ОБМІН ВІДБУВСЯ: Літак із бранцями Кремля прилетів до "Борисполя" (ВІДЕО)

Літак, на борту якого перебувають звільнені з полону українці, приземлився в Борисполі.

B аеропорту Бориспіль бранців Кремля зустрічають родичі, близькі, друзі й журналісти. Присутні також політики, зокрема президент Володимир Зеленський.

На виході з літака Зеленський потискає руку кожному українцю, який повернувся на батьківщину.

В Україну в рамках обміну прибули 35 українців, серед яких політв’язні Олег Сенцов, Олександр Кольченко, Володимир Балух, Роман Сущенко, Микола Карпюк, Станіслав Клих, Павло Гриб, Євген Панов, Артур Панов, Едем Бекіров, Микола Сизанович, а також захоплені Росією біля Керченської протоки моряки.

Крім того, російський спецборт із утримуваними в Україні особами приземлився у "Внуково" в Москві о 13:28.

07 вересня 2019р.

Теги: полон, Росія, обмін

Коментарі

Вуву до WK 2019-09-09 / 18:07:27
З чим я і вітаю .
Для початку це добре ... А продовження мусить бути.

Вуву 2019-09-09 / 18:05:14
Степане ... Хуни з мене бограч не зроблять ...
Бо я дуже ядовитий для такого кулінарного діла.

Степан Крук -Volodymyr Krasnoholovets 2019-09-08 / 22:43:43
У Закарпатті також процес створення ОТГ зрушився із мертвої точки!

Степан Крук -Горожанину 2019-09-08 / 22:41:00
Зеленський планомірно і системно здає інтереси України Путіну! Робить це абсолютно безкарно. Поки-що...

Горожанин 2019-09-08 / 22:13:48
Обін обміном .... добре що далі ? чи Зеля буде здавати інтереси України , чого чекає путін , чи ввічливо застопорить , і просто обмежиться визволенням полонених ?...

Volodymyr Krasnoholovets 2019-09-08 / 22:09:52
Маю аж дві приємні новини. З задоволенням ділю їх з вами.
Наступного тижня матиму дві зустрічі в різних ОТГ в різних областях. Народ хоче мати сміттєперобні заводи в своїх громадах. Обіцють, що на зустрічах будуть і місцеві інвестори.
Таки моя правда, самоврядування - це основна рушійна сила українського суспільства.
Закарпаттю треба підтягуватися, адже у вас куротний край, має все бути чисто і ніякого сміття (яке треба переводити в дешеву енергію замість захмарно дорогої турецько-вітрової).
Між іншим, є план за яким очисна споруда ріки Тиса в Ужгороді буде приносити величезні прибутки, на рівні 500 млн. євро в рік. Хоча для початку треба вкласти 100 - 120 млн. євро на повну модернізацію.

Степан Крук -Вуву 2019-09-08 / 20:58:16
Вуву, не сміши! Задруться сепаратисти ОТГ ковтати! Але тебе хуни запросто на бограч засмажать...

V.K. 2019-09-08 / 20:46:11
Вуву, центральна влада централізовано продає Карпати по частинах - на вітряки, під забудову міжнародним високогірним курортом і т.д. Цьому протистоїть місцева громада. А хто ще може зупинити?

Вуву 2019-09-08 / 20:20:12
Не так все просто.
Дрібненькі отг набагато легше проковтнути хунським сепаратистам
... Аніж владу яка тримає централізовано керівництво з гори до низу.
Власне з тих міжосібних війн і братовбивчих протистоянь поміж нащадками ... кийівські князівства були захоплені монголо татарською навалою.
Якщо провести паралелі ... То тоді ті князівства як дзеркальне відображення теперішнього отг.
Який спротив зможе чинити отг як його елентарно і банально куплять (за бабло).
І всі будуть голосувати так ... "як комусь треба".
Ніхто ніякого спртиву робити не буде.
Можете в цім не сумніватись.

