Рейтинг Путіна впав до мінімуму за 18 років

У президента Росії Володимира Путіна знизилася підтримка - голосувати за нього на виборах готові лише 43% громадян.

Про це йдеться в дослідженні фонду "Громадська думка" передає bbc.

Якби президентські вибори відбулися в найближчу неділю, Путіна підтримали б 43%. Це найнижчий показник, зафіксований соціологами за минулі 18 років. Лише в квітні 2001 року за Путіна були готові голосувати менше - 42%.

Експерти пов'язують зниження рейтингу з протестами через вибори в Мосміськдуму - і прогнозують подальше падіння підтримки Путіна.

Також в даних дослідження говориться, що майже 40% росіян не хочуть бачити Путіна президентом після 2024 року.

11 серпня 2019р.

Теги: Путін, рейтинг

Коментарі

Ороска 2019-08-14 / 14:55:46
Дівчинка, яка написала листа Путіну, з проханням підняти пенсію бабусі, отримала в подарунок його портрет. Я його повішу- пообіцяла дівчинка.

Ороска 2019-08-14 / 14:37:13
Дзвінок в приймальню Путіна:
- Алло.
- Слава Україні! Це Зе. А Путіна можна?
- Пішов на х * й!
- Дякую. А коли повернеться?

Степан Крук-Василь Юрійович 2019-08-14 / 12:59:41
Зрозуміло, більше нікому! Молодь виїхала на заробітки, інтелігенція - у міста, залишилися тільки пристарілі....Навіть нікому для обласного управління статистики курей та кіз перерахувати у приватних господарствах

Василь Юрійович до Степана Головки 2019-08-14 / 11:58:40
Я уже другий термін голова села і радник голови РДА і рішаву я все і сміття і бюджет, а хабарі мені ніхто не дає.

Степан Крук-Василь Юрійович 2019-08-13 / 21:24:39
Головка ти, котру по приколу обрали. Був Лоційом, Ваською-неучем, а поприколу тимчасово став Василем Юрійовичем. СКАЖИ КРАЩЕ: хабарі береш? Проблему вивозу та складування сміття вирішив, чи в річку скидуєш? Порішає він без освіти... Рішало ти, а не голова сільради! Ти там акуратно із бюджетом громади поводься, бо загримиш під фанфари років на десять . Там тебе точно Юрійовичем величати не будуть.

Василь Юрійович до Степана 2019-08-13 / 20:36:50


Флуд і перехід на особистості коментаторів. Коментуйте по суті публікації. Коментар видалено. Адмін


До ороски 2019-08-13 / 17:01:32
Які тобі ще фантазійі треба ... Якщо в заголовку написано що в путіна "впав рейтинг" .
А ти все чимось не вдоволена бубу.
Бубу це не путін ... І ТИМ БІЛЬШЕ НЕ ДІВЧИНКА "запальничка".
А шо тебе там вражає і якому там місці ... То це твойі проблеми.

Степан Крук 2019-08-13 / 13:40:52
Схоже, що китайський!

Ороска 2019-08-13 / 13:15:18
Не шатуй радоватися, ож імператору прийшов конець, бо не знаєш, яким буде наступний імператор.

Степан Крук -Оросці 2019-08-13 / 10:54:40
Так не буває! Ну рейтинг не цікавить, ну кониць не цікавить.... А кінчик хоч цікавить?

Ороска 2019-08-13 / 10:47:07
До речі, рейтинг путіна мене зовсім не цікавить.
УШОТКО МАЄ СВУЙ КОНИЦЬ

Ороска 2019-08-13 / 10:45:00
Не буцдь папугою, Вувуй.
Дівчинкою -запальничкою я назвала тебе, а у тебе навіть фантазії нема придумати щось інше.
Мене вражає твоя всеядність і готовність писати всяку дурню на будь-яку тему. Ти що, сімї не маєш?
Чи твоя сімя-це цей сайт.Писати з ранку до ночі під кожною публікацією-ЦЕ КРУТО.

