"Карпатська Січ" прийде під стіни суду в Ужгороді, де судді випустили наркоторговців під заставу

Відповідну акцію анонсували у СПО "Карпатська Січ" на 25 вересня.

"Карпатська Січ" прийде під стіни суду в Ужгороді, де судді випустили наркоторговців під заставу

"Щодня наші діти ризикують піддатися впливу тих, хто заробляє на їх здоров'ї та житті. А тих, кого вдалося ізолювати, ужгородські судді ("благословляють" на подальшу діяльність під заставу", - зазначають в СПО "Карпатська Січ".

Як повідомляло Закарпаття онлайн, днями судді Ужгордського міськрайонного суду Віктор Малюк та Олег Придачук відпускали один за одним під смішні застави заарештованих у ході масштабної спецоперації наркоторгівців.

"Чи не бояться судді, що після того, як вони візьмуть гроші від бариг, останні попрямують продати дозу смерті їх дітям? Чи продали вони останню краплю своєї гідності, суддівської честі та звичайної людськості наркоторгівцям? А разом з тим і безпечне майбутнє ужгороської молоді?

Саме це ми запитаємо в них завтра, 25 вересня, о 10:00 під стінами Ужгородського міськрайонного суду", - попередили "січовики".

24 вересня 2019р.

Теги: наркоторговці, Карпатська Січ

Коментарі

БОСС 2019-09-25 / 08:22:39
А де наш президент? Чому не візьметься за суддів? Із суду треба починати, а то виносять такі рішення, що ні в які рамки не входить.
Може хлопці Січовики наведуть порядок. Молодці, так тримати. І жорсткіше з тими продажними суддями.

ужгородець 2019-09-25 / 07:41:57
Малюк і Придачук ще не перепризначені на посади суддів, а можуть і не бути перепризначені, тому хлопці трохи заробляють про всяк випадок. а гроші не пахнуть як казав один із римлян.
А спільнота повинна звернутися до Ради правосуддя відносно цих двох персонажів, а не робити бурю в стакані, тобто на цьому сайті. Хоча уже добре що не мовчимо.

Вуву 2019-09-24 / 23:36:24
Особисто я вважаю це навіть не темою для дискусійі.
Спіймали суддю на чомусь ...
Судити чорта і давати подвійний срок .
Нема проблем.
ОН КОЖЕН РІК СКІЛЬКИ МАЄМ ВИПУСКНИКІВ З ВИЩОЮ ЮРОСВІТОЮ.
ЯК ГНОЮ.
ЯКІ ПРОБЛЕМИ.
ХОЧЕШ ПРАЦЮЙ.
СПІЙМАЛИ ТЮРЯГА.
І ТО БЕЗ ВСЯКИХ ЗАЙВИХ РОЗГОВОРІВ.
Тоді напевно почне в голові включатись розум ... Що краще бути чесним і неупередженим суддею ... І мати повагу від людей
Аніж хапнути і загриміти ...
Зіпсувавши собі все життя від а до я.

Укр Бетмен 2019-09-24 / 23:03:45
З їхнім суддівством загублять всю молодь чортяки,мізків точно нема,невже думають,що гроші це все ,телепні кончені

Укр Бетмен 2019-09-24 / 22:42:04
Накормити б їх і всю їхню родину,оце би був прикол,це нелюди навіть не скоти,погань чортівська,прийде й на них СУД

До Вуву 2019-09-24 / 22:30:17
Київ!Даёш звільнення Малюка і Придачука!!!
Щоб другим не зотілося більше наркобариг випускати за смішні застави

Вуву 2019-09-24 / 21:51:59
А от кийів мовчить.
І ряба шапка мовчить.
Мовчать так наче гімна в рот набрали з виглядом наче взагалі нічого не сталось.
Тбт. Дають можливість знизити градус громадського невдоволення
І суспільного розголосу.
А як все стихне почнуть по новій.
Навіть якщо треба то приберуть одних а призначать на йіхні місця інших.
Поки народ знову взнає ...
Бариги собі наколотять бабла.
Он вугілля з окупованих територій в маскальских вагонах
... ХІБА ЦЕ НЕ РОТТЕРДАМ + (через
попенгааген)... І ЦЕ ПРИ НОВОМУ ПРЕЗИДЕНТІ.
ЯКИЙ СТІЛЬКИ ВСЬОГО НАОБІЦЯВ.
ОЙ ВЕЙ.!
Але свій ШМАЗЕЛ будуть робити так як і робили забиваючи мозги простим людям порожніми але гарними обіцянками.
Чи не того є прислівя ...
"ОБІЦЯНКА - ЦЯЦЯНКА
А ДУРНЕВІ РАДІСТЬ"

лисувник 2019-09-24 / 20:36:50
Отих судд11в (перебачте,н1як не можу оцього "ноту" налаштувати на укра1нську:майже маскальського виробнитцтва техн1ка) потр1бно посадити 1з ус1ма отими наркобаригами у едну камеру.Може 1з них оти бетанги зроблят "петух1в". Давним-давно 1м треба прокукур1кати,бо час уже 1х настав-вон 1з кр1сел захиник1в 1нтерес1в Укра1ни!! Ганебних 11, так би мовити,законопредставник1в, у яких у очах зам1сть променя сонця поломен1ють промен1 долляра,як1, нав1ть д1тей своъх продають за долляр! Судд1в-на " мило", операм,сл1дакам, прокурорам (у цьому випадку)-респект!

