Закарпатська митниця у липні раптом збільшила перерахування до держбюджету на 77%

У липні Закарпатською митницею Державної фіскальної служби до державного бюджету перераховано 740 мільйонів гривень митних платежів, що на 77% більше, ніж у червні.

Закарпатська митниця у липні раптом збільшила перерахування до держбюджету на 77%

Про це повідомляється на сторінці Офісу президента у Фейсбуку.

"Внаслідок скоординованих дій ОДА, Закарпатської митниці ДФС та правоохоронних органів перерахування до держбюджету в липні поточного року становили 740 мільйонів гривень, що на 77% більше, ніж у червні, й на 74% більше, ніж у липні 2018 року", - йдеться у повідомленні.

В ОП заявили, що такі результати дали "призначення нового голови Закарпатської ОДА та відверта розмова президента Володимира Зеленського із місцевими митниками на початку липня".

Як повідомлялося раніше, Зеленський 6 липня призначив нового голову Закарпатської облдержадміністрації Ігоря Бондаренка.

Під час наради з працівниками Державної митної служби в Ужгороді Зеленський заявив, що митникам "уже зараз треба виправлятися і починати працювати як нормальні люди".

Заступник керівника Офісу президента Олексій Гончарук на нараді з проблем контрабанди в Ужгороді наголосив, що нічого "наверх більше заносити не треба".

09 серпня 2019р.

Теги: митниця

Коментарі

Covdush 2019-08-10 / 10:02:29
Зеля=їм -митникам дав трохи під хвост!

Степан Крук 2019-08-09 / 22:47:00
Підніміть очі, дивіться перший пост зверху. Ось і все покращення роботи митниці. Ржу не можУ!!! А Зеленський, єстєственно, маладєц!

Круку 2019-08-09 / 20:22:07
Таких лежачих бля треба розтерати в порох ... а не дивитись в корінь.
Коли вони гандони нас всіх обкрадали
... В корінь ніхто не дивився.
А раз так ... То і ми не зобовязані.

Bуву 2019-08-09 / 20:19:12
При правильному підході на тім можна заробити великі гроші ...
Якщо фури йідуть з російі ... Хай з тих фур знімають транзитний збір ... І ті гроші хай дають на ремонт і реконструкцію наших регіональних доріг.
А крім того ті "русскія фури" треба при вйізді відразу зважувати на тонажність .
Якщо є перегруз ... Завертати в мазу рашу ... Хай валять по лукашенківських автобанах.
А то він у них такий друган ... Ну от хай і пропускає і нищить свойі дороги.
А то йіздять по наших дорогах розбивають і все за "спасіба".

сорри 2019-08-09 / 18:06:11
Причина банальна: Польща несподівано і в односторонньому порядку зменшила квоту на проїзд фур з України своєю територією. Тому всі вантажівки ломанули через Закарпаття.

Степан Крук-вуву 2019-08-09 / 17:35:31
Лежачих не бють! Тим паче коли вони вже політичні трупи. Дивись вперед і зрі в корєнь!

Вуву 2019-08-09 / 17:22:55
Так як інфоресурс наш ... обласний ... То і подали інфу по нашій митниці .
А які показники по інших ?
Насправді булоб цікаво прочитати ... Порівняти .
Тоді можна бачити які РЕАЛЬНО ГРОШІ ... від митниці отримує крайіна в бюджет.
АЛЕ БАРИГИ ТАКОЙІ РОЗЛОГОЙІ ІНФОРМАЦІЙІ НЕ ПОДАДУТЬ ... ДЛЯ ТОГО ЩОБ МИ НЕ ЗНАЛИ СКІЛЬКИ ГРОШЕЙ ЩО МІСЯЧНО ЗНИКАЄ З БЮДЖЕТУ КРАЙІНИ І ОСІДАЄ В ЙІХНІХ ОФШОРАХ.
(На які люксусово живуть йіхні діти і внуки по закордонах.
Як напр. у конюхів ... Мордатого і носатого.
Маскаля. Борто . гаврилюка. Михайлюка
... І решта.