Степан Крук -Вуву 2019-08-13 / 09:50:56
Ороска прекрасно розуміє, що "рейтинг" у Путіна впав із-за радіації в Сєверодвінську, тому ця тема для неї вичерпалася остаточно

ВУВУ 2019-08-13 / 09:43:57
ОРОСКА ... Ти зйіхала із теми.
Краще зконцентруйся на тому що в путіна "опустився рейтиг" аж на 40%.
І так як ти дєвчонка "запальничка"
... То шо ти думаєш по цій справі ?
:~І

Byby 2019-08-13 / 09:35:48
Я не той що прогинається комусь на догоду.
Я легко можу все кинути і ... "Піти за вітром" ... В пошуках чогось іншого і нового.
Я люблю і ціную свободу .
А все решта відносне і тимчасове.
Якщо "капслок" це мойі превілейі в розумінні ороски ... То для мене це технічна можливість виділити ... щось ...
Навіть в тому що я пишу.
І не більше.
Але якщо Ороска так багато приділяє мені уваги ...
ТО ЦЕ ВЖЕ ТОЧНО ПРИВІЛЕЙ.
АЯЯЯЙ ... ОЙОЙОЙ.

Степан Крук-Оросці 2019-08-13 / 09:10:07
ЗЕбіл полотенця не брав! Пізно зорієнтувався...

Степан Крук-Оросці 2019-08-13 / 08:50:12
Вуву хороший! Вуву безобідний! Вуву наш хлопець із народа! Не те, що препиздент професорський синок...А на ЗО всі верстви населення мають право висловлюватися. Окрім бидла , котре навіть в акваріумі бидлячить. Ти заглянь в душу Вуву і побачиш там світлий промінчик надій... Вуву, ану продемонструй промінчик!

Ороска 2019-08-13 / 08:46:44
Чи знаєте ви, що після закінчення навчання в трускавецькому ПТУ , з трускавецьких готелей зникло 254 рушники.
Ви скажете ,що депутатів було 252. Так , але двоє приїхали пізніше.

Ороска 2019-08-13 / 08:42:38
Справжня дівчина - запальничка.

Степан Крук -Василь Юрійович 2019-08-13 / 08:42:25
Головка ти, а не голова села із таким рівнем освіти! В Труськавець на курси!!!

НОВИНИ: Різне

14:51
Правила підбору одягу для тривалих велопрогулянок
15:36
Гербіциди: основні типи, принцип дії та застосування в аграрній практиці
16:17
Холодильник Samsung No Frost — ідеальний варіант для кухні
22:13
Щоби "промивати мізки" угорцям, росіяни створили спеціальний сайт і Telegram-канал
20:18
Весілля мрії у Німеччині з агентством AlexShow
17:19
Чи можна використовувати паронітові прокладки для води
15:37
Покупка військового спорядження: важливі поради від експерта
10:43
Дизельний та бензиновий генератор: який обрати?
19:42
Гідравлічні насоси: їх види та основні характеристики
15:06
44 держави у Гаазі підтримали створення спецтрибуналу та використання заморожених активів рф
21:23
П'ять аргументів на користь купівлі планшета
20:55
Оновлені можливості: Що робить DJI Mavic 3T найкращим вибором
19:29
Як змінились ціни на будівельні матеріали?
17:13
Чим може бути корисний штучний інтелект PPC-шникам?
22:46
"Заповіт" Тараса Шевченка прозвучав в угорському парламенті
17:13
Переваги вертикальних пресів для макулатури
22:19
Пневматичний пістолет для спорту та тренувань
22:17
Чому виникає запалення нирок і які аналізи допоможуть діагностувати нефрит?
22:15
Чоловічі ремені: Різновид матеріалів, як правильно обирати
00:48
/ 2
У першому турі виборів президента Словаччини виграв прозахідний кандидат
20:59
Оптові продажі промислової фурнітури в Україні: виклики та можливості для бізнесу в 2024 році
21:21
Колористика меблів: дивани яких кольорів виглядають дорого?
22:58
/ 11
Військовий з "Азова" запропонував дозволити бойовим бригадам самим мобілізовувати "ухилянтів"
15:29
Найкращі місця для подорожі в Японію
23:02
/ 2
Макрон: У нас немає лімітів, ми будемо реагувати на поведінку росії
» Всі новини