"Карпатська Січ" вирішила в Ужгороді боротися з розповсюдженням наркотиків (ФОТО)

Інформацію розмістили у Фейсбуку і створили телеграм-бот

"Карпатська Січ" вирішила в Ужгороді боротися з розповсюдженням наркотиків (ФОТО)

"Стоп наркомафія! 
Ми звертаємося до простих громадян. Якщо вам відомі люди, які причетні до наркотиків та їхнього збуту, якщо ви знаєте місця реклами (в тому числі написи на стінах з телеграм-каналами бариг), то просимо передавати цю інформацію нам.
Для зручності ми створили телеграм-бот https://t.me/ks_uzh_bot", - повідомили в прес-службі націоналістичної організації "Карпатська Січ".

 

18 травня 2019р.

Теги: наркотики, Карпатська Січ

Коментарі

олександр 2019-05-25 / 05:15:48
МОЛОДЦІ!!!

Ruжа88 2019-05-24 / 22:36:00
Хлопці ви молодці! Якщо держоргани не можуть тримати все під контролем,то це приходиться робити Вам.

Якби кожен подумав про зміни і майбутнє,то набагато простіше було б боротися з усією цією бридотою!


Треба збирати сили докупи,об"єднуватись і боротись разом,бо "Ми господарі на своїй Землі!

Всеволод 2019-05-20 / 00:54:32
Возможно не красиво! Зато правда! Ректор УжНУ замешан в этих схемах! А вся правда рано или поздно, всплывает!! Время даст ответы на все-все вопросы!

Читатель 2019-05-19 / 22:29:00
Кстати. Не кажется ли вам, что тут подвох? Какие-то надписи, которые другим (нам с вами) ВООБЩЕ НИ О ЧЁМ НЕ ГОВОРЯТ.

Нет, понимаете? Надписи, которые вообще обычному человеку ничего не скажут! Понимаете? При этом, такая "реклама" умудряется работать! Вот, как? Вот, попробуйте продавать одежду, обувь и т.д. вот таким образом. У вас ничего не получится!!! )))) А наркота таким образом, как ни странно, почему-то продаётся! )))

Читатель 2019-05-19 / 22:25:49
Всеволод 2019-05-18 / 11:34:55
А какое право вы имеете обвинять ректора УжНУ? Это некрасиво!

Magyar-Hun 2019-05-18 / 19:12:59
Молдци!

Ужгородка 2019-05-18 / 18:15:28
Одні дурні малюють, інші замальовують. Потрібно ввести відповідальність за туніядство

Алексей 2019-05-18 / 17:10:13
На Драмтеатре есть несколько надписей с какимито адресами электронными на эту тему - как раз в сторону 5 школы стенка

Klaus 2019-05-18 / 15:17:05


Хамство. Коментар видалено. Адмін


Карлик 2019-05-18 / 15:15:43
Мусора і є бариги, так то!

zaq 2019-05-18 / 15:11:40
Було би дуже добре, якщо цього лайна/наркоти/ було би менше на вулиці

Катерині 2019-05-18 / 15:11:07
А що, напряглися? :)
Так, включилися. На користь ужгородців.

Анжелі 2019-05-18 / 15:09:29
Що, так дістало, що ужгородці вже не сприймають вас,збоченок? :)

Карпатська Січ 2019-05-18 / 15:06:17
Аналізуючи ваші дуки та коментарі, скажемо наступне: "Хай переможе справедливіть, навіть якщо від того загине весь світ".

Катерина 2019-05-18 / 14:33:27
Січ включилася у боротьбу за переділ ринку дурі?

Анжела 2019-05-18 / 14:15:58
Краще б свої графіті з історичних будівель позмивали.

Всеволоду 2019-05-18 / 13:59:08
Ніяк ти, Ващуче, вгамуватися після втрати свого корпційного корита не можеш :)

Читач 2019-05-18 / 11:54:00
Здорово, що "Карпатська Січ" вирішила боротися з розповсюдженням наркотиків в Ужгороді. Але бажано, щоб ця боротьба здійснювалася по всй області. Виникає запитання: а куди ж дивляться правоохоронці, насамперед Національна поліція? Можливо окремі її перацівники кришують наркобаронів, бо вони з ними в зговорі і від цього отримуюють відповідний відкат?

Січ 2019-05-18 / 11:46:42
Відповідь на коментар Мет : Трійку арабів було вигнано з території України через активну діяльність у тому напрямку Карпатської Січі. Ще 2-є переховуються на території Закарпаття, це ті які тероризували підприємця і вимагали 5000$. Поліція бездіяла, бо вони чітко заносили гроші Мацолі за допомогу в "кришуванні" бізнесу.

Звісно без активної участі ужгородців та надання інвормації - важко рухатись далі. Питання завжди на пульсі. І ми готові відкликнутись на ваше повідомлення.

Ми звітували на своїх сторінках в соцмережах і навіть відео давали, де наші патрулі карали злодюжок (білих теж:)), циган, арабів - натомість спільноту видаляли з мережі, а мусора тим користались і пробували справи шити щодо Організації, бо ті дії служили певним компроматом проти нас))

Якщо ви думаєте, що це легкі справи, то помиляєтесь. Це довготривала справа в боротьбі проти загроз і виразок. Без надання інформації вд громади - важко рухатись.
---------------------------------------------
До нестора - а де були ви? де ваші дії? може станете моторчиком в цій боротьбі за експозицію. надайте свій номер телефону і ми звяжемось з вами і допоможемо.

Світ наш не рай і ми в ньому не ангели.

Всеволод 2019-05-18 / 11:34:55
Много наркотиков в город завозят индусы/арабы... Делают им поддельные документы, якобы они "студенты", потом нелегально в Европу.(для статистики, каждую неделю новость "поймали нелегалов на границе") Заметьте, когда индусы/арабы появились в Ужгороде стало много наркотиков...Одна из персон кто "держит крышу над головою" над ииндусятиной это В.И.Смоланка(кто не знает Ректор УжНУ)

НОВИНИ: Кримінал

15:31
Затримано 9 закарпатців, які налагодили схему збуту наркотиків і психотропів у трьох районах області
10:39
Поблизу Чопа затримали француза на велосипеді, що подорожував до Києва, не знаючи про кордон між Словаччиною та Україною
09:19
У вантажівці з картоном, що прямувала з Росії до Сербії, на Закарпатті виявили велику патрію контрабандних сигарет
21:38
/ 1
НАЗК знайшла приховані доходи в деклараціях мера Ужгорода Андріїва і голови Рахівської райради Дана
15:39
/ 18