Депутати Мукачева звернулися до Кабміну та ОДА щодо фінансування ремонту двох мостів та об'їзноі

Відповідні звернення прийнято сьогодні під час сесії Мукачівської міської ради.

Депутати Мукачева звернулися до Кабміну та ОДА щодо фінансування ремонту двох мостів та об'їзноі

Депутати Мукачівської міської ради звернулися до керівництва країни та краю Мукачівські депутати на сьогоднішній 61-й сесії міської ради прийняли Звернення до Кабінету Міністрів України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Закарпатської обласної державної адміністрації з приводу ситуації, яка склалася внаслідок аварійного стану мостів, які експлуатуються на території міста Мукачева та розташовані над залізничними коліями, а саме: транспортні споруди по вул. Берегівська та вул.Масарика Томаша.

У Звернення звертається увага, що через дані мости, та залізничними коліями під ними, проходять транспортні магістралі державного значення, які сполучають міста України із країнами Європи та забезпечують пропуск вантажних та пасажирських перевезень. Тому вказані об’єкти мають важливе стратегічне значення для соціально-економічного розвитку не лише Закарпаття, а в цілому для України.

"Відповідно до технічного звіту з обстеження автошляхопроводу по Масарика Томаша, побудованого у 1972 році через електрифіковану залізницю, проведеного лабораторією з діагностики технічного стану “БудТестЦентр”, визначені основні дефекти та ушкодження даної споруди: руйнування та корозія, перекоси та механічні ушкодження опор, руйнування та поперечні тріщини в плитах тротуарів, тріщини елементів мостового полотна та інше.

Відповідно до акту комісійного огляду автошляхопроводу по вул. Берегівська, який побудований у 1973 році і перетинає електрифіковану залізничну колію, визначені такі недоліки: руйнування бетонних балок, розмороження захисного бетонного шару з відокремленням арматури, руйнування металевих елементів та падіння бетонних частин на залізничну колію та інше.

Відтак, використання даних мостових конструкцій стає вкрай небезпечним та може призвести до руйнації опорних елементів, що несе загрозу населенню та інфраструктурі міста, і, як наслідок — можливість виникнення надзвичайної ситуації. 

Також інформуємо, що на даний час Мукачівським міським комунальним підприємством «Мукачевопроект» розроблена проектно-кошторисна документація на реконструкцію шляхопроводу по вул. Масарика Томаша, яка проходить експертну оцінку. Попередня вартість робіт становить 112 000 000,0 грн. Зазначаємо, що капітальні видатки всіх об’єктів інфраструктури та благоустрою в нашому місті проводяться за рахунок спеціального фонду бюджету розвитку, який становить 221 958 321,00 грн. Тому реалізація вищезгаданого проекту складає вагому частину для бюджету міста Мукачева і унеможливить завершення інших соціально важливих об’єктів. Відтак, виконавчий комітет Мукачівської міської ради у 2018-2019 роках надав пакет документів з “Реконструкції шляхопроводу по вул. Масарика Томаша у м.Мукачево” для участі у додатковому конкурсному відборі інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватись за

рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку в Закарпатській області. В разі позитивного вирішення даного питання, виконавчий комітет Мукачівської міської ради готовий виготовити також проектно-кошторисну документацію на реконструкцію шляхопроводу по вул. Берегівська.

На даний час виконавчий комітет Мукачівської міської ради та Служба автомобільних доріг у Закарпатській області спільно проводить ремонт аварійної ділянки автодороги М-24 Велика Добронь – Мукачево – Берегово - КПП «Лужанка» в межах міста Мукачево загальною протяжністю 4.2 км. Так за рахунок міського бюджету проводяться роботи по капітальному ремонту каналізаційної мережі загальною кошторисною вартістю 2,7 млн.грн та капітальному ремонту тротуарів на суму - 14,2 млн. грн. Відповідно служба автодоріг 18 липня поточного року провела торги на суму 76 млн.грн., але на цей рік Кабміном виділено 55 млн.грн. Тому просимо Вас посприяти у дофінансуванні вищезгаданих робіт для повного їх завершення, що в свою чергу зніме негативну напругу не тільки в місті, а й в цілому регіоні загалом.

Просимо Вас звернути увагу на автодорогу Т-07-39 Об’їзд м. Мукачево км 0+000–9+100, що знаходиться в незадовільному стані. Зауважимо, що за рахунок міського бюджету у 2015-2016 рр. уже проведено ремонт частини вищезгаданої об’їзної, а саме вул. Пряшівська протяжністю близько 2 км на загальну суму 14,3 млн.грн.

З огляду на вищезазначене, просимо Вас вжити заходів щодо фінансування будівельно-монтажних робіт ремонту мостів по вул. Берегівська-об’їзна, вул. Масарика Томаша та об’їзної автодороги м.Мукачево.

Наперед вдячні Вам за співпрацю задля спільної мети: покращення та розвитку інфраструктури міста Мукачева та Закарпаття; забезпечення безпеки населення та стратегічних об’єктів нашої держави», мовиться в ньому", - йдеться у зверненнях.

22 серпня 2019р.

Теги: звернення, мости, депутати

НОВИНИ: Соціо

17:45
/ 6
На Закарпатті з'являться Дубриницька та Оноківська ОТГ
16:47
В Ужгороді відзначили день першої медичної допомоги
13:43
На Закарпатті відбудеться Міжнародний форум на тему зниження ризиків надзвичайної ситуації у Солотвині
12:00
/ 1
В УжНУ завершилася міжнародна конференція, присвячена толерантності
11:55
У Мукачеві провидитимуть виховні бесіди зі школярами та посилять питання безпеки в школі
11:34
Ужгородські учні та студенти перемогли на змаганні з програмування у Львові
09:20
/ 3
Бюджети Ужгорода, Мукачева та Хуста можуть зазнати істотних втрат
01:13
/ 7
Парафія с. Присліп на Міжгірщині перейшла з РПЦ в ПЦУ
00:59
/ 1
В Ужгороді втретє пройшов марш за права тварин
00:31
Недільна програма святкувань Днів Ужгорода завершилася концертом
23:51
/ 1
Військовий комісар Закарпаття: "Сьогодні він – чиновник в адміністрації, а завтра – учасник підрозділу тероборони"
22:51
/ 1
В Уж випустили мальків червонокнижного дунайського лосося
21:16
/ 3
У Горянській ротонді відбулася Свята Літургія до Дня Ужгорода
20:01
"Совине гніздо" до Дня Ужгорода перетворилося на "Фортецю" ідей та розваг для діток
17:53
/ 3
Ужгородка може втратити квартиру через тезку-шахрайку з Житомира
11:13
/ 1
У Чопі відкрили меморіальний знак на місці зруйнованого реформаторського кладовища
10:54
/ 3
Суботній концерт до Дня Ужгорода: заповнена людьми площа, Тарабарова і Каменських
00:40
Строжниця біля Ужгорода запрошує в неділю на Apple fest (ПРОГРАМА)
23:07
/ 16
Зеленський на форумі YES-2019 анонсував проект нового гірськолижного курорту на Боржаві
20:12
Тячів святкує своє 690-річчя
19:32
У приужгородській Сторожниці вітали 100-літнього ювіляра
17:00
Етно-хода центром Ужгорода пройшла до Дня міста
15:38
В Ужгороді діти вітають Ужгород концертом, а на набережній Незалежності триває ярмарок сувенірів
15:15
/ 2
Фестиваль вуличного піаніно проходить з нагоди Дня міста в Ужгороді
13:59
Безкоштовну екскурсію Ужгородом сьогодні провели у рамках відзначення Дня міста
» Всі новини