Зеленський приховав італійський маєток на "курорті російських олігархів" – ЗМІ

Шоумен і кандидат у президенти Володимир Зеленський має незадекларовану 15-кімнатну віллу в італійському місті Форте-дей-Мармі.

Про це повідомляє "Слідство.Інфо".

"Це містечко уподобали російські багатії — тут відпочивають Роман Абрамович, Олег Дерипаска та члени родини Бориса Єльцина. Згадки про віллу в декларації Зеленського немає", – йдеться у матеріалі.

Зазначається, що кандидат вказав у декларації 4 квартири в Києві, заміський будинок, а також квартири в Ялті та Великій Британії.

Але Зеленський не згадав про віллу в Італії, якою, за даними журналістів, він володіє разом із дружиною Оленою.

"Згідно з документами, отриманими Слідством.Інфо, у 2017 році італійська фірма San Tommaso S.R.L., задекларована Зеленським, придбала 15-кімнатний будинок у тосканському містечку Форте-дей-Мармі", – зазначають розслідувачі.

Будинок розташований в 600 метрах від моря – вісім хвилин пішки до пляжу. Фірма заплатила за нього 3,8 мільйона євро.

"Форте-дей-Мармі відомий в Італії як місце, де хазяйнують росіяни. Десять років тому, коли серед російських багатіїв з’явилася мода купувати нерухомість у цьому містечку, російські медіа називали її "московською провінцією", – додають журналісти.

Зокрема, в італійському місті розташовані будинки Романа Абрамовича, Олега Дерипаски та Михайла Прохорова.

Журналісти стверджують, що запитали у Зеленського, чому нерухомість не вказана в його декларації, чи користується він віллою та чому обрав саме це місто.

Прес-служба кандидата відповіла лише, що його декларація "заповнена в повній відповідності з чинним законодавством України".

29 березня 2019р.

Теги: Зеленський

Коментарі

Красава 2019-06-26 / 09:00:28
Де ж ви були раніше, шановні дописувачі? 5 років мовчали як ми ставали голі і босі с кожною хвилиною,вас влаштовували гарні гасла і не хвилювало скільки і чому? Тепер накипіло??!??!??!??!?

Степан Крук -Вуву 2019-03-30 / 20:31:33
Для повного розуміння прочитай книжку єврея - правозахисника О.Солженіцина "200 років разом" ( я читав на російській "200 лет вместе"). В цій книзі вся правда. Правда ще і в тому, що після виходу цієї книги у світ О. Солженіцин канув у забуття: вони його породили, вони його, як відомого, публічного правозахисника, і згноїли. Почитай, Вуву, вона є і інтернеті. Не пошкодуєш

Степан Крук -Вуву 2019-03-30 / 20:25:33
Якщо б не було жидів - всі б ходили без зубів! Це класні стоматологи. Питання в іншому: що тими зубами їсти будемо при "кагалови"? Одним 95 кварталом не проживемо!

Вуву 2019-03-30 / 19:25:57
Здається я починаю розуміти чому у франційі йдуть такі антиєврейські акційі і останні звідти втікають.
В той час як наша євреська влада (кагал) ... Зачищає украйіну від місцевого населення... Всіма можливими способами .

Степан Крук 2019-03-30 / 11:34:38
Першочергова задача - не опинитися 1 квітня в День Сміху у країні Дураків!

Закарпатський заробітчанин 2019-03-30 / 10:06:14
чергове нове українське обличчя вдарило в багно. така собі українська класика. дивно, що хтось чекав іншого від маріонетки Коломойського. зате тепер видно, як саме останній тримає Володю за яйця. тепер ще би треба подібний репортаж про ультравідморозків від Тягнибока і Ко. для повноти передвиборчої картини. ніхто з кандидатів ніколи не сприймав і не сприймає Україну всерйоз. а всі пафосні патріотичні речі лише для того дурня, хто думає, що він піде на вибори, і його голос від щирого серця та дурної голови на щось вплине. а реально вибираємо лише руку палача. якщо не для себе, то для своїх співвітчизників

сорри 2019-03-29 / 19:07:00
Тут важлива не кількість нерухомості, а БРЕХНЯ

Вуву 2019-03-29 / 18:08:43
Він навіть ще президентом не став ... А вже володіє твкою кількістю нерухомості по закордонах в тому числі.
Можна тільки собі уявити
Якою нерухомістю він буде володіти ставши ним ???
кою кількістю нерухомості володіють інші кандидати в президенти ... Прихованою і не відомою для широкого загалу народу ???
Ті самі ... Люля .
Грищ
Смерш (кгб-сбу).
Коли іЯКІ ОРГАНИ ПОЧНУТЬ ПОВЕРТАТИ НАКРАДЕНЕ В НАРОДУ ... ЩОБ ХОЧ В ТАКИЙ СПОСІБ ЗМЕНШИТИ ЗОВНІШНІЙ БОРГ УКРАЙІНИ.?
Щоб хоч трохи полегшити життя для людей ?

Вуву 2019-03-29 / 17:58:16
Стьопа це він придбав так ... "скромно на свою зарплату".
А якщо стане президентом ... І розживеться на бабло ...
(НЕ ДАЙ БОЖЕ)
То тоді "слуга народу" купить в іспанійі коло вальцмана.
Всім на "ЗЄ.лену. заздрість".

Степан Крук 2019-03-29 / 15:54:11
Хто пояснить, за які залуги перед Вітчизною українці повинні голосувати за цього барана??? За те що смішить україну? Він не смішить, він її кривдить! Це не кандидат, а наслідок дитячого проносу!

Степан Крук 2019-03-29 / 09:49:00
Зеленський - клоун і барига! Правда, батько у нього порядний хлоп - професор. А звідке цей блазень взявся у такій інтелігентній сім"ї??? Як кажуть, у сім"ї не без урода. Одним словом - слуга урода! Думайте люди, бо сміється той, хто сміється останнім! Вистава цирку - шапіто швидко скінчиться, а життя продовжується...

НОВИНИ: Різне

01:12
Київстар зменшує вартість послуг і покращує умови для абонентів ряду контрактних тарифів
00:22
/ 19
У Латвії школи нацменшин почали переводити на латиську мову
00:43
/ 1
Нацбанк подав зустрічний позов проти Коломойського на 4,3 мільярда
18:08
Київстар отримав міжнародну нагороду за глобальне лідерство у сфері сталого розвитку
00:50
/ 43
Рейтинг Путіна впав до мінімуму за 18 років
19:31
/ 10
Перше засідання нового парламенту відбудеться 29 серпня
19:05
/ 22
Україна і США обговорюють нові поставки "Джавелінів"
22:04
/ 2
У справі "Ротердам+" оголосили підозри екс-голові НКРЕКП і ще 5 особам
23:21
/ 6