"Завдяки" судді Малюку ще 4 наркоторговці, затримані в ході спецоперації на Закарпатті, виходять на волю під заставу

Суддя Ужгородського міськрайонного суду Віктор Малюк продовжує відпускати з-під варти під мізерні суми застави наркоторговців.

"Завдяки" судді Малюку ще 4 наркоторговці, затримані в ході спецоперації на Закарпатті, виходять на волю під заставу

Сьогодні під час засідання Ужгородського міськрайонного суду одіозний суддя Віталій Малюк випустив під заставу ще 4 наркоторговці на додаток до тих, стосовно яких засідання відбулося ще вчора

Про таке повідомляє журналіст Віталій Глагола, наводячи суми визначеної застави для кожного із затриманих в ході спецоперації наркоторговців: "Йовдій - застава 105 тисяч гривень; Сулейманов - застава 144 тисячі гривень; Прикоп - застава 96 тисяч гривень; Науменко - застава 125 тисяч гривень."

Трохи згодом В. Глагола уточнив, що вийти під заставу суддя В. Малюк дозволив ще одному затриманому: "Кім - застава 96 тисяч гривень. Один суддя випустив вже 7 наркоторговців за 2 дні".

Як повідомляло Закарпаття онлайн, у четвер, 19 вересня, попри те, що процесуальний прокурор просив для підсудних виключно тримання під вартою, суддя Віталій Малюк призначив першому з затриманих на прізвище Меньтгарт заставу у розмірі 115 тисяч гривень, а іншому - Ярославу Федаску - у 144 тисячі гривень.

20 вересня 2019р.

Теги: суддя, наркоторговці, застава, Малюк

Коментарі

Вуву 2019-09-24 / 22:45:31
Майже в кожному районі в кожному місті області ловлять наркоманів і наркоторговців
І Закарпаття онлайн про це пише постійно ... Бтб інформує.
А суспільство мовчить.
Того що всі нитки цього павутиння ведуть в Кийі до
Авакянівського кабінету.
Але нашого зЄ це влаштовує
... Він жеж хоче легалізувати "легкі" наркотики.

Яніна 2019-09-24 / 13:11:04
Послухайте! Головний кришувальник наркоти в Закарпатті вже багато років є Михайло Ланьо (Блюк), та його довірені особи - Пашкуляк і "Тайсон". Всі це знають, але бояться про це говорити, адже їхнє кримінальне угрупування налічує вже близько 1000 озброєних обнюханих бандитів. Ось вам і вся правда.

Вуву 2019-09-23 / 23:00:05
"Малиш" ... То всього лиш дрібнота яка виконує вказівки з гори тих хто сидить в шкіряних
кріслах.

Маря 2019-09-22 / 10:52:46
Где ети долбаные власти, весь город погруз в наркоте, молодёжь вся ходила и ходит обдолбаная и это наше поколение. Мы движемся в жопу. Спасибо Вам огромное

До робін гуда 2019-09-22 / 05:47:17
... "Хто тут сказав на тата
падло ?
Зроблю з тебе леквар
Зібю у мармеладло"

Вуву 2019-09-21 / 18:15:12
Я знаю .
І про помийі я не пишу.
... Ну так ... Деякі порівняння
щодо деяка і його обіцянок з діями.

Робін Гуд 2019-09-21 / 12:14:03
Іду тя валити падло

Вуву 2019-09-21 / 06:45:56


Добирайте слів. Тут не помийка. Коментар видалено. Адмін


Адмін 2019-09-20 / 22:53:07


Один з випущених на волю суддею Малюком наркоторговців є його родичем


Андрій 2019-09-20 / 22:48:59
Це яйцевилупок в долі з цими наркоторговцями, інакше як можна ще трактувати рішення цього судді-наркоторговця.

*****ц 2019-09-20 / 21:26:21


До вічно їм дати воть той сюдя сам пахає він мав дати на само відвід *****ас кончений барига галіма так би його на пахати оби здох!!


Степан Крук 2019-09-20 / 20:35:19
Радий, що ще один Крук появився! Можу інколи і відпочити, а коменти не припиняться. Дякую, колего! По суті справи: як вияснили журналісти, один із наркоторговців Федаско Костянтин Васильович є двоюрідним братом судді Малюка. Дівоче прізвище дружини Малюка Федаско, вона має у спільному володінні із Федаско Костянтином Васильовичем квартиру. Саме із-за родича суддя відпустив усіх фігурантів. На лице конфлікт інтересів, про які суддя був зобовязаний заявити. Тобіш, рішення суду неправомірне і підлягає скасуванню!!!!

