У Синевирі на Міжгірщині "Мерседес" з, ймовірно, п'яними поліцейськими, врізався в зустрічний мікроавтобус (ФОТО)

Надвечір, у Синевирі, що на Міжгірщині, сталася дорожньо-транспортна пригода. Як стверджують свідки - за участю п'яних працівників поліції.

У Синевирі на Міжгірщині "Мерседес" з, ймовірно, п'яними поліцейськими, врізався в зустрічний мікроавтобус (ФОТО)

Зі слів очевидців, що надали редакції Закарпаття онлайн світлини з місця аварії,  автомобіль "Мерседес" на чеських номерах спричинив лобове зіткнення із зустрічним йому транспортним засобом - мікроавтобусом "Фіат". У результаті зіткнення водій мікроавтобуса отримав важкі тілесні ушкодження та переломи.

Як вказує автор світлин, у салоні "Мерседеса" перебували п'яні працівники поліції. Останні з місця ДТП зникли.

Свідки події стверджують, що їх та потерпілого у невідомому напрямку забрали інші працівники поліції, які приїхали на місце ДТП. 

Із сплином понад години з часу ДТП слідчо-оперативна група на місце пригоди так і не приїхала. 

На місце ДТП масово збираються люди, аби відстояти справедливість та покарати винуватців.

Офіційної інформації про подію наразі немає.

16 липня 2019р.

Теги: ДТП, поліція

Коментарі

Верховинець 2019-07-19 / 19:05:22
Се тот Вася рекіта що бабки зшибає з шоферів євроблях по синевиру і колочаві?

4521565 2019-07-17 / 15:21:33
шофер фіата точно винуватий що не скочив у шанс та нерозбився сам.а найшов проблем великим людям

Загадково 2019-07-17 / 14:12:59
Та що кажете що ош шофер буртин тверезий був?

547652 2019-07-17 / 13:33:04


они під***аси даже не тормозили.


Підeраси 2019-07-17 / 10:49:37
понабирали усяких лохів остатних

Синевир 2019-07-17 / 10:46:34
Тютка з лопухова сиди собі в лопушу. До чого тут тереблянська долина? Коли менти п'яні залетять до тебе в лопушу подивимся як будеш співати.

Бардак 2019-07-17 / 09:58:38
Винуватий водій фіата))) нех возитися коли менти гуляють)) ви шо такі непатріоти))

487521 2019-07-17 / 07:56:27
потерпілий із Негрівця Бобик Ігор

тютка з лопухова 2019-07-17 / 01:07:40
знайте: Тереблянська долина - то є держава в державі.
Правду довго будите ськати ...

інфу 2019-07-16 / 23:02:25
Коню педальному понятно, що аш номера чеські то де юре власник вратлі українець ... Ти де жиєш в Африці, а не в Закарпаттю? Ко бив за рульом і в салоні, от главноє.. І шото за менти.
Умний ся найшов. Потерпілий - синевирський, в Ужгороді в лікарні з чиленними травмами.

інфа 2019-07-16 / 22:50:57
Вот ти плять,встановили власник і пркинь,не мент.

Юля 2019-07-16 / 22:50:47
А що за чоловік потерпілий. Відки він?

До інфи 2019-07-16 / 21:33:30
Вни плядь усі "порядочні". А коли прийде отвечати за содеєне, то лиш гузиці їм хлипают. Виновних ниє. Люде самі ся покалічили.. Не уповісти тко - бо западло. Таких уплютків лиш ибашити треба.

інфі 2019-07-16 / 21:32:40
Ага, класика: зараз родичі почнуть писати в коментах, що це підстава

Наша поліція нас береже 2019-07-16 / 21:32:12
У василя рекіти такий мерс.

Міша 2019-07-16 / 21:22:16
Треба репостити через фейсбук, максимальний розголос!!!! Бо це підараси, алкашня!!!

інфа 2019-07-16 / 21:21:45
Вадим порядочний поліцейський,взагалі спиртного не вживає.Придумайте щось май реальне.

інфа 2019-07-16 / 20:58:37
Вадим Буртин криміналіст міжгірського відділку

Ivan 2019-07-16 / 20:43:12
Кажут люде, що там сут, шо менти "дурку" включили, вни не знают, ко там бив і т.д. вни нич робити не бдут... Короче мнятся у*бани.
ТРЕБА РОЗГОЛОС ВБИ СЯ НЕ ВІДМАЗАЛИ

74857 2019-07-16 / 20:35:47
Цим реформованим підер...м можна все їх бухих неспирають лише прикривають для них життя та здоров"я простого смертного нич нестоїть.Треба Щоб про це знали хоча б в Ужгороді.Але сумка грошей і там все порішає!

НОВИНИ: Кримінал

03:21
На Закарпатті затримали водія, що під наркотиками перевозив 4-х нелегалів
03:17
ФОТОФАКТ. В Іршаві в ДТП розтрощило ВАЗ
17:49
/ 1
На Закарпатті попередили контрабанду анаболіків до ЄС
09:24
/ 28
На Закарпатті з пострілами затримували запакований контрабандними сигаретами позашляховик
09:20
63 випадки COVID-19 виявлено на Закарпатті за добу та 4 людей померло
15:30
/ 1
На Закарпатті затримали водія, який травмував трьох неповнолітніх велосипедисток і втік
14:35
/ 1
Чоловіку, що замовив убивство знайомої на Закарпатті, загрожує до 15-ти років ув’язнення або довічне
11:46
На Ужгородщині п'яний водій "Опеля" з'їхав у кювет
03:25
/ 2
В Ужгороді підробляють довідки про ПЛР-тестування
02:30
/ 9
У Батьові на Берегівщині чоловік побив собаку і вкинув у вигрібну яму
01:46
На Закарпатті митники вилучили в хмельниччанина дві коробки незадекларованих парфумів
17:30
/ 4
Взято під варту мешканця Перечинщини, підозрюваного у зґвалтуванні 11-річної дівчинки
14:40
/ 2
На Мукачівщині 20-річний молодик викрав велосипед і того ж дня ще й спробував обміняти сувенірні 50 доларів
14:00
Мешканець Мукачівщини, що "підбив" малолітнього сина на крадіжку зі складу, відповість перед законом
10:58
На митниці на Закарпатті у буковинця "відібрали" елітне вино та шампанське
09:18
/ 3
Упродовж тижня прикордонники Мукачівського прикордонного загону 8 разів відмовлялися від хабарів
01:08
/ 3
ВІДЕОФАКТ. На об'їзній біля Мукачева жорстко зіткнулися два легковики
17:31
/ 1
Двох словаків, що пограбували в Ужгороді жінку під приводом "обміняти гроші", взято під варту
16:57
/ 2
На Перечинщині погоджено підозру ймовірному ґвалтівнику 11-річної дівчинки
15:37
На Запоріжжі затримали грабіжника, який перебував у розшуку за скоєння грабежу й на Закарпатті
13:00
У поліції розповіли про подробиці "п'яної" ДТП у Міжгір'ї, в якій постраждали троє дівчат
12:52
/ 1
На Хустщині водій BMW збив неповнолітнього велосипедиста й утік
11:45
/ 6
На Перечинщині чоловік зґвалтував свою 11-річну родичку
10:40
Поблизу кордону на Закарпатті знайшли 4 пакунки з сигаретами, підготовлені для переміщення човном до Угорщини
09:29
/ 2
На Закарпатті контрабандисти, попри постріли прикордонників, втекли, покидавши 5 ящиків сигарет
» Всі новини