У Мукачеві син екс-"регіонала" Швардака влаштував стрілянину по людях

Сьогодні , близько 14.00, у Мукачеві з чорного "Лексуса" ( АО 3300 ВХ) влаштували стрілянину по людях.

У Мукачеві син екс-"регіонала" Швардака влаштував стрілянину по людях

Як з'ясувало Закарпаття онлайн, у підсумку до лікарні каретою швидкої медичної допомоги було доставлено жителя селища Чинадієво 1996 року народження.

З його слів, стріляли у нього двоє осіб. У молодого чоловіка - множинні кульові рани лівої руки.

За інформацією Закарпаття онлайн з правоохоронних органів, в контексті вказаної стрілянини затриманий син екс-"регіонала", одного з кандидатів на посаду заступника голови Закарпатської ОДА Василя Швардака.

Значимість події підкреслює те, що на місце події виїжджало навіть керівництво ГУНП України в Закарпатській області.

Станом на тепер місце стрілянини огороджене спеціальною стрічкою, туди нікого не пускають, працюють експерти.

Інформація про стрілянину в міру можливого замовчується правоохоронними органами, оскільки, як раніше інформувало Закарпаття онлайн, голову Закарпатської ОДА Ігоря Бондаренка і Василя Швардака зв'язують давні дружні стосунки: : у 2002-2003 роках Василь Швардак був головою Мукачівської райдержадміністрації від Народно-демократичної партії, а Ігор Бондаренко працював на посаді його першого заступника.

З-поміж іншого В.Швардак відомий скандальним випадком, коли в лютому 2014 року прийшов на сесію з вогнепальною зброєю.

Василь Швардак з 2003 по 2011 рік був очільником Мукачівської міської організації Партії регіонів і покинув цю посаду виключно через особисті конфлікти з очільником Партії регіонів на Закарпатті і головою Закарпатської ОДА періоду президентства Віктора Януковича Олександром Ледидою. Утім, до 2014 року він був депутатом Мукачівської міської ради від Партії регіонів.

31 серпня 2019р.

Теги: стрянина, пістолет, Швардак

Коментарі

до вуву 2019-09-04 / 21:31:24
та де там! ніколи і ні в чому зелупень не винна! зелупень взагалі свята! назначити підара бандарєнка і підбирати йому в заступники всяку скоторижну мерзоту - це не його вина(((
п.с. так само як і всяких портнових і богданів (((
ще 5 місяців назад у нас все було хреново , бо президент барига , а тепер у нас президент святий! і де ж результат???? а! точно!сабаков поборов злочинність так , що буде мусорнею руководити ще довго і нудно!

Убд 2019-09-04 / 18:58:22
Само обідно то,шо оно і йому подібні навіть в армії не служили а ріже понти з калашом.Треба би го у АТО отправити на передову нехай там покаже який він крутий.

мукачівець 2019-09-02 / 10:12:11
на Мукачево нет потерли всі коменти,потом включили модерацію..тепер статтю вообще з головної забрали.кось файно балоШкам пробашляв.там у самого син наркоман кончений

Положенец 2019-09-01 / 23:48:47
Братва,не стреляйте друг друга...б

Мішко 2019-09-01 / 23:08:23
Всім відомо що Швардак із горе губернатором Бондаренком дуже близькі , а Вася він просто вася і все ясно міліція пянка наркотики вседозволеність і маємо результат , а що хлопець з Чинадієво не мав зброї щоб стріляти у відповідь, а так маємо ще одного постраждалого доки цей непотріб такі як Швардак , Блюки та інша наволоч буде собі дозволяти подібне , а де міліція їх просто нема дуже шкода ...