Степан Крук 2019-08-09 / 14:44:44
Що таке ЗЕбіли і як вони працюють продемонструю на прикладі: Зеленський заявив, що хоче довести кількість аеропортів в Україні до 15-ти.Зебіли закричали:" Айда Зеленський, айда маладєц!". Омельян: "Даруйте, царю-батюшка, але ж у нас їх 16-ть. Не треба закривати жодного, благаю Вас!".

Степан Крук 2019-08-09 / 14:27:55
Поясни із чим ти повязуєш зростання митного збору??? Із тим що злякалися Зеленського? А самому тобі не смішно? Ось вище в лєнті ще одна інформашка: "За січень–червень п.р. обсяг вирощування (у живій масі) сільськогосподарських тварин в аграрних підприємствах (крім малих) склав 15068 ц і збільшився відповідно до січня–червня 2018р. на 34,8%. Обсяги вирощування тварин усіх видів перевищили в 1,9 раза обсяги реалізації їх на забій". Знову Зеля маладєц! Ну. ЗЕбіли, блін!

Гривня 2019-08-09 / 13:57:07
Чуєш Крюк степан, пише в статті шо збільшення не сезонне, а навіть за липень 18 року. Так шо не виходить у тебе обсирати нову народом обрану владу. Короче ти проплачений бот. Тупо безробітній диванний порохобот!

Степан Крук -Копча 2019-08-09 / 13:17:16
Помиї п"є той, хто хоче пити помиї! Треба чітко розуміти, що контрабанда - це незаконне переміщення через кордон наркотичних речовин, зброї та предметів культури, історії та мистецтва. Все інше не є контрабандним товаром. Оформляй належним чином документацію та ганяй цигарки хоч вагонами....

Копча 2019-08-09 / 12:51:19
Контрабандисти своїми діями полегшують та здешевлюють життя простим громадянам. Звичайно що державні глисти невдоволені адже вони ніяк не наїдяться наших грошей, але корупція незнищенна тому ужгородець може бути спокійним невдовзі знову питимемо якісне пиво

Степан Крук -ужгородцю 2019-08-09 / 12:35:24
Тільки профан може повірити, що Зеля, рявкнув і все змінилося на краще! Структурних змін не відбулося(щось підказує, що й не відбудеться), то звідки такий "успіх"???? "Ужгородцю", ти також часто коментуєш на ЗО, отже вже є недоплаченим штатним коментатором. З іншого боку, якого хрена лізти на ЗО, якщо тобі цей ресурс не цікавий, ти не знаходиш тут для себе чогось корисного? А ти чомусь тут!

ужгородець 2019-08-09 / 12:22:17
Щоб не чесали штатні "оракули" на ЗО, типу Крука, але базарники чітко знають, що кордон стоїть. І не лише в Закарпатті, але й у Львові. Контрабасного товару на ринках стало набагато менше.
Інша річ, чи краще стало з того простим людям, які мали до цього можливість скуштувати, наприклад, нормального чеського пива за ціною місцевих порошкових помиїв.

Пітьо 2019-08-09 / 09:44:16
А тепер головна фішка, хай покажуть яке загальне зростання по Україні взагалом, і тоді я думаю все стане на свої місця. Це жалюгідний піар і розвод елохторату, і все більше нічого не змінилось, рано радієте, нова влада нічим не кращі за папіредніків:)

Степан Крук 2019-08-09 / 09:31:01
Це обєктивне зростання митних платежів, котре зовсім не повязане із діями сьогоднішньої влади, а лиш є результатом сезонного зростання товаропотоку, котрий ринув саме через Закарпатську митницю. Якщо на закарпатських митницях зростання, то обовязково на інших -спад. Але ЗЕбаобаби загальної статистики не покажуть, бо конче потрібні хоч якісь "успіхи". А ще лохи дуже хотять, щоб ті "успіхи", хоч і примарні, були! Цей показник буде коливатися, піде різкий спад. Тоді бидломаса знову заволає, про корупцію на митниці. Зомбостатистика!!!

