На ще одного заступника "губернатора" Бондаренка планують "аристократа" і екс-заступника Погорєлова Алена Панова

Ще одним заступником голови Закарпатської ОДА Ігоря Бондаренка станом на сьогодні планується призначити Алена Панова.

На ще одного заступника "губернатора" Бондаренка планують "аристократа" і екс-заступника Погорєлова Алена Панова

Про це з посиланням на власні джерела в обласній владі інформує громадський правозахисник Віталій Грегор і підтверджують джерела Закарпаття онлайн.

Як вказує В.Грегор, в контексті можливого призначення А.Панова громадськості достатньо нагадати такі три факти:

- був заступником ужгородського мера Віктора Погорєлова, коли того в 2002 році, на противагу Павлу Чучці, підтримали СДПУ(о), Г.Москаль і С.Ратушняк. Відповідно, окрім А.Панова, заступником В.Погорєлова тоді була людина Нестора Шуфрича В’ячеслав Черепаня.
- разом з батьком Володимиром Пановим керував виборчим штабом кандидата на мера Ужгорода від Партії регіонів Володимира Приходька в 2010 році.
- його прізвище пов’язують із скандалом по контрабанді сигарет в той час, коли він був посаді консула України в Угорщині.

В Ужгороді А.Панова сприймають як, м'яко кажучи, "дивака", пригадуючи його потяг до аристократичності, що проявився в підписі Alen de Panov та врученні "приватного" ордена імені імператриці Марії-Терезії.

Таким чином, і в цьому випадку, як і у випадку В.Приходька, "оновлена" команда В.Зеленського на Закарпатті насправді може виявитися дуже навіть старою.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайну Закарпатській ОДА готують подання на призначення заступником «губернатора» екскомсомольця, «багатопартійця» і лобіста вітряків на Боржаві Приходька.

А першим заступником "губернатора" Бондаренка буде звільнений Москалем Гайдай

09 липня 2019р.

Теги: Панов, Бондаренко

Коментарі

Без упереджень 2019-08-14 / 11:02:18
Моя імха (с), чому ні? Працездатність, манери, ввічливість, яких так бракує багатьом не лише у владі, але й у всіх прошарках (укр, особливо закарпатського) суспільства

Ужгородка 2019-07-16 / 08:51:38
Народ, перестаньте із неповагою такою обливати брудом Панова А.В. Розумний, вихований, толерантний, має практичний досвід у багатьох сферах. По-вашому, кого потрібно ставити на посаду заступників голови ОДА? Мабудь школярів, які ще ніде не працювали і не приймали участь у брудних виборчих схемах. Тому що більшість населення області постійно втягується у схеми з того, чи іншого боку. Народ свято вірить, що наступні будуть кращі за колишніх. І колишні регіонали здулися і колишні революціонери-порошенки здулися. Тому не треба ставити тавро на людях, які цього не заслуговують.

соціо 2019-07-15 / 12:21:36
Ставлення,панів,панночок Погорєлових до яселків і садочків,з позиції,як державних закладів??Машини на зелених зонах-Ваша думка!?

*** 2019-07-12 / 13:27:12
Може в ОДА мають бути люди з районів у алфавітному порядку районів. Висока освіта там знайдеться точно!Знання політики,економіки,воєнна справа теж!

Петро 2019-07-12 / 10:04:25
Та ви невидите що то всі старі пердуни із партії регіонів,

читачу 2019-07-12 / 08:59:11
ви праві на закарпаття повертається радянський союз комсоиольці все таки дочекалися свого часу до того ж обидва мають ще й міцні звчзки з росією і угорщиною і навіть русинством отак на місцях виглядає ідеологія і кадровий потенціал зе

Golova 2019-07-10 / 09:51:43
короче Ален Панов-нечесний,а ще хоче бути-вглядати аристократом.НІ-Погана кандидатура!Приходько-ЦЕ теж СТАРЕ ОБЛИЧЧЯ!

до-Обурений читач 2019-07-10 / 09:45:24
П.Обурений читач!Причому там " і на вид і на ум"?Вид його ні причому-хай собі як-людина тай людина.Ум-теж!Ніхто не каже шо він дурний.Але ж- це зовсім НЕ НОВЕ ОБЛИЧЧЯ-а ТИПОВИЙ ПРИСТОСУВАНЕЦЬ, БЮРОКРАТ..при всіх владах де він тільки не був..?Умний-то умний -АЛЕ ж ДУЖЕ ХИТРИЙ..знаєо шо говорио. НІ-Панову1Кандидатура його ПОГАНА!

Читач 2019-07-10 / 09:40:20
Зелений вам обіцяв нових людей - от і маєте "нового" Панова. Тепер видума ний хворою головою приватний орден де Панова буде обласним, як при СРСР перехідний червоний прапор-вимпел.... Жах, як не одна гидота лізе до влади, так інша.

Вуву 2019-07-10 / 02:11:44
Бондаренку який буде триматись позиційі губернатора який не повязаний з криміналом ... Буде не просто.
Але хай не сторонеться людей.
Тоді буде і довіра і співпраця і підтримка.
Бо якщо заплямує своє реноме з баригами і злодюгами то буде ...
Або шквальна критика ... Зневага ...
І поливання брудом.

Степан Крук 2019-07-09 / 20:08:44
Тут кажуть, що ніби психіатри стверджують, що Панов адекватний. Хіба цього достатньо, щоб обіймати таку відповідальну посаду???

Ален де Панов 2019-07-09 / 19:36:39
Я - справжній. Ален Панов - самозванець!

Світлана 2019-07-09 / 19:33:33
Хто би не прийшов всіх брудом обливаєте. А пишуть хоть що! Що у голову «взбреде». Панов абсолютно адекватна, а головне розумна людина, що наразі, з новими обличчями є великою рідкістю.

Погорелов 2019-07-09 / 19:19:34
Нормальна кандидатура ! Дебiлiв було доста .Ален не звертай уваги на заздрiсть

СДПУ 2019-07-09 / 18:47:03
Ще Ваську Лемака на обласного прокурора і ушиткі наші при ділах....

Степан Крук -штик закарпаття 2019-07-09 / 16:49:54
Героям Слава!

штик закарпаття 2019-07-09 / 16:36:15
Просто - "ХУЙЛО ПУЛТЕРА" Слава Україні

штик закарпаття 2019-07-09 / 16:26:36


Добирайте слів. Коментар видалено. Адмін


Степан Крук -професору 2019-07-09 / 16:13:01
Ви також іхній?

Степан Крук 2019-07-09 / 16:11:27
Звертаюся до равина всія України! Моше Реувен А́сман, ваші піддуховні особи влізають у владу і трудяться, як гої! А ваш піддуховний іудей Ален їсть жарений шашлик із свинини, котра не є кошерною! Працюючи, як коні, євреї при владі перетворюються в гоїв, а безробітні українці стають їх господарями. Хочу зауважити, що ці недоєвреї працюють і в священну для кожного єврея суботу - шабат. Робоча поїздка тимчасово виконуючого обовязки президента України Зеленського є цьому доказом. Це грубе порушення єврейського писання ТАНАХ! Прошу вжити термінових заходів по звільненню євреїв України від бандерівського рабства.

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6