Винуватиця трагічної ДТП в Ужгороді кермувала Porsche Cayenne без водійського посвідчення

"Кришував" порушення "хлопець" з правоохоронних органів

Винуватиця трагічної ДТП в Ужгороді кермувала Porsche Cayenne без водійського посвідчення

21-річна студентка УжНУ Іванна (Яна) Костраба, котра скоїла резонансну аварію за кермом автомобіля Porsche Cayenne, не мала посвідчення водія.

За інформацією Закарпаття онлайн, на місці ДТП вона відмовилася пред'явити вказане посвідчення співробітнникам патрульної поліції, заявивши, що "хлопець все вирішить".

Не засвідчує наявність водійського посвідчення на її ім'я та прізвище відповідна офіційна база даних водіїв.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, за неофіційною інформацією, в контексті вказаної ДТП "засвітилася" особа працівника однієї з правоохоронних структур, який може мати стосунок до авто, що спричинилося до аварії.

За інформацією Закарпаття онлайн, власник авто був присутній на місці ДТП, повідомив про право власності на авто, а згодом, ввечері, навідувався до водійки Porsche Cayenne у лікарню.

Відео з місця аварії, на якому зафіксовано цю особу, наразі з соцмереж вилучено.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, о 19:27 до поліції надійшло повідомленням від інспектора Управління патрульної поліції проте, що в Ужгороді, по вулиці Слов’янській трапилася ДТП з потерпілими. На місце аварії прибула слідчо-оперативна група, яка встановила, що близько 19:15 21-річна мешканка Сваляви перебуваючи за кермом авто «Porsche Cayenne», не впоралася з керуванням виїхала на зустрічну смугу, де допустила зіткнення з автомобілем «Ford Focus», під керуванням 32-річного ужгородця. 

У результаті аварії, до лікарні госпіталізували трьох осіб: 21-річну водійку «Porsche Cayenne», її ровесницю мешканку с. Сторожниця, яка перебувала у авто як пасажир, а також водія «Ford Focus». Стан чоловіка лікарі характеризують як вкрай важкий. 

За даним фактом у поліції розпочате розслідування за статтею 286 ККУ, тобто порушення правила безпеки дорожнього руху з потерпілими. У ході слідства, слідчі відділу з розслідування злочинів у сфері транспорту встановлять усі обставини аварії. 

21-річну свалявчанку затримано у порядку статті 208 КПК України. Вирішується питання про повідомлення їй про підозру та обрання міри запобіжного заходу. У справі триває досудове слідство.

16 червня 2019р.

Теги: ДТП, Ужгород, Porsche Cayenne

Коментарі

Алексей 2020-06-15 / 11:33:37
Чем всё закончилось? Знает кто-то?

М....... 2019-06-19 / 19:32:14
Жаль девушку.. Ни кто толком не разоборался она ли была за рулем.. Она была вместе с подругой.. Кто такая та подруга.. Ни одного фото с аварии нет не ее не подруги.. Не той девушки что была за рулем . И откуда вы взяли что она мажорка была бы мажоркой купила себе права.. Легко засудить человека. Даже не зная толком как было кто был за рулем.. Вдруг подруга была.. Ни каких данных о ней нет.. Это странно... Может девушка и не виновата... Доказательств ведь нет что она была за рулем... Милиция приехала последней.. Я там была только в то время когда уже скорая приехала и забрала девушек.. Потом приехала мчс.. А последней милиция

Byby до читача 2019-06-18 / 18:00:43
В гас останнім часом почала спостерігатись дуже "дивна" тенденція.
Коли через адвокатів затягують суди і розгляд справи ... (Звичайно що не за даром)
А в той самий час винуватці домовляються через (зновуж) свого адвоката з потерпілою сторою про фінансову компенспцію (або відшкодування ... Кому як до вподоби)
І якщо сума є такою ... Яка влаштовує потерпілих . йім платять.
ТАКИЙ СОБІ МЕЖДУСОБОЙНИЙ "ДОГОВОРНЯК".
Після чого потерпіла сторона або забирає заяву і справу закривають ...
Або (для проформи про всяк випадок ... Щоб не було підозри ... Дають мінімальний строк покарання що вже було не раз. (Напр. Справа з сином копчі. З самим копчею. Вбивством хлопця в н.апші . справа з дтп ізрайітянина . вбивство юнакабитою в мукачівському районі ..........).
Так от. Якщо наше суспільство хоче жити в ПРАВОВІЙ КРАЙІНІ ... ДЕ ДІЄ ЗАКОН І ВЕРХОВЕНСТВО ПРАВА ...
такі "договорняки і междусобойчики" повинні безжально присікатись на корінь самим судом. Причім всі хто причетний до таких оборудок.
Тоді люди не будуть перетворювати кримінальні справи в засіб власного збагачення ... А судові засідання у
"Зрежисований таетральний фарс (чи комедію) .!
Ps.
Як в цій ситуаційі поведе себе потерпіла торона побачим.
ЧАС ПОКАЖЕ .

Читач 2019-06-18 / 16:41:01
Хочу стати на захист батьків. Хто з нас виховує дитину в понятті - пий, кури, кради, гвалтуй, обманюй? Ніхто! Але якщо воно вродилось курвою, то і батьки тут безсилі! Це доросла людина, яка має відповідати за свої вчинки! Але видно, що у свої 21 ця пані впевнена, що її хлопець з грішми все вирішить, бо напевно вже не один раз все вирішував. Але на її жаль не так все сталось як гадалось - і на хитрий зад знайдеться хрен з різьбою!!! Питання, чи потерпілий відмовиться від претензій.... Але таких треба судити і карати, не зважаючи, чи потерпілий має претензію чи ні!

