Керівник Нацполіції Князєв подав у відставку

Голова Національної поліції Сергій Князєв повідомив, що подав у відставку.

"Я прийняв рішення подати у відставку. Тільки що повернувся, передавши міністру заяву щодо увільнення мене з посади. Вважаю, що це крок голови поліції європейської держави. Час настав. Честь маю", -  сказав він на брифінгу.

На брифінгу Князєв перерахував досягнення реформування поліції: зокрема зниження рівня злочинності та ріст довіри до правоохоронців. Потім згадав своє призначення на посаду в лютому 2017 року і зазначив, що за 2,5 роки роботи у ЗМІ неодноразово з’являлись брудні історії, але він на них не зважав, оскільки "чесно робив свою роботу". Роботу в поліції Князєв назвав "справою всього свого життя". Він підкреслив, що йому та його команді вдалося зберегти аполітичність.

Після оголошення інформації про свою відставку Князєв піднявся і вийшов. Відповідати на запитання журналістів про причини такого рішення він не став, зазначивши лише "Я все сказав".

За словами джерела УП в Нацполіціі, рішення про відставку Князєва було прийнято ще минулого тижня і викликано воно конфліктом через кадрові призначення.

Як сказав співрозмовник УП, "минулого тижня Князєв вже навіть встиг попрощатися з колективом. А ситуація з дружиною тільки прискорила його звільнення".

Князєв очолював Нацполіцію з 8 лютого 2017 року

Як повідомлялося ранше, 21 вересня у пункті пропуску "Рава-Руська - Гребенне" між Україною і Польщею затримали Mersedes-Benz із екс-дружиною глави Нацполіції Вікторією Князєвою, що перевозив 500 тисяч євро без необхідного декларування.

Крім екс-дружини глави Нацполіції в машині, за даними ЗМІ, перебувало ще двоє громадян України і один – Хорватії.  На прохання прокоментувати вказану інформацію, у прес-службі поліції нагадали, що Князєв – розлучений вже 8 років.

Князєв заявив, що його колишня дружина і він стали об’єктами інформаційної атаки, і пояснив походження готівки: "Моя колишня дружина, мати наших трьох дітей, а також я особисто стали об’єктами інформаційної атаки.

Засоби масової інформації миттєво поширили "новину" про перевезення нею мало не мішків із грошима. Це брехня, яка не має нічого спільного з реальністю".

За його словами, екс-дружина працює у будівельній компанії "Атлант". Вона перетинала кордон разом із директором компанії 78-річним Вадимом Каганом.

В автомобілі також були український та європейський партнери директора.

Каган продав за 500 тисяч євро торгівельне приміщення у центрі Києва і віз гроші з собою.

Польські прикордонники попросили, крім пред’явлених власником, додаткові документи щодо задекларованих коштів.

Кагану довелося показати "ще деякі оригінали", і після цього "інцидент було вичерпано".

24 вересня 2019р.

Теги: Князєв

Коментарі

крук 2019-09-27 / 23:54:10
от і маемо справедливість.....харі кончені.

Степан Крук 2019-09-27 / 09:36:41
Князєв став радником міністра та членом колегії МВС

крук 2019-09-26 / 22:21:34
князев,падла,мае таку честь як собака під час гіньби (течки)."опер" правий на всі 100%.

Опер 2019-09-26 / 03:53:43
Має таку честь як і наркома русин Вітя депутат обласний подивимось як буде голосувати по майну на Толстого. Практика є. Стоматологічна поліклініка на Яминаймькій забрав з конюхом Ледидою в ужгородців. Смішно. Андріів купив депутатів завтра проголосують. А бондаренко просто ЛОХ

Вуву 2019-09-25 / 07:40:45
зЄ прилетів в NY і так бравурно в ООН зявив ...
"Як фраєр на понтах"
"Ми до всього готові" (тіпа)
А коли взнав що Трампу оголосили про відкриття імпечмента
... Йому (зЄ) челюсть на землю впала.
Так от вовка ... Розвяжи свойі туфельки і шнурівками йійі підвяжи.
Якщо ти майстер робити "дєтскіє утренніки" ...
То тобі тут робити нема чого .
Тут роблять голівудські блокбастери.
І це зовсі не гігі гага і сюсі пусі.
(А яж попереджав)
За свій "базар" треба відповідати ... І то дуже конкретно.

