"Завдяки" судді Малюку ще 4 наркоторговці, затримані в ході спецоперації на Закарпатті, виходять на волю під заставу

Суддя Ужгородського міськрайонного суду Віктор Малюк продовжує відпускати з-під варти під мізерні суми застави наркоторговців.

"Завдяки" судді Малюку ще 4 наркоторговці, затримані в ході спецоперації на Закарпатті, виходять на волю під заставу

Сьогодні під час засідання Ужгородського міськрайонного суду одіозний суддя Віталій Малюк випустив під заставу ще 4 наркоторговці на додаток до тих, стосовно яких засідання відбулося ще вчора

Про таке повідомляє журналіст Віталій Глагола, наводячи суми визначеної застави для кожного із затриманих в ході спецоперації наркоторговців: "Йовдій - застава 105 тисяч гривень; Сулейманов - застава 144 тисячі гривень; Прикоп - застава 96 тисяч гривень; Науменко - застава 125 тисяч гривень."

Трохи згодом В. Глагола уточнив, що вийти під заставу суддя В. Малюк дозволив ще одному затриманому: "Кім - застава 96 тисяч гривень. Один суддя випустив вже 7 наркоторговців за 2 дні".

Як повідомляло Закарпаття онлайн, у четвер, 19 вересня, попри те, що процесуальний прокурор просив для підсудних виключно тримання під вартою, суддя Віталій Малюк призначив першому з затриманих на прізвище Меньтгарт заставу у розмірі 115 тисяч гривень, а іншому - Ярославу Федаску - у 144 тисячі гривень.

20 вересня 2019р.

Теги: суддя, наркоторговці, застава, Малюк

Коментарі

Вуву 2019-09-24 / 22:45:31
Майже в кожному районі в кожному місті області ловлять наркоманів і наркоторговців
І Закарпаття онлайн про це пише постійно ... Бтб інформує.
А суспільство мовчить.
Того що всі нитки цього павутиння ведуть в Кийі до
Авакянівського кабінету.
Але нашого зЄ це влаштовує
... Він жеж хоче легалізувати "легкі" наркотики.

Яніна 2019-09-24 / 13:11:04
Послухайте! Головний кришувальник наркоти в Закарпатті вже багато років є Михайло Ланьо (Блюк), та його довірені особи - Пашкуляк і "Тайсон". Всі це знають, але бояться про це говорити, адже їхнє кримінальне угрупування налічує вже близько 1000 озброєних обнюханих бандитів. Ось вам і вся правда.

Вуву 2019-09-23 / 23:00:05
"Малиш" ... То всього лиш дрібнота яка виконує вказівки з гори тих хто сидить в шкіряних
кріслах.

Маря 2019-09-22 / 10:52:46
Где ети долбаные власти, весь город погруз в наркоте, молодёжь вся ходила и ходит обдолбаная и это наше поколение. Мы движемся в жопу. Спасибо Вам огромное

До робін гуда 2019-09-22 / 05:47:17
... "Хто тут сказав на тата
падло ?
Зроблю з тебе леквар
Зібю у мармеладло"

Вуву 2019-09-21 / 18:15:12
Я знаю .
І про помийі я не пишу.
... Ну так ... Деякі порівняння
щодо деяка і його обіцянок з діями.

Робін Гуд 2019-09-21 / 12:14:03
Іду тя валити падло

Вуву 2019-09-21 / 06:45:56


Добирайте слів. Тут не помийка. Коментар видалено. Адмін


Адмін 2019-09-20 / 22:53:07


Один з випущених на волю суддею Малюком наркоторговців є його родичем


Андрій 2019-09-20 / 22:48:59
Це яйцевилупок в долі з цими наркоторговцями, інакше як можна ще трактувати рішення цього судді-наркоторговця.

*****ц 2019-09-20 / 21:26:21


До вічно їм дати воть той сюдя сам пахає він мав дати на само відвід *****ас кончений барига галіма так би його на пахати оби здох!!


Степан Крук 2019-09-20 / 20:35:19
Радий, що ще один Крук появився! Можу інколи і відпочити, а коменти не припиняться. Дякую, колего! По суті справи: як вияснили журналісти, один із наркоторговців Федаско Костянтин Васильович є двоюрідним братом судді Малюка. Дівоче прізвище дружини Малюка Федаско, вона має у спільному володінні із Федаско Костянтином Васильовичем квартиру. Саме із-за родича суддя відпустив усіх фігурантів. На лице конфлікт інтересів, про які суддя був зобовязаний заявити. Тобіш, рішення суду неправомірне і підлягає скасуванню!!!!

