Приватбанк підозрює Коломойського та Боголюбова у відмиванні 470 мільярдів доларів

У позові Приватбанку проти колишніх власників Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова до США, банк звинувачує олігархів у відмиванні 470 мільярдів доларів через кіпрські компанії.

Про це йдеться у позові Приватбанку проти його колишніх власників у суд штату Делавер.

У разі, якщо юристи Приватбанку доведуть цю суму у суді, це буде найбільший у світовій історії кейс із відмивання грошей однією групою осіб.

Так, відповідно до позову, загальна сума наданих Приватбанком кредитів кіпрським компаніям у 2006-2016 роках, за допомогою яких власники банку відмивали кошти, становить 470 мільярдів доларів (сторінка 78 звіту, текст якого опублікувала аналітична компанія Atlantic Council).

Повідомляється, що схема відмивання коштів через Приватбанк була дуже простою: гроші з банку переводилися до його дочірнього банку на Кіпрі. Звідти — юридичним компаніям, які надалі ці кошти інвестували у купівлю нерухомості та низки компаній у США.

Зокрема, відповідно до позову, колишні власники банку стали найбільшими власниками нерухомості у місті Клівленд, штат Огайо.

Також Коломойський та Боголюбов, за посередництва своїх американських компаній, придбали у США низку металургійних заводів, розташованих у різних штатах.

Приватбанк у позові звинувачує своїх колишніх власників у привласненні "мільярдів доларів у Приватбанку та відмиванні мільйонів доларів у США".

Водночас сам Коломойський, як повідомлялося раніше, знову планує стати співвласником Приватбанку, або ж повернути частину грошей, які були вкладені їм на момент націоналізації банку.

06 червня 2019р.

Теги: Приватбанк, Коломойський, Боголюбов, відмивання

Коментарі

Адмін 2019-06-11 / 07:20:35
Про відмивання з вами спілкувався не Адмін. Читайте те, що є насправді, а не фантазуйте

Ороска 2019-06-11 / 07:11:24
Ха-ха.
Ну адмін і сказав!
********
"Відмивання - це не заробіток, не прибуток. Це просто легалізовані брудні гроші"
********
Якщо гроші легалізовані - навіщо їх відмивати?
Якщо це не прибуток, то як вони зявились?

Включай мозги, журналісте.

Оросці 2019-06-10 / 21:11:39
Відмивання - це не заробіток, не прибуток. Це просто легалізовані брудні гроші.
Це як уточнення.
Ну а Коломойський -злочинець, так

Адмін 2019-06-10 / 07:54:07
Оросці

Ще раз: у тексті є посилання на позов Приватбанку проти його колишніх власників у суд штату Делавер. А вам для унаочнення зробили скан.

Це складно зрозуміти?

Так, йдеться про кілька державних бюджетів України. І, відповідно, масштаби її пограбування

Ороска 2019-06-10 / 06:45:37
Посилання на фейкові новини- не доказ.
Включіть голову.
470 млрд $ -це пять річних бюджетів України.
Ха-ха.
Фе журналюгам, що бездумно поширюють фейки.

Адмін 2019-06-08 / 07:28:37


У тексті є два посилання на першоджерела. Складно зайти і переконатися на власні очі?

Ось скан фрагменту позову Приватбанку проти його колишніх власників у суд штату Делавер.

Банкіри теж "не бачать різницю"?

Журналісти чекають на вибачення


Ороска 2019-06-08 / 06:08:06
Мова іде про 470 млн. а не млрд.
Схоже журналісти не бачать різницю.

Вуву 2019-06-07 / 06:33:51
А нам все "втирають" в гривнях та гривнях ... Це щоб було в 26-27 разів менше.
А при оголошенні підозри різниця між сумою в $ і гривнями ... Осідала на офшорних рахунках вальцмана ... Луценка ... Авакова ... Матіоса і решти бариг що при владі.
Кримінальна справа "насралова" і омельяна як нашого "носатого конюха" є показовим прикладом ... Коли з них бабло зрізали а злодійів не посадили.
Останній і до тепер при виконанні обовязків мера .
А ще більш фантастична наглість ... Подається в депутати ВР.
Це при відкритому кримінальному проваджені.
Ось така в нас демократія.

Ороска 2019-06-06 / 10:10:05
Я не вірю!
Може 4,7 млрд і журналісти щось наплутали?

НОВИНИ: Різне

23:48
/ 3
Екзит-пол "112+NewsOne" повторив розстановку сил у новій Раді
23:46
ДО РАДИ ПРОХОДЯТЬ 5 ПАРТІЙ – НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКЗИТ-ПОЛ
09:08
На Донбасі почало діяти "хлібне перемир’я"
00:37
У Мінську домовилися припинити вогонь з 21 липня та пустити ОБСЄ в ОРДЛО
00:42
КС визнав конституційним закон про освіту
00:36
КС визнав конституційною декомунізацію
10:32
/ 1
В Україні набув чинності закон про мову
22:18
/ 3
Суд зняв арешт із понад 400 об'єктів нерухомості Коломойського
21:34
У Кабміні назвали некоректними заяви про зростання ціни на електроенергію для промисловості
15:56
/ 4
Більшість прохідних партій на догоду ЄС готові замінити чи й відмінити мораторій на експорт лісу-кругляка
15:45
/ 4
Посли країн G7 розкритикували ідеї Зеленського про нову люстрацію
12:04
/ 7
З'явився текст проекту Зеленського про масову люстрацію чиновників Порошенка
12:02
/ 3
У Зеленського сумніваються, чи підписувати новий виборчий кодекс з відкритими списками
11:58
Після запуску нового ринку ціни на електроенергію для промисловості зросли на 30%
11:49
Суд ЄС скасував санкції 2018 року проти Януковича та його команди
11:15
До 15 років в’язниці і примусова кастрація: Рада посилила покарання для педофілів
12:08
За один місяць 4,5 млн абонентів Київстар скористались літнім 4G безлімом
17:48
Підтримка вступу України до НАТО сягла історичного максимуму – опитування
17:19
Українці склали близько 80% нелегальних іноземних працівників у Чехії
09:01
Одеський суд повністю виправдав Труханова
16:11
Верховний Суд дозволив визначати зарплату українцям в іноземній валюті
11:23
/ 1
Київстар та месенджер Rakuten Viber запустили спільний сервіс
15:11
/ 4
NewsOne Медведчука скасував телеміст з телеканалом Кремля
13:45
/ 6
До Одеси доставили першу в історії України партію нафти із США
23:20
/ 4
Павло Петренко: Уряд Гройсмана підвищив розмір пенсій
» Всі новини