вова 2019-06-17 / 14:21:33
сумно

До ужгородки 2019-06-17 / 12:57:17
А сьогодні ВСЕ ПОРІШАТИ МАЄ СУД а не йій хлопець.

Вуву 2019-06-17 / 12:24:26
Губи в нейі не накачані а бордово опухші від "стахановськойі роботи" .
Може тому так і летіли з подружкою шо мали "напружений графік" по клієнтах... І всюди треба встигнути.

дука 2019-06-17 / 12:16:55
іще одна зайчиха з накачанами гембами , коли ж вас сук убивать уже начнуть..

Ужгородка 2019-06-17 / 10:00:40
Як причому батьки ? Їхня донька без водійського посвідчення дозволяє собі їздити містом? Вчинила з ДТП , де постраждав серйозно водій. На місці аварії , донька батьків говорить- шо хлопець все по рішає. Батьки схаменіться!!!! Як ви виховали дитину ??? Що це за виховання ??? При чому тут - батьки хороші !!! Дитину хто виховував- сусіди ???

До "Просто" 2019-06-17 / 09:07:01


Прикинь, ти справді живеш у країні, де тебе оточують люди, які вважають, що охренівша 21-річна соска без водійських прав не має гасати містом під 100 км/год на суперпотужному 4-літровому авто свого коханця, і вбивати на ньому людей


Просто 2019-06-17 / 08:25:22


И я живу в стране где меня окружают все нижеподсавшиеся ******** ?? Люди Авария была АВАРИЯ при чем тут родители при чем тут Власенко авто какие проклятия какие оскорбления вы че ****улись ??? Для этого есть органы яки виришать до побитий далі


До знаю 2019-06-17 / 00:30:56
А як батьки виховали цю Яну? Ця скотина має отримати по повній.

Знаю 2019-06-17 / 00:06:36
Не треба гнати на її батьків, вони дуже хороші люди. Яна винувата і повинна отримати по закону, але батьків лишіть у спокої.

Вуву 2019-06-16 / 23:02:42
Цікаво яка ракція буде з приводу цього ... Новопризначеного губернатора області.
Адже справа гучна на всю Украйіну.
Яку заяву він озвучить для широкого загалу громадськості ?
Чекаєм ... Завтра понеділок.

Босорканя 2019-06-16 / 22:58:57
Бодай бись іздохла ку..ва свалявська, шоб тобі і твому ублюдкові-тра..рю до смерти снився сесь хлопець, котрому ти жизнь поламала, бодайьись не встала на рано с..ка една. Мої слова все збувавуться, так шо чекай кобило чорного дня!!!!!

Ужгородець 2019-06-16 / 22:40:20
Чи має відношення до Андріїва пасажирка із Сторожниці, яка була у крутій компанії подружок в авто?

Віталій Грегор 2019-06-16 / 22:29:30
Хто би ся сумнівав! Одним словом - #ужгородська_Зайцева. Треба посадити нафіг показово за грати цю погань разом із її хлопцем "з правоохоронних органів", який мав все "порішати"

ВУВУ 2019-06-16 / 20:44:46
Я особисто НЕ ЗДИВУЮСЬ ... Якщо "раптом" випливе інформація що ця "талановита студентка" мала стосунки із самим "носатим конюхом".
Для кандидата в депутати ВР кращого піару бути не може.
Да бадяня !?

Вуву 2019-06-16 / 20:16:04
А шо це працівник правоохоронних структур який є власником порше і яка в нього місячна зарплата ?
Звідки в нього стільки грошей щоб бути власником "ПОРШЕ" ???
ЯКИМ КРИМІНАЛЬНИМ БІЗНЕСОМ ЧИ КОНТРАБАНДОЮ ВІН ЗАЙМАЄТЬСЯ ... ПЕРЕБУВАЮЧИ В ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНАХ ???
ХТО ІЗ СПІВРОБІТНИКІВ В ОРГАНАХ ЙОГО ПОКРИВАЄ ...
ЦЬОГО АНОНІМНОГО ВЛАСНИКА ПОРШЕ ???
І ЧИ ЦІ ВСІ ПРАЦІВНИКИ В ОРГАНАХ Є
ОРГАНІЗОВАНЕ КРИМІНАЛЬНЕ УГРУПУВАННЯ
...
тоді стає зрозумілим чого патрульна поліція не реагувала на всі скоєні попередньо правопорушення цим "ПОРШЕ" авто.
Тому що була кругова порука покривати
"Свойіх" які "служать" ... в органах для народу Украйіни.
І це після гучнойі реформи в органах
МВС ... ДА АВАКЯН. ???
І це після того як поліцейські застрелили 5 річного хлопчика !

PS. ЦІКАВО ЯК ? ... На все це відреагує президент Зєлєнський ?
Чи може нарешті скаже ДОСИТЬ ...
Ізніме з посади бездарного і корумпованого авакяна !?$?

Читач 2019-06-16 / 19:39:08
Що з потерпілим?

НОВИНИ: Кримінал

22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності
22:34
У Нижньому Солотвині на Ужгородщині підприємцеві незаконно передали в оренду ділянку зі ставком