У селі Гать на Берегівщині Lexus збив дівчинку на "зебрі" (ВІДЕО)

Сьогодні, 24 серпня, об 11:34, у селі Гать Берегівського району водій автомобіля Lexus, 30-річний берегівець, не зупинився на пішохідному переході та збив 13-річну дівчинку.

У селі Гать на Берегівщині Lexus збив дівчинку на "зебрі" (ВІДЕО)

Відеозапис із камери спостереження на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук оприлюднив користувач Arnold Heé.

Попри те, що дівчинку від удару підкинуло в повітря і вона впала на землю за кілька метрів, вона отримала незначні садна та забої. Попередньо переломів у дитини немає, її доставили до Берегівської центральної районної лікарні.

На місці ДТП працювала слідчо-оперативна група поліції.

24 серпня 2019р.

Теги: Гать, ДТП, перехід

Коментарі

Volodymyr Krasnoholovets 2019-08-28 / 13:05:23
Не навчені їздити. Не цінють життя як чуже, так і своє також. Ось приклад з Базеля, столиця Швецарії: я йду вздовж дороги тротуаром. Тільки но ступив в бік дороги і повернув голову в бік дороги - одразу всі автівки поставали, хоча там і "зебри" ніде не було. Ось так поважають пішохода і його потреби -- а раптом йому нагально через дорогу перейти треба?!
Маю надію, що дитина жива і буде скоро здорова!

Вуву 2019-08-25 / 21:54:43
Нік !?
Даже єслі ти стоін перед пешохолной зєброй і відіш што "летіт" машина ...
Ти єйо пропустіш ?
Ілі начньош перебегать ?

Вот так і здєсь.
Права у водітєля точно куплениє.
Культури вождєнія нет.
Уваженія к пешиходам нет.

Но я нє об етом.
Я О САМАСОХРАНЄНІІ НА ДОРОГАХ В НАШЕ ВРЄМЯ.

Ник 2019-08-25 / 20:26:01
Для Вуву. Скорость в населенном пункте 50 км, а он летел и хорошо видел ребенка.

Вуву 2019-08-25 / 20:24:11
Якщо в зоопарку на клітці висить знак і наптсано слон ... А в ній сидить мавпа ...
То кажуть "не вір очам свойім".
Якщо в нас водійі більшість мають куплені права то треба вчити дітей не тільки переходити на пішохідний знак і зебру.
А треба ще вчити йіх дивитись по боках в обидва напрямки і ... Якщо приближається авто ПРОПУСТИТИ ЙОГО ЧИ ЙІХ.
А НЕ вірити в те що воно(и) загальмує і зупиниться ... І дасть пішоходу перейти дорогу.
Я ЗНАЮ.
ЦЕ НЕ ПРАВИЛЬНО.
І ТАК НЕ ПОВИННО БУТИ.

АЛЕ ... ТАКА НАША РЕАЛЬНІСТЬ.
ЯКЩО ХОЧЕМО МАТИ ЖИВИХ ДІТЕЙ.
(ачаофера НЕ виправдовую ... тільки по часу (хронометраж) там було менше як дві секунди ... можливо ... він і не думав шо дитина кинеться перебігати
дорогу).
Можливо.

Talisman 2019-08-25 / 16:54:19
Обидві машини - не закарпатські.
Авто, що пригальмувало на переході - київське.
А болван, що не пригальмував - на хмельницьких номерах.
Ніякого виправдання. Знак видно здалеку. Розмітка є. Дитина не біжить "як дика, навіжена".

Шефф 2019-08-25 / 15:48:34
Шофер лох наркоман
Чекаю похорон воді теля і його діти
Долбайоб
Купив права но жизнь не купиш ти баран
Ти пастуг
Тормоз не маєш у машині ти тормоз

Александр 2019-08-25 / 15:02:59
откупится,тварь...там у них всё повязано ...(((

Александр 2019-08-25 / 14:59:58
такого водителя взять за ноги и головой о знак перехода ...раз 17-ть ...

вован 2019-08-25 / 10:56:42
Какая разница бежит или летит ведь там пешеходный переход и водитель всё видит.

Справедливість 2019-08-25 / 09:18:25
Та хоч вибачаюсь, нехай і раком іде по зебрі водій все одно неправий. Та гальма перепутала а той не вгледів. А керівники як брали хабарі за посвідчення водійських прав так і беруть.

Вуву 2019-08-25 / 07:23:12
В цій ситуацій водій вже нічого не зміг би зробити.
Я його не виправдовую ... Тільки та дитина біжить поперед машинами як дика ... наче якась навіжена.
Невже дітей в школі не вчать як треба переходити дорогу ... ОСОБЛИВО ТАМ ДЕ НЕМА СВІТЛОФОРА.

НОВИНИ: Кримінал

00:47
Банда "чорних" рієлторів ошукує жителів Ужгорода
21:47
/ 2
Прокуратура оскаржуватиме "нічний" домашній арешт підозрюваному у скоєнні смертельної ДТП в Іршаві
18:44
На Хустщині сільрада "промислово" привласнила 18 га земель лісового фонду
16:56
/ 5
Мешканець Берегівщини, який закликав "винищувати українців на Закарпатті", постане перед судом
16:00
Поблизу кордону на Закарпатті прикордонники сполохали контрабандиста, що втік, покинувши майже 2 тис сигарет
15:09
В Ужгороді затримали розшукуваного чоловіка, який мав при собі згорток із порошком
13:21