Volodymyr Krasnoholovets 2019-09-08 / 19:07:26
Сьогодні повідомили, що на 1,87 млрд доларів Україна продала зерна.
8 мільйонів га орних земель вже в руках чужоземців - місцеві вже продали! Збирають зерна на суму 25-30 млрд доларів. Але: в Україні податок на вивіз валюти лише 9%, тому з цих 30 млрд доларів в Україні лишається лише 2,5-3 млрд. В Німеччині цей податок становить 32%. Вочевидь, йде повне знищення України, як держави.
Наш Pt президент наставив на міністрів ставлеників міжнародних фінансових груп, які в руках представників політичної нації: міжнародний валютний фонд, євроейський банк реконструкції і розвитку, фонд Сороса та ін. МЕТА: розтягти Україну на шматки.
ЩО РОБИТИ?
Єдиний вихід - негайно фомувати сильні органи самоуправляіння. Влада в коному краї повина бути не призначена, а орана місцевої громаодю. ПРОХАННЯ: тисніть на депутатів від Закарпаття до ВР, нехай змінюють закони аби ви не мали призначеного з Києва Бондаренка, а могли обрати з поміж кандадатів висунутих громадськими організаціями.
так само і по селах - треба фомувати ОТГ з сильним лідерами. Наразі обраний керівник всіх ОТГ Микола Фурсенко (село Фурси, Білоцерківський район, Київска обл.) - позитивна людина.
Самоврядування здатне чинити потужний опір надаманим планам різних пройдисвітів.
Платинового треба вже прибирати, чим скоріше, тим здоровіше для України.

Volodymyr Krasnoholovets 2019-09-08 / 18:54:19
1) Вже в станиці Луганській міст завішаний москальскими прапорами. Отже, скоро весь Донбас буде зданий москалям і їхнім маріонеткам-бойовикам. Украна відійде від лінії фронту і втратить назавжди ту частину Донбасу, але зобов'язана буде вкладати туди колосальні гроші на відновлення...
2) Скоро наш Pt відкриє воду на Тавриду, бо москалям без води тяжко...
3) Вочевидь йде реалізація плану Нетаньяху на створення осі ТельАвів+Єрусалим - Новий Єрусалим - Москва. Новий Єрусалим - це нинішній Січслав, який найменували більшовики Дніпропетровськ, а Порошенко перейменував в люменський Днєпр. Новий Єрусалим буде столицею майбутньої нової держави (Хазарський Каганат) при якій будуть залишки України.

Степан Крук -Горожанину 2019-09-08 / 17:47:52
Потрібно також розуміти, що військові надводні кораблі змушені заходити в чужі порти для дозаправки. Росія має всього одну військово-морську базу поза своєю територією - у Сірії. І це не база, а всього лише ПМТЗ (пункт матеріально-технічного забезпечення). Із власного досвіду: якось довелося евакуюватися із однієї із африканських країн на великому десантному кораблі " Констянтин Ольшанський", котрий зараз в окупованому Севастополі. Так ось, доводилося заходити в порт Мальти на дозаправку. А поряд заправлявся російський фрегат. Це було у травні 20011 року. Якщо рашку залишити такого блага, то її кораблі будуть, як лайно на болоті!

Степан Крук-Горожанину 2019-09-08 / 17:35:05
А Ердоган тут безсилий! Так,Туреччина повністю контролює обидві протоки (Босфор та Дарданелли), проте вільно розпоряджатися ними не має права: судноплавство в них регулюється міжнародним законодавством. Конвенцією Монтре, підписаною в 1936 році в Швейцарії. Головним правовим актом у будь-якому місці Світового океану є Конвенція ООН з морського права 1982 року, яка регламентує відносини між державами з питань використання океанів і морів. Вона має пріоритет над іншими договорами і конвенціями. Отже, Росію, як порушника міжнародного права, запросто можуть лишити можливості вільного судноплавства. Ердоган може тільки висловити своє обурення, коли війська ООН чи НАТО блокують ці проливи...

Горожанин - Степану Круку 2019-09-08 / 17:18:06
І ви серйозно рахуєте що Ердоган би заборонив російським військовим кораблям проходити Босфор ? Я так і близько не думаю . Ердоган сидить на двох стільцях , і з Росією і з Америкою дружить , чи як там то називається , співробітничає

Вуву 2019-09-08 / 17:13:00
Я чесно кажучи здивований одним.
Коли розгорівся скандал з викраденням картин в Голяндійі ... І все пішло до гори аж на самого "тягнисрака" ...
То тоді голяндці все знали ... І через те рогами вперлися щодо питання про асоціацію Украйіни і ЄС.
То що вони нічого не знали про Цемаха.?
Чого раніше не просили його видати йім ?
Чого стільки часу Голяндія сиділа мовчки ? ...
І не робила ніяких НІ ЗАЯВ ...
НІ ЗВЕРНЕННЬ ... НІ ПОПЕРЕДЖЕНЬ
... НА МІЖДЕРЖАВНОМУ РІВНІ.?
2.
В теперішньому світі політика це балансування між внутрішніми інтересами і еквалібрістика на міждержавних інтересах.
3.
Так можливо путін тут виграв і викрутився від санкцій.
Але треба памятати які обіцянки давав зЄ.
Отже він йіх мусить виконувати.
Ну от він йіх і виконоє.
А як ?
І якою ціною ?
Тепер це вже все другорядне (як кажуть за кадром) ...
А реально обмін став історією.
(Історичним фактом).
Я не виправдовую зЄ.
Але будьте чесні і обєктивні перед собою.
Так робив і натаняху* і трамп і маркель і багато інших політиків в різні часи.
І тільки по певному часі будуть розтавлені акцентт і крапки гад І
Чи правильно був зробив зЄ.
Він обіцяв і він це робить.

