"Закарпаття онлайн" з'ясувало прізвище затриманого на хабарі доцента УжНУ

Серед співробітників кафедри, де працює затриманий, є кілька цікавих прізвищ.

"Закарпаття онлайн" з'ясувало прізвище затриманого на хабарі доцента УжНУ

"Закарпаття онлайн" з власних джерел в правоохоронних органах з'ясувало прізвище доцента Ужгородського національного університету, затриманого на хабарі 4500 грн.

Йдеться про доктора юридичних наук, доцента кафедри кримінального права і процесу юридичного факультету УжНУ Ярослава Ліховіцького.

На кафедрі, де працює Я.Ліховіцький, є ще кілька цікавих прізвищ - колишнього першого заступника голови Закарпатської ОДА часів Віктора Януковича і голови обласного осередку партії "Наш Край" Антона Громового, який змушений був покинути посаду у владі через неафішований корупційний скандал, наразі чинний заступник голови Закарпатської ОДА Віктор Мікулін, чинний голова Ужгородського міськрайонного суду Віктор Данко, перший заступник прокурора Закарпатської області Іван Шимон, колишній начальник управління СБУ в Закарпатській області Арзен Ухаль та ще ряд родичів колишніх і нинішніх високопосадовців.

Як інформувало раніше Закарпаття онлайн з посиланням на прес-службу прокуратури Закарпатської області, затримання Я.Ліховіцького проводили співробітники  відділу боротьби з корупцією та організованою злочинністю управління СБ України в Закарпатській області.

Як йшлося в офіційному повідомлення, "встановлено, що затриманий організував незаконну схему отримання неправомірних вигод від зацікавлених студентів за успішну здачу іспитів чи заліків.

Затримали його вчора, 20 травня  2019 року на робочому місці безпосередньо після отримання раніше обумовленої суми хабара.

Фігуранта злочину затримано в порядку ст.208 КПК України та поміщено до ізолятору тимчасового тримання.

Триває проведення першочергових слідчих дій  з документуванням протиправної діяльності викритого при отриманні хабара доцента УжНУ, за результатами  чого,  останньому буде повідомлено про підозру  у вчиненні злочину передбаченого ч.3 ст.368 КК України - вимагання та отримання неправомірної вигоди службовою особою".

21 травня 2019р.

Теги: хабар, Ліховіцький, затримання

Коментарі

Студент 2019-05-24 / 10:23:19
То шо Ліховіцького колись загребуть усі в універі знали!!! Відкрито брав взятки, нічого не боявся, знав що мама прикриє. В нього даже пари забрали і створювали комісії, бо студенти жалілися і всі знали що то цим закінчиться. А він завалив ректорат і не тількb скаргами, що його на факультеті обіжають і не цінять Зато мамочка цінить і знов відмаже синочка, побачите там всьо схвачено. Його вже випустили з тюрьми!

Студент 2019-05-23 / 11:53:52
Підтримую коментар про Туряницю В.В.

loci 2019-05-23 / 00:13:08
не розумію даяк а то рівень сбу ловити викладачів завзятки які їхі вчили за такі самі взятки

Ледащий 2019-05-23 / 00:05:50
Організатор схеми, блін! Єдиний з кафедри якій на жигулях їздить... мабуть всі гроши на організацію незаконного збагачення і пішли... підстава, блін!

До студента 2019-05-22 / 20:29:27
А кому ти, небораче, адресуєш своє звернення? Йди й пиши відповідну заяву, вказуй факти і борися!!! Але для цього треба мати й мозги. Так що, вставай із-за компа і агрументуй в письмовій формі відповним структурам невдоволення навчанням в УжНУ. Але роби це своїми руками...Успіхів.

Студент 2019-05-22 / 19:10:55
Зверніть увагу на Туряницю Вікторію Василівну!

Знаток 2019-05-22 / 19:05:58
Як гарно видаляються "непідходящі" коментарі

Нік 2019-05-22 / 18:19:06
Ліховіцький маленька рибка , а потрібно ловити акул по хабарям ,які є на юридичному факультеті, на кожній кафедрі є такі !

Рейтинг 2019-05-22 / 15:06:24
Шановні!!! Що ж ви всі так багато поганого пишете про один з найрейтинговіших національних університетів України??? Я прочитав коментарі, і впав в ступор...

Небайдужий 2019-05-22 / 13:07:07
Пропоную співпрацю по затриманню за кримінальні діяння викладача юридичного факультету УжНУ Туряниці Вікторії Василівни: жіночка втратила контроль над собою - не може 90% студентів завалити екзамен. І це сотні студентів на декількох факультетах університету. Вікторія василівна, якщо ви не утихомирите свої апетити, то готуйтеся до великих проблем.

Данко 2019-05-22 / 01:07:59
Данко хабарник і негодяй,;;;)))₽₽₽&&&

Сидор 2019-05-21 / 22:14:44
Шимон пустельник

Лаура 2019-05-21 / 21:49:35
Найгірше, що це все пустота. Жодних покарань. Президенти, уряди, парламентарі змінюються, а система живе собі далі. У нормальній Державі полетіли б голови завкафедри, декана, проректора. А ректор би сам подав у відставку через ганьбу. Але, ТО ТАКЕ)))

:)) 2019-05-21 / 20:16:19
заочники Данко і Шімон еліта УжНУ. Перетворили юрфак у БУРСУ

Адвокат 2019-05-21 / 20:09:32
Бідні студенти. Чому їх можуть навчити такі проффесіонали як Данко чи Шімон? Хіба гроші заробляти.

Данко 2019-05-21 / 20:07:19
Рогачу принеси гроші вночі до мене додому у маєток біля кардіодиспансера який я недавно придбав за 200 тисяч доларів готівки, класно бути на посаді галави Ужгородського суду

Данко віктоЛ галава суддя 2019-05-21 / 20:04:08
І скажи смоланкові що з общака ще треба бо запобіжний захід і відсторонення тоже 10 тисяч доларів щоб я не трогав вчителя і він працював далі

Данко голова Ужгородського суду 2019-05-21 / 20:02:00
Рогачу неси мені гроші 10 тисяч доларів і я вчителя зроблю невиновним, нічого особистого мантія це бізнес

Вася 2019-05-21 / 19:57:41
Шімон собі купив місто і в університеті? Всю свою карєру купив, посади купляє ще і в університеті.

Читач 2019-05-21 / 19:57:36
Ухалю уже під 90. Цей кегебешник ще все викладає? Цікаво, чому він навчить молоде покоління?

НОВИНИ: Кримінал

22:11
В Ужгороді рідні померлої породіллі вимагали суворого покарання для гінеколога з Хуста
21:50
У "польському" Volkswagen-і румуна в ПП "Тиса" виявили 364 пачки контрабандних сигарет
21:06
/ 11
Один з випущених на волю суддею Малюком наркоторговців є його родичем
20:19
/ 8
Суддя Придачук випустив ще 2-х затриманих наркоторгівців взагалі без застави
17:23
/ 12
"Завдяки" судді Малюку ще 4 наркоторговці, затримані в ході спецоперації на Закарпатті, виходять на волю під заставу
16:36
ФОТОФАКТ. На Берегівщині водій легковика смертельно наїхав на велосипедистку
09:07
11 нелегалів у двох групах затримали на Закарпатті
00:43
/ 7
Житель Великоберезнянщини "викрав" з банкомату 5 тис грн, які не забрав їх власник
00:20
/ 2
ДБР розслідує дії поліцейських, через які чоловік вистрибнув з 4-ого поверху Ужгородського міського відділу поліції
23:56
/ 5
У Порошкові пошкоджено 30 могил. Вандалами виявилися циганські коні
23:38
/ 18
Ужгородський суддя Малюк випустив двох наркоторговців під заставу
11:28
На Мукачівщині велосипедист після наїзду автівки опинився в реанімації
02:22
/ 1
У Виноградові водій на швидкості в'їхав у огорожу
15:31
/ 7
Затримано 9 закарпатців, які налагодили схему збуту наркотиків і психотропів у трьох районах області
10:39
Поблизу Чопа затримали француза на велосипеді, що подорожував до Києва, не знаючи про кордон між Словаччиною та Україною
09:19
У вантажівці з картоном, що прямувала з Росії до Сербії, на Закарпатті виявили велику патрію контрабандних сигарет
21:38
/ 1
НАЗК знайшла приховані доходи в деклараціях мера Ужгорода Андріїва і голови Рахівської райради Дана
15:39
/ 19