Вуву 2019-09-24 / 23:43:40
Цікаво як тепер на це відреагують поляки.
Чи затримали тих ткзв. "бізнесменів" по відмиванню грошей і незаконному йіх перевезенні.
Чи відкриють кримінальну справу і покажуть нашим долбонавтам що в польщі такі "ігри" не проходять а присікаються по закону.
Ну так щоб інші наші дятли навіть не сумнівались.
І це був би хороший приклад нашим кабінетним баригам як плювок в морду ... Між тим що вони роблять і те що декларують і звітують.

Вуву 2019-09-24 / 22:12:41
Ну як так ЗМІ можуть дурити народ і в який раз обертати на
дурних?
Навіть якщо той цілий Каган і є (чи був) там власником чогось і продав ...
То навіть в цьому випадку перевозити через кодон можна готівку в сумі до 10.000$.
(Але із зазначенням в таможеній деклараційі)
І то бажано з фінансовим підтвердженням шляхів і методів набуття цих грошей.
А все решта ... (від тойі суми) повинні ... (якщо в тому є така потреба) ... Переводити за кордон з одного банку в інший (закордонний) ... Фінансовою транзакцією.
А НЕ ПЕРЕВОЗИТИ ГОТІВКОЮ.
НАВІТЬ ЯКЩО ... колишня жінка
Князєва і не була власницею тих грошей в пів мільйона ... То значить що вона виконувала в такий спосіб ... "функцію прикриття" ... вивезення НЕ ЗАКОННИМ ШЛЯХОМ ОСОБЛИВО ВЕЛИКОЙІ СУМИ ГРОШЕЙ.
ОТЖЕ ВОНА Є СПІВУЧАСНИЦЕЮ.
І ЙІЙІ ЗА ЦЕ ТРЕБА СУДИТИ.
Інехай Князєв не говорить шо він цього не знав.
100% ЗНАВ.
А тому і втікав від журналістів і репортерів.
БО ОЧЕВИДНО ЩО ТУ СПРАВУ ВЖЕ ЗАМЯЛИ.
І ТАК ЗАВЖДИ.
КРАДУТЬ МІЛЬЙОНАМИ.
А СПІЙМАЮТЬ ... ВІДПУСТЯТЬ.
А ХТО ВКРАДЕ ВЕЛІК ... ПОСАДЯТЬ НА 5-7 років.

Нік 2019-09-24 / 21:42:26
Доста ся настроїв уже у Шаяні, Сваляві, Міжгірщині і Рахівщині та на получав нерухомості в Ужгороді і Мукачеві тілько, шо моє сімей зо 30 поселити. І се лиш по Закарпаттю. Честі навряд літати маєш!!!

НОВИНИ: Різне

02:19
Парламент спростив життя фізичним особам-підприємцям
02:13
ВР ухвалила законопроєкт про державне регулювання грального бізнесу
02:07
Пайовики, які працювали в радгосп-заводах, отримають шанс на наділи
11:06
В Україні зафіксовано 678 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19
19:04
/ 1
Хорватія вимагатиме від українців тест на COVID-19 або 14-денну ізоляцію
03:10
/ 6
У Зеленського пропонують окремий закон для російської та інших мов
02:21
Посольство пояснило, як українцям проїхати через Угорщину у відпустку до Хорватії та інших країн
02:02
/ 1
Ніякої державної російської мови в Україні бути не може – секретар РНБО
16:23
Шмигаль похвалився ефективною боротьбою зі схемами на митниці
18:17
Верховна Рада виділила постраждалим від паводку областям 2 млрд грн
03:06
В Україні підняли штрафи за нетверезе водіння
01:12
/ 3
Зеленський і Орбан можуть зустрітися в кінці липня
21:19
/ 7
Угорська компанія приєднається до "антиукраїнського" газопроводу "Турецький потік"
11:35
Коронавірус в Україні: ще 917 заражень та 19 летальних випадків
02:33
/ 2
Місць в лікарнях бракуватиме: Степанов прогнозує стрибок заражень Covid-19
23:54
/ 4
Через повені на Західній Україні СБУ завела справу за статтею "Екоцид"
22:18
Дві третини українців переконані, що коронавірус створили спеціально
18:30
Що таке інструментальні візки та де вони використовуються
21:23
Три рекомендації майбутнім позичальникам від експерта мікрокредитування Івана Александрова
04:11
/ 1
Україна отримала від США "Джавеліни" останньої моделі
15:57
Видатки на рекламу в інтернеті можуть вперше перевищити витрати на традиційні ЗМІ
15:37
Кордони ЄС залишаться закритими для українців і після 1 липня
03:56
ЦПК розкритикував нову судову реформу Зеленського
03:51
Зеленський вніс до Ради законопроєкт про судову реформу
03:25
В Україні проведуть масові перевірки кафе, ресторанів і транспорту
» Всі новини