Піздец 2019-09-20 / 19:38:59
та то піздец якиісь в Україні уб’єш людину застава наркотики застава я хуєю Малікова до підарасів в СІЗО оби провчили трохи!!

Читатель 2019-09-20 / 19:31:11
А если более просто? Этот судья кто? Какой-то терминатор? Или какой-то особый человек? Такой же человек, как и все. На которого можно повлиять, которого можно также устранить и т.д.

Віталій Грегор 2019-09-20 / 18:56:03
Це жах, що коїться на Закарпатті. Ось що робить безкарність суддів..
Цей ужгородський перевертень в мантії відпустив вже 7 наркоторгівців..
Схоже, що цей кривосуддя клієнт цих наркоторгівців, як інакше пояснити цей бєспрєдєл??!!
Посадити нафіг всіх цих бариг разом із Малюком в одну камеру і накормити тою отрутою

Варошський бетмен 2019-09-20 / 18:25:38
Опублікуйте його адрес.
Коктейлі готові.

констатація 2019-09-20 / 17:57:09
Наркотичний бумеранг вертається як і всі інші бумеранги. Тому, пане суддя Малюк, очікуйте сюрпризів від долі

Круку 2019-09-20 / 17:51:55
Вроді президент обіцяв показові звільнення суддів щотижня. Щоб іншим не повадно було!Ну вот, є нагода.

Крук 2019-09-20 / 17:48:31
За грати Малюка!

Баклажан 2019-09-20 / 17:46:02
Федаско, ти знаєш, що твоя доця на "кокосі" сидить?

НОВИНИ: Кримінал

12:20
Із вантажівок заводу мінералки та колії залізниці двоє мешканців Сваляви викрали акумуляторні батареї, кабель та інше
12:02
У Рахові у будинку співмешканців під час обшуку знайшли 12 горщиків із коноплями та згортки з амфетаміном
11:55
На Виноградівщині 18-річний юнак, пообіцявши охоронцю заводу полагодити мопед, натомість його викрав
10:55
/ 2
У Виноградові на хабарі затримали начальника відділу Держприкордонслужби
10:01
/ 1
На Закарпатті контрабандисти, не зважаючи на постріли, втекли від прикордонників, полишивши 8 ящиків із сигаретами
09:37
/ 2
В Ужгороді спалили авто працівника Баранинської ОТГ
14:28
На Іршавщині розшукали й затримали чоловіка, підозрюваного у низці крадіжок
14:22
/ 1
На Мукачівщині нетверезий 20-річний молодик з вилами напав на "швидку", що приїхала за викликом
14:20
/ 2
На Іршавщині 18-річний п'яний водій ВАЗу зіткнувся із мотоциклом, спричинивши загибель двох юнаків
11:12
/ 1
Під час огляду мікроавтобусу на кордоні на Закарпатті виявили старовинні 4 шаблі та меч
09:45
Викрадене авто зупинили в пункті пропуску "Лужанка" на Закарпатті
09:32
/ 5
У Мукачеві з РПГ обстріляли розважальний комплекс
01:57
У Перечині двоє 16-річних хлопців вкрали у чоловіка мотоцикл
01:50
/ 1
З присадибної ділянки перечниця вилучили близько 40 стебел конопель
14:51
/ 1
Тячівець розбив вітрину магазину, аби вкрасти алкоголь і сигарети
14:38
/ 1
Викрито одесита, який організував канал переправки нелегалів на території Берегівщини
11:33
У ПП "Тиса" в посилці з Італії виявили 62 системи для нагрівання тютюну
11:16
/ 1
На Закарпатті контрабандисти через постріли прикордонників покинули 19 ящиків сигарет
01:35
/ 1
22-річну жительку Берегова затримали за звідництво на Мукачівщині
04:23
На Львівщині в Audi закарпатця врізався мікроавтобус
04:13
/ 3
У Мукачеві військовий "КрАЗ" "притер" легковик Fiat
04:00
/ 1
У Виноградові легковик вилетів у кювет
18:15
Взято під варту підозрюваного у нападі в Берегові на жінку з інвалідністю
12:11
/ 1
Мешканцю Іршавщини, що транспортував через кордон псевдоефедрин, повідомлено про підозру
04:11
/ 14
"Толкайте кокс і будете мати таку машину, як я": закарпатський циган похизувався новим "Мерседесом" 18+
» Всі новини