Москаль не бачить свого майбутнього на Закарпатті та збирається на парламентські вибори – Галас (ВІДЕО)

І обіцяє спалити зелене, якщо найде таке в своєму гардеробі

Москаль не бачить свого майбутнього на Закарпатті та збирається на парламентські вибори – Галас (ВІДЕО)

Заступник Москаля, Ярослав Галас прокоментував телеканалу "Сіріус" відставку свого керівника. 

За його словами,  "губернатор" більше не бачить свого майбутнього у Закарпатській області, але, разом з тим, залишати політику та йти на пенсію не збирається.

У найближчих планах Геннадія Москаля – участь у парламентських виборах.

Експерти сьогоднішню відставку, насамперед, пов’язують з провалом передвиборчої кампанії президента Петра Порошенка, керував якою в області особисто Геннадій Москаль.

Геннадій Москаль вважає перемогу Володимира Зеленського на виборах у своєму регіоні з результатом 80% масовим психозом . Про це він сказав у коментарі "Радіо НВ".

"Політичний грип покосив людей. Що ми можемо тут вдіяти? Це вже було з Ющенком, з Януковичем... Такий масовий психоз... Ось сьогодні запитаєте про Ющенка, вам ще й нагрубити можуть, якщо ви скажете, що ви його прихильник. Точно таке ж буде через дуже короткий час, коли хтось скаже, що був прихильником Зеленського. Може ще й в морду отримає", – сказав губернатор в коментарі "Радіо НВ".

Москаль упевнений, що команда лідера виборчих перегонів не зможе виконати передвиборчі обіцянки, оскільки вже зараз відмовляється від них.

"Навіщо дурниці писати на бігбордах, що "21 (квітня) – кінець бідності"? Ну і що? Ось уже два дні – ми стали багатшими? Зараз вся команда каже: "Це не до нас, це не до нас ...". Продукти, дороги – "не до нас". Ну так чого ж ви цим били чинного президента Петра Порошенка, а самі вже говорите, що це не до вас. Завтра вони скажуть, що війна теж не до них", – припустив глава ОДА.

Москаль наголосив, що не має наміру підтримувати Володимира Зеленського.

"Крім порожнечі, я нічого не бачу. Я думаю, отримавши цю владу, вони самі навіть не знають, що з нею робити. Але це їх проблеми. Я в зелений колір не перефарбовувався, не перефарбовуюсь, і не буду перефарбовуватися. Я подивлюся свій гардероб, якщо є щось зелене, я спалю", – сказав він.

Однак Москаль додав, що йде у відставку відповідно до законодавства.

"Це передбачено законом про місцеві державні адміністрації. Переміг би Порошенко, я також мав би писати заяву про складання повноважень, тому що закон прямо передбачає, що глава ОДА призначається на посаду на період повноважень Президента, і повинен скласти свої повноваження перед новообраним Президентом", – зауважив він.

Як раніше інформувало Закарпаття онайн, учора Москаль подав заяву про звільнення з посади голови Закарпатської ОДА.

24 квітня 2019р.

Теги: Москаль, відставка

Коментарі

Люстратор 2019-06-11 / 16:37:53
Гаряча новина звільнений накінець Москаль область з полегшенням зітхне :)

бандера 2019-05-29 / 17:54:08
А щотепер буде робити секретний кабінет без діда маскаля...

Серб 2019-05-28 / 21:11:08
Якщо Вам цікаво : в 20:30 на нижніх воротах зупинили 3 джипа. В одному із них сиділи Стойка Роман і Каганець Руслан (Мукачівські бандити). загалом в машинах сиділо 22 особи. Передзвонив Стефанишин і сказав, що всі підозри з них зняли, авто не зупиняти, конфлікти тушити.

Стойло 2019-05-23 / 13:00:01
А де тепер твоя заява на звільнення
Президенту Зеленському? Чи слабо? Уже вирішив у зелене переодягтися із свого гардеробу?

