Бондаренко подав до НАЗК декларацію про доходи як кандидат на посаду голови Закарпатської ОДА

На сайті Національного агентства з питань запобігання корупції з'явилася електронна декларація про доходи Ігоря Бондаренка за 2018 рік.

Бондаренко подав до НАЗК декларацію про доходи як кандидат на посаду голови Закарпатської ОДА

Як вказується, документ подано кандидатом на посаду голови Закарпатської ОДА.

Судячи з декларації, частину статків І.Бондаренка оформлено на дружину - Ірину Крупніну.

Так, у власності декларанта є земельна ділянка площею 2159 м2 у селі Лісарня Мукачівського району, квартири площею 103,4 м2, 139,3 м2 і 92,1 м2 у Мукачеві, та оформлені на дружину ділянка 1400 м2 та квартира в 75,3 м2 у Мукачеві, а також кілька нежитлових приміщень в місті.

І.Бондаренко їздить на автомобілі Toyota Camry 2007 р.в., на нього ж оформлений Mercedes Benz Sprinter 213 CDI 2013 року.

У власності дружини є Audi A4 2003 року.

І.Бондаренко задекларував право власності на ТОВ ""Конфакто", по 25% від ТОВ "СІВІ" та "ЮГА-М".

Серед доходів - роялті по 500 грн від різних осіб, а також доходи від надання майна в оренду - 43800 грн та від зайняття підприємницькою діяльністю дружини - 985100 грн.

На рахунках І.Бондаренка і його дружини в банках розміщено 12 226 грн, 128 доларів та 590 євро.

Значно більше коштів вони зберігають готівкою - 184 тис дол., 110 тис. євро і 210 тис грн.

На доньку Бондаренко Тетяну Єлизавету Ігорівну не оформлено жодного майна чи грошових коштів.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, президент України Володимир Зеленський подав до Кабінету міністрів України кандидатуру власника кондитерських Ігоря Бондаренка на посаду голови Закарпатської ОДА.

Закарпаття онлайн Фото - Ужгород.ін

24 червня 2019р.

Теги: Бондаренко, декларація

Коментарі

До pdr 2019-06-26 / 08:26:54
Так що краще : підписати не грамотну петицію і через рік чи два йіздити з рахова до тячева по жд
Чи не підписати і ходити пішки чи добиратись автобусами

Вуву 2019-06-26 / 00:03:45
Ну так і добирайся попутками по роздовбаній автодорозі .
Грамотєй дипломований.
Раз тобі так добре то хай тобі так і буде.

pfr 2019-06-25 / 22:51:28
Відновлення залізничного сполучення між Раховом і Солотвином - петиція цікава, але написана дуже безграмотно, на жаль.

Вуву 2019-06-25 / 20:17:53
Я наперед вибачаюсь за своє хамство.
Але той що дописав знизу мабуть €б@нув$я на всю голову.
Як відношення "ровт і якась там команда" може мати до петиційі віталія думнича з пропозицією сполучити жд між солотвином і раховом.
Мужик в тебе взагалі мозги в черепній коробці є (в наявності) ?

Мукачівець 2019-06-25 / 18:37:08
зрузуміло п.ВУВУ на яку ви мельницю воду наливаєте,що зветься "Сільвер ровт та команда" прихильником якої Ви є та отримуєте 30 срібняків за свою роботу .

Вуву 2019-06-24 / 23:52:23
Ігор !
Ви як очільник області ...
Підтримайте зареєстровану петицію до президента
Щодо жд. Сполучення між Солотвином і Раховом ... З тим щоб зробити жд. кругове сполучення через всю область.
Ваша особиста підтримка цього проекту буде мати важливе регіональне значення.
Покажіть всім нашим краянам який ви насправді господарник.

??? 2019-06-24 / 20:22:54
То це людина Ровта?

Іван 2019-06-24 / 16:11:02
Гадаю він готовий для такої посади. Успіхів і І.Бондаренку і закарпатцям.

до останнього 2019-06-24 / 14:27:04
А де цей кадровий військовий офіцер арміі був в у 2014 році, коли почалася війна ??? Ровт розкладає свої кадри, печально, но факт!

онуфрій 2019-06-24 / 14:14:25
нормальний.людяний має досвід.не звязаний ні з ким.

Вуву 2019-06-24 / 14:09:58
Вам бля кого не признач ... Все не добре .
А маскаль болван був для вас краще.?
Чи баблога ? Чи рата ?
Так тоді тоже ходили і воняли.
І тепер так само.

Люстратор 2019-06-24 / 12:05:39
Як на мене то нормальна людина, у декого ментальність лиш би обгадити другого і тоді його его піднімається.

Зилинський ч.м.о. 2019-06-24 / 11:05:03
Удурів зільонка ці шо? Кондитера в губернатори? Ще й фамілія не Закарпатська. Щи би даякого цигана поставив.

сноб 2019-06-24 / 10:15:50
Цікаво буде побачити його декларацію через рік-другий після призначення головою ОДА

Вав 2019-06-24 / 09:34:02
Що місцеві закарпатці мовчать ; нехай керують жиди . Де гордість закарпатської еліти;

Фенек 2019-06-24 / 09:13:05
Щось між Челентано і Парубієм.

Русин 2019-06-24 / 08:35:02
Жидок!

НОВИНИ: Політика

01:21
/ 2
Активісти опублікували списки підкупу за Андріїва в Чопі і відео розмови з "купленим" виборцем (ДОКУМЕНТИ)
19:45
/ 1
МЗС України: Угорщина намагається створити на Закарпатті анклав
14:14
На Закарпатті документують можливі порушення виборчого законодавства у "день тиші"
19:33
/ 7
З темою "Альфа-Банку" пов'язана чергова корупційна оборудка мера Ужгорода під назвою "електронний квиток" (ДОКУМЕНТ)
18:15
/ 2
15 закарпатських кандидатів ЦВК попередила про порушення у передвиборчій гонці
12:12
/ 9
На час призначення Рубеля начальником поліції Закарпаття Стефанишин перебуває на лікарняному
01:23
За кілька тижнів на набережній Незалежності в Ужгороді зроблять пластикову розмітку велодоріжки
00:55
/ 37
Новим очільником поліції Закарпаття призначений Андрій Рубель
19:41
/ 10
Сійярто зробив вигляд, що не розуміє обурення України передвиборчими вояжами угорських високопосадовців на Закарпаття
19:16
/ 1
СБУ провела спеціальні антитерористичні тренування на Берегівщині і Мукачівщині
16:56
/ 11
Ужгородська міськрада, заперечуючи, підтвердила, що обслуговується в російській "Альфа-груп"
12:00
/ 6
На Закарпатті СБУ порушила справу за сепаратизм через "передвиборче" забарвлення частини Закарпаття в "угорські" кольори
11:49