Перше засідання нового парламенту відбудеться 29 серпня

Перше урочисте засідання Верховної Ради 9 скликання відбудеться 29 серпня.

Таке рішення було прийняте на засіданні підготовчої групи з числа новообраних депутатів 9 серпня.

"Рішення прийняте. Урочисте засідання відбудеться 29 серпня", - сказав головуючий на засіданні, голова партії "Слуга народу" Дмитро Разумков.   

Пропозицію про 29 серпня вніс Разумков.

Представник "Європейської солідарності" Артур Герасимов пропонував провести перше засідання 3 вересня, а Сергій Льовочкін від "Опозиційної платформи – За життя" виступав за 20 серпня.

Також озвучувалася пропозиція про 27 серпня, однак Разумков пояснив, що за законом, депутати мають не менше 20 днів після опублікування результатів виборів на узгодження всіх позицій. Оскільки прізвища новообраних нардепів були опубліковані 7 серпня, то "до дати 27 серпня можуть бути питання, бо це рівно плюс 20 днів".  Щоб не виникло жодних колізій, "Слуга народу" пропонувала 29 серпня.

Разумков ставив на голосування усі пропозиції у порядку їх надходження.

Дату 29 серпня підтримали більшість присутніх. 

Організаційними питаннями підготовки урочистого засідання будуть займатися дві підгрупи (11 осіб і 6 осіб). Рішення ж будуть приймати на загальних зборах підготовчої групи.

За підсумком позачергових виборів до Верховної Ради відбулися 21 липня.

За підсумками опрацювання 100% протоколів голосування, до ВР проходить 254 нардепи від "Слуги народу". Від партії "Опозиційна платформа – За життя" – 43 нардепи, "Батьківщина" – 26 нардепів, "Європейська солідарність" – 25 нардепів, "Голос" – 20 нардепів.

09 серпня 2019р.

Теги: парламент, Верховна Рада

Коментарі

Byby 2019-08-13 / 07:26:12
І до того всього ще розбомбили три наших віськово транспортні літаки зі зброєю в Лівійі.
Яку на ліво продає ... "НЕВІДОМО ХТО".
Ну і до всього загинулі пілоти про яких ніхто і ніде не згадує.
Навіть в наших "незалежних" ЗМІ.
Так наче вони не були нашими співітчизниками.
АП мовчить.
ПРЕ"зЄ"дент мовчить.
МЗС не робить ніяких заяв.

То як тепер можна вірити в заявлені
реформи.???

Степан Крук 2019-08-11 / 20:34:32
Друзі! Скоро велике свято для всього українства - День Незалежності України! Прикро, що захисників Незалежності влада відмовилася вшанувати військовим парадом. Але воїни, попри небажання ЗЕбіла, все ж пройдуться одностроєм без говнокомандувача. ЗЕбіл дуже боїться організованих в центрі Києва військових, боїться, що його зметуть в Дніпро. Тому і відмовився від традиційного параду, а організував флеш-моб, "де у цетрі будуть діти - наше майбутнє". Насправді, він організував живий щит із дітей, щоб прикрити свою задницю.... У віськах зростає незадоволення, як діями говнокомандувача, так і його бездіяльністю: 1000 військових лікарів виведено поза штат ВСУ, розформовані та скорочені цілі мотострілкові підрозділи, припинолося постачання у війська бронетехніки, закрита програма по посиленому харчуванні вояків та покращенню якості їх амуніції. Воїнам знову пропонують портянки та перлову кашу.

Вуву 2019-08-10 / 19:33:49
Ні. Це ще не крах.
Таку кількість ... "стадо однодумців" ...
Тай поганяти батіжком ... Мбуть що не вийде бо упряж скоро пірветься.
Але то все по переду.
Так що знаючи украйінську натуру де три козаки а чотири гетьмани ... нашому украйінському парламентаризму співати заупокійну ... зарано.
Хоча і таку провладну монолітність відкидати також не варта.
Як буде ... Скоро побачимо.

Степан Крук -Byby 2019-08-10 / 15:43:08
На рахунок психологічного тренінгу ти абсолютно правий! Готували монолітну біомасу для безвідмовного та бездумного голосування за ЗЕкони ЗЕбіла! Перед зомбуванням біомасі вбивали в голови, що кожен представник "слуг" є ніким, а прояви самостійної ініціативи - це крах для них. І ми це добре бачили і чули на відеоматеріалах із курсів по лікбезу. А це є ганьба і повний крах українського парламентаризму!!!

Byby 2019-08-10 / 14:15:51
Те що в трусккавці позбирали "СН" в повному складі ... Так це був "превентивний захід".
Ні ... не для економічного лікбезу.
Це був псигологічний тренінг (можливо розроблений по методиці американських лобістів ... "Яких як каже зЄ не було) ... для того щоб йіх всіх максимально "ОБЄДНАТИ І ЗГУРТУВАТИ" ... Для прийняття ... "потрібних рішень" ... нашого зЄ і патрону який скорочено "кал".
Але салойідам будуть втирати в мозги
Що це потрібно для реформ в крайіні.
І ФОРМАЛЬНО ... ніхто не зможе сказати шо це не так.
Тоді як на справді казіно буде відмивати накрадене бабло.
Це зручно ... це вдома ... не треба ніяких офшорів.
А вже як почнуть продавати землю то це вже буде кінець.

