Суд залишив водійку Porsche Cayenne, що спричинила резонансну ДТП в Ужгороді, на 2 місяці під вартою без застави

За клопотанням процесуального прокурора підозрювану в резонансній ДТП на Слов'янській набережній у м. Ужгороді взято під варту строком на 60 діб без можливості внесення застави.

Суд залишив водійку Porsche Cayenne, що спричинила резонансну ДТП в Ужгороді, на 2 місяці під вартою без застави

21-річна уродженка м. Свалява Закарпатської області підозрюється у тому, що керуючи автомобілем "Porsche Cayenne", порушивши правила дорожнього руху, допустила виїзд на смугу зустрічного руху, де зіткнулася із автомобілем "Ford focus".

Дівчина тимчасово проживає в Ужгороді та навчається в одному з ВНЗ області.

Водія «Ford focus» госпіталізовано з важкими травмами до реанімаційного відділення місцевої лікарні.

За погодження процесуального прокурора, слідчими ГУНП в Закарпатській області 21-річній уродженці м. Свалява повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинили потерпілому тяжкі тілесні ушкодження).

У справі призначено ряд експертиз та триває подальше досудове слідство, повідомили Закараття онлайн у прес-службі прокуратури Закарпатської області.

17 червня 2019р.

Теги:

Коментарі

Няньо 2019-06-21 / 09:50:34
Моглиби хоч на 3 рочки посадити смолявку аж чоловік вижеве і не буде калічом. Жалко шо вона біля суда не гнала.

AssA 2019-06-20 / 23:22:39
Те, що верзе Юрист, може писати або людина не сповна розуму, або людина, яка рахує всіх навколо дурнями, або, що найімовірніше - це зацікавлена людина.
Пане Юрист, ДТП не сталося і не виникло - його спричинила ця особа. Тому не потрібно перекручувати терміни. Сталося воно для водія Фокуса, а ця дівчина своїми діями його скоїла.
"А хто з нас в житті не ганяв?", ви кажете...ну, я можу зразу імен з десяток пригадати, тому не говоріть за всіх. До того ж "ганяння ганянню - різниця". Одна справа, коли ти перевищуєш швидкість десь за містом, де мінімальна імовірність, що на дорогу вистрибне людина, де дорожня ситуяція (огляд, стан дороги та її завантаженість, тощо) це дозволяє, а інша справа, коли ти як божевільний, серед білого дня летиш центром міста по вузенькій дорозі, поруч з якою знаходиться зона відпочинку, набережна, по якій ходить купа людей з дітьми. Є різниця, коли ти маєш 15-20 років стажу активної їзди і десь на трасі з декількома полосами дозволяєш собі дещо перевищити дозволені 90, чи коли ти, "три рази не здала на права", летиш як навіжжена по набці? Тому не потрібно мішати все до купи!
А чому до неї таке ставлення? То вона сама своєю хамською і зневажливою до всіх поведінкою викликала його до себе. Може просто людям надоїли всі ці: "сейчас парень всё порешает". Може потрібно було проявити якесь співчуття до потерпілого, поцікавитися його станом, а не хамити поліції. Виправте мене, якщо я не правий.

Вуву 2019-06-19 / 16:36:27
Якщо слухати юриста то треба всіх прощати і відпускати і винуватців дтп і грабіжників і наркоманів і торговців наркотою і вбивць зі словами ...
"Хай господь вас прощає"
Ви вже скойіли злочин і визнали свою вину.
ШО ВІН НЕСЕ.?

Юрист 2019-06-19 / 14:46:29
Абсолютно погоджуюсь з словами "де Правда".
Представник влади, а тим більше суддя апріорі за кермом має бути більш відповідальним ніж "прості смертні".
Крім того, Іванна не перебувала в стані алкогольного сп'яніння
А хто з нас в житті не ганяв : чи-то не встигаючи, чи-то навіть просто...для драйву

Де ПРАВДА 2019-06-19 / 11:08:41
Екс-суддя Амарович пяний вбив молодого хлопця i наволi жируе а смоляню закрили

Юрист 2019-06-19 / 09:19:43
Дтп (при чому будь якої складності) може трапитися з кожним. Не радуйтеся чужому горю. Ви не знаєте що чекає вас чи ваших дітей.
А ця дівчина вже покарана. В неї доля вже зламана. Так, покарання вона повинна понести. І я цього не заперечую.
Але дивує (і навіть обурує) як люди зловтішаються що іншим погано

Чит 2019-06-19 / 08:33:34
Юрист взиває до честі і совісті. Сміх крізь сльози

Вуву 2019-06-19 / 07:23:47
В білійі написано ... Що ніхто не може поручатись за когось а лише за себе.
Написано просто але смисл цієйі строки є значно глибшим ніж видається ... Якшо читати не вдумливо.
Отже. Звідки "юрист" може знати чи ця діваха що зробила дтп ... Хотіла чині ?
Можна сперечатись.
Але якби не хотіла то повинна була бути свідомою того ... ЩО НЕМАЄ ПРАВА КЕРУВАТИ ТРАНСПОРТНИМ ЗАСОБОМ.
І. (Навіть якшо припустити ТЕОРИТИЧНО якусь поважну причину ... що вона змушена була йіхати)
То і в такому разі ... ВОНА СВІДОМО ПОВИННА БУЛА ДОТРИМУВАТИСЬ ПРАВИЛ ВУЛИЧНОГО РУХУ ... І ЙІХАТИ МАКСИМАЛЬНО ОБЕРЕЖНО.
Тому якісь там призиви до жалю щодо цієйі дівдівахи є просто моветон.
Ps.
Повір мені на "чесне слово" ...
Що навіть в полі ні комбайнери ні трактористи так не йіздять як йіхала ця "студентка". :-))

