Ізраїльтянина, що смертельно травмував дівчину на Ужгородщині, через щире каяття та на прохання батьків відпустили з іспитовим терміном

Судом постановлено вирок іноземцю, який восени минулого року, порушуючи правила дорожнього руху, здійснив смертельний наїзд на неповнолітню дівчину.

Ізраїльтянина, що смертельно травмував дівчину на Ужгородщині, через щире каяття та на прохання батьків відпустили з іспитовим терміном

Побоюючись відповідальності за вчинене, громадянин Ізраїлю покинув місце ДТП, тим самим залишивши дівчину в небезпечному для її життя стані.

У ході судового розгляду обвинувачений вину у вчинених злочинах визнав повністю, щиро розкаявся та добровільно відшкодував родині загиблої дівчини матеріальну та моральну шкоду в повному обсязі.

Суд, проаналізувавши наявні в матеріалах справи докази, заслухавши пояснення свідків та врахувавши зізнавальні покази обвинуваченого, констатував наявність вини у діях останнього й призначив йому покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі.

Разом з тим, судом прийнято до уваги щире каяття обвинуваченого, повне відшкодування ним шкоди та прохання батьків загиблої, а також прокурора, обрати винуватцю ДТП покарання, не пов’язане з позбавленням волі.

Окрім цього, судом враховано, що на утриманні 22-річного обвинуваченого перебуває двоє малолітніх дітей та вагітна дружина. Стан здоров’я громадянина Ізраїлю вимагає його постійного лікування.

Враховуючи вищезазначене, суд призначив остаточне покарання обвинуваченому у вигляді п’яти років позбавлення волі, звільнивши його від відбуття покарання, якщо він протягом іспитового строку в три роки не вчинить нового злочину. Також, обвинуваченого на три роки позбавлено права керувати транспортними засобами й зобов’язано відшкодувати судові витрати, повідомляють в Ужгородському міськрайонному суді.  

20 червня 2019р.

Теги: ізраїльтянин, термін, каяття

Коментарі

Ніж 2019-08-23 / 13:04:41
У нас в країні жиди вже відверто на українців плюють. То хасиди в Умані на людей полюють, то дружина нетаньягу коровай на землю кинула, то тепер це. І президент у нас теж жид)) Ви зробили це разом

РУХ- інфо 2019-07-27 / 22:47:43
ЩО в нас за судж? ЗА вбивство людини -воля. Як можна за такий важкий злочин та й ще дитини відпускати людину на волю. Продажний суд. Як можна приймати таке злочинне рішення? Цього суддю треба позбавити суддівської ліцензії довічно. ЯК на цю справу дивиться Вища Рада Юстиції?

Адвокат Диявола 2019-06-28 / 03:19:51
Батьки взяли гроші від вбивці. Через свого адвоката, якого доречі, вдумайтесь, спонсорував представник і рішала цього хасида - забудовник Гозда (чи Газда), от вам і пироги!!!

заслужений юрист України - Черничко 2019-06-27 / 17:54:35
Ідіть усі на ХЕР

мані 2019-06-23 / 16:45:58
Ходити в суд чи пркуратуру, все одно, що таксі викликати.

Вуву 2019-06-21 / 23:32:04
А фазікош як проходить як "наша" чи по якій "національності" ?

хенерал Гаврилюк 2019-06-21 / 22:05:16
Коломойський із командою ЗЕ планують провести рехформу судової системи і прокуратури. Хлопці з прокуратури і суду почали готуватися, зберають гроші.

команді ЗЕ 2019-06-21 / 22:01:53
Напишіть це Коломойському у ФБ.

І взагалі, жиди жидами, а судді ж то "наші". Легше хламити жидів, мацкалів і мадярів, аніж своїх покидьків, правда?

електорат 2019-06-21 / 21:46:13
Цікаво пучути позицію з приводу даного судово-прокурорсько-адвокатського рішення діючих депутатів від Закарпаття і кандидатів?

команда ЗЕ 2019-06-21 / 21:30:49
Жиди погані правлять нами!

А ми ще гірші, ніж жиди,

Ми продали дідівську славу,

Жиди ж «в ярмо нас запрягли».

Вуву 2019-06-21 / 21:26:58
Треба сподіватись що "Закарпаття он лайн" ... Не залишить цю спрау осторонь і поза увагою.

Вуву 2019-06-21 / 21:23:57
Я підтримую позицію Ірини.
Ми не повинні сидіти мовчки ... Щоб мовчки ця справа "пішла в небуття".
І обласні ЗМІ повинні нас підтримати
Хочаб для того щоб бувсуспільний розголос ... І справа стала резонансною ... Бо і в інших областях теж мабуть були такі судівсько - адвокатсько - прокурорські "договорняки - междусобою".
А по всі крайіні це мабуть поширена практика судового свавілля і безкарності.

Ірина 2019-06-21 / 21:17:07
У суддів, прокурорів і адвокатів є власні прізвища, чому редакція їх не публікує? Закарпаття має знати цих зухвалих заробітчан від юриспруденції. Цікаво почитати і власне "вирок" "суду".

Паша 2019-06-21 / 21:05:45
Щось не видно коментаря прокуратури, що вони подаватимуть апеляцію, не погодившись з м‘яким покаранням. Бо скосили капусту і погоджуються. Усіх все влаштовує: активістів, суддів, прокурорів, батьків... але з Богом де домовитеся, всім доведеться відповісти

Суддя Дредд 2019-06-21 / 20:57:45
Wv T4, твоя бездумна "думка" нікого не цікавить. Бо "У ході судового розгляду обвинувачений... добровільно відшкодував родині загиблої дівчини матеріальну та моральну шкоду в повному обсязі."

Wv T4 2019-06-21 / 19:55:28
На мою думку батьки дитини нічого не просили та і нічого не дістали
Гроші скосили
Прокуратура
Суддя
Адвокат
99%

ЛОЛА 2019-06-21 / 19:15:33
З такими суддями і прокурорами в Закарпаття скоро будуть приїздити як на сафарі. ПОЗОР!

Вуву до шоні 2019-06-21 / 19:08:32
Судячи по цій справі у феміди получилась велика "ОСЄЧКА" і очевидно що ця справа має піти куди вище в кийів на перегляд .
Бо такий прецедент дає шанс на то що всякий хто нас буде вбивати і калічити на дорогах зможе договоритись за бабло з потерпілими ... адвокатими і суддями
... Забашляти і вийти на волю ...
Щоб знову сісти за руль крутойі тачки і толочити нас як баранів.
Якщо феміда це договорняк ... То хай йійі перенесуть на ринок чи який базар ... А заодно хай випишуть ціни і прейскурант.

прокурор Черничко 2019-06-21 / 18:24:45
Ідіть усі в гузицю, нам з босом Гаврилюком треба бабло

Шоні 2019-06-21 / 18:23:21
Шо не вирішується за грощі, то вирішується за великі грощі, а Феміда завжди права. Слава Україні !!!!

НОВИНИ: Кримінал

23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності
22:34
У Нижньому Солотвині на Ужгородщині підприємцеві незаконно передали в оренду ділянку зі ставком
23:14
/ 11
У корупційній справі депутата від ОПЗЖ Маєрчика "недоброчесну" голову апеляційного суду Фазикош (само)відвели і призначили її "протеже" Бисагу