Угоду про визнання невинуватості та призначення штрафу для керівника Закарпатського облавтодору просив прокурор – суд

Між прокурором Генеральної прокуратури України та керівником Закарпатського облавтодору укладено угоду про визнання винуватості.

Угоду про визнання невинуватості та призначення штрафу для керівника Закарпатського облавтодору просив прокурор – суд

Керівник підприємства обвинувачувався прокуратурою у зловживанні повноваженнями, що спричинило тяжкі наслідки у вигляді шкоди в майже два мільйони гривень. У вказаній угоді прокурор та обвинувачений узгодили міру покарання – штраф на суму 15 тисяч гривень.

В судовому засіданні прокурор просив суд затвердити угоду про визнання винуватості та призначити обвинуваченому покарання у вигляді 15 тисяч гривень штрафу без позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю.

Відповідно до вимог процесуального законодавства, оскільки сторони узгодили між собою істотні умови справи, в тому числі й міру покарання, судом було затверджено угоду про визнання винуватості  й постановлено відповідний вирок.

При затвердженні угоди судом не досліджуються обставини кримінального провадження, повідомляють в Ужгородському міськрайонному суді.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області визнав винним директора дочірнього підприємства «Закарпатський облавтодор» Івана Немеша у зловживанні повноваженнями з метою одержання неправомірної вигоди (ч. ст.364-1 КК України) і призначив штраф 15300 грн без позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю.

09 жовтня 2019р.

Теги: угода, невинуватість, штраф

Коментарі

Вуву 2019-10-13 / 21:58:16
Ми всі є свідками того як наші закони написані ТАК ...
Щоб всякий хто дірвався до влади міг БЕЗНАКАЗАНО ТВОРИТИ
... УЗАКОНЕНЕ БЕЗЗАКОННЯ.

3акон 2019-10-10 / 13:27:05
В назві статті помилка . Правильно - Угоду про визнання винуватості

ЗАКОН 2019-10-10 / 13:26:02
Угоду про визнання невинуватості та призначення штрафу для керівника Закарпатського облавтодору просив прокурор – суд

Віктор 2019-10-09 / 23:50:08
О, черговий "понять і простіть", а ми, лошари, можемо тут писати та возмущатися

Хахахайчик 2019-10-09 / 23:31:33
Мда...плювок прокуратури в обличчя слідчим і операм, платникам податків і показовий приклад того, що бабло рішає всьо і при всіх прокурорах і президентах...

михайло. 2019-10-09 / 20:55:02
Вкрав два мільйони- штраф 15 тис. Вкрав булку хліба- два роки. Маєш гроші договоришся.Про що говорити, договорняк. Корупціонери вперед, готуйте 15 тис.

Прокурор 2019-10-09 / 19:20:35
Якщо є ще бажаючі покаятися прокурору, чекаємо на Вас, заздалегідь вдячні за співпрацю.

В*** Д**** 2019-10-09 / 18:33:35


Хамство, тролінг і зловживання багатоніковістю. Тут не помийниця. Коментуйте по суті публікації і не переходьте межі дозволеного. Коментар видалено. Адмін


Ужгородка 2019-10-09 / 18:09:36
Ті галичани у прокуратурі взагалі обнагліли роблять, що хочуть, управи на них не має. Що заважає Рябошапці вигнати Гаврилюка з Василенком з прокуратури? Чекає коли люди їх люструють?

Вуву 2019-10-09 / 17:58:39
Так унас іде боротьба з корупцією
Зєля сказав
Ряба шапка сдєлав.
Гаврилюка на місці.
Василенко на місці.
"Носатий конюх" з відкритим
Кримінальним провадженням
На роботу ходить.
Волошина ніхто не шукає
Горват вже наприватизував
І Є ВЛАСНИКОМ сотень га. землі ... І "працює" у ВР (депутатом)
В ТОЙ ЧАС ЯК ЗАКОН ПРО ПРОДАЖ ЗЕМЛІ ТІЛЬКИ В ПРОЕКТІ.
То чому Немешу не можна ?
Накрав.
Заніс.
Заплатив.
Відкупився.
Можна ?
Якщо "працює" значить можна.
(Бо якби не можна то отримав би мінімально 6 років).
А є іще і так як зробив шуфлик.
Коли випускають на якісь поруки
(Як при комуністах наказували
"важковиховуваних" школярів ).
ОТ ТАКА В НАС БОРОТЬБА З КОРУПЦІЄЮ.
НІЖНА.
ЛАГІДНА.
І ФІНАНСОВО ВИГІДНА.
ГОЛВНЕ БУТИ АДВОКАТОМ ... СУДЕЮ
АБО САМИМ ГЕНЕРАЛЬНИМ ПРОКУРОРОМ.

Леонід 2019-10-09 / 17:27:12
Сміх і сльзи.Який урок для інших корупціонерів.? Нема слів.

Скотиняки 2019-10-09 / 15:26:22
Шось не спішить Зе Генеральний прокурор Рябошапка звільняти главних корупціонерів регіону Гаврилюка, Василенка, видко то правда, що і в Зе-команді діють договорняки та братання.... Поки тут буде Гаврилюк та його банда, доти і наркота буде випускатися, і Міліонні хабарники будуть сміятися із усіх! Вот така реХформа корупційної Прокуратури!!!!

Бухгалтер 2019-10-09 / 13:59:24
Но се парада. А щось не зрозуміло, що з тим збитком державі - про нього забули за 15 тис.грн.? Та навіть мінімальна зарплата оподатковується за ставкою 19,5%, а тут - чистий подарунок. Крім того, колеги знають, на які штрафи можна влетіти тупо не здавши в строк пустий папірець, не завдавши шкоди державі ні на півкопійки. І після такого хтось захоче чесно сплачувати драконівські податки на утримання такого правосуддя?

Паскудні дороги 2019-10-09 / 13:58:01
Цікаво, що за плокулол

Степан Крук 2019-10-09 / 13:49:25
Офіційний і законний договорняк? Скільки вартує таке "благо"???

НОВИНИ: Кримінал

23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності
22:34
У Нижньому Солотвині на Ужгородщині підприємцеві незаконно передали в оренду ділянку зі ставком
23:14
/ 11
У корупційній справі депутата від ОПЗЖ Маєрчика "недоброчесну" голову апеляційного суду Фазикош (само)відвели і призначили її "протеже" Бисагу