"Завдяки" судді Малюку ще 4 наркоторговці, затримані в ході спецоперації на Закарпатті, виходять на волю під заставу

Суддя Ужгородського міськрайонного суду Віктор Малюк продовжує відпускати з-під варти під мізерні суми застави наркоторговців.

"Завдяки" судді Малюку ще 4 наркоторговці, затримані в ході спецоперації на Закарпатті, виходять на волю під заставу

Сьогодні під час засідання Ужгородського міськрайонного суду одіозний суддя Віталій Малюк випустив під заставу ще 4 наркоторговці на додаток до тих, стосовно яких засідання відбулося ще вчора

Про таке повідомляє журналіст Віталій Глагола, наводячи суми визначеної застави для кожного із затриманих в ході спецоперації наркоторговців: "Йовдій - застава 105 тисяч гривень; Сулейманов - застава 144 тисячі гривень; Прикоп - застава 96 тисяч гривень; Науменко - застава 125 тисяч гривень."

Трохи згодом В. Глагола уточнив, що вийти під заставу суддя В. Малюк дозволив ще одному затриманому: "Кім - застава 96 тисяч гривень. Один суддя випустив вже 7 наркоторговців за 2 дні".

Як повідомляло Закарпаття онлайн, у четвер, 19 вересня, попри те, що процесуальний прокурор просив для підсудних виключно тримання під вартою, суддя Віталій Малюк призначив першому з затриманих на прізвище Меньтгарт заставу у розмірі 115 тисяч гривень, а іншому - Ярославу Федаску - у 144 тисячі гривень.

20 вересня 2019р.

Теги: суддя, наркоторговці, застава, Малюк

Коментарі

Вуву 2019-09-24 / 22:45:31
Майже в кожному районі в кожному місті області ловлять наркоманів і наркоторговців
І Закарпаття онлайн про це пише постійно ... Бтб інформує.
А суспільство мовчить.
Того що всі нитки цього павутиння ведуть в Кийі до
Авакянівського кабінету.
Але нашого зЄ це влаштовує
... Він жеж хоче легалізувати "легкі" наркотики.

Яніна 2019-09-24 / 13:11:04
Послухайте! Головний кришувальник наркоти в Закарпатті вже багато років є Михайло Ланьо (Блюк), та його довірені особи - Пашкуляк і "Тайсон". Всі це знають, але бояться про це говорити, адже їхнє кримінальне угрупування налічує вже близько 1000 озброєних обнюханих бандитів. Ось вам і вся правда.

Вуву 2019-09-23 / 23:00:05
"Малиш" ... То всього лиш дрібнота яка виконує вказівки з гори тих хто сидить в шкіряних
кріслах.

Маря 2019-09-22 / 10:52:46
Где ети долбаные власти, весь город погруз в наркоте, молодёжь вся ходила и ходит обдолбаная и это наше поколение. Мы движемся в жопу. Спасибо Вам огромное

До робін гуда 2019-09-22 / 05:47:17
... "Хто тут сказав на тата
падло ?
Зроблю з тебе леквар
Зібю у мармеладло"

Вуву 2019-09-21 / 18:15:12
Я знаю .
І про помийі я не пишу.
... Ну так ... Деякі порівняння
щодо деяка і його обіцянок з діями.

Робін Гуд 2019-09-21 / 12:14:03
Іду тя валити падло

Вуву 2019-09-21 / 06:45:56


Добирайте слів. Тут не помийка. Коментар видалено. Адмін


Адмін 2019-09-20 / 22:53:07


Один з випущених на волю суддею Малюком наркоторговців є його родичем


Андрій 2019-09-20 / 22:48:59
Це яйцевилупок в долі з цими наркоторговцями, інакше як можна ще трактувати рішення цього судді-наркоторговця.

*****ц 2019-09-20 / 21:26:21


До вічно їм дати воть той сюдя сам пахає він мав дати на само відвід *****ас кончений барига галіма так би його на пахати оби здох!!


Степан Крук 2019-09-20 / 20:35:19
Радий, що ще один Крук появився! Можу інколи і відпочити, а коменти не припиняться. Дякую, колего! По суті справи: як вияснили журналісти, один із наркоторговців Федаско Костянтин Васильович є двоюрідним братом судді Малюка. Дівоче прізвище дружини Малюка Федаско, вона має у спільному володінні із Федаско Костянтином Васильовичем квартиру. Саме із-за родича суддя відпустив усіх фігурантів. На лице конфлікт інтересів, про які суддя був зобовязаний заявити. Тобіш, рішення суду неправомірне і підлягає скасуванню!!!!