*** 2019-05-22 / 12:44:10
Стереотипні фрази:мислити по новому,реформи,громади,інновації,які в історії часто приводили до глибокої деградації(шведи,Наполеон,Гітлер,Сталін,Т.Мор, ...).Усім ,зрозуміло,що завтра буде новий день, і нові люди з новим мисленням, і не треба думати ,що Вони будуть дурнішими!Інновації,часто до деградації,так,що будьмо, обережні з інноваціями,бо там є ще хороші традиції!

Микола 2019-05-20 / 16:38:31
білі папучі діло най си парує вже ...

Данко 2019-05-18 / 23:32:12
Москалю якщо на тебе найдуть кримінал то я за тисячку все закрию в суді

pfr 2019-05-14 / 10:48:50
Галас класний журналіст, простий і людяний, але надто вже закоханий у Москаля і тенденційний до Балог. Ліпше б він не мав ніяких сентиментів ні до одного, ні до другого.

Русин 2019-05-13 / 17:41:25
Москаль то така тварина

Міжгірщина 2019-05-12 / 15:14:21
Щур то злодюга який поклав своіх халопів щоб обкрадати людей,Щурище і чорту буде служити лишби невідповідати зато що обкрадає народ ,Зеленський нета людина щоби брати в свою команду який носит собою мотузку повішиника ,внього авторитет -0 ,вибори за пороха показали,деявола злодюгу команді ЗЕ нетреба.Ліс краде,бивший воєнком ділится пільговими автоперевезеннями грошима ,Олнксієнкання освіта даєму 7 тисяч доларів з місце роботи,всьо скупив деявол .

Патріот 2019-05-12 / 11:45:41
Та тот ваш Щурь як справжня криса лише за корито. Раз був за Ющенка, далі за Яценюка, далі за Януковича у 2013 стояв під ОДА, охороняв Ледиду, типирь за Порошенка. Не пройде і місяця як стане зеленим...

Міжгірщина 2019-05-12 / 06:40:36
Порохобод агітатор пороха Щур В голов райради хоче протолкнути бувшого воєнкома Іванина який займається автоперевезеннями і грабують з бандов щуря гроші селишноі ради на пільгові перевезення.Щурище здурів ходив по школах агітував за пороха,а за Зеленського говорив ,що той наркоман,атеіст.Народ йому висловив фе і хоче справедливу ревізію по всіх напрямках.

До Вуву 2019-05-11 / 10:29:30
Неадекват, призначення все одно буде. Тому ці свої домисли роздрукуй і підітрися.
І ще: вчися відповідати на конкретне питання, або не відповідати зовсім, якщо не маєш інформації. От Справедливість має припущення - і дякую.

ВУВУ 2019-05-11 / 00:56:30
А зі свойім митришинцем забийся глибоко в ......

Byby 2019-05-11 / 00:54:38
Чому в нас в крайіні така повна срака ?
Тому що є такі дятли яким пояснюєш що ця посада є штучно створена і вона по свойій суті на х*й в областях не потрібна.
Але безмоглі дятли які нездатні мислити по новому ... Тупо знову і знову питають хто має заняти місце маскаля.
НІХТО ! Розумієш це чи ні ?
НІХТО !

Ps. Може кого і призначать ... Але треба це питання виносиьи до гори . щоб кінцево ці посади були зліевідовпні ... РАЗ І НАЗАВЖДИ.

Справедливість 2019-05-10 / 20:48:36
Призвище пан М.Петришинець відповідальний і справедливий, вперше по за політикою нова людина, займе посаду голови ода области.

До Вуву 2019-05-10 / 19:00:06
Коли я запитую вп'яте: хто займе цю посаду (прізвище), а Ви вдаєте, що відповідаєте на моє запитання, а сам говорите про зовсім інше - побийтеся в стіну, бо Ви і є тугодум.
Це як відповідати на "Яка година?" - "Час - це умовність, яку вигадали тугодуми"...

