Усі "клони" кандидата в нардепи Андріїва одночасно відмовилися балотуватися

10 липня всі три "клони" кандидата в народні депутати України, самовисуванця Андрія Андріїва звернулися до Центральної виборчої комісії із заявою про відмову балотуватися.

Усі "клони" кандидата в нардепи Андріїва одночасно відмовилися балотуватися

Відповідну інформацію зафіксовано на офіційному сайті ЦВК.

За неофіційною інформацією, причиною цього стали "торги", що відбулися між "власником" клонів ексмером Ужгорода Сергієм Ратушняком і зацікавленими особами.

12 липня 2019р.

Теги: Андріїв, клони

Коментарі

Вуву 2019-07-17 / 06:19:43
МОРДАТИЙ ... ти знаєш ...
Он "карпатський вісник" пише ... Що ресторан у відні "Manzoni burger & steak" є твоєю власністю оформленою на дочку танюху і зятя ярика лакусту ...(орієнтовно за лімон €).
А простий народ навіть і незнав .
А ти злодюга у депутати рвешся .
Ну ну.
Плюс нерухомість за 700.000€.
+ ремонт.

Так а скільки тоді твій братан "носатий конюх" нагріб з бюджету ужгорода. ???

Катерина 2019-07-15 / 16:06:10
А КГБю і займається цим кандидатом. Спочатку, кришуючи контрабасний бізнес, потім скупку голосів бидлоти на виборах мера, а зараз на виборах до ВР.

Кривий 2019-07-14 / 01:20:57
Хай Рата і Павлова зніме він всерівно не проходить.

Дастор 2019-07-13 / 22:30:08
Ратушняк М.ДАК конченый ! Вкрав пiв мiста . та усIх посилае на Х.Й . Вкрав вiйськову ракетну частину в Горянах при ГриценковI . ДесяткI об’ектiв привласнив собI . А де прокуратура ? Час сидiти довiчно Де вiйськова прокуратура ? Ще й клонiв за бабки поставляе ?

zzz 2019-07-13 / 21:51:37
Зате масштабний підкуп виборців допоможе, Думаєте ужгородці його вибрали? Фігу!

виборець 2019-07-13 / 20:06:11
Клони знялись, але виборці Ужгорода залишились, а вони добре памятають злодіянія Андріївих так, що це, злодію не поможе.

Wv T4 2019-07-13 / 09:21:07
Огого
Мер Ужгорода ! Фізична особа підприємець !

Вуву 2019-07-12 / 17:44:06
Ви !!! ... Подивіться на цього ... Та він сам як восковий клон.
Кому кому а йому точно за щастя працювати в дасторі і не інакше.

!!! 2019-07-12 / 16:25:57
вуву працівник дастора , і Твої коментарі більшістю людей до одного місця !!!

zzz 2019-07-12 / 15:47:09
Мордатий сподобався Зе, за що?

Василь 2019-07-12 / 12:54:14
Рата отримав від Андрiівих 200 тис зелених за зняття клонів

Вуву 2019-07-12 / 12:06:34
Цей мордатий дуже хоче бути депутатом.
Ой як він хоче.
Але морда тупа і погляд тупий .
Голова стерильна.
Не дай бо такого вибрати.

ужгородець 2019-07-12 / 12:06:14
Федака наркоман, Данацко дебіл, Павлов імбицил. Оце гвардія Рати. Люди Роззуйте очі коли будете голосувати.

Не поняв 2019-07-12 / 11:42:18
На щастя, в Ужгороді вже відбулася деРатизація, ще б деРигізацію провести - і може в міста з'явиться шанс потрапляти в національні новини з чимось позитивним.

об'єктивка 2019-07-12 / 11:24:31


А Федака реєструвався як технічний кандидат. Тепер, виходить, - основиний від РІО-синдикату :)


об'єктивка 2019-07-12 / 11:23:24
Балотувався. Повідомлення про відмову Ратушняку в реєстрації через тривале непроживання в Україні було оприлюднене одночасно з повідомленням про реєстрацію клонів.
Тобто, подавалися вони в ЦВК в один день.

Не поняв 2019-07-12 / 11:17:01
А шо з того Раті? Він же не балотується. Чи все таки надіється, що шанси є в його дружбана - "викладача" Ужгородського "коледжу" "культури" Паші Федаки?
Але якщо це правда і злочинна гнида тратить гроші на політичні спектаклі, в той час як у його басейні нема медпункта - то його взагалі депортувати треба.

Вуву 2019-07-12 / 10:57:58
От хай і займається тепер сбу цим питанням .
Звідки такі гроші в мордатого андрюхи .
Хто чого і як ... Познімалися всі двійники ?

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"