Чубирко, з яким "ненормативно" переписувався в ВР нардеп Лунченко, є соратником Медведчука на Закарпатті

Судячи з фамільярності, нардеп перебуває в доволі близьких стосунках з людиною, яка представляє в нашому регіоні політичні та приватні інтереси кума президента Росії В.Путіна

Чубирко, з яким "ненормативно" переписувався в ВР нардеп Лунченко, є соратником Медведчука на Закарпатті

Особою, якій в ході резонансної і ненормативної переписки по айфону у сесійній залі Верховної Ради народний депутат Валерій Лунченко "звітував" про ситуацію з призначенням на посаду першого заступника голови Закарпатської ОДА Серія Гайдая, є не ексочільник Закарпатської облради Володимир Чубірко, а представник інтересів Віктора Медведчука на Закарпатті, член політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" Іван Чубирко з Мукачева.

На це вказує більш чіткий скан з відео, відзнятого  журналістом "Голосу народу" Всеволодом Филимоненком у Верховній Раді України у середу, 11 вересня.

Як видно, співрозмовником В.Лунченка є особа, записана в телефоні як "Ваня Чубірко Ватсап".

Судячи з такої фамільярності, нардеп, який позиціонує себе як представника демократичного, проукраїнського і проєвропейського сегменту в парламенті України, перебуває в доволі близьких стосунках з особою, яка представляє на Закарпатті політичні та приватні інтереси кума президента Росії В.Путіна.

І.Чубирко є депутатом Закарпатської обласної ради, де входить до фракції політичної партії "Відродження".

13 вересня 2019р.

Теги: Лунченко, Гайдай, Чубирко

Коментарі

крук 2019-10-06 / 21:04:10
до останнього. калап долу.прямо в десядку.

до останнього 2019-09-13 / 23:02:20
Молодець, гірка правда.

..... 2019-09-13 / 22:39:37
Як можуть на території мукачева і в інших районах функціонувати нелегальні заправки чубірки....шо мусара Рябінчак, Братюк не бачать чи не знають??? Недавно в мукачеві на одній з таких заправок вбили молодого хлопчину і шо??? Рябінчак (бик) так і не вистачило йому клепки в голові покласти крапку на цьому бізнесі, а чому???? Бо сучара колишня убозовська сидить там на зарплаті!!! На зарплаті від медведчука і путіна!!! Нічого може новий начальник гу нп розбереться хто є хто з продажних мусарів закарпаття! А наркота!!! Ряба твої діти пронюхають все бабло яке ти з бариг береш!!! Бог не йде з неба палицею бити!!! Чекай, чекай продажний мусарок

Вуву 2019-09-13 / 17:45:16
Ну як ви знаєте
... Гігієнічні жіночі тампони і чоловічі гандони ... Вони теж одноразового використання.
А чим стефанишин кращий ...
ну ціна була в ньго вища і якість експлуатаційі.
А так гандон як гандон.

До...... 2019-09-13 / 14:21:43
Лунченко даже від нього трубку вже не бере........ да

..... 2019-09-13 / 12:17:49
А чого ромко стефанишин та часто пише лунченку, ось хто покривав підкуп виборців останнім) а тепер ромко вимолює собі якесь місце під сонечком! А лунченко в кращих традиціях пустив ромця в расход......і тепер він нікому непотрібний баласт

Степан Крук -Magyar-Hun 2019-09-13 / 11:54:35
"Кум президента Росії В.Путіна" - це діагноз! "Кум екс-президента Ющенка" - це стан душі!

Magyar-Hun 2019-09-13 / 11:21:27
"Кум президента Росії В.Путіна" – вибачте це національність, ідеологія, віра, прізвище або що! Чому, коли пишете Віктор Балога, не добавляете "кум екс-президента, В. Ющенко?

Експерт 2019-09-13 / 11:14:35
Видно що ім‘я Іван відфотошоплене, там Вова ім‘я насправді.
Але то таке....

Паша 2019-09-13 / 11:07:44
Лунченко-Петевка-Горват-Чубирко Вова друзI так при чому тут Мукачивський IВан Чубирко ?

.... 2019-09-13 / 09:44:57
Недочубіроко якого недопосадили за мукачівські вибори!!! Треба то все реанімувати....і спалити всі його леві заправки через які медведчук путінську солярку продає без податків

ВУВУ 2019-09-13 / 09:44:45
Он на іршавщині понамикали повну купу конпель.
Вже сушать.
Скоро тобі в подарок отправлять.

Паша 2019-09-13 / 09:38:06
таке враження що ця фотка фейк .думаю Валера розбереться.

Вуву 2019-09-13 / 07:51:34
От хай тепер авакян і дає вказівку на арешт медведчука.
Аааа. Стоп.
В них жеж депутатська недоторканість до кінця року .
Треба ще чекати до нового року.
А СУКА ПАДЛО КРАВЧУК "УМАЗАВ"
ВСЮ УКРАЙІНУ НА 28 РОКІВ ПОГРАБУНКУ І ДЕРИБАНУ ... НА МІЛЬЯРДИ - МІЛЬЯРДІВ.
З тою депутатською бля недоторканістю ... Одним розчирком пера.

Вася 2019-09-13 / 07:11:11
Завдавайте я у фразу!!! ( проривається дальше) це сволочі рвуться до корита

Вася 2019-09-13 / 07:09:08
Всі вони однакові !!! Вболівають тільки за власні бізнес інтереси!!! А на людей їм всерівно!!! Запам’ятайте Хустяни є хустини там порядних ниє!!!!

питання 2019-09-13 / 06:58:12
коли посадять убивцю Феєра в Міжгірї?

НОВИНИ: Політика

04:47
/ 6
Послідовники нацистського пропаґандиста пішли у наступ
23:02
/ 10
Подвійна гра Сійярто: що насправді угорський міністр говорив про Україну в ООН
17:48
/ 1
Україна спільно з Угорщиною працюють над лібералізацією автомобільних перевезень – Криклій
01:09
/ 16
Офіс Генпрокурора розпочав кримінальне провадження за фактом кнопкодавства закарпатського нардепа Поляка
23:09
/ 68
В Ужгороді на річницю Майдану антимайданівці вшанували загиблих бійців "Беркута"
19:07
/ 14
Посольство Латвії звільнило консула Ігнатка, затриманого із 3 валізами контрабандних сигарет
17:24
/ 9
Закарпатського нардепа Поляка зловили на кнопокодавстві, яке підпадає під кримінал
00:20
/ 13
Українське Закарпаття та область Боршод-Абауй-Земплен Угорщини підписали документ про співробітництво
16:59
/ 6
Зеленський призначив "смотрящим" по Закарпаттю Арістова
03:21
/ 5
Імперське рило лізе до ідентичности
04:28
/ 75
Голова сільради на Берегівщині спілкується з журналістами через перекладача, бо практично не користується українською
00:19
/ 2
Наступного тижня на черговій сесії Тячівської райради оберуть нового голову
16:04
/ 22
Поки Сійярто летів до Києва, Росія погодилася захищати угорську меншину Закарпаття
18:03
/ 32
Продюсер "Суспільного" на Закарпатті збирається пропагувати "русинство" всупереч фахівцям і Україні
09:09
/ 17
В Ужгороді за "круглим столом" говорили про подвійне громадянство
17:52
/ 8
Дворський іде з посади керівника Ужгородської РДА
13:59
/ 10
Зеленський звільнив Віктора Товстого з посади голови Іршавської РДА
19:45
/ 31
Будапешту вкотре доводиться "замирювати" розсварених лідерів угорців Закарпаття
23:32
/ 21
Шуфрич розповів російським пропагандистам, як воює в Раді за право росіян купувати українську землю
01:59
/ 10
"Да патаму, что украінскій язик нєуґоден Богу!"
23:42
/ 11
З ініціативи депутатів Закарпатської облради голова скликає позачергову сесію щодо криміногенної ситуації в області
23:35
/ 6
У Міносвіти по суті відкинули "мовні" пропозиції Сійярто щодо освіти угорців Закарпаття
15:17
/ 4
Угорщина передала МОН України свої пропозиції щодо навчання угорців на Закарпатті української мови
04:17
/ 5
Вікіпедія вже вказує Михайлюка чинним головою Закарпатської ОДА з січня 2020 року
02:13
/ 53
30 років тому угорські дипломати та спецслужби вже "працювали" на Закарпатті (ДОКУМЕНТИ)
» Всі новини