студент 2019-08-09 / 09:30:03
КОЛИ МИТНИЦЯ ТАКИМИ ТЕМПАМИ ПОПОВНЮЄ ДЕРЖАВНИЙ БЮДЖЕТ - ЦЕ ПОКАЗНИК ЩО ВИРОБНИЦТВО ТОВАРІВ /ЕКОНОМІКА ДЕРЖАВИ / ВИБАЧАЮСЬ В "ЗАДНИЦІ". А ПОТІМ РЕВУТЬ, ЩО УСІ ТІКАЮТЬ З УКРАЇНИ НА ЗАРОБІТКИ ЗА КОРДОН??????

Гривня 2019-08-09 / 08:37:35
І це лише по нашій області! І це при тому шо хабарі продовжують брати!

Asq 2019-08-09 / 08:32:53
Щось математика не пляше)))

Вуву 2019-08-09 / 07:51:48
От шо значить заміна керівних бариг ... Ханиг ... Хапуг ... І злодійів.
Різниця по 315-320 млн.
Тепер якщо оперувати такими цифрами (сумами) ... То тільки за один рік Украйінський бюджет був розкрадениц на
(приблизно)на 4 млрд гр.
А якщо помножити на 5 років правління вальцмана і його банди (тбт партійі бпп) ... То отримаємо всі 20 млрд.
А ТЕПЕР СКАЖІТЬ ЧИ МОЖНА БУЛО ЦИМИ ГРОШИМА НАПОВНИТИ ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ?
Чи можна було з цих грошей виплачувати пенсій нашим пенсіонерам не в 1.500гр. а скажімо в 4000 мінімальну.
Це якщо рахувати вкрадене тільки із Закарпатськойі митниці.
Алеж ще є і чернівецька
І львівська і волинська.
І одеський припортовий.

ЦЕЖ СКІЛЬКИ БАБЛА В МАШТАБАХ КРАЙІНИ ЗА 5 РОКІВ ВКРАВ ВАЛЬЦМАН З БАНДОЮ
АХМЕТОВ ... КАЛЛ ... ФІРТАШ ... І ЛЮЛЯ ... "БОГОЛЮБ" ... І ТІ ЩО ПОДРІБНІШІ.!
НАРОД ... ВИ УЯВЛЯЄТЕ ЯКІ ЦЕ СУМИ ГРОШЕЙ ???

НОВИНИ: Соціо

17:45
/ 7
На Закарпатті з'являться Дубриницька та Оноківська ОТГ
16:47
В Ужгороді відзначили день першої медичної допомоги
13:43
На Закарпатті відбудеться Міжнародний форум на тему зниження ризиків надзвичайної ситуації у Солотвині
12:00
/ 1
В УжНУ завершилася міжнародна конференція, присвячена толерантності
11:55
У Мукачеві провидитимуть виховні бесіди зі школярами та посилять питання безпеки в школі
11:34
Ужгородські учні та студенти перемогли на змаганні з програмування у Львові
09:20
/ 3
Бюджети Ужгорода, Мукачева та Хуста можуть зазнати істотних втрат
01:13
/ 7
Парафія с. Присліп на Міжгірщині перейшла з РПЦ в ПЦУ
00:59
/ 1
В Ужгороді втретє пройшов марш за права тварин
00:31
Недільна програма святкувань Днів Ужгорода завершилася концертом
23:51
/ 1
Військовий комісар Закарпаття: "Сьогодні він – чиновник в адміністрації, а завтра – учасник підрозділу тероборони"
22:51
/ 1
В Уж випустили мальків червонокнижного дунайського лосося
21:16
/ 3
У Горянській ротонді відбулася Свята Літургія до Дня Ужгорода
20:01
"Совине гніздо" до Дня Ужгорода перетворилося на "Фортецю" ідей та розваг для діток
17:53
/ 3
Ужгородка може втратити квартиру через тезку-шахрайку з Житомира
11:13
/ 1
У Чопі відкрили меморіальний знак на місці зруйнованого реформаторського кладовища
10:54
/ 3
Суботній концерт до Дня Ужгорода: заповнена людьми площа, Тарабарова і Каменських
00:40
Строжниця біля Ужгорода запрошує в неділю на Apple fest (ПРОГРАМА)
23:07
/ 16
Зеленський на форумі YES-2019 анонсував проект нового гірськолижного курорту на Боржаві
20:12
Тячів святкує своє 690-річчя
19:32
У приужгородській Сторожниці вітали 100-літнього ювіляра