Вуву 2019-05-10 / 17:05:52
Абстрактне наболіле то у "пояснюю".
А в переважаючойі більшості наболіле то сама конкретика.
Написано для тугодумів чому не потрібні в областях "смотрящі" президента.
Бо йіх функційі мають виконувати голови обл.рад народних депутатів.
А смотрящих яких почав призначати кучманойід гой усунути.
Бо йіх функція була віджим бабла з кожнойі області на банкову (в кабінет)
І забезпечення перемоги на других перевиборах.
А маскаль як очевидне тому підтвердження.
Просто є тугодуми які бються головою об стіну ... А усвідомити прості речі йім не дано.

А вто ко? 2019-05-10 / 15:03:46
Не сись шекіль згоры?

Юге 2019-05-10 / 13:11:38
Не тєбя ль, гаптом?

НОВИНИ: Політика

00:41
/ 1
Газокомпресорну станцію "Хуст" модернізували для роботи в реверсному режимі в умовах "нульового транзиту"
17:28
/ 5
Парадокси виборів на Закарпатті
20:57
/ 17
Суд в Ужгороді відмовив Токарю в перерахунку голосів на "мукачівському" окрузі
11:10
/ 11
Суд в Ужгороді у справі "Балоги-Токаря" оголосить рішення сьогодні ввечері
18:26
/ 9
Суд у Києві відмовив у задоволенні позову Едгара Токаря проти ЦВК
17:10
/ 4
ОВК на засіданні вирішила, що повторного перерахунку на "мукачівському" виборчому окрузі №69 не буде
15:08
/ 3
Кандидат у нардепи від "Слуги народу" домагається у суді скасування результатів по проблемних дільницях "мукачівському" округу
23:52
/ 10
Постанову ЦВК, яка скасувала перерахунок голосів на окрузі, де виграв Балога, оскаржили у суді
16:16
/ 26
Угорські паспорти мають до 300 тисяч жителів Закарпаття – військова прокуратура
02:28
/ 32
КМКСівський куратор національностей звільняється з ОДА, а ректорка угорського інституту скаржиться на перевірки щодо фінансування з Будапешта
23:09
/ 4
Суд скасував рішення Ужгородської міськради, яким скасували посаду першого заступника мера Іштвана Цапа (ДОКУМЕНТ)
13:04
/ 3
ОПОРА підрахувала, хто і скільки із кандидатів-переможців Закарпаття витратили на виборчу кампанію
01:47
/ 30
Прокуратура Закарпаття також комплексно обслуговується у російському "Альфа-Банку" (ДОКУМЕНТ)
19:23
/ 23
"Соломонове рішення": У "справі Балоги-Токаря" суд в Ужгороді зобов'язав ОВК №69 розглянути заяву останнього
13:41
/ 11
У "виборчій" справі "Токар-Балога" суд в Ужгороді пішов в нарадчу кімнату для прийняття рішення
09:39
В Ужгороді суд повернувся до розгляду справи "Токар-Балога"
01:33
/ 2
У Сваляві призупинено роботу ресторану, через який отруїлися 7 членів ОВК №70
00:09
/ 1
Суд в Ужгороді у справі "Балога-Токар" оголосив перерву до ранку
16:52
Закарпатська ОВК №70 не видала спостерігачу копію протоколу про підрахунок голосів на окрузі
01:13
/ 9
ЦВК пояснила причини скасування перерахунку голосів на окрузі, де виграє Балога
21:48
/ 8
ЦВК відмінила перерахунок голосів на 69-му окрузі в Мукачеві, де переміг Балога - ОПОРА
14:30
В ОВК №69 на Закарпатті триває перерахунок голосів
11:08
Станом на ранок у "мукачівській" ОВК №69 перерахунок не розпочато, у поліції – кримінальне провадження
16:57
ОВК №70 на Закарпатті приймала уточнені протоколи без присутності членів окремих ДВК та непублічно працювала вночі
14:46
/ 9
У "свалявському" окрузі опрацювали 100% протоколів - переміг "слуга народу" Лаба