Прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно головного лікаря Закарпатського облкардіодиспансеру

Прокуратурою Закарпатської області затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно головного лікаря Закарпатського обласного клінічного кардіологічного диспансеру, який обвинувачується у розтраті коштів місцевого бюджету та підробці документів.

Прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно головного лікаря Закарпатського облкардіодиспансеру

В ході досудового  розслідування встановлено, що посадовець, під час капітального ремонту приміщень операційної (під влаштування нового обладнання),  вніс до проектно-кошторисної документації завищену вартість будівельних матеріалів. В результаті, загальна сума заподіяних збитків склала майже 100 тис грн, інформує прес-служба прокуратури Закарпатської області.

За матеріалами Управління захисту економіки Національної поліції України в Закарпатській області, досудове розслідування у даному кримінальному провадженні здійснювали детективи спеціального підрозділу ГУНП в Закарпатській області.  

Дії підозрюваного кваліфіковані за ч.3 ст. 191 КК України (розтрата майна, вчинена шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем та за попередньою змовою групою осіб) та ч.1 ст.366 КК України (підробка офіційного документу).

Як зазначає офіційний сайт Закарпатської обласної ради, головним лікарем Закарпатського обласного клінічного кардіологічного диспансеру є Роман Соскида.

29 березня 2019р.

Теги: кардіодиспансер, Соскида

Коментарі

вуву 2019-04-01 / 22:37:54
Проххффессор ... Це звучить круто.

Нiк 2019-04-01 / 07:34:26
Кажу за того проффесора що депутат

Довбуш 2019-03-31 / 22:34:01
Тих «прохфесорув» там аж двоє, хоча це без різниці, один «вумніший», як другий..., «європейського рівеня», як вони самі про себе вважають

Вуйко 2019-03-31 / 19:45:54
Недай боже того профессора що в кардiодиспансерi!

Торі 2019-03-31 / 17:34:03
На мою думку головний лікар мае бути адміністратор, юрист, економіст, а його заступником по лікувальній роботі фахівець лікар-професор. Тоді головні займались господарськими питаннями,а не вишукувалиб де ще вырасти.

до сцьопки крука 2019-03-31 / 13:47:17
допоки диванні філософи будуть розводити демагогію про невідворотність і вибірковість, то хворі "відкинуть копита", а за ним і правова держава з диванними філософами, які ледве читають по складах, а про табличку множення десь там чули.

Степан Крук 2019-03-31 / 11:17:35
Професіоналізм лікаря не звільняє його від кримінального покарання за злочин! В іншому випадку в країні буде процвітати вибіркове право та вибіркове покарання за правопорушення. Тоді на правовій державі можна буде покласти хрест!!!

до сцьопки крука 2019-03-31 / 10:53:46
шкода тобі буде, небораче, коли тебе клюне інфаркт чи інсульт, а лікувати не буде кому, от тоді тебе тобі ЖЕ Ж буде і....ШКОДА , філософ диванний

закарпатець 2019-03-31 / 10:46:18
цинічно розчищають місце головного лікаря для якоїсь бездарщини. Ще трошки таких "реформ" і нас будуть лікувати ветеринари. А що хто ми є, той хай нас і лікує((((

loci 2019-03-30 / 16:52:20
раточку тоже имили айбо оправдали

Степан Крук 2019-03-30 / 13:48:56
Вина лікаря ще недоведена в судовому порядку. Але якщо буде таке рішення, то мені його не шкода. Можу лиш йому побажати гарно влаштуватися в колонії на посаді фельдшера медчастини виправного закладу.

ну да!! 2019-03-30 / 12:43:30
Носатий конюх зідно декларації за 2018 зможе купити і Верховний Суд,і тому у нього все буде добре!

Василь 2019-03-30 / 10:03:18
Сто тисяч теж корупція. Але те, що під когось готують місце, це факт!!!

Вуву 2019-03-30 / 07:29:29
Я х*€й* без баяна.
Невстигли розявитися ... як на вже тобі чоловіче обвинувальний акт ...
Бо там 100.тис.гр. Фігурує.
А "носатому конюху" ... Фігурують мілн. Гр. ... І все йому ...
"По х*.ю мороз"
Вічно суди переносять.
Напевно з дозволу і згоди самого
ПГОКУГОГА ЮГИ ... Чи через договорняк маскаля з вальцманом ... по прямому хвязку.

Василь 2019-03-29 / 22:37:57
Цен перший прокурорам безкоштовно операції робив, як тепер йому в очі дивитимуться

коментар 2019-03-29 / 21:01:48
Нонсенс - на мій погляд,бо лікар,тим паче головний має лікувати і контролювати процес лікування серед підлеглих,а не вирішувати господарські проблеми.Для чого існує посада заступника начальника управління ОДА з охорони здоров"я по адміністративно-господарській частині? Знову роздутий чиновницький штат? Кого насправді треба наказати?

Михайло 2019-03-29 / 20:26:43
Не заплатив куш.щось дуже мало нарили економічні поліціяннти.все це чорне як сильна бульбашки.шкода людину і фахівця.не дають нормально робити.

Сасваловиць 2019-03-29 / 19:03:23
Що Черничкові треба протянути свою людину на посаду гловлікаря кардіодеспансеру, чи дана особа йому та Василенку не заплатила куш

НОВИНИ: Кримінал

22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності