Гайдая звільнено з посади радника голови Закарпатської ОДА

У понеділок, 9 вересня, Сергій Гайдай звільнений із посади радника патронатної служби апарату Закарпатської обласної державної адміністрації.

Гайдая звільнено з посади радника голови Закарпатської ОДА

Наказ про звільнення підписано з ініціативи голови ОДА Ігоря Бондаренка відповідно до пункту 3 статті 92 Закону України «Про державну службу» пункту 9 статті 36 Кодексу законів про працю України.

Згідно з Положенням про патронатну службу апарату Закарпатської облдержадміністрації працівники патронатної служби можуть бути достроково звільнені з посади за ініціативою голови облдержадміністрації, повідомили Закарпаття онлайн у прес-центрі Закарпатської ОДА.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, уряд погодив кандидатуру Сергія Гайдая на посаду першого заступника голови Закарпатської ОДА у серпні. С.Гайдай мав замінити на посаді Івана Дурана, який був першим заступником Геннадія Москаля і ще в липні подав новопризначеному голові Закарпатської ОДА Ігореві Бондаренку заяву про складання повноважень.

Раніше кандидатура С.Гайдая роглядалася на посаду голови Закарпатської ОДА.

10 вересня 2019р.

Теги: радник, посада, Гайдай

Коментарі

Корупционерка 2019-09-11 / 19:16:41
Добре би було з ним погнати в шию і його посіпак з Мукаачівської хижі. Там кажуть є уставшая от отношений осветянка

123 2019-09-11 / 15:33:47
Ой, почитайте смс Лунченка про Гайдая в раді. Точно віддали область знову йому? Коли вже цьому буде кінець? Хіба інопланетянина оберемо Президентом. Но і того куплять за брудні гроші.

456 2019-09-11 / 14:16:04
Гайдай відпочиває...

123 2019-09-11 / 14:15:08
Там в ОДА є набагато цікавіші радники. От наприклад радник з фінансових питань, така собі Сак Лариса Григорівна. При всіх губернаторах ця дама воротила бюджетними коштами. При Ледиді пішла на пенсію, але продовжувала працювати під чужим іменем і далі. Тільки вже Москаль офіційно по договору її оформив знову. І всі це знали, всі. І її начальники, і підоеглі. А вона реально контролювала кожну копійку і панам догоджала. Як Вам???

Вуву 2019-09-10 / 23:12:44
Подібний він до медведчука ...
Холодне і бридке ... "Зеркало його душі".
А якщо по справі ...
То який із нього радник ?
Яка в нього освіта ?
Що він зробив для області ?
Щоби тепер сидіти в шкіряному кріслі на жирну зарплату і радити
...
Що радити і кому ???
Ps.
Якщо зЭ напрвду хоче робити маштабні реорганізаційі в системі управління кадрами ... ТО
... То напевно потрібно познімати всіх до одного РАДНИКІВ ПРИ ОДА.
ОСКІЛЬКИ ЙІХНІ ФУНКЦІЙІ МОЖУТЬ І МАЮТЬ ВИКОНУВАТИ ДЕПУТАТИ ВСІХ РІВНІВ .
А ПРИЙМАТИ І ОБГОВОРЮВАТИ РІШЕННЯ НА СЕСІЯХ В ОДА.
В такий спосіб можна СКОРОТИТИ ДО 100а А ТО І БІЛЬШЕ ЧИНОВНИКІВ ЯКІ ФАКТИЧНО ОБХОДЯТЬСЯ В ЖИРНУ КОПІЙКУ ДЕРЖАВІ А ОСОБЛИВОГО ТОЛКУ ЧИТАЙ ВІДДАЧІ ЧИ КОРИСТІ ВІД НИХ ("йіхньойі роботи") НЕМА.
Якщо в АП читають Закарпаття онлайн ... Візьміть собі це до уваги.

Пітьо 2019-09-10 / 22:40:17
Кондитер взяв бабло у луні та петьовки за звільнення гайдая. Ці будуть далі смоктати Закарпаття та возити ціґари

Гад 2019-09-10 / 22:16:47
Фронтовику:Якщо цей парашутист так хоче рулити, та мош би му рекомендованим піти на його родєну і там порулити.Його рулило бистро остине.