Грегору 2019-09-24 / 20:34:39
Було би логічним прийти і під стіни храму прокурора Гаврилюка там корупція цвіте, корупціонерів звільняють від відповідальності за дооге каяття, кришують ліві заправки, апаратки, контрабанду, тощо.

Степан Крук 2019-09-24 / 20:34:04
"Карпатська Січ" - молодці! Особисто підтримаю акцію і закликаю інших прийти. У всіх діти і, нажаль, батьки дізнаються про те, що діти наркозалежні коли вже пізно. Лікувати наркоманію надзвичайно важко, але запобігти горю в сімях можливо. Зробім це!

Той 2019-09-24 / 20:08:29
Потрібно підтримувати такі ініціативи щоб ці гандони що продають цю гидоту нашим дітям нагодували нею своїх до сметрі

Віталій Грегор 2019-09-24 / 19:43:31
Підтримую, буду і інших закликаю прийти!
Такі протестні заходи якраз на часі, бо судівсько-нарко мафія вже перейшла всі межі і ставить під загрозу життя наших людей та передусім дітей!
Потрібно всіма доступними методами повертати до тями тих перевертнів в мантії і публічно показати їм, що мовчки миритися із їх кривосуддям ніхто не збирається!

хенерал Гаврилюк 2019-09-24 / 18:23:09
Ми так само чекаємо на вас в гості але кишка тонка.

Леонід Миколі Уж. 2019-09-24 / 18:00:21
Пане Миколо, хороші починання потрібно підтримати хоча б морально, щоб підбадьорити тих, хто проявляє ініціативу.Те що твориться в Закарпаті,на це потрібно три батальони Січовиків, щоб всюди встигали. Тому замість ,,де були'', напишіть слава Січовикам, щоб підтримати.

Січ - миколі 2019-09-24 / 17:31:23
В залі суду присутня громадськість і ведеться контроль. Все нормально і сплановано.
цікаво, а де ви?

Микола Уж - Леоніду 2019-09-24 / 17:25:54
Акція звісно актуальна і потрібна. Але нині в апеляційному був суд над серйозними наркобаригами які організували і поширюють цю отруту щонайменше на 2 райони області. Чому там не було жодного з цієї Карпатської Січі?? На фото цих судів на цьому ж сайті де рішалось сьогодні чи не вийдуть ці бандити на волю видно лише пару чоловік і там цих січовиків нема. Чому??

Памперс 2019-09-24 / 17:20:20
Прийдіть! Ці двоє вас чекають. А з ними ще і Деметрадзе в темі.
Хотіли на зло шефу поступити, майже вже жаліють. Інтригани. Кришувальники наркобізнесу.

Леонід 2019-09-24 / 16:13:11
Ось де справжні патріоти. Молодці Січовики.Я особисто пишаюсь Вами.

НОВИНИ: Соціо

11:33
В Ужгороді із підприємцями обговорили застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі
11:15
/ 1
Мер Ужгорода Андріїв публічно звітуватиметься перед містянами
10:33
В УжНУ презентували книги про закарпатців-жертв політичних репресій
09:45
/ 1
В Ужгороді рекомендували зняти з обслуговування понад 50 морально та технічно застарілих автобусів
09:21
На Закарпатті водій мікроавтобуса спробував перетнути кордон, запхавши у перегородки вікон 320 пачок сигарет
09:17
Усі держлісгоспи Закарпаття за результатами діяльності 2019 року є прибутковими
02:17
ВІДЕОФАКТ. "Закарпатські" леви і тигри чудово почуваються у снігах Міжгірщини
01:28
Тячівська ОТГ посідає третє місце у рейтингу громад
18:18
/ 3
Маршрут поїзда Миколаїв-Івано-Франківськ буде продовжено до Рахова
18:05
Чопський прикордонний загін відсвяткує День частини
17:10
В Ужгороді відкриють креативний медіацентр для учнів міста
17:03
У "Паланку" в Мукачеві навесні на туристів чекає нова історична вистава
16:03
/ 1
У пункті пропуску "Ужгород" водій "Шкоди" з пасажиром залишили 57 пляшок алкоголю, 3 телевізори та ігрову приставку
13:33
У Мукачеві публічно представили інформацію про виконання бюджетних програм місцевого бюджету-2019
13:12
В Ужгороді презентують другий воркшоп "Втілити спонтанне, уявне" в рамках проєкту "Бібліотека єднає людей"
11:35
На Закарпатті станом на 1 лютого нараховувалося 5,3 тис безробітних
11:31
Мешканці сіл Закарпаття можуть вирішувати земельні питання у сільрадах
11:26
Сіль Солотвина, яку ще можна повернути
11:07
/ 3
Закарпатець залишив на митниці 90 кг кукурудзи, джинси та 135 банок ікри, що віз з Угорщини
10:50
УжНУ – серед учасників міжнародного проєкту з реалізації заходів енергоефективності
09:38
/ 3
Поліцію Закарпаття очолить нинішній заступник начальника поліції Київській області Шляховський – журналіст
09:27
/ 1
До остаточного перспективного плану Закарпаття увійшли 64 ОТГ
09:18
При перетині кордону на Закарпатті у ходових колесах та запасці автіки іноземця знайшли безакцизний та акцизний Compliment
17:48
/ 4
В Ужгороді під час перевірки в центрі міста склали 1152 постанови за порушення правил паркування
17:22
/ 8
На конкурс на посаду директора міської поліклініки Ужгорода документи подала лише 1 претендентка – Мирослава Брецко
» Всі новини