У Синевирі на Міжгірщині "Мерседес" з, ймовірно, п'яними поліцейськими, врізався в зустрічний мікроавтобус (ФОТО)

Надвечір, у Синевирі, що на Міжгірщині, сталася дорожньо-транспортна пригода. Як стверджують свідки - за участю п'яних працівників поліції.

У Синевирі на Міжгірщині "Мерседес" з, ймовірно, п'яними поліцейськими, врізався в зустрічний мікроавтобус (ФОТО)

Зі слів очевидців, що надали редакції Закарпаття онлайн світлини з місця аварії,  автомобіль "Мерседес" на чеських номерах спричинив лобове зіткнення із зустрічним йому транспортним засобом - мікроавтобусом "Фіат". У результаті зіткнення водій мікроавтобуса отримав важкі тілесні ушкодження та переломи.

Як вказує автор світлин, у салоні "Мерседеса" перебували п'яні працівники поліції. Останні з місця ДТП зникли.

Свідки події стверджують, що їх та потерпілого у невідомому напрямку забрали інші працівники поліції, які приїхали на місце ДТП. 

Із сплином понад години з часу ДТП слідчо-оперативна група на місце пригоди так і не приїхала. 

На місце ДТП масово збираються люди, аби відстояти справедливість та покарати винуватців.

Офіційної інформації про подію наразі немає.

16 липня 2019р.

Теги: ДТП, поліція

Коментарі

Верховинець 2019-07-19 / 19:05:22
Се тот Вася рекіта що бабки зшибає з шоферів євроблях по синевиру і колочаві?

4521565 2019-07-17 / 15:21:33
шофер фіата точно винуватий що не скочив у шанс та нерозбився сам.а найшов проблем великим людям

Загадково 2019-07-17 / 14:12:59
Та що кажете що ош шофер буртин тверезий був?

547652 2019-07-17 / 13:33:04


они під***аси даже не тормозили.


Підeраси 2019-07-17 / 10:49:37
понабирали усяких лохів остатних

Синевир 2019-07-17 / 10:46:34
Тютка з лопухова сиди собі в лопушу. До чого тут тереблянська долина? Коли менти п'яні залетять до тебе в лопушу подивимся як будеш співати.

Бардак 2019-07-17 / 09:58:38
Винуватий водій фіата))) нех возитися коли менти гуляють)) ви шо такі непатріоти))

487521 2019-07-17 / 07:56:27
потерпілий із Негрівця Бобик Ігор

тютка з лопухова 2019-07-17 / 01:07:40
знайте: Тереблянська долина - то є держава в державі.
Правду довго будите ськати ...

інфу 2019-07-16 / 23:02:25
Коню педальному понятно, що аш номера чеські то де юре власник вратлі українець ... Ти де жиєш в Африці, а не в Закарпаттю? Ко бив за рульом і в салоні, от главноє.. І шото за менти.
Умний ся найшов. Потерпілий - синевирський, в Ужгороді в лікарні з чиленними травмами.

інфа 2019-07-16 / 22:50:57
Вот ти плять,встановили власник і пркинь,не мент.

Юля 2019-07-16 / 22:50:47
А що за чоловік потерпілий. Відки він?

До інфи 2019-07-16 / 21:33:30
Вни плядь усі "порядочні". А коли прийде отвечати за содеєне, то лиш гузиці їм хлипают. Виновних ниє. Люде самі ся покалічили.. Не уповісти тко - бо западло. Таких уплютків лиш ибашити треба.

інфі 2019-07-16 / 21:32:40
Ага, класика: зараз родичі почнуть писати в коментах, що це підстава

Наша поліція нас береже 2019-07-16 / 21:32:12
У василя рекіти такий мерс.

Міша 2019-07-16 / 21:22:16
Треба репостити через фейсбук, максимальний розголос!!!! Бо це підараси, алкашня!!!

інфа 2019-07-16 / 21:21:45
Вадим порядочний поліцейський,взагалі спиртного не вживає.Придумайте щось май реальне.

інфа 2019-07-16 / 20:58:37
Вадим Буртин криміналіст міжгірського відділку

Ivan 2019-07-16 / 20:43:12
Кажут люде, що там сут, шо менти "дурку" включили, вни не знают, ко там бив і т.д. вни нич робити не бдут... Короче мнятся у*бани.
ТРЕБА РОЗГОЛОС ВБИ СЯ НЕ ВІДМАЗАЛИ

74857 2019-07-16 / 20:35:47
Цим реформованим підер...м можна все їх бухих неспирають лише прикривають для них життя та здоров"я простого смертного нич нестоїть.Треба Щоб про це знали хоча б в Ужгороді.Але сумка грошей і там все порішає!

НОВИНИ: Кримінал

13:34
В Ужгороді за "гарячими слідами" затримали чоловіка, що пограбував перехожу
13:20
В Ужгороді затверджено підозру нападнику на медійника
11:39
В Ужгороді нетверезий водій намагався на очах у патрульних проковтнути згорток з наркотиками
18:23
/ 1
На Виноградівщині за удаваним договором незаконно використовуються 33 га сільськогосподарських земель
15:42
/ 6
СБУ розшукує уродженця Закарпаття, що в 2014 році виїхав на окуповану територію та приєднався до терористів "ЛНР"
12:40
На Закарпатті літаком доправили фігурантку майнового злочину, яка переховувалася від суду у Празі
18:09
Раніше судимому ужгородцю, затриманому за підозрою в убивстві, затверджено обвинувачення
16:52
Під час "операційного" огляду складу в Ужгороді вилучили партію алкоголю вартістю понад 2 млн грн
16:05
На Закарпатті двох нелегалів примусово повернуто до країн походження
15:14
За повторну крадіжку, вчинену під час іспитового строку, мешканця Берегівщини засуджено до 3,6 років тюрми
14:33
/ 4
Затриманий за продаж харчів із військової частини прапорщик "заробив" на них трохи більше 6 тис грн
13:09
/ 1
Прихований у мікроавтобусі мотоцикл виявили на кордоні на Закарпатті
11:15
/ 5
Суд у справі мера Ужгорода Андріїва щодо розкрадання під час реконструкції "Совиного гнізда" відкладено
00:22
/ 3
Опубліковано відео смертельної ДТП зі скутеристом у Грушові на Тячівщині
20:08
/ 1
Закарпатець пограбував жінку в столичному Гідропарку
16:55
/ 5
У понеділок суд розглядатиме справу мера Ужгорода Б.Андріїва по "Совиному гнізді"
16:24
/ 1
У Нижньому Солотвині на Ужгородщині зіткнулися два авто
13:45
/ 1
Біля Ужгорода троє пасажирок побили і пограбували таксиста
13:35
У Грушові на Тячівщині Mercedes смертельно травмував скутериста
14:59
Фальшивомонетникам, затриманим на Закарпатті, оголошено про підозру
13:38
/ 25
На Закарпатті спіймали керівника логістичного підрозділу Держприкордонслужби, що продав харчі з військової частини
12:41
На Закарпатті на кордоні спинили чоловіка, що намагався ввезти з Угорщини пневматичний пістолет
09:48
У Мукачеві літній водій Daewoo збив на пішохідному переході 10-річну дівчинку
01:49
Вбивцю мукачівця Михайла Глеби засудили до 15 років тюрми
00:42
/ 2
Затримані фальшивомонетники на території Закарпаття збули близько $30 000 – поліція
» Всі новини