Люд 2019-09-10 / 20:14:06
Москаля назад давайте! Хоч поржемо ще трохи, бо видно і з цих роботи не буде.Така доля у Закарпаття- годувати 2-3 сім'ї депутатські.

Мукачівка 2019-09-10 / 19:53:16
Рішення правильне. Гайдаю не місце у владі Він себе показав як "вмілий" організатор корупційних схем на Мукачівщині.

Фронтовик 2019-09-10 / 15:14:13
Но сийсь кондирер-горебогдан ручний Пітьовки і Лунтяя заведе Закарпаття у так димове та чорне майбутнє що Зеленський скоро буде глядати притулку у БАЛОГИ ,бо Зеленський ще не розуміє що даючи на откуп цим поцріотам область він її втрачає. Цим її чим гірше тим краще, вони вже неодноразово це довели.

Фронтовик 2019-09-10 / 15:06:38
Но сись .кондитер-юристбогдан ручний ПІТЬОВКИ та ЛУНТЯЯ заведе ЗАКАРПАТТЯ утаку димове та чорне майбутне що скоробуде глядати притулку у БАЛОГИ бо щи не розуміе що даючи на откуп цип поцріотам область він цю область втрачае

user 2019-09-10 / 11:09:03
Правильне рішення!!!

НОВИНИ: Політика

03:31
Зеленський запровадив День спротиву окупації Криму
20:07
Маленька закарпатка вдруге стала чемпіонкою України з шашок-100
04:47
/ 6
Послідовники нацистського пропаґандиста пішли у наступ
23:02
/ 10
Подвійна гра Сійярто: що насправді угорський міністр говорив про Україну в ООН
17:48
/ 1
Україна спільно з Угорщиною працюють над лібералізацією автомобільних перевезень – Криклій
01:09
/ 16
Офіс Генпрокурора розпочав кримінальне провадження за фактом кнопкодавства закарпатського нардепа Поляка
23:09
/ 67
В Ужгороді на річницю Майдану антимайданівці вшанували загиблих бійців "Беркута"
19:07
/ 14
Посольство Латвії звільнило консула Ігнатка, затриманого із 3 валізами контрабандних сигарет
17:24
/ 9
Закарпатського нардепа Поляка зловили на кнопокодавстві, яке підпадає під кримінал
00:20
/ 13
Українське Закарпаття та область Боршод-Абауй-Земплен Угорщини підписали документ про співробітництво
16:59
/ 6
Зеленський призначив "смотрящим" по Закарпаттю Арістова
03:21
/ 5
Імперське рило лізе до ідентичности
04:28
/ 74
Голова сільради на Берегівщині спілкується з журналістами через перекладача, бо практично не користується українською
00:19
/ 2
Наступного тижня на черговій сесії Тячівської райради оберуть нового голову
16:04
/ 22
Поки Сійярто летів до Києва, Росія погодилася захищати угорську меншину Закарпаття
18:03
/ 32
Продюсер "Суспільного" на Закарпатті збирається пропагувати "русинство" всупереч фахівцям і Україні
09:09
/ 17
В Ужгороді за "круглим столом" говорили про подвійне громадянство
17:52
/ 8
Дворський іде з посади керівника Ужгородської РДА
13:59
/ 10
Зеленський звільнив Віктора Товстого з посади голови Іршавської РДА
19:45
/ 31
Будапешту вкотре доводиться "замирювати" розсварених лідерів угорців Закарпаття
23:32
/ 21
Шуфрич розповів російським пропагандистам, як воює в Раді за право росіян купувати українську землю
01:59
/ 9
"Да патаму, что украінскій язик нєуґоден Богу!"
23:42
/ 11
З ініціативи депутатів Закарпатської облради голова скликає позачергову сесію щодо криміногенної ситуації в області
23:35
/ 6
У Міносвіти по суті відкинули "мовні" пропозиції Сійярто щодо освіти угорців Закарпаття
15:17
/ 4
Угорщина передала МОН України свої пропозиції щодо навчання угорців на Закарпатті української мови
» Всі новини