Степан Крук -горожанину 2019-08-10 / 12:39:20
Зрозумів одну гірку правду! В Україні є громадяни і є населення! Перші хочуть щось покращити, намагаються знайти відповіді на виклики, вивчають історичний досвід. А населення (це другі) хоче тільки мягко спати і ситно жрати, але як це зробити не знає. Все залежить у державі від співвідношення громадян і салоїдів - перевага на стороні громадян: за КоЗедебілів на парламентських виборах проголосувало всього 21% всіх виборців - це меньше четверті, за припиздента - меньше тритини.

Горожанин 2019-08-10 / 12:24:58
Зеленський звичайний примітивний дурошльоп , але чому громадяни наділили його тусовку такими повноваженнями ? Очевидно що теж - дурошльопи ... зате олігархічна братія потирає мохнаті руки .
Хто винен українцям ?

Степан Крук 2019-08-10 / 09:54:16
29 серпня! Звучить Гімн Нових Облич: "Мы начинаем КВН - для чего? Для чего?
Чтоб не осталось в стороне никого, никого!
Пусть не решить нам всех проблем,
Не решить всех проблем,
Но станет радостнее всем,
Веселей станет всем!" Підготовані та підгодовані до роботи у Труськавці за програмою "Три кнопки" депутати рабочє-крєстьянскіх комітєтов по команді Богдана піднімаються і ржуть. Під руки заводять Вождя пролетаріату В. Зеленського: "Пацани, мужікі, чувакі і чувіхі! Ми побєділі! Ура!!!". Весь перахований "електорат" завив:" Ура-ра! Мораторій геть! Землю туркам і китайцям! Даєш легалізацію грального бізнесу, проституції і наркотиків! Словенія - це Словаччина! Ми зробили всіх канадців - Торонто столиця Канади!". Зявляються люди в комуфляжах з неновими, але суровими лицями. Кулеметні постріли, вибухи... Занавіс!

Читач 2019-08-10 / 08:23:42
З ранкових газет:
"Місцеві жителі виступили з ініціативою перейменувати Кривий Ріг у Прямий Хер, відзначивши таким чином досягнення головного клоуна краіни. Трудящі бухають. Баби плачуть. Собаки виють."

Вуву 2019-08-09 / 20:56:18
Якби ті що хочуть служити народу Украйіни вийшли на перше в буквальному розумінні "святкове" засідання 24 СЕРПНЯ ... НА ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ.
То нічогоб йім не сталось.
БЕЗ ВСЯКИХ КОЛІЗІЙ ДІМА.
Але якщо вже в трускавці вкусили смак
до свойіх пільг і люксусового забезпечення за рахунок обкраденойі крайіни .
Ну то тоді дійсно треба посилатись на якісь там правові колізійі.

"ШТОБИ ДЄЛАТЬ ШТОБ НІЧЄВО НЄ ДЄЛАТЬ"
але за це мати все і навіть більше за все. ???

НОВИНИ: Різне

01:26
Уперше в Україні: суд заборонив стаціонарному цирку експлуатувати тварин
15:00
/ 5
Зеленський і Коломойський шукають "компроміс" щодо Приватбанку — FT
13:54
Київстар та Microsoft пропонують бізнес-клієнтам спільне хмарне рішення Azure Stack with Kyivstar
01:33
/ 6
У ЄС відбулось перше слухання за санкційною процедурою проти Угорщини
14:13
Київстар відкриває першу онлайн-школу мобільної грамотності "Смартфон для батьків"
23:41
/ 44
Києву поки не варто розраховувати на поступки Угорщини за лінією НАТО - Кулеба
23:31
/ 1
Зеленський ветував Виборчий кодекс з відкритими списками
15:40
/ 1
Рада відтермінувала на 3 місяці штрафи за нерозмитнені "євробляхи"
15:36
/ 8
"Слуги народу" скаржаться, що Офіс президента хоче зробити з них "абсолютно ручих тваринок"
16:01
/ 15
"Слуги народу" у ВР поспіхом прийняли свій закон про імпічмент президента
17:57
/ 3
З часу вступу в дію штрафів, складено 243 протоколи на "євробляхи"
17:11
При вивезенні Цемаха з Донецька загинув розвідник, інший втратив ногу
16:59
Стало відомо, кого Україна віддала в контексті обміну Росії
22:38
/ 31
ОБМІН ВІДБУВСЯ: Літак із бранцями Кремля прилетів до "Борисполя"
01:03
/ 3
Зеленський вслід за Порошенком не підтримав петицію про легалізацію зброї
01:34
/ 6
Кузьміна, який 5 років ховався від влади, зняли з розшуку
01:16
/ 4
Суд звільнив бойовика Цемаха, причетного до збиття MH17
01:10
Вищий антикорупційний суд починає свою роботу
09:51
/ 1
"Київстар" навчив школярів Берегівської гімназії підприємництву та діджитал-грамотності
01:09
/ 5
МЗС України висловило протест угорському дипломату
00:58
/ 3
Зеленський повернув Раді закон про підтримку "Пласту"
00:55
/ 1
Зеленський ветував закон про хімічну кастрацію педофілів
00:39
Як у Росії: "Слуга народу" хотіла заборонити вільний продаж SIM-карт
11:55
/ 3
IDM Group: сучасному місту - сучасний забудовник
23:21
/ 5
ВР "ЧАСТКОВО" ЗНЯЛА НЕДОТОРКАННІСТЬ З НАРДЕПІВ
» Всі новини