Степан Крук -Горожанину 2019-09-08 / 17:08:30
А військові судна РФ також під панамськими прапорами через Босфор та Гібралтар ходять!

Степан Крук -Адміну 2019-09-08 / 17:04:37
Амністію без зради національних інтересів підтримую!:) Свободу Горожанину!!!

Горожанин 2019-09-08 / 17:04:23
До Степан Крук : ви дуже багато чули російських суден під російським прапором ? В основному зодять під панамськими , ліберійськими і т.д і т.д прапорами .
На рішення суду Росія навіть не подала апеляцію . Росія не визнає рішення міжнародних судів зверхніми .
Ніхто б нічого не арештовував . Я точно тему не знаю , але пишуть що суд забовязав
звільнити моряків " якнайшвидше " , розумій як хочеш .
По Цемаху : з тої хвилини як Цемах попав на територію України і був засвічений в медіа , він одразу пішов в одказку , тобто тупо мовчав .Це підтвердив сьогодні і Луценко . .
Це не радянські часи і навіть не Кучмівські де ребра і почки лікували і заарештований все видавав . Засвічено медійно Цемаха ніхто б не бив , а по другому він нічого б не сказав .Ніякого толку з того Цемаха не було б .
Те що ви пишете , активно розганяють залишки порохоботів і сам Порошенко .Котрий боляче сприйняв цей обмін - визволення , бо не він , бо без нього .

Адмін 2019-09-08 / 16:16:14
Тому я і здивувався.
Значить відбувся технічний "бан" - це коли банять коментатора, що порушив правила коментування, а його провайдер використовує одну ай-пі для всіх клієнтів, тому автоматично в бан попадають і інші.

Саме заради уникнення такої випадкової несправедливості ми час від часу проводимо тотальну амністію забанених коментаторів.

Горожанин 2019-09-08 / 16:11:18
Я нічого не порушував абсолютно ! Досить передивитися мої останні коменти , жоден не був видалений .

НОВИНИ: Різне

14:51
Правила підбору одягу для тривалих велопрогулянок
15:36
Гербіциди: основні типи, принцип дії та застосування в аграрній практиці
16:17
Холодильник Samsung No Frost — ідеальний варіант для кухні
22:13
Щоби "промивати мізки" угорцям, росіяни створили спеціальний сайт і Telegram-канал
20:18
Весілля мрії у Німеччині з агентством AlexShow
17:19
Чи можна використовувати паронітові прокладки для води
15:37
Покупка військового спорядження: важливі поради від експерта
10:43
Дизельний та бензиновий генератор: який обрати?
19:42
Гідравлічні насоси: їх види та основні характеристики
15:06
44 держави у Гаазі підтримали створення спецтрибуналу та використання заморожених активів рф
21:23
П'ять аргументів на користь купівлі планшета
20:55
Оновлені можливості: Що робить DJI Mavic 3T найкращим вибором
19:29
Як змінились ціни на будівельні матеріали?
17:13
Чим може бути корисний штучний інтелект PPC-шникам?
22:46
"Заповіт" Тараса Шевченка прозвучав в угорському парламенті
17:13
Переваги вертикальних пресів для макулатури
22:19
Пневматичний пістолет для спорту та тренувань
22:17
Чому виникає запалення нирок і які аналізи допоможуть діагностувати нефрит?
22:15
Чоловічі ремені: Різновид матеріалів, як правильно обирати
00:48
/ 2
У першому турі виборів президента Словаччини виграв прозахідний кандидат
20:59
Оптові продажі промислової фурнітури в Україні: виклики та можливості для бізнесу в 2024 році
21:21
Колористика меблів: дивани яких кольорів виглядають дорого?
22:58
/ 11
Військовий з "Азова" запропонував дозволити бойовим бригадам самим мобілізовувати "ухилянтів"
15:29
Найкращі місця для подорожі в Японію
23:02
/ 2
Макрон: У нас немає лімітів, ми будемо реагувати на поведінку росії
» Всі новини