Піздец 2019-09-20 / 19:38:59
та то піздец якиісь в Україні уб’єш людину застава наркотики застава я хуєю Малікова до підарасів в СІЗО оби провчили трохи!!

Читатель 2019-09-20 / 19:31:11
А если более просто? Этот судья кто? Какой-то терминатор? Или какой-то особый человек? Такой же человек, как и все. На которого можно повлиять, которого можно также устранить и т.д.

Віталій Грегор 2019-09-20 / 18:56:03
Це жах, що коїться на Закарпатті. Ось що робить безкарність суддів..
Цей ужгородський перевертень в мантії відпустив вже 7 наркоторгівців..
Схоже, що цей кривосуддя клієнт цих наркоторгівців, як інакше пояснити цей бєспрєдєл??!!
Посадити нафіг всіх цих бариг разом із Малюком в одну камеру і накормити тою отрутою

Варошський бетмен 2019-09-20 / 18:25:38
Опублікуйте його адрес.
Коктейлі готові.

констатація 2019-09-20 / 17:57:09
Наркотичний бумеранг вертається як і всі інші бумеранги. Тому, пане суддя Малюк, очікуйте сюрпризів від долі

Круку 2019-09-20 / 17:51:55
Вроді президент обіцяв показові звільнення суддів щотижня. Щоб іншим не повадно було!Ну вот, є нагода.

Крук 2019-09-20 / 17:48:31
За грати Малюка!

Баклажан 2019-09-20 / 17:46:02
Федаско, ти знаєш, що твоя доця на "кокосі" сидить?

НОВИНИ: Кримінал

14:15
На Рахівщині, перекинувшись у кювет, загинув 20-річний водій Audi A6
12:18
/ 1
Ще вісьмом членам ДВК на Мукачівщині повідомлено про підозру у порушенні виборчого законодавства
12:10
На Закарпатті затримали двох росіян, що, прямуючи до ЄС, вже встигли перетнути загороджувальний паркан
10:34
На Ужгородщині водій без посвідчення намагався відкупитись від патрульних хабарем
09:45
На Ужгородщині, збираючи гриби, чоловік зламав ногу
17:37
На Тернопільщині у зіткненні з фурою загинув водій мікроавтобусу з Закарпаття
10:38
На Виноградіщині нетверезий водій "Опеля" збив 13-річну дівчину, дитина – в реанімації
21:45
На Виноградівщині внаслідок ДТП 13-річна дівчинка потрапила до реанімації
13:42
/ 8
У Мукачеві кинули "коктейль Молотова" на подвір'я брата соратника Медведчука
12:35
За добу на Закарпатті виявили 5 водіїв в стані алкогольного і наркотичного сп'яніння
12:08
У Тячеві водій Audi травмував велосипедиста і втік
11:41
На Виноградівщині Mercedes збив пішохода, чоловік помер від травм дорогою до лікарні
17:34
/ 2
На Тячівщині голову місцевої ДВК "іспитово" визнано винною у незаконній видачі бюлетеня для голосування
16:58
/ 6
На Воловеччині затверджено обвинувачення директору школи, учень якої загинув під час паводку
10:57
На кордоні на Закарпатті спинили водія, що у тайнику рейсового автобуса віз понад 1 тисячу пачок сигарет "у подарунок друзям"
10:38
/ 8
В Ужгороді на хабарі у 200 дол затримано посадовця державної міграційної служби
18:26
/ 2
Суд в Ужгороді відмовив прокуратурі у збільшені застави для одного із 9 наркоторговців і збільшив для іншого всього на 50 тис грн
17:21
Українець намагався перевезти за кордон у туристичному автобусі на Закарпатті чималу кількість сигарет
14:40
/ 1
Газовий пістолет виявили на українсько-словацькому кордоні на Закарпатті
11:05
14 ящиків сигарет та одного "водолаза" з групи контрабандистів затримали на Закарпатті
00:09
У Виноградові внаслідок "п'яної" ДТП один із автомобілів перекинувся на дах
15:55
На Перечинщині затвердили підозру місцевому мешканцю у підпалі батьківського будинку
15:53
/ 7
У психіатричній лікарні Берегова пацієнта незаконно утримували на примусовому лікуванні
15:49
/ 5
В Ужгороді "Вольво" збив 77-річного пішохода, що переходив дорогу у невстановленому місці
13:40
/ 15
Угоду про визнання невинуватості та призначення штрафу для керівника Закарпатського облавтодору просив прокурор – суд
» Всі новини