Піздец 2019-09-20 / 19:38:59
та то піздец якиісь в Україні уб’єш людину застава наркотики застава я хуєю Малікова до підарасів в СІЗО оби провчили трохи!!

Читатель 2019-09-20 / 19:31:11
А если более просто? Этот судья кто? Какой-то терминатор? Или какой-то особый человек? Такой же человек, как и все. На которого можно повлиять, которого можно также устранить и т.д.

Віталій Грегор 2019-09-20 / 18:56:03
Це жах, що коїться на Закарпатті. Ось що робить безкарність суддів..
Цей ужгородський перевертень в мантії відпустив вже 7 наркоторгівців..
Схоже, що цей кривосуддя клієнт цих наркоторгівців, як інакше пояснити цей бєспрєдєл??!!
Посадити нафіг всіх цих бариг разом із Малюком в одну камеру і накормити тою отрутою

Варошський бетмен 2019-09-20 / 18:25:38
Опублікуйте його адрес.
Коктейлі готові.

констатація 2019-09-20 / 17:57:09
Наркотичний бумеранг вертається як і всі інші бумеранги. Тому, пане суддя Малюк, очікуйте сюрпризів від долі

Круку 2019-09-20 / 17:51:55
Вроді президент обіцяв показові звільнення суддів щотижня. Щоб іншим не повадно було!Ну вот, є нагода.

Крук 2019-09-20 / 17:48:31
За грати Малюка!

Баклажан 2019-09-20 / 17:46:02
Федаско, ти знаєш, що твоя доця на "кокосі" сидить?

НОВИНИ: Кримінал

01:58
В Ужгороді зіткнулися два легковики, один з яких – таксі
01:01
Сина ексголови КС А.Стрижака Андрія взяли під варту з можливістю застави в 18 млн грн
17:09
/ 5
На кордоні з Угорщиною на Закарпатті затримали групу осіб, які намагались пошкодити загороджувальний паркан
16:55
Підозрюваного в наркоторгівлі мешканця Мукачівщини суд взяв під варту з можливістю внесення застави у майже 2 млн грн
14:47
Доки в Іршаві поліцейські освідчували юнака, що керував автівкою під амфетаміном, його "напарник по наркотиках" сів за кермо і поїхав геть
11:17
/ 3
На Закарпатті судитимуть посадовця Карпатського біосферного заповідника
10:28
У Мукачеві чоловіка, що збував фальшиві гроші, засуджено до понад 5 років тюрми
09:53
/ 6
Угорці затримали колишнього митника, що спробував провезти на Закарпаття "айфони" на 100 тис євро
03:58
/ 5
Правоохоронці називають організатором схеми махінацій з VIP-авто сина ексголови КС Стрижака, а Чурила – учасником
02:10
Закарпатець на вантажівці спричинив масштабну "ланцюгову" ДТП на Львівщині
01:23
ФОТОФАКТ. У Кольчині на Мукачівщині зіткнулися два рейсові автобуси
01:17
/ 3
На КПП "Ужгород" вилучили з Mercedes S500 медобладнання на суму 362 тис. грн, Нефьодов "приколовся" у Фейсбуку
00:25
Серійного злодія з Іршавщини засуджено до 4 років ув’язнення
00:09
Двох затриманих за розбій на Ужгородщині взято під варту без застави
18:28
/ 11
Офіс Генпрокурора повідомив депутату міськради Ужгорода Чурилу про підозру у продажі елітних автівок, викрадених у країнах ЄС
18:18
Чоловіка, що на Тячівщині під дією алкоголю до смерті забив батька, засуджено до 7 років ув’язнення
17:52
Унаслідок зіткнення БМВ та "Форда" на Львівщині загинули водій та пасажирка з Закарпаття
11:06
/ 1
В Ужгороді погоджено підозру двом розбійникам, які жорстоко побили охоронця
23:40
/ 15
Обшуки в Ужгороді пов'язані з викриттям ОЗУ, яка займалася незаконним заволодінням авто – Департамент внутрішньої безпеки НПУ
23:05
В Ужгороді патрульний Mitsubishi Outlander врізався в припарковане авто
19:57
В Ужгороді "п'яний" ВАЗ врізався в бетонний бордюр транспортного кола
17:57
На Перечинщині погоджено підозру жінці, яка в ході сварки смертельно вдарила ножем співмешканця
16:37
/ 1
На Закарпатті шахраї, представляючись по телефону працівниками банку, пропонують "розблокувати" банківські картки
16:08
/ 1
Мукачівця за контрабанду психотропів до ЄС засуджено до 5 років з іспитовим терміном
13:32
/ 18
В Ужгороді силовики з Києва проводять обшуки в Андрія Стрижака та Михайла Чурила – журналіст