Юрист 2019-06-18 / 22:58:42
Я розумію що одні з вас скажуть "dura lex, sed lex", що означає закон суворий, але це закон і ця бідна дівчина має понести суворе покарання.
Але є й інший підхід - право це справедливість та гуманність. І такий підхід був майже завжди: як в працях давньогрецьких Арістотеля, Платона та Сократа, так в теологів Блаженного А. Аврелія та Ф. Аквінського,так в ренесансі Лока,Гопса, Руссо, так і в класиків Канта і Гегеля....
Тож гуманніше товариші...
Хіба вона хотіла вчинити це ??? Ні. Умислу не було. Так, правоохоронні карателі притягнуть її до відповідальності. Але основне покарання перед власною совістю вона вже понесла

Юрист 2019-06-18 / 22:37:49
Люди добрі, схаменіться і не бажайте їй лиха. Це дорога. Дтп може будь коли з будь ким статися.
Треба цій дівчині тільки поспівчувати. Важко їй буде

Читач 2019-06-18 / 16:56:55
Ситуація: у ДТП винна товсто-губо-брово-дівиця-утриманка або сантехнік Вася. Обидва наче для початку йдуть по одній статті КК. А далі? Хто сяде? Вгадайте? Але такого каламбуру не буде, якщо це станеться десь за кордоном, де хлопець цієї смо.....ки заробляє гроші на своїх неграх-співвітчизниках! Усі знають цих "посередників" за кордоном - кожного другого можна вішати за ноги за те, як обдирає роботяг!!! Тому все замикається на "самий гуманний суд" і безкоштовний України!!!

Невідомо 2019-06-18 / 12:01:13


Хамство і перехід на обговорення особистостей. Коментар видалено. Адмін


Закону 2019-06-18 / 08:30:22
Закон - хороший, але суть в тому та біда нашої держави в тому, що він - дишло...

Закон 2019-06-18 / 01:37:28
Так, тихенько , шановні , а тепер циганочка з виходом.
Все , що начудила соска без прав і доручення, то нічого, в порівняні з тим. як зараз має/буде петляти екс-мусорок Василь Васильович,засновник ТОВ по розводу лохів-заробітчан.
Відповідно до ч. 2 ст. 1187 ЦКУ шкода, завдана джерелом підвищеної небезпеки, відшкодовується особою, яка на відповідній правовій підставі (право власності, інше речове право, договір підряду, оренди тощо) володіє транспортним засобом (надалі – ТЗ), механізмом, іншим об'єктом, використання, зберігання або утримання якого створює підвищену небезпеку.
Так, що в паралельному акваріумі має сидіти екс-мусорок , плюс проведення очної ставки, хто і на яких підставах надавав автомобіль- джерело підвищеної небезпеки особі, яка немає жодних підстав на експлуатацію даного майна, немає належних, завірених ( права ) на вичків, проходження відповідних іспитів та комісій по допуску до користування вищевказаним засобом...

Вуйко 2019-06-18 / 00:59:28
Вуву красавец, ставлю лайк.

AssA 2019-06-18 / 00:05:27
Скільки разів ми вже це бачили? Вона не розуміє, як це сталося...А скоро виявиться, що у неї в дитинстві була черепно-мозгова травма і з того часу у неї періодичні запаморочення, чи короткочасні втрати свідомості, чи епілептичні припадки, чи ще щось...і от і тепер так сталося, що втратила свідомість за кермом...і так далі і тому подібне. А поки суд, то хахаль з родиною покупують довідочки, які це все "доводять", благо в нашій державі це зробити зовсім не важко і... десь ближче до зими..."зустрічайте на дорогах Ужгорода, Іванна Костраба!" ГИДКО!

Levi 2019-06-17 / 23:25:47
А когда за руль садилась, до**я взрослая была?
Что вообще в голове у этой «дитини» тогда было??

Цікаяо 2019-06-17 / 23:17:21
В 21 дитина, а комусь в 18 років автомат Калашникова в армії видавати

Levi 2019-06-17 / 23:14:29
Читатель, а как мы относимся к мажорам?
почему-то они считают что мир у их ног;
почему-то они себя ведут так, как будто им все должны;
и почему-то они себя ставят превыше всех правил, законов и т.п. а, и нас с вами, простых людей
ОНИ, а не мы!!!
а почему? потому что у них на 10,100, 200 грн. больше чем у нас с вами?
или у них не такие руки/ ноги/ голова как у простых людей??
и они уверены в том, что все можна купить и обо всем договориться или все «порешать»!
у них вседозволенность и безнаказанность!!! потому что у них деньги!!
или
и вот вопрос? так какое у нас отношение к ним должно быть?!?


Варош 2019-06-17 / 23:12:55
Так хто зняв номер .Як на це відреагував прокурор.Чи має права мажорка. Якщо ні то чи отримав власник авта звинувачення .Чи пише заяву про угон .Хто таємничий пасажир .

НОВИНИ: Кримінал

22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 1
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували