Закарпатську область пропонують поділити на чотири райони замість 13 (ФОТО)

Сьогодні в Закарпатській обласній раді експерти обговорили варіанти удосконаленого адміністративно-територіального устрою районного рівня Закарпатської області.

Закарпатську область пропонують поділити на чотири райони замість 13 (ФОТО)

Експерти пропонують зупинитися на варіанті поділу області на 4 райони замість 13 нинішніх.

Про це йшглося на круглому столі "Формування нового районного поділу в Закарпастькій області", повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Наразі є кілька різних варіантів поділу Закарпаття на райони в рамках нового адміністративного поділу. Загалом йдеться або про 4 райони, або про 3 — як було запропоновано напередодні одним із експертів Мінрегіону Юрієм Ганущаком. В області бачення експертів наразі таке, що на Закарпатті потрібно утворити із 13-ти існуючих саме чотири нові райони — а саме: Ужгородський, Мукачівський, Хустський та Тячівський,” - повідомив Андрій Шекета, депутат Закарпатської обласної ради, фахівець експертної групи з удосконалення адміністративно-територіального устрою районного рівня Закарпатської області.

Шекета зауважив, що колись, до приходу Радянської влади, територія сучасного Закарпаття була поділена саме на 4 комітати.

Відтак, зазначив він, така ж кількість укрупнених районів логічно виглядала б і зараз, зважаючи на логістичну інфраструктуру, щільність заселення території, відстані між населеними пунктами тощо.

Зі слів Шекети, за результатами круглого столу експертне рішення щодо нового поділу Закарпатської області буде надіслано до профільного Міністерства. На Закарпатті сподіваються, що думка місцевих експертів буде врахована при майбутньому поділі області на райони.

Фото: Тетяна Когутич

17 вересня 2019р.

Теги: райони, поділ, райони

Коментарі

Вуву 2019-09-18 / 19:21:11
Я теж починаю кричати.
Для чого створюють ОТГ.
(А точніше під кого ?)
Якщо для "ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЙІ" то і районів повинно бути стільки скільки є .
А для чого САМІ РАЙОНИ УКРУПНЮВАТИ І ЗБІЛЬШУВАТИ ЯК ВИ САМІ РАЙОНИ ПОДРІБНИЧИЛИ НА ОТГ.

ТЕПЕР ЯКІСЬ БЛЯ "Спеціалісти" розкажуть" задовбаним бідністю селянам ... Як вони жирно заживуть бо всі гроші що зароблять то залишать в себе і на розвиток того сраного ОТГ.
А як нема роботи і нема грошей то з чого ви будете розвивати той свій бля ОТГ.
ВСЕ ! КИЙІВ РУКИ ВМИВ.
ДОПОМОГИ НЕ ДАСТЬ.
І ВСЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ІНФРАСТРУКТУРУ І ОБЄКТИ ГОСПОДАРЮВАННЯ ... ІЗ СЕБЕ ЗНЯВ.
А ВИ ТАМ НА МІСЦЯХ ДУРАКИ ...
€Б!Т$Я ЯК ХОЧЕТЕ.
ХОЧ ГОЛОВОЮ ОБ СТІНУ.

АЛЕ НАБРАНІ (КИЙІВСЬКОЮ ВЕРХІВКОЮ БАНДИТІВ І ЗЛОДІЙІВ)
БОРГИ ВІД МВФ ...
ВІДДАВАТИ БУДЕТЕ ЗМУШЕНІ.

ОТ ТАКІ В НАС РЕФОРМИ.

ІВАН 2019-09-18 / 07:57:40
А як мадяри зараз взвиють!

Вуву 2019-09-18 / 07:03:20
Ви спершу винесіть це питання на референдум ...
ЧИ ЦЬОГО ХОЧУТЬ САМІ ЖИТЕЛІ ОБЛАСТІ.?
А на думку(и) тих бля "експертів ми клали свій "прибор".

БрензовЛоці 2019-09-18 / 04:28:44
А де омріяний Затисянський?!?