123 2019-09-01 / 22:34:36
Ось інфа ще з 2013. ВНОНівський Швардак Василь Васильович, син мукачівського кримінального авторитета “Шкварі” сам наркуша зі стажем? Швардак В.В. є похресником Москаля (нардепа). За Швардаком-молодшим рахуються незареєстровані (в ті часи у КОЗП) 1. під час служби в Мукачівському МВ УМВС підріз студента в мукачівському нічному клубі. 2. Нанесення важких побоїв старшій людині (священику), діду дівчини з якою підтримував близькі стосунки (донька на той час начальника Мукачівського ДАІ полковникаи міліції Дьордя І.І. 3. Підріз а/м молодої пари в с. Поляна, Свалявського району із стріляниною з вогнепальної зброї з подальшим його затриманням працівниками Свалявського РВ УМВС. 4. Ще 3 випадки побиття людей в стані наркотичного спяниння в м. Мукачево. І ще багато чого, що було “замазано” за бабки татусем Швардаком Василем (“Шкварею”). Саме цікаве те, що щоби уникнути криміналу мало “Шкварю” сховали в Сочинському МВ УМВСУ. Зараз коли все затихло роки минули, цей псих посернувся та й ще з підвищенням і надалі працює в мусарні. І це все всім відомо.

всеволод 2019-09-01 / 10:11:35

Вуву 2019-09-01 / 05:57:09
Найпростіше свю вину скинути на когось
... Така закарпатська традиція.
А реально.?
Яке відношення зЄ має до цієйі стрілянини що сталася.
З таким успіхом можна в цьому звинуватити і папу римського і королєву англійі.
От м.житєль пише як є ... Кого вибрали того маєм.
І в тому є наша вина.
А все решта піна.

мункач 2019-08-31 / 23:24:05
Два дебіла - то є сила :(

Гаврило 2019-08-31 / 23:14:01
Но што дорогенькі? ЗЕ шоу начинаєся.Но се буде перший іспит нашой новой владі, так би мовити провірка нашого нового преза і МВС на вшивость.

Блока 2019-08-31 / 23:13:30
Так ви самі же голосували, в тч і за таку поліцію! Два рази голосували. Ну і не плачте тепер!

Читатель 2019-08-31 / 22:39:52
1) Успокою многих невнимательных - ролик со Швардаком датирован 2014м годом.
2) Лучше бы Зеленский не принимал отставки Москаля.

Місцевий житель 2019-08-31 / 22:13:43
Короче, не парьтеся.це не 90-ті се регіонали.они все так робили ци забулисьте.що як завод віджимали не тямите? Який син такиий отиць.ттак кажжуть.Зе вами не. Вииненн.що. Зе вам Ллунченка оббоав,. Чи. Медведчука? От Міжгірці Щура не обрали,свалявці кинули Івана,а Хуст хоче по старому, йому так добре.мии все били дибілами, зато нами і правили скандинави, татари,поляки, угоорці, московія.тта хто нас лиш не любив.тепер. Подякувати треба. Малломму,. Що підняв. Кар'єру сттарого

Цімбор 2019-08-31 / 22:03:02
Швардак шкваря зашкварений та неадекватний мумукачовський бізон. Треба го здати тореадорам на шоу коріда...

Lemak 2019-08-31 / 21:29:15
Но ,що дев'яності вертаються, з приходом Зе,Нові обличчя у владі, Аваков, Бондаренко кореш Швардака. Вестерн з слугами народу лиш начинаєся!!!

мукачівець 2019-08-31 / 21:28:53
На 100% згідний із Степаном що губернатора обійшла проблема із заступником, Олександр Ледида виявився мудрішим і не допустив до влади колишнього соратника, видно знав який він не адекватний та ще і син з нього приклад бере, але моя порада губернатору хай задумається і за призначенням поданих його кандидатур на майбутніх заступників, це тоже люди ой як проблематичні, мені не коректно їх обговорювати, але люди та ЗМІ все знають. Ці кандидатури підпортять йому авторитет перед місцевими виборами.

Адмін 2019-08-31 / 21:09:54


В авто "смотрящого", з якого стріляли в Мукачеві, знайшли 2 автомати УЗІ


Степан Крук-мункач 2019-08-31 / 20:52:36
Бандойоби!!!

мункач 2019-08-31 / 20:48:00
То не бандити. То чесні йовбаки

Степан Крук 2019-08-31 / 20:42:49
Коли у державі фактично відсутня влада, мразь береться за зброю! Якщо ця ганебна стрілянина не закінчиться реальним терміном покарання - всім нам грош ціна!!! Подякуй, "губернаторе", людям і "Закарпаттю онлайн", що запобігли призначенню бандитів на посаду в ОДА! Надалі думай головою, а не кулінарним мішком!!!

НОВИНИ: Кримінал

19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували