Д**** 2019-10-09 / 18:33:35


Хамство, тролінг і зловживання багатоніковістю. Тут не помийниця. Коментуйте по суті публікації і не переходьте межі дозволеного. Коментар видалено. Адмін


Ужгородка 2019-10-09 / 18:09:36
Ті галичани у прокуратурі взагалі обнагліли роблять, що хочуть, управи на них не має. Що заважає Рябошапці вигнати Гаврилюка з Василенком з прокуратури? Чекає коли люди їх люструють?

Вуву 2019-10-09 / 17:58:39
Так унас іде боротьба з корупцією
Зєля сказав
Ряба шапка сдєлав.
Гаврилюка на місці.
Василенко на місці.
"Носатий конюх" з відкритим
Кримінальним провадженням
На роботу ходить.
Волошина ніхто не шукає
Горват вже наприватизував
І Є ВЛАСНИКОМ сотень га. землі ... І "працює" у ВР (депутатом)
В ТОЙ ЧАС ЯК ЗАКОН ПРО ПРОДАЖ ЗЕМЛІ ТІЛЬКИ В ПРОЕКТІ.
То чому Немешу не можна ?
Накрав.
Заніс.
Заплатив.
Відкупився.
Можна ?
Якщо "працює" значить можна.
(Бо якби не можна то отримав би мінімально 6 років).
А є іще і так як зробив шуфлик.
Коли випускають на якісь поруки
(Як при комуністах наказували
"важковиховуваних" школярів ).
ОТ ТАКА В НАС БОРОТЬБА З КОРУПЦІЄЮ.
НІЖНА.
ЛАГІДНА.
І ФІНАНСОВО ВИГІДНА.
ГОЛВНЕ БУТИ АДВОКАТОМ ... СУДЕЮ
АБО САМИМ ГЕНЕРАЛЬНИМ ПРОКУРОРОМ.

Леонід 2019-10-09 / 17:27:12
Сміх і сльзи.Який урок для інших корупціонерів.? Нема слів.

Скотиняки 2019-10-09 / 15:26:22
Шось не спішить Зе Генеральний прокурор Рябошапка звільняти главних корупціонерів регіону Гаврилюка, Василенка, видко то правда, що і в Зе-команді діють договорняки та братання.... Поки тут буде Гаврилюк та його банда, доти і наркота буде випускатися, і Міліонні хабарники будуть сміятися із усіх! Вот така реХформа корупційної Прокуратури!!!!

Бухгалтер 2019-10-09 / 13:59:24
Но се парада. А щось не зрозуміло, що з тим збитком державі - про нього забули за 15 тис.грн.? Та навіть мінімальна зарплата оподатковується за ставкою 19,5%, а тут - чистий подарунок. Крім того, колеги знають, на які штрафи можна влетіти тупо не здавши в строк пустий папірець, не завдавши шкоди державі ні на півкопійки. І після такого хтось захоче чесно сплачувати драконівські податки на утримання такого правосуддя?

Паскудні дороги 2019-10-09 / 13:58:01
Цікаво, що за плокулол

Степан Крук 2019-10-09 / 13:49:25
Офіційний і законний договорняк? Скільки вартує таке "благо"???

НОВИНИ: Кримінал

09:35
На Закарпатті контрабандисти, викриті прикордонниками, втекли, покинувши 10 ящиків "молдовських" сигарет
23:03
/ 5
У справі розтрати бюджету Ужгорода майже на 1 млн прокуратура ввійшла в зговір з підозрюваним – правозахисник
21:38
/ 4
Під тиском ЗМІ і громадськості розслідування у резонансній справі зникнення чоловіка у Виноградові передано від місцевої поліції в область
17:49
/ 1
Погоджено підозру колишньому сільському голові з Виноградівщини, який, попри недовіру, й надалі нараховував собі зарплату і премію
16:57
/ 12
Розгляд клопотання про "запобіжку" головному "господарнику" Ужгорода та підряднику зірвався через неявку прокурора
14:36
ВІДЕОФАКТ. У Виноградові люди прийшли до будинку жінки-свідка вбивства Василя Гоблика і вимагають передати справу в область
09:16
У Сваляві затримали наркоторговця, котрий приніс на продаж клієнту метамфетамін
20:18
На Львівщині у зіткненні вантажівки та мікроавтобуса загинув закарпатець
16:53
П'яний мукачівець, втікаючи від патрульних, зніс дорожній знак
12:37
/ 3
На Великоберезнянщині затримали 4-х "екскурсантів" з Індії
02:50
/ 2
У ПП "Тиса" у трьох мікроавтобусах виявили 208 одиниць електронної техніки та парфумів
17:35
/ 4
У справі вбитого виноградівця Василя Гоблика "вималювалися" "мовчазна" жінка-свідок та ймовірний конфлікт інтересів
00:44
/ 1
Патрульні оприлюднили відео погоні за водієм Audi "під кайфом"
21:42
/ 12
У Франківську п'яні заробітчани з Закарпаття жорстоко побили ветерана АТО
16:28
На Ужгородщині погоджено підозру водію, який смертельно збив велосипедиста
16:11
/ 7
Суд обиратиме "запобіжку" головному "господарнику" Ужгорода Бабидоричу ще в одній справі про розтрату коштів
14:46
/ 2
Зброю та марихуану виявили в автівках подорожувальників на кордоні на Закарпатті
12:31
Одного з фігурантів лютневої стрілянини у Мукачеві звинувачено ще і в неправдивому замінуванні ресторану
10:23
/ 4
Водія, що у п'яному стані за кермом BMW смертельно збив велосипедиста на Ужгородщині й утік, затримано до ІТТ
09:28
/ 1
5 пакетиків із амфетаміном вилучили у мешканця Рахова, який хотів продати наркотик на АЗС
09:21
У Берегові "накрили" підпільну ігротеку, де саме "розважалися" 11 відвідувачів
04:19
/ 2
У Виноградові суд обрав запобіжні заходи підозрюваним у вбивстві Василя Гоблика
23:28
На Ужгородщині водій напідпитку збив велосипедиста й утік
22:27
/ 2
"Мукачівського" водія Audi в орієнтуванні, що перебував "під кайфом" і в розшуку як безвісти зниклий, з погонею затримали аж на Ужгородщині