Вуву 2019-09-18 / 00:06:23
Іде "зачистка" районів в області на скорочення ...
Бо зЄ вдав вказівку робити "движ" на скорочення кількості депутатів у ВР.
Тбт. Тих хто від зЄ лишать і переформатують а всіх решта "скоротять" ... Копняком під сраку.
ОТ ВАМ І ВСЯ ДОЦІЛЬНІСТЬ ТОГО ЩОБ З 13 РАЙОНІВ ЗРОБИТИ 4 ... І ТО БЕЗ ВСЯКОГО РЕФЕРЕНДУМУ ... БЕЗ ЗГОДИ САМИХ ЖИТЕЛІА ОБЛАСТІ.
ЦЕ НАГАДУЄ ПІДПИС КРАВЧУКА ПІД ЗАКОНОМ ПРО ДЕПУТАТСЬКУ НЕДОТОРКАНІСТЬ.
САМІ ЗАХОТІЛИ І САМІ ДЛЯ СЕБЕ ЗРОБИЛИ І ВСЮДИ ДЕ ТРЕБА ПРОПИСАЛИ І ВПЕРЙОД ОБРАДАТИ СВІЙ НАРОД.
ЗЄ РОБИТЬ ТО САМЕ ТІЛЬКИ ІЗ ЗАДУ НАПЕРЕД.
ПІД ВИГЛЯДОМ РЕФОРМ.

Верховинці 2019-09-17 / 19:18:41
Шановні реформатори і иксперти, і кабміновці,А де Міжгірський комітат!Ви що, зовсім нюх втратили?!

Гуцул до Вані 2019-09-17 / 18:51:48
Ваня, Копча взагалі не зачіпав тему простих жителів це тільки його фантазії, а гуцули виїхали не всі і патріотизм у мене не містечковий, а обласний і наостаток якщо ти також не поїхав у Прагу або Москву то ти виходить неудачник.

Вуву 2019-09-17 / 18:09:31
При цьому треба зазначити що про
Самих "експертів" нема ніякойі інформаційі.
Де вчились?
Як вчились?
Що закінчили?
Де працювали?
Які наукові звання ... Праці мають ?
Хто йіх призначив на цих експертів ?
Яке відомство (чи міністерство)?
Чи проходили вони якись конкурс на цих експертів ?
Звідки родом ?

Ps.
Ми вже мали одного "експерта"
Губернатора маскаля.
А тепер маєм "експерта" ... мера бадяню "носатого конюха" з відкритими кримінальними справами.
І не меншого "експерта" суддю із заступником василенком.
Яких ніяк генпрокурор зняти НЕ ХОЧЕ.
Але заявляє про кадрову чистку.
ОДНІ БЛЯ ЕКСПЕРТИ ПО КАБІНЕТАХ СИДЯТЬ.
БО СКАЗАТИ ... ПРАЦЮЮТЬ ... ЯЗИК НЕ ПОВЕРНЕТЬСЯ .
(Справа комуняки злодія кравчука ... Живе і перемагає)

Ваня 2019-09-17 / 17:45:05
Усі гуцули на заробітках хто в Празі хто в Москві. Один невдаха залишився бо крім містечкового патріотизму нінащо не здатен. А Копча вірно зачепив тему адже нікого з простих жителів не питатимуть чи хочуть вони цих змін, до кого приєднувати і навіщо, усе вирішать кишенькові експерти та апаратчики з Києва.

Гуцулу 2019-09-17 / 17:39:24
Декому би не похибіло додати галицького патріотизму. Зокрема таким псевдогуцулам

Гуцул 2019-09-17 / 17:31:50
Якщо ліквідувати то краще тебе, а не область, зробив розподіл відповідно до Радянських воєнних округів, Закарпатська область це і символ і гордість, ти що хочеш бути галичанином?

бойко 2019-09-17 / 15:54:18
а судді себто експерти хто крім шекети

Копча 2019-09-17 / 15:52:46
Якщо вже пішли такі тенденції щодо укрупнення то Закарпатську область треба ліквідувати та приєднати до Львівської. Ну чи зробити на всю країну три області Київську, Львівську та Одеську і нехай тоді нинішні депутати перегризуться за місця біля бюджетного корита.

НОВИНИ: Соціо

11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 9
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина