Москаль не бачить свого майбутнього на Закарпатті та збирається на парламентські вибори – Галас (ВІДЕО)

І обіцяє спалити зелене, якщо найде таке в своєму гардеробі

Москаль не бачить свого майбутнього на Закарпатті та збирається на парламентські вибори – Галас (ВІДЕО)

Заступник Москаля, Ярослав Галас прокоментував телеканалу "Сіріус" відставку свого керівника. 

За його словами,  "губернатор" більше не бачить свого майбутнього у Закарпатській області, але, разом з тим, залишати політику та йти на пенсію не збирається.

У найближчих планах Геннадія Москаля – участь у парламентських виборах.

Експерти сьогоднішню відставку, насамперед, пов’язують з провалом передвиборчої кампанії президента Петра Порошенка, керував якою в області особисто Геннадій Москаль.

Геннадій Москаль вважає перемогу Володимира Зеленського на виборах у своєму регіоні з результатом 80% масовим психозом . Про це він сказав у коментарі "Радіо НВ".

"Політичний грип покосив людей. Що ми можемо тут вдіяти? Це вже було з Ющенком, з Януковичем... Такий масовий психоз... Ось сьогодні запитаєте про Ющенка, вам ще й нагрубити можуть, якщо ви скажете, що ви його прихильник. Точно таке ж буде через дуже короткий час, коли хтось скаже, що був прихильником Зеленського. Може ще й в морду отримає", – сказав губернатор в коментарі "Радіо НВ".

Москаль упевнений, що команда лідера виборчих перегонів не зможе виконати передвиборчі обіцянки, оскільки вже зараз відмовляється від них.

"Навіщо дурниці писати на бігбордах, що "21 (квітня) – кінець бідності"? Ну і що? Ось уже два дні – ми стали багатшими? Зараз вся команда каже: "Це не до нас, це не до нас ...". Продукти, дороги – "не до нас". Ну так чого ж ви цим били чинного президента Петра Порошенка, а самі вже говорите, що це не до вас. Завтра вони скажуть, що війна теж не до них", – припустив глава ОДА.

Москаль наголосив, що не має наміру підтримувати Володимира Зеленського.

"Крім порожнечі, я нічого не бачу. Я думаю, отримавши цю владу, вони самі навіть не знають, що з нею робити. Але це їх проблеми. Я в зелений колір не перефарбовувався, не перефарбовуюсь, і не буду перефарбовуватися. Я подивлюся свій гардероб, якщо є щось зелене, я спалю", – сказав він.

Однак Москаль додав, що йде у відставку відповідно до законодавства.

"Це передбачено законом про місцеві державні адміністрації. Переміг би Порошенко, я також мав би писати заяву про складання повноважень, тому що закон прямо передбачає, що глава ОДА призначається на посаду на період повноважень Президента, і повинен скласти свої повноваження перед новообраним Президентом", – зауважив він.

Як раніше інформувало Закарпаття онайн, учора Москаль подав заяву про звільнення з посади голови Закарпатської ОДА.

24 квітня 2019р.

Теги: Москаль, відставка

Коментарі

Данко 2019-05-18 / 23:32:12
Москалю якщо на тебе найдуть кримінал то я за тисячку все закрию в суді

pfr 2019-05-14 / 10:48:50
Галас класний журналіст, простий і людяний, але надто вже закоханий у Москаля і тенденційний до Балог. Ліпше б він не мав ніяких сентиментів ні до одного, ні до другого.

Русин 2019-05-13 / 17:41:25
Москаль то така тварина

Міжгірщина 2019-05-12 / 15:14:21
Щур то злодюга який поклав своіх халопів щоб обкрадати людей,Щурище і чорту буде служити лишби невідповідати зато що обкрадає народ ,Зеленський нета людина щоби брати в свою команду який носит собою мотузку повішиника ,внього авторитет -0 ,вибори за пороха показали,деявола злодюгу команді ЗЕ нетреба.Ліс краде,бивший воєнком ділится пільговими автоперевезеннями грошима ,Олнксієнкання освіта даєму 7 тисяч доларів з місце роботи,всьо скупив деявол .

Патріот 2019-05-12 / 11:45:41
Та тот ваш Щурь як справжня криса лише за корито. Раз був за Ющенка, далі за Яценюка, далі за Януковича у 2013 стояв під ОДА, охороняв Ледиду, типирь за Порошенка. Не пройде і місяця як стане зеленим...

Міжгірщина 2019-05-12 / 06:40:36
Порохобод агітатор пороха Щур В голов райради хоче протолкнути бувшого воєнкома Іванина який займається автоперевезеннями і грабують з бандов щуря гроші селишноі ради на пільгові перевезення.Щурище здурів ходив по школах агітував за пороха,а за Зеленського говорив ,що той наркоман,атеіст.Народ йому висловив фе і хоче справедливу ревізію по всіх напрямках.

До Вуву 2019-05-11 / 10:29:30
Неадекват, призначення все одно буде. Тому ці свої домисли роздрукуй і підітрися.
І ще: вчися відповідати на конкретне питання, або не відповідати зовсім, якщо не маєш інформації. От Справедливість має припущення - і дякую.

ВУВУ 2019-05-11 / 00:56:30
А зі свойім митришинцем забийся глибоко в ......

Byby 2019-05-11 / 00:54:38
Чому в нас в крайіні така повна срака ?
Тому що є такі дятли яким пояснюєш що ця посада є штучно створена і вона по свойій суті на х*й в областях не потрібна.
Але безмоглі дятли які нездатні мислити по новому ... Тупо знову і знову питають хто має заняти місце маскаля.
НІХТО ! Розумієш це чи ні ?
НІХТО !

Ps. Може кого і призначать ... Але треба це питання виносиьи до гори . щоб кінцево ці посади були зліевідовпні ... РАЗ І НАЗАВЖДИ.

Справедливість 2019-05-10 / 20:48:36
Призвище пан М.Петришинець відповідальний і справедливий, вперше по за політикою нова людина, займе посаду голови ода области.

До Вуву 2019-05-10 / 19:00:06
Коли я запитую вп'яте: хто займе цю посаду (прізвище), а Ви вдаєте, що відповідаєте на моє запитання, а сам говорите про зовсім інше - побийтеся в стіну, бо Ви і є тугодум.
Це як відповідати на "Яка година?" - "Час - це умовність, яку вигадали тугодуми"...

Вуву 2019-05-10 / 17:05:52
Абстрактне наболіле то у "пояснюю".
А в переважаючойі більшості наболіле то сама конкретика.
Написано для тугодумів чому не потрібні в областях "смотрящі" президента.
Бо йіх функційі мають виконувати голови обл.рад народних депутатів.
А смотрящих яких почав призначати кучманойід гой усунути.
Бо йіх функція була віджим бабла з кожнойі області на банкову (в кабінет)
І забезпечення перемоги на других перевиборах.
А маскаль як очевидне тому підтвердження.
Просто є тугодуми які бються головою об стіну ... А усвідомити прості речі йім не дано.

А вто ко? 2019-05-10 / 15:03:46
Не сись шекіль згоры?

Юге 2019-05-10 / 13:11:38
Не тєбя ль, гаптом?

Юра 2019-05-10 / 10:01:55
Поясню вже всім написано, що головою ада буде призначено єврейского проізхожденія чистокровного єврея. рода Арона брата Моісея.

Поясню 2019-05-10 / 08:05:40
Якщо Вам дуже несподівано - перечитайте коментарі. Запитую про це втретє - і щоразу з Вашої легкої руки замість конкретних кандидатур доводиться читати умовиводи про абстрактне наболіле.

Byby до і все таки 2019-05-09 / 17:53:14
Дякую шо ви ставите залік "автоматично".
Несподівано :-D ...але приємно.

правда 2019-05-09 / 12:41:09
Голова ода вже вершений,чистокровний єврей як Зеленский так Гройсман.

І все таки!!!! 2019-05-09 / 07:06:36
Хто мітить на голову ода???

Byby прошу не відповідати. Ви лиш відводите увагу від мого питання своїми "не важливо", "головне, щоб не Москаль", "не треба такої посади" і т.д.

Хочу почути прізвище (прізвища).

іван 2019-05-08 / 18:54:51
Вже вирешено хто буде головою ода області ,патріоти можетесь успокоїти і ті які вже десь були у владі, можете за влади забути як за вчорашній день ,кралисте при других владах і тратьте то щоб іще незабрили те на грабоване, а при цих 100% красти небудете,новий керевник відповідальний і справедливй поставить всіх лохів на свої місця, які дві слова до купи звязати неможуть, як Москаль пять минут думає що відповісти щоб неляпнути лишнє.

НОВИНИ: Політика

05:36
/ 2
Угорщина подвоїла бюджет програми допомоги угорцям Закарпаття
23:56
/ 1
В Ужгороді за "круглим столом" говорили про перспективи та ризики України після виборів
08:41
/ 8
У Доробратові на Іршавщині встановили угорську пам’ятну стелу
08:19
/ 5
Москаль періодично підживлював тему сепаратизму на Закарпатті, щоб виправдати свої бездіяльність та саботаж реформ – експерт
12:17
/ 16
Націоналісти вийдуть патрулювати Мукачево для профілактики сепаратизму
08:30
/ 35
Голова Закарпатської облради Рівіс порушив закон, не надавши відповідь на "бюджетний" інформаційний запит журналістів
07:30
/ 5
Москаль пішов відпочивати до серпня, не чекаючи розгляду заяви про відставку
15:56
Новою очільницею української громади в Угорщині стала уродженка Хуста
21:50
/ 10
Лідер ультраправого угорського "Йоббіка" на Закарпатті заговорив про автономію
08:58
/ 8
Українське МЗС запевнило Угорщину, що мовний закон не обмежує права нацменшин на Закарпатті
16:19
/ 34
5 нардепів від Закарпаття не голосували за Закон про мову
09:54
/ 34
Москаль подав заяву про звільнення з посади голови Закарпатської ОДА
12:32
/ 12
На Закарпатті опрацьовано 100% протоколів, по всіх округах перемогу здобув Зеленський
09:22
Деякі ДВК на Закарпатті оформили протоколи "переднім" числом – 22 квітня після півночі
05:38
В ОВК в Ужгороді не очікують на швидкий результат, а в Мукачеві деяким комісіям довелось повертатись на дільниці
04:43
/ 54
Українців на*бали
01:08
Явка на Закарпатті є найнижчою в Україні - 46% виборців
15:50
/ 1
Станом на 15:00 на Закарпатті проголосували 28,21% виборців, явка – найнижча в Україні
13:57
1,5 тисячі виборців по виборчому округу з центром в Ужгороді має проголосувати "на дому"
13:09
Станом на 11:00 на Закарпатті проголосували понад 80 тисяч виборців
12:05
На Великоберезнянщині вже проголосували 10% виборців
11:52
На одній із виборчих дільниць на Воловеччині не вистачає членів виборчої комісії
11:11
На одній із дільниць Закарпаття члени комісії проголосували раніше 8 години
10:24
/ 2
На Закарпатті голосують з великодніми кошиками, писанками і синьо-жовтими кульками